PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما برای راه اندازی یک تجارت

chichosting.net
2017-02-02, 21:14
با سلام و احترام
از تمامی گرامیان تقاضا دارم نظر خود را برای راه اندازی یک تجارت وسیع بیان کنند
بودجه ای بالغ بر حداقل ۱۰۰ میلیون و حداکثر تا سقف ۱ میلیارد در نظر بگیریم !

چه تجارتی سود آوری یا شرکت تولیدی راه اندازی می کردید ؟
ایده شما برای راه اندازی چه تجارتی هست ؟

اگر این ایده و طرح بتواند خود اشتغالزایی ایجاد کند دولت هم حمایت می کند .

دوستان اگر طرح یا ایده خاصی دارند به گونه ارائه کنند ما را با سلز و کار آن آشنا کنند در صورتیکه طرح منتخبی به مرحله اجرا برسد این طرح خریداری میشود .

JahanPayamak
2017-02-04, 11:31
با سلام و احترام
از تمامی گرامیان تقاضا دارم نظر خود را برای راه اندازی یک تجارت وسیع بیان کنند
بودجه ای بالغ بر حداقل ۱۰۰ میلیون و حداکثر تا سقف ۱ میلیارد در نظر بگیریم !

چه تجارتی سود آوری یا شرکت تولیدی راه اندازی می کردید ؟
ایده شما برای راه اندازی چه تجارتی هست ؟

اگر این ایده و طرح بتواند خود اشتغالزایی ایجاد کند دولت هم حمایت می کند .

دوستان اگر طرح یا ایده خاصی دارند به گونه ارائه کنند ما را با سلز و کار آن آشنا کنند در صورتیکه طرح منتخبی به مرحله اجرا برسد این طرح خریداری میشود .

سلام
پست شما خیلی کلی هستش
در ایجاد کسب و کار بودجه ، تجارب ، امکانات ، ابزار ها ، وضعیت جسمانی ، نیاز مندی های محل زندگی شما و .... بسیار مهم هست
به طور کلی با این اطلاعاتی که شما دادین کسی نمیتونه راهنمایی کنه

من اگر قرار بود به جای شما این پست رو بزنم اول میرفتم دنبال منابع مالی و غیر مالی که دارم ، یک لیست کامل از آن را تهیه میکردم هرچی که هست مهم نیست فقط بدونم چیا دارم
و سپس دنبال کمبود ها منطقه ای میرفتم و در نهایت مشورت مشورت و مشورت و تحقیق و تحقیق و تحقیق و تصمیم گیری

chichosting.net
2017-02-04, 13:28
سلام
پست شما خیلی کلی هستش
در ایجاد کسب و کار بودجه ، تجارب ، امکانات ، ابزار ها ، وضعیت جسمانی ، نیاز مندی های محل زندگی شما و .... بسیار مهم هست
به طور کلی با این اطلاعاتی که شما دادین کسی نمیتونه راهنمایی کنه

من اگر قرار بود به جای شما این پست رو بزنم اول میرفتم دنبال منابع مالی و غیر مالی که دارم ، یک لیست کامل از آن را تهیه میکردم هرچی که هست مهم نیست فقط بدونم چیا دارم
و سپس دنبال کمبود ها منطقه ای میرفتم و در نهایت مشورت مشورت و مشورت و تحقیق و تحقیق و تحقیق و تصمیم گیری

درود
تشکر از راهنمایی شما
بودجه 100 میلیون الی 1 میلیاد
نیروی انسانی در صورت نیاز جذب میشود .
از نظر نیازمندی های شهرستان
منطقه ما محروم هست و موقعیت عالی جهت هر گونه سرمایه گذاری دارد .
اما ایده سود آوری با بودجه فوق به ذهنمان خطور نمی کند .

JahanPayamak
2017-02-04, 14:04
درود
تشکر از راهنمایی شما
بودجه 100 میلیون الی 1 میلیاد
نیروی انسانی در صورت نیاز جذب میشود .
از نظر نیازمندی های شهرستان
منطقه ما محروم هست و موقعیت عالی جهت هر گونه سرمایه گذاری دارد .
اما ایده سود آوری با بودجه فوق به ذهنمان خطور نمی کند .

