PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چنین فروشگاهی خوبه یا نه؟؟؟ لطفا شرکت کنید

web.zzzzz
2017-03-30, 00:24
سلام دوستان و مدیران محترم انجمن

ایده : راه اندازی فروشگاه آنلاین فروش انواع سبزی های خشک

دلیل : بنده در شهری هستم که محل کاشت و خشک کردن سبزی ها است و امکان تهیه سبزی های خشک درجه یک و محصول امسال رو با هزینه خیلی مناسب دارم و می تونم واسه همه جا ارسال کنم .

سوال : حالا به نظر شما آیا راه اندازی چنین فروشگاهی ارزش داره یا نه ؟ اگه نداره لطفا با دلیل بگین تا به یه نتیجه درست برسیم :)

پیشاپیش ممنون بابت نظر و راهنمایی

aria67
2017-03-30, 00:56
برای فروش و بازاریابیش خیلی باید تلاش شه و یه برتری داشته باشه مگه نه طرف بیشتر رغبت داشته داره بره از فروشگاه نزدیک تهیه کنه
مجوزهای بهداشتی هم اول باید گرفته شه تا هم باعث فروش شه هم فردا پسفردا مشکلی پیش نیارن

web.zzzzz
2017-03-30, 16:51
برای فروش و بازاریابیش خیلی باید تلاش شه و یه برتری داشته باشه مگه نه طرف بیشتر رغبت داشته داره بره از فروشگاه نزدیک تهیه کنه
مجوزهای بهداشتی هم اول باید گرفته شه تا هم باعث فروش شه هم فردا پسفردا مشکلی پیش نیارن

ممنون بابت نظرتون
شرکتی که ازش می خوام تهیه کنم تمام مجوز ها رو داره
تنها برتری که می تونه جنس ما داشته باشه کیفیت و تازگی سبزی هست . تمام سبزی ها برداشت امسال هستن
ضمنا می تونیم در صورت نیاز برای مشتری بسته های سبزی 50 یا 100 گرمی تستی ارسال کنیم به صورت رایگان و فقط مشتری هزینه ارسال رو پرداخت کنه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوستان دیگه نظری ندارن ؟

abalfazl
2017-03-30, 23:02
ممنون بابت نظرتون
شرکتی که ازش می خوام تهیه کنم تمام مجوز ها رو داره
تنها برتری که می تونه جنس ما داشته باشه کیفیت و تازگی سبزی هست . تمام سبزی ها برداشت امسال هستن
ضمنا می تونیم در صورت نیاز برای مشتری بسته های سبزی 50 یا 100 گرمی تستی ارسال کنیم به صورت رایگان و فقط مشتری هزینه ارسال رو پرداخت کنه

دوستان دیگه نظری ندارن ؟

سلام
جواب میده به شرط داشتن حوصله

بهتره وزنهای مختلف داشته باشی
از 50 گرم به بالا

رایگان را هم بی خیال
اما میتونی برا مشتریایی که سفارش میدن اشانتیون بفرستید از محصولاتتون
در ضمن تلگرام و اینستا را هم فراموش نکنید

mobomas
2017-03-31, 02:11
یه سرمایه کوچک بزارید برای راه اندازی سایت
و یک سرمایه بزرگتر برای تبلیغات هدفمند

ایده خوبیه و میگیره

web.zzzzz
2017-03-31, 12:03
سلام
جواب میده به شرط داشتن حوصله

بهتره وزنهای مختلف داشته باشی
از 50 گرم به بالا

رایگان را هم بی خیال
اما میتونی برا مشتریایی که سفارش میدن اشانتیون بفرستید از محصولاتتون
در ضمن تلگرام و اینستا را هم فراموش نکنید

ممنون از نظر و راهنماییتون

رایگان رو واسه این گفتم که مشتری جنس رو امتحان کنه و در صورتی که راضی بود می تونه کلی خریداری کنه
چون به جنسم اطمینان دارم این کار رو می کنم

یه سرمایه کوچک بزارید برای راه اندازی سایت
و یک سرمایه بزرگتر برای تبلیغات هدفمند

