PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درآمد با وجود سایت پر بازدید . چگونه ؟

specter_vfx
2017-03-21, 00:01
سلام به اساتید محترم . بنده یک سایت پر بازدید دارم که راه های زیر رو برای کسب درآمد در نظر دارم و تست کردم که اصلا بصرفه نیست ...

1 - همکاری در فروش
2 - تبلیغات کلیکی ( که دوستان توصیه نمیکنن )

جدیدا تصمیم گرفتم یه کانال تلگرام بیارم بالا با کمک سایتم . نظرتون چیه ؟

mojtabakh18
2017-03-21, 00:37
خب موضوع سایتت چیه؟؟

در صورت امکان ادرس بده بهتر بشه راهنمابی کرد

specter_vfx
2017-03-21, 11:32
خب موضوع سایتت چیه؟؟

در صورت امکان ادرس بده بهتر بشه راهنمابی کرد

موضوعش عمومیه با 1000 مطلب ترجمه شده که اکثرشون اولن

nader2013
2017-03-21, 13:03
موضوعش عمومیه با 1000 مطلب ترجمه شده که اکثرشون اولن

روزانه چقدر آی پی داره؟

omid441
2017-07-03, 12:21
همکاری درفوش استفاده کنید مطمعن ج میده ولی فقط فقط از یه محصول استفاده کنید اگر عمومی است ساعت مچی به صورت پاپ بزارید !!
واقعا درامد خواهی داشت

nader2013
2017-07-03, 12:50
همکاری درفوش استفاده کنید مطمعن ج میده ولی فقط فقط از یه محصول استفاده کنید اگر عمومی است ساعت مچی به صورت پاپ بزارید !!
واقعا درامد خواهی داشت

با 10000 ای پی سایت تفریحی روزانه چند تا از این طریق میشه فروخت؟

majids1
2017-07-03, 13:19
بستگی به نوع سایتتون داره.
میتونید تست کنید
حراجی ها (http://harajiha.ir)

با 10000 ای پی سایت تفریحی روزانه چند تا از این طریق میشه فروخت؟

فینال
2017-07-03, 17:53
سلام به اساتید محترم . بنده یک سایت پر بازدید دارم که راه های زیر رو برای کسب درآمد در نظر دارم و تست کردم که اصلا بصرفه نیست ...

1 - همکاری در فروش

اگر مایل به فروش تبلیغات باشید اطلاعات رو ارسال کنید با شرایط مناسب یکی دو پلن ازتون می گیرم
دوستانی که سایت عمومی با بازدید خوب دارن هم لطفا پیام بدن

parisa al
2017-07-20, 23:11

1 - همکاری در فروش

میتونی خودتون یه سری محصول تهیه کنید و توی سایت خودتون بفروشید البته به موضوع سایتتون هم بستگی داره

r2013.samadi
2017-07-27, 17:18
درود بر شما.
با توجه به 1000 مطلب ترجمه شده در سایت شما، بهترین روش برای کسب درآمد شما آزادکاری ( انجام پروژه های مختلف افراد توسط شخص شما) است. در غیر اینصورت ابتدا روی یک موضوع و یا یک نوع کالا تمرکز کنید و محصول را به بهترین روش ارائه دهید. همچنین می تونید برای نتیجه گیری بهتر به بیش از یک مدل درآمدی فکر کنید و اجرا کنید. آگاهی سازی تمامی مخاطبانتون با ارسال پیام و یا شبکه های اجتماعی باعث میشه محصول شما در دید جامعه گسترده ای قرار بگیره که آمار و احتمال فروشتون رو هم بالا می بره.
موفق باشید.

مستفا
2017-07-27, 18:30
سایت با بازدید بالا جز همکاری در فروش . نمیشه ازش کسب درآمد کرد . ینی راه های دیگه جز ضرر چیزی نیست مث پاپ آپ

می تونی ی صفحه از خود سایت بساازی . با سلیقه خودت محصولات پرفروش ی همکاری در فروش معتبر تو اون صفحه بذاری و بعد اون صفحه رو بذاری پاپ آپ سایتت . اینجوری به سایت خودت بازدید دادی ( از ی ای پی نهایت استفاده رو بردی...

adsclick.click
2017-08-05, 12:49
سلام
چرا تبلیغات کلیکی رو توصیه نمیکنند؟
همه شرکت های کلیکی سیاست های یکسان ندارند
در انتخاب خود همه جوانب را بررسی کنید
ما پذیرای همه نمایش دهندگان با سایت های بازدید متوسط و بالا هستیم

parsgram
2017-08-05, 17:32
کانال تلگرام بالا اوردنش با سایت شما عالیه
بسیار راحت به بهترین امار ممکن میرسه
انجامش بده دوست عزیز
جهت راهنمایی ( بدون هزینه) به من پیام بده

r2013.samadi
2017-08-05, 18:32
درود برشما.
آمار تبلیغات و بررسی ها نشون میده که بازار تبلیغات کلیکی رو به کاهشه و مثل قبل نیست.

blogfa1
2017-08-09, 08:27
با بررسی های میدانی که انجام شده فعلن تمرکزتون رو برای فروش محصولات خودتون در کنارش تبلیغات کلیکی و تبلیغات همسان و بک لینک و رپورتاژ و پاپ اپ بزارید سر یه ماه خوب پولی میره تو جیبتون

parisa al
2017-08-14, 11:47
دوست عزیز اگر سیستم همکاری در فروش رو انتخاب کردید میشه لطفا به من یه پیام بدید ممنون

hirmag.ir
2017-10-06, 15:09
سلام.
فروش جایگاه تبلیغاتی ، فروش محصولات دانلودی مثل ترجمه های انجام شده ، جزوات آموزشی و...رپورتاژ آگهی مرتبط و...
شبکه های اجتماعیتون رو هم فعال کنین و فعالیت مستمر داشته باشین تا از ذهن ها دو نباشین.
با تشکر

mpe_taher
2017-10-06, 23:37
فروش تک محصول فکر میکنم بهتر باشه .
مثلا چند مطلب در مورد لاغری دارید . میتونین از محصول لاغری برای فروش استفاده کنین .
یا چند مطلب راجع به شیک پوشی و جذابیت و ... میتونین ساعت ، لباس و ... بفروشین .
و مثال های این چنینی

e30_007
2017-10-07, 01:07
سلام
من خودم سایت تفریحی داشتم با 50-60 هزار ای پی در روز باید بگم همکاری در فروش اصلا خوب نیست مگه اینکه تجربه داشته باشی و بدونی چی پرفروش هست که یکم زمان میبره تا بفهمی چی توی سایتت بیشتر طرفدار داره . تبلیغات کلیکی هم که خودتون میگید بصرفه نیست اما من میگم از همکاری در فروش بهتره ( صباویژن و کلیک یاب خوبن که کلیک یاب تا 1 ماه واریزی هاش طول میکشه اما یکم از صباویژن بیشتر پرداخت میکنه اما صباویژن هر هفته منظم پرداخت میکنه)
بنظر من الان تبلیغات محتوایی خوب درامد داره من خودم یه مدت استفاده کردم حتی از پاپ اپ هم بعضی روزها بیشتر درامد داشت صباویژن - ادنگاه و یکتانت خوبه برای تبلیغات محتوایی