درود
خب باز هم شما اطلاعات جامعی از منابع ندادید
مثلا شما در گذشته چه فعالیت های تجاری موفق و ناموفقی انجام داده اید یا توان فعلی شما چیست یا در چه زمینه ای میتوانید خوب کار کنید
به طور مثال:
بنده طی سال های زیادی که فعالیت های تجاری مختلفی انجام داده ام در حال حاضر قدرت ریسک بالایی دارم و برای استارت هر کاری (هر کار منطقی) که با مشورت و تحقیق روی کاغذ هم منطقی باشد ، تمایل به سرمایه گذاری دارم.
این مهم در هر فرد متفاوت هستش
شما با خودتان یا افرادی که در تیم سرمایه گذاری اتان هستند باید واقعا تحقیق جامعی از منطقه زندگی خود انجام دهید
فعلا به دنبال این نباشید که چه کاری راه اندازی کنید
اگر به دنبال ایجاد کسب و کار مفید هستید مدتی را برای تحقیق نیاز های شهرتان وقت گذاشته و از نتایج بدست آمده به راحتی میتوانید مسیر خودتان را مشخص کنید
البته همیشه یه کسب و کار خوب ، این نیست که شما اولین آن باشید (که البته اگر اولین باشید و قوی و کارا حتما موفق هستین)، میشه دومی و حتی بیست امین نفر باشید اما موفقیت در چیز دیگریست
به طور مثال:
بنده برای ایجاد کسب و کار با هدف اولیه اشتغال زایی در یک منطقه از حاشیه تهران بیش از 6 ماه تحقیق و جستجو کردم ، نتیجه این تحقیق راه اندازی کارواش بود که در آن منطقه شاید 7-8 کارواش وجود داشت منتهی با هدف ارتقا کیفیت و ارائه خدمات مطلوب این کارواش رو افتتاح کردم و واقعا هم موفق بود در آن زمان.

تحقیق کنید و خوب بشنوید و خوب بپرسید.

chichosting.net
2017-02-04, 18:19
درود
در حال حاضر ریسک های ما در زمینه مجازی بوده
اما می خواهیم در فضای فیزیکی یک تجارت راه اندازی کنیم
استان ما کرمان هست و ما در جنوبی ترین بخش قرار داریم
مثلا راه اندازی یک کارواش کمتر از 20 میلیون خرج دارد

بودجه فعلی تا سقف 1 میلیارد با همکاری و حمایت بخش دولتی انجام پذیرفته
اگر این طرح بتواند خود اشتغالی انجام دهد از سوی دولت 100 درصد حمایت می شود
مثلا در کل شهرستان ما بزرگ ترین کارخانه یخ و کارخانه رب هست و سلام
راه برای سرمایه گذاری فراهم است
انگیزه و بودجه فراهم است
اما ساز و کار نوع ایده مشخص نیست
از نظر دوستان در شهرستانی که تازه از محرومیت در حال خروج هست چه فضایی تجاری ایجاد شود
تعداد کل مردم در سال 1390 بالغ بر ۴۳٬۹۷۷ هست .

هیچ سرمایه گذاری وسیع انجام نشده
مثلا راه اندازی یک متجمع تجاری
یا یک شرکت تولیدی یا کارخانه
مثلا پروش قارج و تولید کنسرو قارج
پرورش ماهی تولید کنسرو تن ماهی

بطور کلی مثلا در این شهرستان یک مهمانسرا یا هتل وجود ندارد

ایده هایی که بتواند در کمتر از 4 سال نتیجه دهد از نظر شما کدامند

goldenhost
2017-02-04, 20:33
سلام و درود
بنظر بنده بخاطر سرمایه اولیتون صدها ایده رو میتونین اجرا کنین ولی با توجه به منطقه تون کارهای جدید و صنایع نو رو اجرا کنین بنظرم موفق خواهید بود
کار و صنعتی که تو شهرتون کلا نباشه رو لیست و بررسی کنین

JahanPayamak
2017-02-04, 20:45
بسیار عالی
به دلیل اینکه شهرستان شما جمعیت بالایی ندارد و صنعت درآن رشد نکرده یک نکته مثبت به شمار میاید

زیرا:
زمین و محل فعالیت نسبتا ارزان می باشد
نیرو کار قطعا زیاد وجود دارد
و هزینه های جاری معمولا پایین تر هستش
و میتوانید از معافیت مالیاتی خوبی برخوردار شوید(که البته رو این حساب نکنید چراشو بعدا میگم)
---
خب پس از بررسی شهرستان خود خارج شوید
و باید به نیاز ها استان و شهرستان های همجوار فکر کنید
واقعا با یک راهنمایی ما هیچ کاری انجام نخواهد شد
باید آستین بالا زده و ماه ها تحقیق کنید ما مثلا بگیم کارخانه تولید قارچ ، خب در واقع یک چیزی را فقط گفته ایم... باید دقیق برنامه ریزی و تولید کنید

