PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه + سیستم همکاری در فروش رایگان شاپرزفا

shoperzfa
2011-11-30, 14:23
دوستان عزیز، سیستم فروشگاه دهی + همکاری در فروش رایگان شاپرزفا در حال حاضر فقط امکان اتصال به وب سرویس ایران مارکت سنتر را دارا می باشد و در اینده بسیار بسیار نزدیک به کلیه وب سرویس ها اتصال پیدا خواهد کرد. (به دلیل مشکلات مکرر سرورهای ایران مارکت در این چند روز ، ابتدا این وب سرویس راه اندازی شد تا سفارشات این دوستان عزیز به خاطر مشکلات این سرور از بین نرود و در صورت امکان مشکل در سرورهای ایران مارکت ، کلیه سفارشات در پنل دوستان در شاپرزفا ثبت شود و به محض برطرف شدن مشکل سرورهای ایران مارکت ، این سفارشات در پنل ایران مارکت فروشگاه داران عزیز ثبت شود )

به وسیله شاپرزفا ، شما دوستان گرامی میتوانید بدون صرف هزینه های میلیونی ، یک سیستم همکاری در فروش را رایگان راه اندازی کنید و به وسیله آن شروع به جذب همکار برای بازاریابی محصولات خود کنید.

برخی از امکانات شاپرزفا:

» عدم نمایش تبلیغات در فروشگاه ها( امکانی ضروری برای فروشگاه داران )

» ایجاد فروشگاه + سیستم همکاری در فروش با امکانات بی نظیر ( اولین بار در ایران )
» امکان اتصال به کلیه پنل های سی او دی به وسیله وب سرویس ( اولین بار در ایران )

» امکان ایجاد و مدیریت بی نهایت همکار با قابلیت اختصاص درصد جدا برای هر همکار ( اولین بار در ایران )
» پنل مخصوص همکاران و بازاریابها با امکانات فوق العاده ( اولین بار در ایران )
» ثبت کلیه سفارشات در فروشگاه اختصاصی و مدیریت کامل سفارشات ( اولین بار در ایران )
» سیستم درصد بندی پیشرفته برای محصولات و بازاریابها ( اولین بار در ایران )

» آپلود سنتر برای اپلود بنرهای فروشگاه ( اولین بار در ایران )

» مدیریت تبلیغات ، بنرها و لینک باکس های سیستم همکاری در فروش ( اولین بار در ایران )

» ارسال اخبار سیستم همکاری در فروش برای اطلاع همکاران ( اولین بار در ایران )

» سیستم ارسال اس ام اس به خریدار هنگام خرید ( به زودی )

» سیستم پیشرفته برگشتی ها برای تشخیص سفارشات جعلی ( به زودی )

» سیستم پیشرفته تشخیص کد پستی تمام شهرهای ایران برای تشخیص صحت سفارش (به زودی)

» انتخاب نوع چیدمان محصولات در صفحه اصلی
» امکان انتخاب و استفاده از طرحها و قالبهای متنوع برای فروشگاه

» درنظر گرفتن فرم تماس با ما در هر فروشگاه

» اتصال به دامین (تبدیل آدرس فعلی فروشگاه به آدرس اختصاصی شخصی)

» تهیه نسخه پشتیبان

و امکانات زیاد دیگر

از دوستان عزیز خواهشمندیم فقط و فقط کسانی که پنل ایران مارکت سنتر دارند در شاپرزفا ثبت نام کنند و به دیگر دوستان قول خواهیم داد ظی یک ماه اینده بستری را فراهم سازیم که وب سرویس شرکت های طرف قرار داد انها نیز به شاپرزفا اضافه شود تا شرایط ثبت نام ان دوستان نیز فراهم گردد.

پیشاپیش از همکاری شما دوستان عزیز سپاسگذاریم

ادرس سایت برای ثبت نام

(http://shoperzfa.com)

www.shoperzfa.com (http://shoperzfa.com)

Reza
2011-11-30, 15:30
امیدوارم با برنامه ریزی وارد این عرصه شده باشید و موفق بشید . . .

shoperzfa
2011-11-30, 18:14
امیدوارم با برنامه ریزی وارد این عرصه شده باشید و موفق بشید . . .

با برنامه ریزی های انجام شده در گام اول در پی بهبود امکانات جانبی سیستم هستیم که در اینده نه چندان دور به تحقق می پیوندند.

با تشکر از شما راهبر گرامی شاپ کیپر

dexin
2011-11-30, 20:19
فک نمیکردم این سیستم با همچین امکاناتی رایگان باشه
چند روزه دارم باش کار کنیم ظاهرا امکانات حرفه ای داره

shoperzfa
2011-11-30, 22:37
فک نمیکردم این سیستم با همچین امکاناتی رایگان باشه
چند روزه دارم باش کار کنیم ظاهرا امکانات حرفه ای داره
با تشکر از شما دوست گرامی

برای پیشرفت یک سیستم باید بهترین امکانات را داد تا کاربر از امکانات کاملا راضی باشد. امیدواریم در مورد شاپرزفا نیز همینگونه باشد

shoperzfa
2011-12-01, 10:36
چند نکته برای دوستانی که تازه ثبت نام می کنند و آشنایی زیادی با اینگونه سیستم ها ندارند.

شما قبل از انجام هر کاری باید فروشگاه خود را به پنل cod متصل کنید

برای استفاده از امکان متصل نمودن فروشگاه خود به پنل cod و ثبت سفارشات همزمان در فروشگاه و پنل cod ، شما باید از طریق گزینه تنظیمات پنل پستی واقع در بخش همکاری در فروش وارد شوید و سپس نام کاربری وب سرویس و کلمه عبور وب سرویس مورد نظر خود را وارد نمایید تا فروشگاه به پنل cod متصل شود.

با انجام این کار ، سفارشات شما از این به بعد هم در پنل فروشگاهی شما در شاپرزفا و هم در پنل cod ثبت خواهد شد.

سوالات متداول:

منظور از پنل cod چیست؟

به شرکتهای واسط که بین فروشگاه اینترنتی و اداره پست انجام فعالیت می کنند cod گویند مثل شرکتهای: ایران مارکت سنتر ، فروتل ، هموار ، رایارا ، پارس پیک و..... و به پنلهایی که به شما می دهند تا از طریق انها میزان فروش خود و کارهای دیگر را انجام دهید پنل cod گویند.

