PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : > ایا ایجاد سایت برون سپاری مثل پونیشا توجیه پذیره

mehti64
2017-06-18, 01:10
با سلام. این نوع فعالیت یک ایده ای هستش ک قبلا امتحانشو پس داده حالا چه خوب و چه بد

این رو شما میتونید تشخیص بدین و تو این تاپیک اعلام کنید تا رهنمودی بشه واسه بنده و امثالهم

به نظرتون هزینه کردن برای شروع فعالیتی مثل سایت پویشا و پارسکدرز توجیه پذیره؟؟

تو ایران در حال حاظر فک کنم فقط همین دو سایتن دارن فعالیت میکنن

در زمینه برون سپاری و دورکاری

تلگرام.
@MrMehti64

Ali.9
2017-06-18, 01:28
نه بنظرم کاملا پونیشا و پارسکدرز نیازهارو برآورده میکنه برای برون سپاری پروژه ، حتی سایتهایی هم هستن که برای ثبت پروژه هزینه ای نمیگیرن ( زیاد بازدید ندارن ) اگه بتونین سایتی راه بیندازید که برخلاف پونیشا و پارسکدرز هزینه ای واسه ثبت یه پروژه نگیره و درآمدتون فقط درصدی از پروژه باشه بنظرم میتونه جواب بده .

bestirani2
2017-06-18, 04:51
اگه بتونید چندین مزیت نسبت به اونها داشته باشید توجیه پذیر هست ولی تقلید و کار تکراری هیچ فایده ای ندارد.

mehti64
2017-06-18, 08:11
خوب چه مزیت هایی رو میشه اضافه کرد به کار

bestirani2
2017-06-18, 08:13
خوب چه مزیت هایی رو میشه اضافه کرد به کار

شما نمونه های خارجی رو ببینید. خودتون ایده پردازی کنید و مزیت پیدا کنید.

daneshbin
2017-06-18, 10:09
همیشه مسیری که دیگران رفته اند شما هم می تونید بروید !

اما دقت کنید به این مورد که واقعا صرفا بخواید مانند این سایت ها سایت بزنید نمیشه کاری کرد و محکوم به نابودی هستید !

ضمنا صرفا برتری وجوه تمایز هست ....

BGN13
2017-06-18, 12:47
دنبال کردن ایده ای که قبلا اجرایی شده و اجرای مجدد اون مشکلی نداره منتها طبق صحبت همه دوستان، باید مزیتی نسبت به رقباتون داشته باشید تا بتونید اعلام وجود کنید.
به عنوان مثال درگاه های پرداخت، بعضی درگاه های جدید اومدن که تونستن با شرایط رقابتی درصدی از بازار رو در دست بگیرن.
برای مزیت هم اول باید این دو سایت رو کامل برانداز کنید بعد شروع کنید به بررسی نمونه های خارجی طبق گفته دوستمون و همچنین اینکه خودتون یه طرح جدید بدید.
راه اندازی سایت یک قسمتی از کار هست اما اجرای صحیح و اصولی اون که به موفقیت برسه یک بحث دیگر
هر ایده ای، حتی ایده های جدید اگر با برنامه و اصولی کار نکنه محکوم به شکسته.
موفق باشید.

rezaya2938
2017-06-29, 07:57
پونیشا که به شدت مشکل داره، هزینه هایی که میگیره، رفتارهای غیر حرفه ای و یه سری موارد دیگه باعث شده خیلی ها ازش دلخور باشن. ولی بخاطر تبلیغات بالا و پروژه های زیاد ، فریلنسر ها اونجا هستند.
پارس کدرز هم که امکانات کم داره.
من هم چند وقت پیش طراحی سایتی با امکانات مشابه رو شروع کردم برای مشتری، که بخاطر انصراف تا 60-70 درصد بیشتر انجام نشد. ولی الان قصد دارم برای خودم تکمیلش کنم.