ایده خوبیه و میگیره

ممنون از نظر و راهنماییتون

به نظر شما بهترین مکان واسه تبلیغات کجاس که خریدار داشته باشه این محصول ؟

iaidin
2017-03-31, 16:42
می تونه ایده ی خوبی باشه
ولی به نظرم هم باید وقت زیادی بذارید و هم برای تبلیغات هزینه کنید
علاوه بر کیفیت خوب البته که شرط اوله

omidariyan
2017-03-31, 19:55
تو سایت هایی که مربوط به خانم هاست تبلیغ کنید

web.zzzzz
2017-04-04, 18:36
دوستان دیگه نظری ندارن ؟؟؟

dynabanner.com
2017-04-05, 22:15
تک محصولی بودن فروشگاه برای کالاهای خاص (که عمدتا محصولات چند رسانه ای و الکترونیکی هستن) یا محصولات پر طرفدار شاید جواب بده اما برای کالاهایی که عمومیت بیشتری دارن،کالا باید در کنار سایر محصولات باشه تا راحت تر به فروش بره.
مگر اینکه فقط برای همون منطقه یا نهایتا استان محل فعالیت،فروشگاه آنلاین رو راه اندازی کنید که دریافت سفارشات راحت تر انجام بشه و یا گروه خاصی رو هدف قرار بدید (مثلا عمده فروشان سایر شهرها و استان های کشور-که البته برای تعداد کم مشتری راه اندازی فروشگاه اینترنتی معقولانه نیست و همون تلفنی معامله رو به سرانجام برسونید بهتره.)
سبزی خشک تقریبا همه جا تولید و پیدا میشه. اما مثلا چای سبز فقط مخصوص شماله و همه نمی تونن برن شمال برای خرید 2 3 بسته چای.
یک مورد دیگه اینکه سبزی (خشک یا تازه) چقدرش سوده که حالا بخواید خودتون رو درگیر ارسال کالا و هزینه های بسته بندی و ... کنید؟
بله اگه فروشگاه "محصولات خشک شده" راه اندازی کنید میشه انتظار بیشتری داشت.اما تک محصولی بودن رو پیشنهاد نمی کنم.
(خیلی ها به دیجی کالا خرده میگیرن که چرا وارد حیطه ای شده که ارتباطی به محصولات الکترونیک نداره.اما حقیقت اینه که دیجی کالا میدونه برای سوددهی و در دست گرفتن بازار باید اجناس متفاوتی رو برای فروش عرضه کنه :) )

علیزاده
2017-04-13, 14:08
باید به هزینه ارسالش هم توجه بکنی که ایا برای مصرف کنند نهایی میصرفه 5 تومن هم بابت ارسالش بده

Torden
2017-05-03, 13:25
هیچ ایده و فکری بد نیست ، فقط باید یه دستی رو سر و روشون کشید.
ایده شما خوبه ولیکن شما میخوای یه فروشگاه اینترنتی باز کنی و کلی هزینه تبلیغات کنی برای فروش یک محصول ؟
در عوض شما میتونی محصولاتی که تو همهچین رسته هست رو هم به کالاها و خدمات فروشگاه اضافه کنی.
به نظر من هم برای شروع کارت پکیج بندی کن محصولاتت رو ، به صورت تک هم بفروش و در کنارش بیا بصورت پکیج محصولات کم فروشت رو هم معرفی کن.
موفق باشی.

samaneahan
2017-05-24, 13:47
سلام
این سایت از لحاظ فروشگاهی سایت زیبایی هست
http://samaneahan.ir/Fa

rs.rasooli
2017-05-24, 19:01
سلام دوستان و مدیران محترم انجمن

ایده : راه اندازی فروشگاه آنلاین فروش انواع سبزی های خشک

دلیل : بنده در شهری هستم که محل کاشت و خشک کردن سبزی ها است و امکان تهیه سبزی های خشک درجه یک و محصول امسال رو با هزینه خیلی مناسب دارم و می تونم واسه همه جا ارسال کنم .

سوال : حالا به نظر شما آیا راه اندازی چنین فروشگاهی ارزش داره یا نه ؟ اگه نداره لطفا با دلیل بگین تا به یه نتیجه درست برسیم :)

پیشاپیش ممنون بابت نظر و راهنمایی

برای پیاده سازی چنین استارت آپی با ما در ارتباط باشد.

taksabad.com
2017-05-25, 10:05
خیلی مهمه که زمان ارسال کم باشه و محصولتون خراب نشه... در کل ایده خوبیه و جالب به نظر میاد

hirmag.ir
2017-10-06, 15:59
با سلام.
خیلی محدود کار نکنین.حتما محصولا متنوع و مشابه رو مد نظرتون قرار بدین و با فروشگاه ها ،تولیدی ها و جتی کشاورزان رابطه کاری مناسبی پیدا کنین تا بتونین قیمت تمام شده کمتر و در نتیجه سود بیشتر داشته باشین.
روش های اعتماد سازی ،خرید و تحویل راحت تر و مقرون به صرفه تر رو حتما در برنامه ریزتون داشته باشین.
با تشکر