اتصال به پنل cod چه مزیتی دارد و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

1. شما می توانید با این امکان ، سبد خریدی زیبا را در فروشگاه خودتان داشته باشید

2. بدون وارد کردن اطلاعات محصول در پنل cod شما می توانید از طریق پنل فروشگاه خود برای آن محصول لینک خرید درست کنید.

3. در صورت قطع بودن سرور سایت واسط ( cod ) سفارشات شما از بین نخواهد رفت و در پنل فروشگاه شما ثبت خواهد شد.

4. با استفاده از این امکان شما می توانید سیستم همکاری در فروش را راه اندازی کنید و فروش خود را چند برابر کنید و به سود بالایی برسید.

نکته 2 :
هنگام درج محصول ، نیازی نیست لینک خرید پستی خود را در توضیحات محصول وارد کنید زیرا شما با وارد کردن نام محصول و وزن محصول، یک لینک خرید برای همان محصول خود در فروشگاه اختصاصی خود درست کرده اید که مشتری با کلیک بر روی دکمه خرید پستی موجود در پایین همه ی محصولات ، به سبد خرید اختصاصی شما رفته و با کمک عملیات وب سرویس که امکانات ان در سیستم در نظر گرفته شده است می تواند آن محصول را خریداری کند. با انجام این کار سفارشات شما هم در پنل فروشگاه و هم در پنل شرکت واسط cod ثبت خواهد شد و در صورت قطع بودن سرور سایت cod کلیه سفارشات در پنل فروشگاه شما بدون کد رهگیری ثبت خواهد شد و به محض برطرف شدن مشکل سرور سایت cod آن سفارشات در پنل cod شما نیز ثبت خواهد شد و آن سفارش کد رهگیری دار می شود. ( در ضمن یک ایمیل نیز به خریدار ارسال خواهد شد که همراه با کد رهگیری می باشد )

سوالی بود در خدمتم
با تشکر

FeoDolaR
2011-12-01, 13:01
سلام .
تبریک بهتون میگم به خاطر سیستم خوبتون .
من هم ثبت نام کردم . در وهله ی اول چند تا مورد به نظرم رسید که خدمتتون میگم :

1. قسمت پشتیبانی یاهو همیشه به صورت آنلاین نشون داده میشه !
2. اخبار سایت نشون داده نمیشه
3. توی توافقنامه درج کردین :

7- سیستم در هر زمان میتواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.
8- سیستم در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و لازم است که همکار، فعالیت خود را با قوانین و مقررات جدید تطبیق دهد. در غیر اینصورت میتواند از عضویت در سیستم خارج شود.

اگر شما تصمیم بگیرید فعالیت خودتون رو به صورت تعلیق در بیارید زحمت کسانی که عمر و وقت و انرژیشون رو گذاشتن چی میشه ؟

و در آخر هم یه سوال فنی !
یوزر و پسورد وب سرویس ایران مارکت رو دقیقاً باید از کجای پنل هر شخص استخراج کرد ؟ (چون من به شخصه تا حالا از وب سرویس استفاده نکردم اطلاعی ندارم)

shoperzfa
2011-12-01, 13:28
1. قسمت پشتیبانی یاهو همیشه به صورت آنلاین نشون داده میشه !منظور از پشتیبانی انلاین این نیست که شما در حال حاظر انلاین هستید. منظور اینه که برای پشتیبانی انلاین روی این دکمه کلیک کنید . حالا میتونه پشتیبانی انلاین در اون لحظه باشه و می تونه نباشه. ( در کل در این سیستم منظور از پشتیبانی انلاین یعنی پشتیبانی که از طریق یا هو مسنجر انجام میشه )
البته اون چیزی رو هم که شما می خواین یک کد کوچیک html بیشتر نیست که خودتون هم می تونید توی قالب جاسازی کنید.

2. اخبار سایت نشون داده نمیشه کلیه عملیات مربوط به بخش همکاری در فروش در این صفحه نشان داده خواهد شد. www.yourname.shoperzfa.com/Hamkari.aspx (http://www.yourname.shoperzfa.com/Hamkari.aspx)
که اطلاعات این صفحه را می توانید از طریق پنل مدیریت فروشگاه خود تغییر دهید. ( قسمت تنظیمات >>> مدیریت صفحات سایت )
برای درج خبر نیز باید از طریق گزینه مدیریت اخبار اقدام نمایید.

. توی توافقنامه درج کردین :

8- سیستم در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و لازم است که همکار، فعالیت خود را با قوانین و مقررات جدید تطبیق دهد. در غیر اینصورت میتواند از عضویت در سیستم خارج شود.
اگر شما تصمیم بگیرید فعالیت خودتون رو به صورت تعلیق در بیارید زحمت کسانی که عمر و وقت و انرژیشون رو گذاشتن چی میشه ؟ به نکته بسیار خوبی اشاره کردین.
اولا اینکه منظور ما از تعلیق یعنی اینکه در مورد فروشگاه متخلف به حالت تعلیق در خواهیم اورد نه کل فعالیت های خودمون رو.
دوما: ببینید ما تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید کار خودمون رو پیش ببریم و اگر از دستورات اونها در مسدود سازی فروشگاه های متخلف سرپیچی کنیم مطمئن باشید که اول سایت خودمون رو با مشکل *****ینگ مواجه می کنند. پس برای حل این مشکل شما باید فروشگاه خودتون رو در سایت ساماندهی ثبت کنید که دیگه هیچ مشکلی به وجود نیاد. در صورت انجام این کار و در صورت بودن مشکل در فروشگاه و محصولات شما ، اول به ایمیل شما اخطارهای لازم رو می دن و در صورتی که طی اخطارهای مکرر ، شما فروشگاه خودتون رو اصلاح نکنید، اونوقت به ما طی نا مه ای اعلام می کنند که ما فروشگاه متخلف رو برای مدتی مسدود کنیم که اون فروشگاه برای رفع مشکلات محصولاتش اقدامات لازم رو انجام بده.