Tazevared
2017-06-29, 09:34
همینطور که دوستان گفتند اولین کارتون این باشه که درصدی از پروژه پول بگیرید
نتیجه میده

mediumah
2017-06-29, 11:24
سلام . با اجازه استارتر من چنین سایتی دارم که هنوز استارت نزدم به دلیل برخی موارد شخصی با قیمت مناسب واگذار میکنم . سایت از پایه برنامه نویسی شده هستش و قابلیت ارتقاء دارد . قیمت توافقی

hirmag.ir
2017-10-06, 15:37
با سلام.فعالیت در این حوزه ها در ایران نوپاست! و نمونه های خارجی با شیوه های خیلی پیشرفته ای در حال فعالیت هستن.
فعالیت در حوزه های تخصصی تر، تضمین انجام کار بهتر ، شیوه پرداختی و پلن در آمدزایی بهتر و بیشتر رو باید داشته باشین که افراد و فریلسنرها ترغیب بشن و سایت شمارو به سایت های مشابه ترجیح بدن.
البته سایت های مشابه این دو سایت هم در اینترنت فعالیت دارن ، اما تقریبا معروف نیستن.چون مزیت خاصی نسبت به سایت های قبلی نداشتن.
یه مثال دیگه ای خدمتون عرض میکنم .سایت اشتراک گذاری ویدئو مثل آپارات ، با یه سرچ تو اینترنت میبینن که ازین سایت ها پره و حتی اسمشون رو خیلیا نشنیدن.
دلیلش هم مشخصه ، اونا هم فقط یه کپی ساده و حتی ابتدایی تر از سایت های قبلین و هیچ تفاوت و برتری نسبت به سایت های قبلی نداشتن ، بنابراین در جستجوی اینترنتی و حتی برند سازی نتونستن موفق عمل کنن و در نهایت پس از مدتی که از فعالیتشون گذشت بی انگیزه شده و سایتشون رو به امون خدا رها میکنن و وقت و هزینشون رو هدر میدن
نمونه سایت های فریلنسری خارجی رو کامل بررسی کنین و ویژگی های بارزشون رو یکی یکی استخراج کنین.
بعد اگه به صرفه بود ، برین سراغ طراحی اختصاصی و تبلیغات ...
از سایت های آماده که مزیت خاصی ندارن استفاده نکنین که فایده ای نداره.
با تشکر

smartmedia
2018-01-03, 01:12
هنوز تو ایران فعالیت دیجیتالی به بلوغ نرسیده و با توجه به جمعیت 80 میلیونی جا واسه کار خیلی هست، پس شروعکنین و ادامه بدین، مهمترین نکته تداوم و خلاقیته

mehti64
2018-02-09, 14:32
تشکر از دوستان.

یک سوال داشتم از کلیه عزیزانی که تو این موضوع شرکت داشتن

اگر برنامه ای با این موضوع راه اندازی بشه ولی چون اطلاعاتم تو زمینه برنامه نویسی و این مسائل ناچیزه

فک کنم چند مشکل دارم :

1- فروشنده یا برنامه نویسی که این فرم رو واسم اماده میکنه ممکنه بعدا ببینه کارم گیره برای پشتیبانی حسابی پول بگیره
2- ممکنه کاری رو تحویل بده که ظاهرا خوب باشه اما بعد که وارد کار میشی و مخاطبین سایت دچار مشکلاتی میشن که دیگه کار از کار گذشته

hirmag.ir
2018-02-09, 22:49
سلام.
بله متاسفانه در وب سایت های برون سپاری طبق تجربه ای که داشتیم ! مشکلات زیادی هست.
ممکنه پروژه شما به طور کامل انجام نشه و شما در شروع کار متوجه موضوع نشین و بعد از واریز وجه مشکلاتی به وجود بیاد که طرف مقابل مسئولیتشو قبول نکنه.
ممکنه از پروژه شما کپی برداری بشه و قبل از شروع به کار شما در جای دیگه فروخته بشه و یا حتی بعد از شروع به کار شما با قیمت های نازل تری به افراد مختلف فروخته بشه.
در بحث نرم افزاری پیش اومده قبل از اینکه شما مثلا ایدتون رو به وب سایت بازار راه پیدا کنه ، طرف مقابل باشیوه های دیگه ! یعنی با نام دیگه ای و با پروژه تکمیل تری که از ایده شما کمک گرفته شده ، اقدام به ثبت اپ خود در بازار و گوگل پلی کنن و در واقع همین افراد رقیب شما بشن.
ممکنه باگ های نرم افزاری خیلی زیادی در طراحی نرم افزار شما وجود داشته باشه که به مرور به چشم بیاد.
افراد زیادی با اکانت های مختلف فقط و فقط بخاطر گرفتن ایده دیگران!!! در وب سایت هایی مثل پونیشا فعالیت میکنن.قیمت های مختلفی میدن که شمارو تشویق کنن که باهاشون چت کنین و کل ایدتون رو بهشون توضیح بدین و اون افراد به روش های مختلفی سو استفاده کنن و...
اگر قصد انچام هزینه های بالا یا پروژه های خاصی رو دارین که دارای ایده نوینی هست ، به شما اکیدا توصیه میکنیم که به این وب سایت ها و متخصصین بی نام و نشان آنها اعتماد نکنید و با عقد قرار داد معتبر کارتون رو به شرکت های معتبر بسپارین .حتی اگه هزینه ی بیشتری بپردازید.
اطلاعات خصوصی کارتون رو برای اصلاح و امثال الهم در اختیار این افراد قرارندین.چون معمولا درخواست میکنن به بهونه های مختلف!!!

