PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سایت با این ایده می تواند در آینده دور موفق شود ؟

mehr-dad
2017-02-26, 03:38
سلام . من وبلاگ ها و وبسایت های زیادی را تاسیس کردم و خب چون زیاد به آینده ش هم فکر نمی کردم رهاشون کردم ولی این بار با توجه به اینکه می توانم روزانه یک ساعتم را در اینترنت صرف کنم قصد دارم برای یکی از سایت هایم برنامه دراز مدت بریزم ....

به این صورت که تا 10 - 20 - 30 سال آینده یا آخرین روز عمرم روزی یک ساعت را صرف کنم . و تنها با یک مطلب آموزشی درباره ازدواج و زندگی و ... که می دانم مفید هست ، سایت را آپدیت کنم .

البته برای اینکار قصد دارم فعلا با ویرایش کامل جذاب ترین مطالب سایت های فارسی زبان شامل ویرایش کل متن و ویرایش کل عنوان مطلب شروع کنم و اگر در طی این مدت موفق به یادگیری زبان های خارجی شدم سراغ ترجمه ی سایت های خارجی هم خواهم رفت .

بنده برای آینده ی این سایت انتظار رویایی هم ندارم که مثلا به رتبه زیر 100 ایران برسد ! ولی انتظار دارم بعد از گذشت 10 یا 15 سال از عمر سایت و درج 3650 یا 5475 مطلب کاملا اختصاصی و کاملا مفید ! بتواند به رتبه زیر 1000 ایران برسد و هم چنین انتظار دارم سایت در رتبه خود باقی بماند همچنانکه بنده هم این روند آپدیت سایت را حفظ می کنم .

با توجه به ایده ام قصد دارم برای لینک بیلدینگ فقط از لینک سازی دائمی با استفاده از رپورتاژ آگهی دائمی در سایت های زیر 1000 ایران که احتمال ماندگاریشان تا چندین سال آینده بسیار بالا است استفاده کنم .

به نظر شما آیا این ایده من عملی می شود ؟!

Ehssan_it
2017-02-26, 06:46
سایت با کمتر از این تعداد مقالات هم میتونه زیر هزار برسه
محتوی یک بخش کار هست ، بازاریابی برای محتوی خوب بحث دیگه

شکا می فرماین 10 - 20 یا 30 سال هر چی این زمان طولانی تر باشه بدتر هست
هدف خودتون رو به گام های کوچکتر تقسیم کنید و سعی کنید تو همین مقطه به یک موفقیت ( هرچند کوچک) برسید
اگر هدف شما این باشه بعد از 15 سال و 3000 مقاله زیر 1000 ایران باشید هدفی عبث و بیهوده خوهد بود ( هرچند به این هدف هم برسید)

اونچیزی که از نوشته شما بر میاد این هست که هنوز هدف گذاری درستی روی مسیری که می خواید برید انجام ندادید

موفق باشید

adea1371
2017-02-26, 11:23
موضوع سایت شما جالب هست
و چون علاقه داری موفقی

mehr-dad
2017-02-26, 13:05
سایت با کمتر از این تعداد مقالات هم میتونه زیر هزار برسه
محتوی یک بخش کار هست ، بازاریابی برای محتوی خوب بحث دیگه

شکا می فرماین 10 - 20 یا 30 سال هر چی این زمان طولانی تر باشه بدتر هست
هدف خودتون رو به گام های کوچکتر تقسیم کنید و سعی کنید تو همین مقطه به یک موفقیت ( هرچند کوچک) برسید
اگر هدف شما این باشه بعد از 15 سال و 3000 مقاله زیر 1000 ایران باشید هدفی عبث و بیهوده خوهد بود ( هرچند به این هدف هم برسید)

اونچیزی که از نوشته شما بر میاد این هست که هنوز هدف گذاری درستی روی مسیری که می خواید برید انجام ندادید

موفق باشید

بنده با توجه به وقتی که می توانم به صورت دائمی و روزانه در اینترنت صرف کنم هدف سایت را مشخص کردم . البته هدفی که در ذهن دارم هم فقط این نیست که تا 10 سال سایت فقط آپدیت بشه و هیچ پیشرفتی نداشته نکنه بلکه قصد دارم لینک بیلدینگ را در سال های ابتدایی شروع کنم و به احتمال زیاد پیشرفت هم خواهد داشت ولی وقتی تعداد مطالب سایت در سال های ابتدایی کم باشد در نتیجه بازدیدها هم کم خواهد بود ...

