PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده بسیار جذاب در سطح جهانی

mkord
2017-03-13, 18:51
ایده ای بسیار جذاب و خاص در سطح جهانی دارم و نیاز به یک تیم قوی برنامه نوبس و یک سرمایه گذار دارم.ایدم ساخت یک شبکه اجتماعی مثله فیس بوک و یا اینستاگرام میباشد اما با کارکرد بسیار متفاوت که در حد خارج از انتظار و صد درصد موفق خواهد بود.

رایانک
2017-03-13, 19:46
ایده ای بسیار جذاب و خاص در سطح جهانی دارم و نیاز به یک تیم قوی برنامه نوبس و یک سرمایه گذار دارم.ایدم ساخت یک شبکه اجتماعی مثله فیس بوک و یا اینستاگرام میباشد اما با کارکرد بسیار متفاوت که در حد خارج از انتظار و صد درصد موفق خواهد بود.

با گوگل تماس بگیرید اینچا در حد خرید و فروش عضو تلگرام، بک لینک، نایسر دایسر و... فعالیت میشه

mkord
2017-03-14, 15:15
با گوگل تماس بگیرید اینچا در حد خرید و فروش عضو تلگرام، بک لینک، نایسر دایسر و... فعالیت میشه

چطوری میتونم با گوگل کانکت بشم ؟ میتونید راهنمایی کنید؟؟

رایانک
2017-03-14, 15:26
چطوری میتونم با گوگل کانکت بشم ؟ میتونید راهنمایی کنید؟؟

به info@google.com ایمیل بزنید، نتایج ایدتون رو توضیح بدید خودشون به بخش مربوطه منتقل میکنند.

webkadeh
2017-03-15, 21:13
برید تو سایت codecanyon.net با 40-50 دلار اسکریپت شبکه اجتماعی میفروشن با کلی امکانات.
ایدتون هم مال خودتون میشه.

tashilweb
2017-03-15, 21:58
کسی که به فکر پیاده سازی در سطح جهانی هست باید خودش تخصصش رو کسب کنه البته در سطح جهانی کد نویس باشه
من ندیدم محصولی با سرمایه گزاری در سطح جهان موفق بشه تمام استارتاپ ها متخصصشون هم خود خودشون بودن فیسبوک ایسنتاگرام تلگرام و .... در غیر این صورت قید این کار رو بزنید

nima1220
2017-09-02, 20:38
اگه حرفه ای هستید و از کارتون مطمئنید از سایت kickstarter.com میتونید سرمایه موردنیازتون رو تهیه کنید سایت خیلی معروفی هست حتی یه سریال همینطوری ساخته شده یعنی بودجه ـش ازین سایت تامین شده

bestirani2
2017-09-02, 21:57
سلام دوست من
نمیدونم این جمله را شنیدید یا نه
سرمایه گذارها روی تیم ها سرمایه گذاری میکنند نه روی ایده ها
شما چه تخصصی دارید؟ صرف داشتن ایده کافی نیست؟ مهمتر از ایده این هست که چطوری پیاده بشه و مهمتر از اون چطوری مارکتینگ بشه.
قبل از این که این کار رو استارت بزنید هم نیاز دارید که با کمک بوم آزمایش ایدتون رو اعتبار سنجی کنید و ببنید اصلا بازار نیاز داره و قبول میکنه یا نه؟ اصلا ببینید شاید نمونش باشه.
در محیطهایی مثل استارتاپ ویکند شما میتونید ایدتون را بقیه به اشتراک بگذارید تا اگه کسی ایدتون براش جذاب باشه به عنوان هم بنیانگذار با هم دیگه استارت کار رو بزنید.

ebookstore
2017-09-03, 13:54
یکم سرچ کنی میبینی مثل این ایده قبلا چندسال پیش چند نفر ارائه کردن و بررسی شده و...

hirmag.ir
2017-10-06, 03:59
سلام.
شبکه های اجتماعی که در کشورهای دیگه در حال استفاده ان و حتی موفق هم هستن خیلی زیادن که ما تو ایران فقط چندتاشونو میشناسیم و استفاده میکنیم.پیشرفته ترینشون باید امنیت و سرعتی مثل تلگرام داشته باشه که هیچ کس نتونه هک بکنه و این کارو فقط و فقط یک تیم حرفه ای برنامه نویسی در کلاس جهانی میتونن انجام بدن یا اینکه از بیس شیوه برنامه نویسی رو تغییر بدین که بعیده!این سطح مثلا توانایی فیلم برداری زنده سه بعدی با سرعت لود بسیار بالا و اشتراک گزاری پیشرفته در تمامی شبکه هاست که تو برخی از این برنامه ها اجرا میشه.منظور اینکه ایده ای که مشابهش به هیچ وجه وجود نداشته باشه بسیار سخت پیدا میشه .ممکنه شرکت های سرمایه گذاری بسیاری باشن که میلیون ها تومن قبل از شما سرمایه گذاری کرده باشن و حتی شکست خورده باشن در همون زمینه .هدفم تا امید کردن نیست.فقط میخواستم خدمتون عرض کنم که ایدتون رو به زبان های مختلف حتی چینی و ژاپنی بررسی کنید بعد به فکر پیاده سازی اون باشین.
اسکریپ های آماده ان که دوستان میگن مطمنا مثل سایت های آماده دارای محدودیت هایی هست که نمیتونن ایده اصلی خودتون رو پیاده سازی کنین.
بازم متشکرم