پس نتیجه می گیریم که اگر شما فروشگاه خودتون رو در سایت ساماندهی ثبت کنید به هیچ وجه مشکلی برای فروشگاه شما به وجود نخواهد امد. این رو هم به یاد داشته باشید که تا فروشگاهی محصولات غیر مجاز نفروشه و همیشه تابع قوانین جمهوری اسلامی باشه مسدود نخواهد شد چون ما دستور مسدود سازی فروشگاهها رو از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت می کنیم.( چیز جدیدی هم نیست همچنانی که کل سیستمهای دیگه هم از این دستور پیروی می کنند )

و در آخر هم یه سوال فنی !
یوزر و پسورد وب سرویس ایران مارکت رو دقیقاً باید از کجای پنل هر شخص استخراج کرد ؟ (چون من به شخصه تا حالا از وب سرویس استفاده نکردم اطلاعی ندارم)

گزینه تنظیمات>>> تغییر مشخصات>>> رمز عبور وب سرویس

اگر هم ای پی سایت رو از شما درخواست کرد باید ایپی زیر رو بدید
46.4.201.214

با تشکر

FeoDolaR
2011-12-01, 13:51
منظور از پشتیبانی انلاین این نیست که شما در حال حاظر انلاین هستید. منظور اینه که برای پشتیبانی انلاین روی این دکمه کلیک کنید . حالا میتونه پشتیبانی انلاین در اون لحظه باشه و می تونه نباشه. ( در کل در این سیستم منظور از پشتیبانی انلاین یعنی پشتیبانی که از طریق یا هو مسنجر انجام میشه )
البته اون چیزی رو هم که شما می خواین یک کد کوچیک html بیشتر نیست که خودتون هم می تونید توی قالب جاسازی کنید.

کلیه عملیات مربوط به بخش همکاری در فروش در این صفحه نشان داده خواهد شد. www.yourname.shoperzfa.com/Hamkari.aspx (http://www.yourname.shoperzfa.com/Hamkari.aspx)
که اطلاعات این صفحه را می توانید از طریق پنل مدیریت فروشگاه خود تغییر دهید. ( قسمت تنظیمات >>> مدیریت صفحات سایت )
برای درج خبر نیز باید از طریق گزینه مدیریت اخبار اقدام نمایید.

به نکته بسیار خوبی اشاره کردین.
اولا اینکه منظور ما از تعلیق یعنی اینکه در مورد فروشگاه متخلف به حالت تعلیق در خواهیم اورد نه کل فعالیت های خودمون رو.
دوما: ببینید ما تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید کار خودمون رو پیش ببریم و اگر از دستورات اونها در مسدود سازی فروشگاه های متخلف سرپیچی کنیم مطمئن باشید که اول سایت خودمون رو با مشکل *****ینگ مواجه می کنند. پس برای حل این مشکل شما باید فروشگاه خودتون رو در سایت ساماندهی ثبت کنید که دیگه هیچ مشکلی به وجود نیاد. در صورت انجام این کار و در صورت بودن مشکل در فروشگاه و محصولات شما ، اول به ایمیل شما اخطارهای لازم رو می دن و در صورتی که طی اخطارهای مکرر ، شما فروشگاه خودتون رو اصلاح نکنید، اونوقت به ما طی نا مه ای اعلام می کنند که ما فروشگاه متخلف رو برای مدتی مسدود کنیم که اون فروشگاه برای رفع مشکلات محصولاتش اقدامات لازم رو انجام بده.

پس نتیجه می گیریم که اگر شما فروشگاه خودتون رو در سایت ساماندهی ثبت کنید به هیچ وجه مشکلی برای فروشگاه شما به وجود نخواهد امد. این رو هم به یاد داشته باشید که تا فروشگاهی محصولات غیر مجاز نفروشه و همیشه تابع قوانین جمهوری اسلامی باشه مسدود نخواهد شد چون ما دستور مسدود سازی فروشگاهها رو از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت می کنیم.( چیز جدیدی هم نیست همچنانی که کل سیستمهای دیگه هم از این دستور پیروی می کنند )

با تشکر

در مورد پشتیبانی آنلاین تعریف وجود داره . یعنی الان کسی هست با عنوان پشتیبان که در حال حاضر آنلاین هست و خریدار میتونه به صورت آنلاین باهاش ارتباط برقرار کنه . اون چیزی که شما فرمودید در واقع همون تماس با ما هست . به نظرم بهتره یه تجدید نظر کنید :)

در مورد اخبار سایت حق با شماست . توی اون لینک نشون داده میشه . اما بهتره توی قالب فروشگاه هم جایی برای اخبار سایت (و یا مطالب سایت) در نظر گرفته بشه . خیلی ها هستن که مطالبی مرتبط با موضوع شاپ مینویسن تا ایندکسشون بالاتر بره و ورودیشون بیشتر بشه . اگر لینک این مطالب توی یک صفحه ی مجزا باشه بازده مورد انتظار رو نخواهد داشت .

در مورد توافقنامه :
این مواردی که شما فرمودین رو میشه با یه همچین جمله ای عنوان کرد :

تمامی فروشگاه های ثبت شده در شاپرزفا می بایست در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی درج شوند . در غیر این صورت هر گونه عواقب ناشی از سر باز زدن از این امر (از قبیل مسدود شدن فروشگاه ، فیــلـتر شدن فروشگاه و...) به عهده ی کاربر می باشد .
کاربران شاپرزفا می بایست از درج محصولات غیر مجاز که خرید و فروش آنان مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است جداً خودداری کنند . در غیر این صورت فروشگاه مورد نظر مسدود شده و در صورت لزوم اطلاعات ایشان در اختیار مراجع ذی صلاح قرار خواهد گرفت .

مواردی که شما فرمودین در مورد خودتون هست نه کاربران :

راستی در مورد وب سرویس ایران مارکت هم توضیح بدید ممنون میشم

Ali.Sh
2011-12-01, 14:21
سلام

در وهله اول تبریک عرض میکنم .

سوالی ذهنم رو مشغول کرده که هزینه های وبسایت به چه شکل تامین میشه مطمئنا کاربرانتون ترجیح میدند علاوه بر وضعیت مالی خودشون وضعیت مالی سرویس دهندشون هم خوب باشه !

در این مورد یک توضیح کوتاه ممنون میشم بدید .

