PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک و راهنمایی پیرامون کارهای اینترنتی

e.b8664
2017-05-24, 19:37
سلام دوستان، خسته نباشید.
از مهر 95 هست که دیگه از نت کشیدم بیرون
الان یکم سرم خلوت تر شده
دوست دارم یه کانال یا ترجیحا سایت داشته باشم
میدونم همه چیز اشباعه و این سوالا هم تکراری شده ولی خب واقعا نمیدونم چیکار کنم.
میخواستم کمکم کنین که چیکار کنم؟
کسی کاری داره براش انجام بدم؟
کسی میدونه چیکار کنم؟
ممنون میشم کمکم کنین.
مرسی

taksabad.com
2017-05-25, 10:00
سلام دوست عزیز . اگر وقتشو داری یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کن...
بهترین راه کسب درآمد
پیشنهاد ما به عنوان فروشگاه اینترنتی هم استفاده از سیستم فروشگاه ساز پروفی شاپ هست
میتونید به وب سایتشون مراجعه کنید و اطلاعات بیشتر کسب کنید.
http://profishop.co/
موفق باشید

e.b8664
2017-05-26, 17:07
سلام دوست عزیز . اگر وقتشو داری یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کن...
بهترین راه کسب درآمد
پیشنهاد ما به عنوان فروشگاه اینترنتی هم استفاده از سیستم فروشگاه ساز پروفی شاپ هست
میتونید به وب سایتشون مراجعه کنید و اطلاعات بیشتر کسب کنید.
http://profishop.co/
موفق باشید

ممنون ولی خب ترجیح میدم خودم فروشگاه بزنم ، ولی خب محصول جذابی ندارم!

prestatools
2017-05-26, 19:36
پس بهتر است از برترین سیستم فروشگاهی در دنیا و ایران یعنی پرستاشاپ و ان هم به صورت کاملا رایگان بهره ببرید

دمو در امضام هست

zamin
2017-05-26, 21:37
درود
فکر میکنم اگر تخصص / امکانات و علاقمندیهاتون رو بفرمائید دوستان بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنند
موفق باشید

e.b8664
2017-05-27, 14:40
درود
فکر میکنم اگر تخصص / امکانات و علاقمندیهاتون رو بفرمائید دوستان بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنند
موفق باشید

کار و راه اندازی سایت با وردپرس رو بلدم!
با اسکریپت های دیگه هم کار کردم (انجمن ساز، آپلودسنتر و...)
html و css و کمی هم php بلدم!
طراحی بنر تبلیغاتی گیف و... رو هم بلدم تا حد متوسطش!
ولی خب نمیدونم چیکار کنم!

omid441
2017-07-03, 12:14
خوب خودت به چی علاقه داری به طرف اون برو مطمعن باش موفق میشی
وهمچنین بگم در مورد هر سایتی مطمعن باش هم رقابت داری هم سخته

hirmag.ir
2017-10-06, 15:49
سلام.
سایت های تولید محتوی رو میتونین در نظر داشته باشین.
تولید محتوی در حداقل 4-5 تا رشته یا زمینه تقریبا مرتبط.
پلن های در آمدزاییتون هم میتونه تبلیغات ، فروش محصولات و خدمات جانبی باشه حتی به صورت همکاری با فروشگاه های حضوری سطح شهر و محلتون...
در کنار سایت حتما شبکه های احتماعیتون رو هم فعال کنین و تبلیغات دهن به دهن ! داشته باشین.
متشکرم.

BehroozAhmadi
2017-10-06, 16:29
شاید برای بخش فروش آنلاین با توجه به آشناییتون با وردپرس بتونید روی افزونه های edd یا ووکامرس برای فروش محصولات دانلودی یا فیزیکی در وردپرس هم فکر کنید .

mpe_taher
2017-10-06, 23:27
برخی از دوستان موقع پاسخگویی به سوال عزیزان فقط هدف تبلیغ خودشونو دارن . بزرگواران ایشون نپرسیدن که میخوام فروشگاه اینترنتی بزنم با چه سیستمی بزنم که اومدین خودتونو تبلیغ می کنین . سوال دوست عزیزمون فعلا این هست که چی بفروشم یا چی کار کنم ؟

دوست گرامی اولا باید ببینین در چه زمینه ای تخصص یا علاقه شدید دارید که از کار و بی بازاری خسته نشین .
اگه هدفتون فروش یک محصول هست ، باید ببینین امکان دسترسی به محصول مورد نظر براتون فراهم باشه و راحت بتونین گیر بیارین . مثلا اگر در شهرتون یک تولیدی قدر در زمینه خاصی وجود داره استفاده از پتانسیل اون تولیدی براتون خیلی بهتر از اینه که بخواین روی محصولی برنامه بریزین که از شهر دیگه باید فراهمش کنین .

farasil
2017-10-07, 07:26
سلام
شما یه تحقیقی بکنید روی سایتهایی که به سطح خوبی از
بازدید کننده - کاربر - و در نتیجه فروش خوب رسیدند
تا ببینید
طی چه مدت و با چه مدیریتی کار کردندو نتیجه گرفتند.
روحیه مشارکتی دارید یا نه
شما هم کمک خواستید و هم گفتید کسی هست
کمکش کنم وووو
مثلاً خود من یک ماهه سایت زدم و همه وقتم رو گرفته
و نیاز به کمک احساس می کنم . ولی آیا کسی حاضر به
مشارکت میشه در کاری که آینده تضمینی براش نیست
بنا بر این کار انفرادی سختی ها و مشکلات خودش رو داره

این همه روزانه سایت اضافه میشه به سایت ها
چند درصد اونا موفق میشوند ؟؟
و تنها تخصص در زمینه ای خاص میتونه حرف اول رو بزنه
و بعد از اون کار مستمر و سرسختی میخواد .
که موفقیت بدست بیاد .
موفق باشید

29261

FileBegir.com
2017-10-07, 10:51
یک نکته خدمت شما
اولا دقت کنید سرمایه شما فاکتور مهمی در شروع یک کار هست دوستانی که می گن فروشگاه اینترنتی، خب اگر شما فرضا کل سرمایت یک ملیون باشه کم کم باید 500 تومن بدید بابت فروشگاه ساز اگر بلد نباشید
ثانیا فاکتور مهم تر از اولی تخصص شما هست و پیشنهاد برادرانه می کنم تو کاری که قبلا تخصص نداشتید اصلا وارد نشید که شکست خوردنتون قطعی هست، مثلا اگر در زمینه فروش فایل تخصص ندارید اصلا وارد نشید یا ... بهترین کار اینه در زمینه تخصصی خودتون وارد بشید و اگر نه قبل از ورود به یک زمینه کاری مدتی دست گرمی بدون هزینه زیاد تو اون زمینه فعالیت کنید تا راه و چاه را درک کنید یا حتی موقتا ولو با حقوق کم برای یکی از همون سایتها کار کنید و تو تیم اونها برید و بعد خودتون اقدام کنید حالا هر سایتی باشه چه خبری چه تفریحی چه ....
در غیر این صورت بخش اعظمی از سرمایه شما فقط صرف تجربه و آزمون و خطا می شه دوست عزیز

hdmax
2017-10-07, 13:26
به نتیجه رسیدید ؟

iranwebshop
2017-12-27, 15:20
به نظر من یک نیازمندی تخصصی در یک موضوع خاص راه اندازی کنید یا در زمینه فروش فایلهای تخصصی در یک موضوع بصورت خیلی حرفه ای فعالیت کنید جواب میده.