به طور کلی در مورد جواب سوال اولیتون باید گفت که بله اگه کارتون مشکل زیادی داشته باشه ، اصلاحش ممکنه هزینه های زیادی رو به شما تحمیل کنه !
سوال دوم هم احتمالش خیلی زیاده . چون اکثریت این افراد پس از گرفتن مبلغشون تعهد خاصی رو قبول نمیکنن.

به طور خلاصه این وب سایت ها برای انجام پروژه های حساس در ایران مناسب نیست و اعتماد نکنید.فقط در حد مشکلات و کارهای خیلی کوچیک !

با تشکر

ali215215
2018-02-10, 07:06
تکات منفی
زیاد باید تبلیغات کنید
باید برنامه نویس و تخصص های بالا را داشته باشید تا سریع حتی خودتان کارها را انجام دهید و برای استارت کار مشتری الاف شما نشه و سریع کارش راه بیافتد
هر کسی یک پروژه سفارش میدهد، برای کارهای بعدی و تغییرات جدید دیگر سراغ سایت نمیاد و مستقیم با تلگرام و.... با خود کاربر درارتباط است
3- برا یهر کار موفقی باید خیلی جوانب را سنجید

mehti64
2018-02-10, 12:02
تکات منفی
زیاد باید تبلیغات کنید
باید برنامه نویس و تخصص های بالا را داشته باشید تا سریع حتی خودتان کارها را انجام دهید و برای استارت کار مشتری الاف شما نشه و سریع کارش راه بیافتد
هر کسی یک پروژه سفارش میدهد، برای کارهای بعدی و تغییرات جدید دیگر سراغ سایت نمیاد و مستقیم با تلگرام و.... با خود کاربر درارتباط است
3- برا یهر کار موفقی باید خیلی جوانب را سنجید

بله دقیقا این مواردی که دوستان اعلام کردن مشکلاتی اساسی هستن

mohamad809
2018-09-04, 18:47
یه سر به سایت ایروتکس بزن فوق العاده قوی هست حتی چند تا شرکت خارجی هم باهاش همکاری دارن. برای برون سپاری پروژه (https://irotecs.com/outsourcing/) ها عالی و خیلی خدمات هم میده

https://irotecs.com (https://irotecs.com/)

Free4All
2018-09-06, 13:54
سلام.
به هیچ عنوان توصیه نمیشه. یه تیم قوی و بودجه بالا می خواد

moj1rayaname
2018-09-06, 14:53
سلام

من این راهو یکبار رفتم و کاملا تحقیق کردم و پیشنهاد میکنم فقط اختصاصی کار کنید . مثلا سایت برونسپاری گرافیست ، که فقط طراحی بنر و کارهای گرافیکی باشه یا برونسپاری پروژه ی متلب و موارد اینچنینی
به هیچ عنوان بدون ایده و خلاقیت سراغ این کار نروید ، مگر اینکه در سطر بالا عرض کردم به شکل اختصاصی باشه تا با تلاشتون به نتیجه برسید
من هم راه اندازی کردم فقط برونسپاری پروژه اندروید/ios هست و محتوا و آموزشها و مارکت سایت هم همینه و البته نتونستم رسما استارت بزنم و فقط محتوا دادم همکاران تولید کردند ( این سیستم رو هم با درآمد ناچیر واگذار میکنم )

karabama
2018-09-09, 14:54
با سلام لطفا به این تاپیک سر بزنید

http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fforum.shopkeeper.ir%2Fshowthrea d.php%3Ft%3D110895%26goto%3Dnewpost&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNHUK5nMQNkRa_E3KSREcSRwLj7xHA