و در نهایت هم براتون آرزوی موفقیت میکنم .

shoperzfa
2011-12-01, 14:47
در مورد اخبار سایت حق با شماست . توی اون لینک نشون داده میشه . اما بهتره توی قالب فروشگاه هم جایی برای اخبار سایت (و یا مطالب سایت) در نظر گرفته بشه . خیلی ها هستن که مطالبی مرتبط با موضوع شاپ مینویسن تا ایندکسشون بالاتر بره و ورودیشون بیشتر بشه . اگر لینک این مطالب توی یک صفحه ی مجزا باشه بازده مورد انتظار رو نخواهد داشت .

ما تصمیم بر این گرفتیم که کلیه عملیات مربوط به همکاری در فروش رو در یک صفحه جدا قرار بدیم تا یوزر ها با کلیک بر روی دکمه کسب در امد موجود در صفحه اصلی فروشگاه ، به اون صفحه انتقال داده بشن که کلیه توضیحات اونجا داده بشه ( توضیحات نحوه همکاری ، پورسانت محصولات ، نحوه تسویه حساب ، تماس با ما ، فرم عضویت بازاریاب و.... )

در مورد توافقنامه :
این مواردی که شما فرمودین رو میشه با یه همچین جمله ای عنوان کرد :

تمامی فروشگاه های ثبت شده در شاپرزفا می بایست در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی درج شوند . در غیر این صورت هر گونه عواقب ناشی از سر باز زدن از این امر (از قبیل مسدود شدن فروشگاه ، فیــلـتر شدن فروشگاه و...) به عهده ی کاربر می باشد .
کاربران شاپرزفا می بایست از درج محصولات غیر مجاز که خرید و فروش آنان مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است جداً خودداری کنند . در غیر این صورت فروشگاه مورد نظر مسدود شده و در صورت لزوم اطلاعات ایشان در اختیار مراجع ذی صلاح قرار خواهد گرفت .

چشم. حتما این قسمت رو اصلاح خواهیم کرد. ( ممنون بابت پیشنهاد خوبتون )

راستی در مورد وب سرویس ایران مارکت هم توضیح بدید ممنون میشم
توضیحات در پست شماره 8# داده شد

shoperzfa
2011-12-01, 17:30
سلام

در وهله اول تبریک عرض میکنم .

سوالی ذهنم رو مشغول کرده که هزینه های وبسایت به چه شکل تامین میشه مطمئنا کاربرانتون ترجیح میدند علاوه بر وضعیت مالی خودشون وضعیت مالی سرویس دهندشون هم خوب باشه !

در این مورد یک توضیح کوتاه ممنون میشم بدید .

و در نهایت هم براتون آرزوی موفقیت میکنم .

ببخشید سوال شما رو ندیده بودم و پوزش به خاطر دیر جواب دادن

مطمئن باشید که راه اندازی این چنین سیستمی با این همه امکانات، فکر ، کار و تجربه ی زیادی رو می طلبه و این نشون میده که این سیستم کار یک شخص بی تجربه نمی تونه باشه.
پس از این لحاظ هیچ گونه نگرانی رو نداشته باشید چون کار رو بدون فکر و برنامه ریزی شروع نکردیم که اواسط کار بخوایم کار رو متوقف کنیم. ( حتما این توانایی رو در خودمون دیدیم که اومدیم و این سیستم رو راه اندازی کردیم )

فعلا سیاست ما دادن خدمات به صورت کاملا رایگانه و کل هدفمون رفع نیازهای اساسی یک فروشگاه دار هست. بحث در امد نیز در اینده در دست بررسی قرار خواهد گرفت.( البته در امدی که به هیچ وجه فروشگاه دار رو اذیت نکنه مانند گذاشتن بنر بالای هر فروشگاه که به نظر بنده برای یک فروشگاه دار به هیچ وجه نمیتونه قابل تحمل باشه )

سوالی بود باز در خدمتم
با تشکر

hsfar
2011-12-01, 21:02
من توش ثبت نام کردم.
امکانات خیلی خوبی داره.
براتون آرزوی موفقیت میکنم

【★ tv_kade ★】
2011-12-01, 21:14
دوست عزیز سیاست شما برای فروشگاه دارهای فروش فیلم و سریال چی هست؟

mdark
2011-12-01, 21:17
من زمان ثبت نام ( همین چند ثانیه پیش ) با این ارور مواجه شدم
Server Error in '/' Application.
Runtime Error

shoperzfa
2011-12-01, 22:21
دوست عزیز سیاست شما برای فروشگاه دارهای فروش فیلم و سریال چی هست؟

ما هیچگونه مخالفتی با فروشگاههای فیلم و سریالی که مشغول به عرضه محصولات فرهنگی مجاز هستند نداریم.

من زمان ثبت نام ( همین چند ثانیه پیش ) با این ارور مواجه شدم
Server Error in '/' Application.
Runtime Error

الان چک کردم مشکلی نبود
دوباره تلاش کنید بعد از رفرش صفحه

با تشکر

mdark
2011-12-02, 12:37
الان چک کردم مشکلی نبود
دوباره تلاش کنید بعد از رفرش صفحه

با تشکر

بله
ممنون
رفرش زدم درست شد ! ثبت کردم فروشگاه رو

mdark
2011-12-02, 13:04
الان پنل رو نگاه کردم / امکانات خیلی خوبی داره

موفق باشی عزیز

birdco
2011-12-02, 14:22
من هم ثبت نام كردم و از اينكه چنين امكاناتي ( فقط در يك نگاه !!! ) را ديدم شگفت زده شدم و جاي بسي خوشحالي دارد و البته بسيار تشكر بايد !!!
فقط نكته اي كه در سيستم هاي همكاري در فروش منو اذيت ميكنه بخش جريمه سفارشات برگشتيه . بايد به نكته اي اشاره كنم در رابطه با بازريابي سنتي و اونم اينه كه در بازريابي سنتي چون ممكنه پول اجناس فروخته شده به هر نحوي برنگردد ، فروشنده اصلي بخشي از پورسانت را تا زمان وصول كامل وجه پيش خودش نگه مي دارد و در مورد عدم وصول چك ها هم بخشي را به عنوان جريمه از بازارياب كم مي كند . اين البته مربوط به زماني است كه بازارياب خريدار را مي بيند و ميشناسد و امكان اينكه جهت وصول مطالبات خودش اقدام كند تا به آن بخش از پورسانتش برسد زياد است . اما در بازاريابي اينترنتي ، بازريابي و خريدار تا 99/99 % همديگر را نمي بينند و امكان اينكه بازريابي بتواند آن بخش از مطالباتش را از خريدار بگيرد بسيار پايين است . پس نبايد از اين جهت دچار ضرر و زيان شود و اين بخش از پنل همكاري بيشتر بايد اسمش را گذاشت « مشاركت در هزينه هاي برگشتي فروشنده »
نهايتا اينكه به نظرم به جاي اينكه هزينه سفارشات را از گرده بازارياب بكشيم ، فروشنده خودش بايد همت كند و سفارشات را قبل از ارسال تاييد بگيرد ( با ترفندهايي كه اگر خواستيد نمونه هايش را خواهم گفت )