به نظر بنده اگر کلا میخواهید در کار تولید باشید پس موازی با تحقیق باید به فکر یک زمین جهت ساخت سوله نیز باشید (که خود مراحل قانونی خود را دارد)
اگر به فکر راه اندازی مغازه های مواد غذایی مثل هایپر های بزرگ هستین (که اگر در شهرستان شما وجود ندارد بنده پیشنهاد میکنم روی این مورد فکر کنید)
هایپر های بزرگ این روز ها خیلی مورد توجه قرار گرفته ولی سرمایه سنگینی نیاز دارد
بنده نرخ اجاره یک ملک حداقل 300 متری را در شهر شما نمیدانم ولی هایپر میتواند گزینه خوبی باشد (برای اجاره باید حتما به فکر اجاره حداقل 5 ساله باشید)

---

خودتان بیشتر چی در ذهنتان هستش؟

chichosting.net
2017-02-04, 21:13
بسیار عالی
به دلیل اینکه شهرستان شما جمعیت بالایی ندارد و صنعت درآن رشد نکرده یک نکته مثبت به شمار میاید

زیرا:
زمین و محل فعالیت نسبتا ارزان می باشد
نیرو کار قطعا زیاد وجود دارد
و هزینه های جاری معمولا پایین تر هستش
و میتوانید از معافیت مالیاتی خوبی برخوردار شوید(که البته رو این حساب نکنید چراشو بعدا میگم)
---
خب پس از بررسی شهرستان خود خارج شوید
و باید به نیاز ها استان و شهرستان های همجوار فکر کنید
واقعا با یک راهنمایی ما هیچ کاری انجام نخواهد شد
باید آستین بالا زده و ماه ها تحقیق کنید ما مثلا بگیم کارخانه تولید قارچ ، خب در واقع یک چیزی را فقط گفته ایم... باید دقیق برنامه ریزی و تولید کنید

به نظر بنده اگر کلا میخواهید در کار تولید باشید پس موازی با تحقیق باید به فکر یک زمین جهت ساخت سوله نیز باشید (که خود مراحل قانونی خود را دارد)
اگر به فکر راه اندازی مغازه های مواد غذایی مثل هایپر های بزرگ هستین (که اگر در شهرستان شما وجود ندارد بنده پیشنهاد میکنم روی این مورد فکر کنید)
هایپر های بزرگ این روز ها خیلی مورد توجه قرار گرفته ولی سرمایه سنگینی نیاز دارد
بنده نرخ اجاره یک ملک حداقل 300 متری را در شهر شما نمیدانم ولی هایپر میتواند گزینه خوبی باشد (برای اجاره باید حتما به فکر اجاره حداقل 5 ساله باشید)

---

خودتان بیشتر چی در ذهنتان هستش؟

درود
دقیقا همینطور هست و معافیت مالیاتی در دستور کار نماینده جدید شهرستان می باشد .
بله نسب به دیگر شهرستان ها هزینه زمین و حتی یک ملک کامل نهایتا 50 میلیون
مجموعه های زنجره ای و هایپر مارکت در سال های گذشته ایجاد شده
تولید قارج را در ماه های گذشته بصورت شخصی و تستی انجام دادیم در اتاقکی که نوع و کیفیت محصول عالی بود که برای مصرف خانگی استفاده شد اما از بازار این محصول و صادرات آن نیز اطلاعات تکمیلی نداریم .
با توجه به سوال دوستان
نظرخودمان بیشتر در زمینه تولیدی هست .
بنظر شما ایجاد یک مجموعه وسیع تولید لیوان کاغذی یا ظروف یکبار مصرف می تواند بازدهی خوبی داشته باشد ؟

JahanPayamak
2017-02-05, 00:25
* در مورد معافیت مالیاتی = خیلی روی آن حساب نکنید (تجربه این موضوع را داشتم با 1001 بهانه و ماده و قانون و تبصره مالیات رو براتون میبرن)
*در مورد ارزانی ملک براتون یک نقطه قوته
* برای تولید قارچ، اگر ظرفیت فروش داخل شهرستان و شهر های مجاور اجازه تولید بیشتر را میدهد حتما با تولید کم شروع کنید - اما تولید قارچ فعلا تولیدی اصلا شما نباشد فقط برای ظرفیت سنجی و پیدا کردم بازار
** تولید ظروف یکبار مصرف رو یکی از دوستان بنده برای بازار عراق استارت زد که موفق نبود (سال 94 اینکار رو کرده بودن)