PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده برای توسعه و پیشرفت فروشگاه

ahmadelahi
2017-03-06, 15:10
سلام دوستان
من چند وقتی هست وارد کار کیف دوزی با چرم شدم و جدیدا وب سایتی برای فروش راه اندازی کردم ، این تاپیک رو راه اندازی کردم که نظرات و پیشنهادات شما رو برای افزایش بازدید و فروش رو بپرسم منتظر پیشنهادات تون هستم
وب سایت : چرم دست دوز (http://charmdoz.ir)

kargosha
2017-03-06, 16:41
سایت خوبی دارید
بهتره چند تا فیلتر اضافه کنید برای انتخاب راحت تر مشتری

ahmadelahi
2017-03-06, 21:23
سایت خوبی دارید
بهتره چند تا فیلتر اضافه کنید برای انتخاب راحت تر مشتری

ممنون بابت نظرتون به فیلتر تحت عنوان دسته بندی ها رو اضافه کردم.

radsms
2017-03-07, 09:20
با سلام
سایت خوبیه ولی محصولات و تنوعشون کمه . لوگو هم من متاسفانه ندیدم

ahmadelahi
2017-03-08, 10:43
با سلام
سایت خوبیه ولی محصولات و تنوعشون کمه . لوگو هم من متاسفانه ندیدم
ممنون بابت پاسخ تون.
سایت رو تازه راه اندازی کردم و تمام محصولات تولید خودمه و در حال ساخت 15 طرح متفاوت دیگه هستم که به مرور که ساخته بشه اضافه می کنم.
برای لوگو هم تا چند روز دیگه طراحی می کنم.

secret7
2017-03-09, 00:14
سلام
بسیار ایده خوبیه
این که آدم فروشنده تولیدات خودش باشه بسیار عالیه
دوست عزیز امیدوارم خیلی زود پیشرفت کنید و مشتری های زیادی پیدا کنید
پیشنهادم براتون اینه که بعد از اینکه طرح های متفاوت رو هم اضافه کردین سعی کنید از طریقه هایی که کمتر براتون هزینه بردار باشه برای فروشگاه تبلیغ کنید و البته سعی کنید سلیقه های مختلف رو هم در نظر بگیرید
به خدا توکل کنید
ان شاء الله موفق باشید

ahmadelahi
2017-03-09, 09:28
2
سلام
بسیار ایده خوبیه
این که آدم فروشنده تولیدات خودش باشه بسیار عالیه
دوست عزیز امیدوارم خیلی زود پیشرفت کنید و مشتری های زیادی پیدا کنید
پیشنهادم براتون اینه که بعد از اینکه طرح های متفاوت رو هم اضافه کردین سعی کنید از طریقه هایی که کمتر براتون هزینه بردار باشه برای فروشگاه تبلیغ کنید و البته سعی کنید سلیقه های مختلف رو هم در نظر بگیرید
به خدا توکل کنید
ان شاء الله موفق باشید

ممنون بابت پاسخ تون.

hirmag.ir
2017-10-06, 16:57
سلام.
سایت با ایده جالبیه.
آروزی موفقیت و فروش بیشتر رو برای شما بزرگوار دارم.
بازاریابی شبکه های اجتماعی و بازاریابی دهان به دهان ! فراموش نشه لطفا.
اینکه امکان سفارش مدل های متنوع تر ، با رنگ بندی های مختلف طبق نظر مشتریها هم داشته باشه هم خیلی عالیه.
اگه آینده ها تونستین و مقدور بود طراحی آنلاین و ساده وسایل چرمی رو در سایت داشته باشین!!! که مشتریها به صورت خیلی ساده با ابزار آماده طرح مورد نظرشون رو طراحی کنن و شما اونارو تولید و براشون ارسال کنین.
فک میکنم این ایده جالبی باشه که در سایت دیگه من حداقل ندیدم در این حوزه .
با تشکر

BehroozAhmadi
2017-10-06, 17:10
درود بر شما .
آرزوی موفقیت دارم برای شما .
کارتون عالیه .
قطعا برای گسترش فروشگاه و فروش نیاز به تبلیغات دارید .
شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام و تلگرام خیلی مفید هستند .
خیلی از دوستان و آشنایان رو می شناسم که با این شبکه ها به فروش خوبی رسیدند ، شما یک گام جلوترید چونکه
محصولات رو خودتون تولید می کنید و روی سایت هم تمرکز دارید . دامنه و برند سایتتون هم عالیه .
به امید موفقیت روز افزون ...
دوست دارم یکی از محصولاتتون رو خرید کنم ، به همین زودی انشاءالله ...

ramtin2025
2017-10-06, 17:55
سلام
سایتتون در نگاه اول خیلی بی روحه. برای این جور کارها باید یک قالب با سبک هنری تهیه کنید. فکر نمیکنم خیلی هزینه زیادی داشته باشه. اگه قراره روی وردپرس کار کنید حتما یه قالب خوب و قانونی تهیه کنید. سایتهایی مثل دی بی اس تم و فکر میکنم مگاتم، قالبهای خارجی رو به صورت قانونی و بومی شده تحویلتون میدن. قالبهای ایرانی خوب هم قطعا در وردپرس زیاد هست.
به نظر من اول قالب و ظاهر سایت رو اوکی کنید و بعد به دنبال تبلیغ و ترویج کارتون باشید

موفق باشید

irandoces
2017-10-06, 20:21
سلام
حتما حتما از شبکه های اجتماعی مثل گوگل+ ، فیس بوک، تلگرام و اینستاگرام استفاده کنید تا به عنوان بک لینک برای شما منظور بشود.