اين نظر از ديد يك فروشنده اعلام شد و اگر سيستم همكاري در فروشم فعال شد ، به هيچ عنوان هزينه برگشت از بازرياب كسر نخواهم كرد و پيشنهاد مي كنم سريعتر اين بخش از پنل حذف بشه تا فروشنده هاي تنبل و كم فروش ، از اين مورد سوء استفاده نكنند .

و به عنوان بازارياب ، سيستم هايي كه اين جريمه برگشتي را از بازرياب مي گيرند را بايكوت مي كنم و اگر از قبل ثبت نام كرده ام ديگر با انها كار نمي كنم ( مانند ملي ماركت و ايرنا شاپ و ... )

shoperzfa
2011-12-02, 15:34
من هم ثبت نام كردم و از اينكه چنين امكاناتي ( فقط در يك نگاه !!! ) را ديدم شگفت زده شدم و جاي بسي خوشحالي دارد و البته بسيار تشكر بايد !!!
با سلام خدمت شما راهبر گرامی شاپ کیپر
از اینکه نظر لطف خودتون رو عرض کردید بسیار سپاس گذارم
از نظر امکانات گروه شاپرز سعی خود را بر این مبنا گذاشته است که بهترین و مهم ترین امکانات فروشگاه ساز را ایجاد کند تا فروشگاه دار محترم هیچ گونه کمبودی را حس نکند. ( البته این نسخه آزمایشی می باشد و طی 3 ماه اینده امکاناتی به این سیستم اضافه خواهد شد که کمتر کسی باور آن را خواهد کرد ).

اين نظر از ديد يك فروشنده اعلام شد و اگر سيستم همكاري در فروشم فعال شد ، به هيچ عنوان هزينه برگشت از بازرياب كسر نخواهم كرد و پيشنهاد مي كنم سريعتر اين بخش از پنل حذف بشه تا فروشنده هاي تنبل و كم فروش ، از اين مورد سوء استفاده نكنند .

ما این امکان را در اختیار فروشگاه داران محترم گذاشته ایم. حال کسانی می توانند از ان استفاده کنند و یا کسان دیگر خیر. ممکن است بعضی از سیستم های مشارکتی با دادن پورسانت های بالا ، یا ارسال محصولاتی که سود و هزینه پستی انان زیاد باشد ، سعی بر این داشته باشند که هزینه پست را متضرر نشوند ، چون هم پورسانت را بیشتر از سیستم های دیگر می دهند و هم سود محصولات مشارکتی انان زیاد است. پس بنابر این برای اینکه این وسط از لحاظ هزینه پستی متضرر نشوند می توانند از این گزینه نیز استفاده کنند. ( هر چند که اکثر سیستم ها از این گزینه زیاد استفاده نمی کنند )

از این لحاظ هم خوشحالم که امکانات سیستم به حدی بوده است که تا الان به جای اینکه از نقوص سیستم حرفی زده بشود، حتی کسانی مثل شما از حذف بعضی از امکانات نیز صحبت هایی رو کرده اند که این نشان از امکانات بالای سیستم میدهد.

از شما دوست عزیز بابت ارائه پیشنهادات خیلی خیلی متشکرم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
با تشکر

mhedayati27
2011-12-02, 16:14
با سلام و درود و عرض خسته نباشید
تبریک من رو هم پذیرا باشید دوست گرامی
این سیستم بسیار عالی کار خودش رو شروع کرده و با توجه به تجربیات شخصی خودم نسبت به امکاناتش خیلی خوب اجازه فعالیت حرفه رو میده
در حال حاضر کمی نقص داره ولی نسبت به رقبا بسیار خوب در حال پیشرفته.
در حال فعالیت با این سیستم هستیم و منتظر امکانات بیشتر این سیستم میمونیم
موفق باشید

birdco
2011-12-02, 18:26
من يك كالا در سيستم ثبت كردم . دو تا نكته منفي بود كه اميدوارم برطرف بشه :
1 - محدوديت كلمات كليدي به حرف !!! 128 حرف براي كلمات كليدي كم است . معمولا براي محدوديت از كلمه استفاده مي كنند ، مثلا 10 كلمه . لطفا اين مورد رو تصحيح كنيد
2 - زمان درج . من براي اولين كالايي كه گذاشتم ، مذتي وقت صرف كردم تا كليه آيتم هارو به صورت كامل بنويسم . اما وقتي دكمه ارسال رو زدم تا كالا ثبت بشه ، متاسفانه از پنل خارج شد و بايستي دوباره وارد پنل بشم و هر كاري انجام داده بودم از بين رفت . اين مورد رو حتما مد نظر داشته باشين كه مدت زمان خروج از پنل بايد زياد باشد . مخصوصا وقتي كه مي خواهيم كالا ثبت كنيم !!!

shoperzfa
2011-12-02, 19:15
- محدوديت كلمات كليدي به حرف !!! 128 حرف براي كلمات كليدي كم است . معمولا براي محدوديت از كلمه استفاده مي كنند ، مثلا 10 كلمه . لطفا اين مورد رو تصحيح كنيد

ما اساس کلمات کلیدی رو بر 128 عدد قرار داده بودیم چون معتقدیم کلمات کلیدی خیلی زیاد هم نمی تونه گره گشای مسئله سئوی اون محصول باشه. ولی شاید حق با شما باشه و ما تعداد حروف رو خیلی پایین در نظر گرفتیم. ان شااله تا فردا این مشکل رو حل خواهیم کرد و تعداد رو به دوبرابر یعنی 256 ارتقاء خواهیم داد.