hirmag.ir
2017-10-06, 16:42
سلام دوست عزیز.
بنده کارشناس مجله اینترنتی هیرمگ (http://hirmag.ir) هستم که در زمینه تولید محتوی تخصصی علم و فناوری فعالیت میکنه و زیر مجموعه مرکز تخصصی هیرکان ترجمه است.
حقیقت مطلب اینه که تولید محتوی با انکه بسیار موثر و مفیده اما بسیار پرهزینه و حساس هم هست.این مجله اینترنتی از پتانسیل مرکز تخصصی هیرکان ترجمه استفاده میکنه با صدها مترجم و متخصص و پژوهشگر .
هزینه گرداوری ، پژوهش ، بررسی ،ترجمه و درج و نگهداری وب سایت تولید محتوی بسیار زیاد و بدون خدمات جانبی احتمال ورشکستی اون بسیار زیاده.
مثلا ما از بازدیدهای هیرمگ به عنوان ورودی هیرکان ترجمه و جذب مشتری ترجمه و پژوهش استفاده میکنیم که برای اولین باره در ایران این دو حوزه در کنار هم قرار میگیرن و این کار باعث میشه ماهیانه میلیون ها تومن از هزینه اضافه تبلیغات جلوگیری کنیم.
ترجمه و حتی کپی مطالب مشابه از سایت های دیگه هم به مرور شمارو خسته میکنه و هیچ فایده ای هم نداره .چون درامدی ندارین ، طبیعت انسانیه اینه که انگیزش رو به مرور از دست میده(البته جسارتا خدمتون عرض کردم).
البته من به هیچ وجه خداینکرده قصد نا امید کردن شمارو ندارم.
شاید تصور اینکه شما به تنهایی بتونین وارد این حوزه بشین و تنهای تنها بتونین چندین سال بدون هیچ گونه پلن در آمدزایی کارتون رو پیش ببرین و موفق بشین ، کار بسیار بسیار مشکلی به نظر میرسه.
شاید بهترین پیشنهاد به شما تولید محتوی آموزشی در حوزه تخصصی خودتون و فروش خدمات جانبی باشه.مثل میهن وردپرس فرضا که با کمک بازدید کننده هاشون فیلم های اموزشی تولید میکنن و در کنار اون از فروش اموزش های خیلی خاص یا افزونه ها و ...در آمد دارن.
خلاصه کلام اینکه تولید محتوی به تنهایی نمیتونه موفقیت شمارو تضمین کنه باید از همون اول به فکر پلن های در امدزای آیندتون باشین.
با تشکر

farasil
2017-10-06, 18:58
سلام
بنده کاملاً موافقم که اگر درآمد زایی نباشه
انگیزه های دیگر کم کم رنگ میبازد . یک ساعت در روز هم
اصلاً مناسب نیست . بنده خود مدتی تمام وقت کار میکردم
ولی نتیجه آنچنانی که فکر کنید نگرفتم . انگیزه تان خوب است
و مشاوره گرفتنتان بهتر . پس انگیزه خود را از دست ندهید و پرورشش دهید
و وقت بگذارید و یاد بگیرید و به دیگران یاد بدهید .
موفق باشید

BehroozAhmadi
2017-10-06, 19:49
برای چنین برنامه زمانی طولانی ای باید هدفتون و نتیجه ای که می خواید خیلی بزرگتر از یه سایت زیر 1000 ایران باشه ، وگرنه زمانتون رو از دست میدید ، حتی اگر هدفتون تفریح باشه و نه درآمد زایی ...
فکر کنید اگر این همه زمان رو روی یک سایت با چنین موضوعاتی بزارید ، می تونید تبدیل به یکی از بهترین ها بشید و در کنارش برای چندین نویسنده که در کنارتون کارخواهند کرد ، درآمد زایی کنید ...

mpe_taher
2017-10-06, 23:16
با علاقه اگه مطلب بذارین و به نظرم تا یه مدت حتی در فکر الکسا و رتبه یک گوگل و ... نباشین و صرفا به جهت علاقه مطلب بذارین به نظرم موفق میشین .
بنده تقریبا همین کار شما رو در حوزه دیگه دارم انجام میدم . تیر ماه شروع کرده بودم . الان 29000 ایران هست .
و چون به مطالبی که میذارم علاقه دارم برام خوشایند هست .