PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما هزینه کردن روی سایت های فروش فایل و کار کردن روش میتونه به ماهی چقد درامد برسه؟

mr.jabbari
2017-05-28, 02:53
سلام عرض ادب به همه دوستان

از نظر شما هزینه کردن روی سایت هی فروش فایلی مثل
filesell.ir
یعنی توش یه وبلاگ بزنیم و فایل اپلود کنیم و...
میتونه مارو به چقد درامد برسونه (ماهی چقدر؟)
اصلا ارزش داره؟
چقد زمان میبره تا بشه به درامدی رسید ؟
چیکارا باید کرد برای به درامد رسیدن؟
لطفا نظرتون رو بدین

iranwebshop
2017-05-28, 11:27
سلام عرض ادب به همه دوستان

از نظر شما هزینه کردن روی سایت هی فروش فایلی مثل
filesell.ir
یعنی توش یه وبلاگ بزنیم و فایل اپلود کنیم و...
میتونه مارو به چقد درامد برسونه (ماهی چقدر؟)
اصلا ارزش داره؟
چقد زمان میبره تا بشه به درامدی رسید ؟
چیکارا باید کرد برای به درامد رسیدن؟
لطفا نظرتون رو بدین

سلام دوست عزیز به نظر بنده شما با راه اندازی سایت فروش فایل و مدیریت اون در امد بسیار بیشتری تا بازاریابی فایل خواهید داشت برای مشاهده اسکریپت این سایتها به لینک زیر مراجعه کنید.

http://iranwebshop.com/product/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%88-%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%81%d8%a7%db%8c%d9%84/

نمونه سایت www.GemFile.ir

اگر شما وقت مدیریت سایتهای فروش فایل رو ندارید پیشنهاد ما استفاده از ربات بازاریاب و کسب در امد از فایل هست که همزمان میتونه برترین فایلهای سایتهای فروش فایل رو یک جا در سایت شما کپی کنید.

اطلاعات بیشتر درباره این ربات در لینک زیر

http://iranwebshop.com/product/%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1-%d8%a2%d9%85%d8%af/

نمونه راه اندازی شده با 70000 فایل www.radyab.info

تلفن مشاوره 09133135582

utfox
2017-05-29, 11:17
با سلام.بستگی داره به فروش فایلتون که چی میخواهید بفروشید!! اگر فایلهای تکراری و مزخرف اینترنت رو میخواهید بفروشید خیر سودی نداره..اما بنده میتونم کمکتون کنم چه فایلهایی الان رو بورسه و مردم مجبور به خریدش هستن..البته هر فایل حدود 1 گیگ حجمشه و شما باید یه وی پی اس یا سرور هم برای فایلهاتون اجاره کنید..ولی سودی که داره بسیار بالاست..وقت و حوصله میخواد..تضمین میدم ماهی بالای 2 میلیون سود خالصتون باشه...
خواستید کمکتون میکنم اما بی هزینه نیست...

naseriha
2017-05-29, 11:24
با سلام.بستگی داره به فروش فایلتون که چی میخواهید بفروشید!! اگر فایلهای تکراری و مزخرف اینترنت رو میخواهید بفروشید خیر سودی نداره..اما بنده میتونم کمکتون کنم چه فایلهایی الان رو بورسه و مردم مجبور به خریدش هستن..البته هر فایل حدود 1 گیگ حجمشه و شما باید یه وی پی اس یا سرور هم برای فایلهاتون اجاره کنید..ولی سودی که داره بسیار بالاست..وقت و حوصله میخواد..تضمین میدم ماهی بالای 2 میلیون سود خالصتون باشه...

درود

در چه حوزه ای هستش؟

mr.jabbari
2017-05-30, 05:59

سلام اگر مقدوره توضیح بدین مچکر

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

درود

در چه حوزه ای هستش؟

هرچی پرفروش باشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام دوست عزیز به نظر بنده شما با راه اندازی سایت فروش فایل و مدیریت اون در امد بسیار بیشتری تا بازاریابی فایل خواهید داشت برای مشاهده اسکریپت این سایتها به لینک زیر مراجعه کنید.

http://iranwebshop.com/product/%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%88-%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%81%d8%a7%db%8c%d9%84/

نمونه سایت www.GemFile.ir

اگر شما وقت مدیریت سایتهای فروش فایل رو ندارید پیشنهاد ما استفاده از ربات بازاریاب و کسب در امد از فایل هست که همزمان میتونه برترین فایلهای سایتهای فروش فایل رو یک جا در سایت شما کپی کنید.

اطلاعات بیشتر درباره این ربات در لینک زیر

http://iranwebshop.com/product/%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1-%d8%a2%d9%85%d8%af/

نمونه راه اندازی شده با 70000 فایل www.radyab.info

تلفن مشاوره 09133135582

سلام از کی باز هستن این وبسایت ها و درامدشون چقدره؟

rezaya2938
2017-06-10, 13:55
درآمد کاربر از فروش یا بازاریابی فایل میتونه تا ماهی 5 تومن هم برسه. البته برای اینکار باید روی چند تا سایت کار کنید.

mpe_taher
2017-06-10, 14:31
سلام اگه فایل های اختصاصی داشته باشید که جای دیگه نباشه بله با پشتکار و تلاش میتونین به درآمد خوب برسید .
ولی اگه قراره فایل های تکراری بذارین که همه جا هست به جایی نخواهید رسید .
فروشگاه فایل الان خیلی خیلی زیاد شده و رقابت در فایل های تکراری براتون بسیار سخت خواهد بود .

hirmag.ir
2017-10-06, 15:54
سلام.
فایل های آموزشی در حوزه های تخصصی و فروش محصولات و خدمات مشابه هنوز در هم در ایران جای کار داره که میتونین امتحان کنین.
با تشکر

BehroozAhmadi
2017-10-06, 16:20
سلام
به پیشنهاد من اگر قصد فعالیت در این زمینه رو دارید ، بایدد یک برنامه بلند مدت مستقل بریزید .
ساخت وبلاگ فروشگاهی در فایل سل و امثال اون می تونه در مدت 1 تا 2 سال شما رو به درآمد تا ماهی 1 میلیون هم برسونه
البته به شرط مدیریت اصولی ، ولی سقفش همینقدره ، چون الان اینقدر رقیب زیاد دارید که حتی اگه از 24 ساعت 18 ساعت هم
کار کنید ، باز به بیستر از این مقدار سود نمی رسید ...
برای دست یابی به سود های بلند مدت تر و بیشتر باید به فکر راه اندازی سیستم خودتون باشید که هم فایل های خودتون رو بفروشید
هم فروشنده های دیگه محصول ثبت کنند و هم بازاریاب اختصاصی داشته باشید .
برای این کار باید یک برند خوب داشته باشید و یک سیستم بهینه و پشتکار ، پشتکار و پشتکار ...
با وجود این همه رقبا که شاید تا امروز بیشتر از 100 هزار فروشنده و بازاریاب در ایران باشند ، قطعا به زمان زیادی هم نیاز خواهید داشت .
شاید حتی تا 2 الی 3 سال ...
با این وجود اگر کار حرفه ای باشه ، هم کارآفرینی خواهید کرد ، هم به سود مطلوبی می رسید ...
این رو هم اضافه کنم که اگر بتونید در بازار آزاد و یا حتی ادارات استخدام بشید و کار فروش فایل رو به عنوان شغل دوم انجام بدید ، قطعا در
طول زمانی که فروشگاهتون به سود می رسه ، درآمد دارید و می تونید روی تبلیغاتش هزینه کنید ...