- زمان درج . من براي اولين كالايي كه گذاشتم ، مذتي وقت صرف كردم تا كليه آيتم هارو به صورت كامل بنويسم . اما وقتي دكمه ارسال رو زدم تا كالا ثبت بشه ، متاسفانه از پنل خارج شد و بايستي دوباره وارد پنل بشم و هر كاري انجام داده بودم از بين رفت . اين مورد رو حتما مد نظر داشته باشين كه مدت زمان خروج از پنل بايد زياد باشد . مخصوصا وقتي كه مي خواهيم كالا ثبت كنيم !!!

ما مدت زمان برای خروج از سیستم رو حدود 25 دقیقه برای سیستم تعریف کردیم که فکر کنم وقت مناسبی باشه. البته این موضوع به ساعت سیستم شما هم بستگی داره . سعی کنید ساعت سیستم خودتون رو با ساعت پنل فروشگاه تنظیم کنید که مدت زمان خروج شما کاهش پیدا نکنه. ( البته از گزینه مرا به خاطر بسپار هم می تونید استفاده کنید که برای همیشه شما رو در داخل پنل محفوظ نگه داره. از طریق لینک ورود کاربران موجود در صفحه اصلی سایت شاپرزفا )

birdco
2011-12-02, 19:16
يك مورد ديگه هم نتونستم پيدا كنم :
ميزان پرداخت به بازارياب؟ در واقع كمترين مبلغي كه بازارياب مي تواند درخواست كند . اين حد پرداخت رو نتونستم توي سيستم فروشنده پيدا كنم و تغيير بدم . من مي خواهم مثلا كف پرداخت 1000 تومان باشد و نه 5000 تومان پيش فرض !!! كجا بايد اونو تغيير بدم ؟

birdco
2011-12-02, 19:18
ما اساس کلمات کلیدی رو بر 128 عدد قرار داده بودیم چون معتقدیم کلمات کلیدی خیلی زیاد هم نمی تونه گره گشای مسئله سئوی اون محصول باشه. ولی شاید حق با شما باشه و ما تعداد حروف رو خیلی پایین در نظر گرفتیم. ان شااله تا فردا این مشکل رو حل خواهیم کرد و تعداد رو به دوبرابر یعنی 256 ارتقاء خواهیم داد.

ما مدت زمان برای خروج از سیستم رو حدود 25 دقیقه برای سیستم تعریف کردیم که فکر کنم وقت مناسبی باشه. البته این موضوع به ساعت سیستم شما هم بستگی داره . سعی کنید ساعت سیستم خودتون رو با ساعت پنل فروشگاه تنظیم کنید که مدت زمان خروج شما کاهش پیدا نکنه. ( البته از گزینه مرا به خاطر بسپار هم می تونید استفاده کنید که برای همیشه شما رو در داخل پنل محفوظ نگه داره. از طریق لینک ورود کاربران موجود در صفحه اصلی سایت شاپرزفا )

25 دقيقه؟ كار من به 5 دقيقه هم نكشيد كه از پنل خارج شد !!! ضمن اينكه اون مورد رو هم انتخاب كردم ولي عمل نكرد !!!

shoperzfa
2011-12-02, 19:35
ميزان پرداخت به بازارياب؟ در واقع كمترين مبلغي كه بازارياب مي تواند درخواست كند . اين حد پرداخت رو نتونستم توي سيستم فروشنده پيدا كنم و تغيير بدم . من مي خواهم مثلا كف پرداخت 1000 تومان باشد و نه 5000 تومان پيش فرض !!! كجا بايد اونو تغيير بدم ؟

پیشفرض این قضیه روی مبلغ 5 هزار تومان برای سیستم تعریف شده است چون زیر این مبلغ نیز به هیچ وجه ارزش واریز ندارد و مطمئنا هیچ بازاریابی تقاضای واریز زیر این مبلغ را نخواهد داد.

25 دقيقه؟ كار من به 5 دقيقه هم نكشيد كه از پنل خارج شد !!! ضمن اينكه اون مورد رو هم انتخاب كردم ولي عمل نكرد !!!

در این مورد ایدی بنده رو ادد کنید که مفصل تر مرورگر و چیزهای دیگر سیستم شما رو چک کنم تا ببینیم مشکل از کجاست

birdco
2011-12-02, 20:05
پیشفرض این قضیه روی مبلغ 5 هزار تومان برای سیستم تعریف شده است چون زیر این مبلغ نیز به هیچ وجه ارزش واریز ندارد و مطمئنا هیچ بازاریابی تقاضای واریز زیر این مبلغ را نخواهد داد.

بحث من مربوط به درخواست بازارياب نيست بلكه مربوط به خودم است كه نمي خواهم پول بازارياب پيشم بمونه . حالا به هر مبلغي !!! چون ممكنه بازاريابي نتونه خوب كار كنه و تا مدتها فقط يك فروش داشته باشه

shoperzfa
2011-12-02, 22:02
بازاریاب می تونه مبلغ مینیمم واریزی رو از طریق پنل خودش مشخص کنه که زیر پنج هزار تومن نمیتونه این مبلغ رو وارد کنه.

در هر حال اگر شما خواستید مبلغی زیر این مبلغ رو واریز کنید می تونید با زدن تیک همه بازاریابها را به من نشان بده ، کل بازاریابها رو لیست کنید و هر بازاریاب هر مبلغی رو که دوست داشتید واریز کنید.

این مشکل از طریق مسنجر حل شد.

kala110manager
2011-12-02, 22:27
سلام
بنده هم خوشحالم که چنین سیتستمی را درست کردید
واقعا جای خالی همچبن سیستمی که اینقدر کامل باشه حس میشد

با تشکر از تیم شاپرزفا

Ali.Sh
2011-12-03, 06:27
بازاریاب می تونه مبلغ مینیمم واریزی رو از طریق پنل خودش مشخص کنه که زیر پنج هزار تومن نمیتونه این مبلغ رو وارد کنه.

در هر حال اگر شما خواستید مبلغی زیر این مبلغ رو واریز کنید می تونید با زدن تیک همه بازاریابها را به من نشان بده ، کل بازاریابها رو لیست کنید و هر بازاریاب هر مبلغی رو که دوست داشتید واریز کنید.

این مشکل از طریق مسنجر حل شد.

به نظر من یک سری امکانات رو بزارید به عهده فروشنده ...
مثلا همین جریمه برگشتی یا حداقل واریزی یا ....