BehroozAhmadi
2017-10-06, 16:48
سلام و عرض ادب .
در اینکار شما باید هزینه تمام شده برای ارسال مثلا یک سفارش ایده آل 10 کیلو سبزی خشک از شهر خودتون به اونور ایران رو حساب کنید . این در بهترین حالت 10 - 12 تومن هزینه پست داره .
بعد قیمت خرید خودتون و قیمت فروش در سایت رو حساب کنید ببینید سودتون از هر کیلو چقدر میشه ؟
اصلا آیا مشتری حاضر میشه این هزینه سنگین پست رو بده و چند روز هم منتظر بمونه ؟
به اعتقا من ، شما اول باید در شهر خودتون ، یک محل ثابت داشته باشید و مشتری ها ثابت و درآمد ثابت پیدا کنید ، بعد شروع به تبلیغ سایتتون کنید و برای همون محدوده شهر خودتون بفرستید
و بعد از رسیدن به سود مطلوب ، اقدام به ارائه خدمات به شهر های دیگه کنید . تنوع محصولات هم باید زیاد باشه ...

irandoces
2017-10-06, 20:16
سلام
چند مساله در این قضیه مهمه:
1- آیا کالای شما کالایی است که مشتری رغبتی برای خرید اینترنتی داشته باشد؟
2- آیا هزینه کالا به اضافه هزینه های دیگر مثل پست برای مشتری صرفه اقتصادی دارد؟
3- راه اندازی فروشگاه نیاز به اینماد دارد و آن هم نیاز مجوزهای دیگر که باید داشته باشید و همه متعلق و به نام یک شخص بایستی باشد.
4- جهت گرفتن اینماد بایستی سایت شما شرایط اینماد را داشته باشد.
5- حتما بایستی تبیلغات انجام پذیرد و بهتر است در کانال های مخصوص بانوان و معتبر صورت بپذیرد و همچنین کانال سایت بایستی راه اندازی گردد.
6- آیا هزینه تبلیغات موثر خواهد بود؟
7- بیشتر خانم ها در خرید این کالاها خیلی حساس هستند و همه از این مهم اطلاع دارند آیا شما می توانید اینترنتی موفق شوید؟

mpe_taher
2017-10-06, 23:12
به نظرم بسیار دیر بازده خواهد بود .
فکر میکنم بدون سرمایه گذاری زیاد اقدام به راه اندازی فروشگاه بکنین
که اگه نگرفت ضرر زیاد نکنین

mediumah
2017-10-06, 23:24
به نظر من ایده خیلی خوبیه البته بتونید در کنار سایت تو فضای مجازی هم کار کنید . البته باید بیشتر رو فروش عمده کار کنید

اگر تمایل دارید در بخش فروش در شمال کشور میتونم باهاتون همکار یکنم

telegram: mediumah

raghb
2017-11-25, 11:11
به نظر من چنین ایده ای در زمان حاضر کاملا شکست خورده هست

blogfa1
2017-11-28, 17:16
استارتر فروشگاه سبزی به کجا رسید ؟

aypackco
2017-11-29, 08:31
به نظر من چنین ایده ای در زمان حاضر کاملا شکست خورده هست
شاید هم جواب داد نمیشه با قطعیت گفت

kalapeik
2017-12-05, 17:46
شما با این ایده زندگی مردم رو راحتتر می کنید؟
ولی خب می تونید برید سراغ سبزی های خاص مثل دلال که همه جا نیست
سبزی خشک قیمتی نداره که برای شما سودی داشته باشه
خیلی از ایده های اور هست که هنوز تو ایران پیاده سازی نشدند می تونید برید سراغ اونها

royka_1
2017-12-10, 12:47
منم با ایدین موافقم

shikopik
2017-12-13, 11:28
یه اپلیکیشن هم براش درست کنی خوب جواب میده...

bestirani2
2017-12-13, 11:38
خوبه ولی به شرطی که تیم خوبی برای مارکتینگ داشته باشید.
پلن های مارکتینگ داشته باشید تا بتونید جامعه هدف رو پیدا کنید و خودتون و مزایاتون رو معرفی کنید.