علاوه بر دو مثال بالا خیلی امکانات دیگه رو هم میتونید به عهده فروشنده بزارید هر چقدر امکانات به این سبک بیشتر باشه سرویستون جامعیت بیشتری پیدا میکنه و فروشنده ها و بازاریابها رو هم بیشتر درگیر این امکانات میکنه و درون سیستمتون یک رقابت شکل میگیره که این رقابت برای همه و مخصوصا برای شما و همچنین موفقیت بیشتر سرویستون مفید است .

shoperzfa
2011-12-03, 09:28
به نظر من یک سری امکانات رو بزارید به عهده فروشنده ...
مثلا همین جریمه برگشتی یا حداقل واریزی یا ....

این امکانات کاملا تحت اختیار فروشنده می باشد.
مثلا برای تعیین جریمه برگشتی، فروشنده می تواند این قسمت را غیر فعال کند و یا می تواند برای هر سفارش برگشتی جریمه مشخص و یا هزینه پست محصول برگشتی را از حساب بازاریاب کسر کند.
در مورد حد اقل واریزی نیز مشکلی وجود ندارد و به هر مقدار که فروشگاه دار بخواهد می تواند فیش صادر کند و مبلغ را به حساب بازاریاب واریز کند.

علاوه بر دو مثال بالا خیلی امکانات دیگه رو هم میتونید به عهده فروشنده بزارید هر چقدر امکانات به این سبک بیشتر باشه سرویستون جامعیت بیشتری پیدا میکنه و فروشنده ها و بازاریابها رو هم بیشتر درگیر این امکانات میکنه و درون سیستمتون یک رقابت شکل میگیره که این رقابت برای همه و مخصوصا برای شما و همچنین موفقیت بیشتر سرویستون مفید است .

همه امکانات سیستم ما به صورت کاملا پویا در اختیار فروشنده می باشد.
در صورتی که غیر از این باشد شما با درج نمونه ذکر کنید. ( در صورتی که گفته شما صحیح باشد مثل دو پیشنهاد قبلی دوستان، سریعا تغییرات نام برده شده در سیستم اعمال خواهد شد. شاپرزفا سیستم کاربر محور می باشد و سعی خواهد کرد که پیشنهادات مشتریان خود را در راس کارها قرار دهد و به انها جامه ی عمل بپوشاند )

با تشکر

Ali.Sh
2011-12-03, 09:47
این امکانات کاملا تحت اختیار فروشنده می باشد.
مثلا برای تعیین جریمه برگشتی، فروشنده می تواند این قسمت را غیر فعال کند و یا می تواند برای هر سفارش برگشتی جریمه مشخص و یا هزینه پست محصول برگشتی را از حساب بازاریاب کسر کند.
در مورد حد اقل واریزی نیز مشکلی وجود ندارد و به هر مقدار که فروشگاه دار بخواهد می تواند فیش صادر کند و مبلغ را به حساب بازاریاب واریز کند.

همه امکانات سیستم ما به صورت کاملا پویا در اختیار فروشنده می باشد.
در صورتی که غیر از این باشد شما با درج نمونه ذکر کنید. ( در صورتی که گفته شما صحیح باشد مثل دو پیشنهاد قبلی دوستان، سریعا تغییرات نام برده شده در سیستم اعمال خواهد شد. شاپرزفا سیستم کاربر محور می باشد و سعی خواهد کرد که پیشنهادات مشتریان خود را در راس کارها قرار دهد و به انها جامه ی عمل بپوشاند )

با تشکر

اگر به همین شکل که فرمودید هست و قابل تغییر توسط فروشنده بنابر این مشکلی نمیبینم و کارتون خیلی خوب بوده .

یک توضیح هم در مورد نحوه ی عضویت بازاریاب بدید و نحوه عضویت به چه شکل هست و آیا هر فروشنده میتونه لینک اختصاصی عضو گیری داشته باشه یا خیر ؟

amin2009
2011-12-03, 11:10
چند تا مشکل دیدم:
قسمت تبلیغ کننده ها:
اگه از منوی کد تبلیغاتی روی دریافت کد محصولات کلیک کنیم منوی کار کلا تغییر می کنه و مثل فروشنده میشه!
من بنر تبلیغاتی (از قسمت فروشنده ها) تعریف کردم ولی از تبلیغ کننده ها دردسترس نیست٬یعنی کد میده اما نمایش نمیده...
امکان مشاهده تکی بنرها (بنر ثابت) نیست!
ـــــــــــــــــــــــــ ـ
دو تا سوال:
شما از اطلاعات خریدارها استفاده تبلیغاتی هم می کنید!؟ و یا تبلیغ کننده ها؟! و یا فروشنده ها؟! بالاخره کلی اطلاعات این وسط بوجود میاد :-?
برای کد تبلیغ کننده ها از چی استفاده می کنید؟! سشن؟ کوکی؟ کوئری؟
و در نهایت تشکر از سیستم مفید و جالبتون :-*

shoperzfa
2011-12-03, 13:15
چند تا مشکل دیدم:
قسمت تبلیغ کننده ها:
اگه از منوی کد تبلیغاتی روی دریافت کد محصولات کلیک کنیم منوی کار کلا تغییر می کنه و مثل فروشنده میشه!
من بنر تبلیغاتی (از قسمت فروشنده ها) تعریف کردم ولی از تبلیغ کننده ها دردسترس نیست٬یعنی کد میده اما نمایش نمیده...
امکان مشاهده تکی بنرها (بنر ثابت) نیست!

بله دوست عزیز . امروز صبح این دو مشکل کوچیک رو دیدیم که داریم حل می کنیم.

برای کد تبلیغ کننده ها از چی استفاده می کنید؟! سشن؟ کوکی؟ کوئری؟

هر فروشنده یک کد تبلیغاتی مخصوص خودش داره که می تونه از اون برای تبلیغات محصولات استفاده کنه و در نتیجه اون سفارش رو در پنل خودش ثبت کنه و به پورسانت مورد نظر برسه. این کد ها در بخشی که خودتون عرض کردید موجوده و بازاریاب می تونه کدهای مربوط به خودش رو از اونجا بگیره.

سیستم به صورت ازمایشی داره کار خودش رو ادامه میده که ممکنه مشکلات کوچیکی توی اون دیده بشه که سعی می کنیم این مشکلات کوچیک رو سریع مرتفع کنیم.
تشکر به خاطر همراهیتون با سرویس شاپرزفا

amin2009
2011-12-03, 13:53
هر فروشنده یک کد تبلیغاتی مخصوص خودش داره که می تونه از اون برای تبلیغات محصولات استفاده کنه و در نتیجه اون سفارش رو در پنل خودش ثبت کنه و به پورسانت مورد نظر برسه. این کد ها در بخشی که خودتون عرض کردید موجوده و بازاریاب می تونه کدهای مربوط به خودش رو از اونجا بگیره.

منظورم چیز دیگه ای هست.منظورم نحوه ذخیره سازی کدبازاریاب توی فروشگاه هست؟ از کوکی استفاده می کنید یا سشن و یا کوئری استرینگ؟!
بازم ممنون

shoperzfa
2011-12-03, 14:26
منظورم چیز دیگه ای هست.منظورم نحوه ذخیره سازی کدبازاریاب توی فروشگاه هست؟ از کوکی استفاده می کنید یا سشن و یا کوئری استرینگ؟!
بازم ممنون

از کوئری استرینگ

با تشکر

shoperzfa
2011-12-03, 14:51
یک توضیح هم در مورد نحوه ی عضویت بازاریاب بدید و نحوه عضویت به چه شکل هست و آیا هر فروشنده میتونه لینک اختصاصی عضو گیری داشته باشه یا خیر ؟
هر بازاریاب یک کد مخصوص به خودش رو داره که پشت ادرس هر شاپ با uid نشون داده میشه که با اون شناسه می تونه هم محصولات رو به فروش برسونه و پورسانتش رو عاید خودش کنه و هم اینکه با اون کد می تونه زیر مجموعه جذب کنه و پنج درصد از در امد زیر مجموعه رو به دست بیاره.

فروم ثبت نام برای زیر مجموعه در این صفحه موجوده:
www.shopname.shoperzfa.com/hamkari.aspx گزینه ثبت نام همکار جدید

حالا اگر این صفحه از طرف بازاریاب پیشنهاد شده باشه کد همون بازاریاب رو در قسمت کد معرف وارد می کنه و اگر کسی اون صفحه رو پیشنهاد نداده باشه کد معرف میشه فاقد معرف .

با تشکر

amin2009
2011-12-03, 15:01
از کوئری استرینگ

با تشکر
ممنون٬اما خریدار وقتی روی صفحه اصلی کلیک کنه uid بازاریاب پاک میشه و وقتی دوباره روی محصول کلیک می کنه و خرید می کنه به نام بازاریاب ثبت نمیشه! درسته!؟

shoperzfa
2011-12-03, 19:11
منون٬اما خریدار وقتی روی صفحه اصلی کلیک کنه uid بازاریاب پاک میشه و وقتی دوباره روی محصول کلیک می کنه و خرید می کنه به نام بازاریاب ثبت نمیشه! درسته!؟

این هم از همون ریزه کاری هایی بود که عرض کردم امشب درست میشه. ( فقط همون سه لینک بالا اینجوریه )

با تشکر

shoperzfa
2011-12-04, 18:44
به زودی وب سرویس فروتل نیز اضافه خواهد شد و کاربران این سرویس نیز می توانند از خدمات وب سرویس این شرکت در شاپرزفا استفاده کنند.

شاپرزفا پدیده ای بزرگ در عرصه ی دنیای تجارت الکترونیک

kar1591
2011-12-05, 02:05
ارسال مارکت چی؟

kar1591
2011-12-05, 02:08
از دوستان عزیز خواهشمندیم فقط و فقط کسانی که پنل ایران مارکت سنتر دارند در شاپرزفا ثبت نام کنند و به دیگر دوستان قول خواهیم داد ظی یک ماه اینده بستری را فراهم سازیم که وب سرویس شرکت های طرف قرار داد انها نیز به شاپرزفا اضافه شود تا شرایط ثبت نام ان دوستان نیز فراهم گردد.
پیشاپیش از همکاری شما دوستان عزیز سپاسگذاریم

من ارسال مارکتی بودم ولی ثبت نام کردم:-??

shoperzfa
2011-12-05, 13:14
کلیه پیشنهادات دوستان برای بهتر شدن شاپرزفا در سیستم اعمال شد و مشکلات ریز سیستم نیز برطرف شد.
ما را از پیشنهادات خود بی نصیب نکنید.

من ارسال مارکتی بودم ولی ثبت نام کردم
ما هنوز امکان وب سرویس ارسال مارکت رو در سیستم قرار نداده ایم. روال کاری ما برای وب سرویس ها به گونه ای است که در ابتدای امر ، شروع به راه اندازی وب سرویس های معروفتر بر روی سیستم خواهیم کرد. ( البته قبل از راه اندازی این وب سرویس ها ابتدا با مدیران آن شرکت در مورد همکاری دو جانبه صحبت خواهیم کرد و در صورتی که این همکاری دو جانبه صورت پذیرد ما آن وب سرویس را بر روی شاپرزفا راه اندازی خواهیم کرد و در غیر اینصورت منتفی خواهد شد)

در چند روز گذشته با مدیر محترم فروتل نیز صحبتهایی مبنی بر همکاری دو جانبه صورت گرفته که بر این اساس، به زودی وب سرویس فروتل نیز به شاپرزفا اضافه خواهد شد تا کاربران این سیستم نیز بتوانند از خدمات شاپرزفا استفاده کنند.

با تشکر

ali_kaka100
2012-04-24, 14:58
چرا از توی گوگل که می خوای بری توی سایتی که درست کردی. فیلتر میشه سایت؟

srahas
2012-05-18, 17:02
من تو ایران مارکت سنتر ثبت نام کردم و محصولاتشو بازاریابی میکنم تو وبلاگهام..این یعنی من پنل فروشگاهیی دارم یا پنل بازاریابی؟
موقع ثبت نام تو شاپرزفا باید کدوم گزینه رو بزنم؟

perans
2013-01-02, 18:20
من حدود یک سال میشه که از شاپرزفا استفاده می کنم باید بگم که خیلی عالی و حرفه ایه، من از مدیر سایتش تشکر می کنم.
این آدرس سایت منه که پارک شدست:

http://www.eshop4.com (http://www.eshop4.com)