PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاپینگفا یا شاپرز فا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rezaafz
2011-12-09, 02:19
به نظر شما امکانات شاپینگ فا بهتره یا شاپرز فا؟؟؟؟؟؟؟

kar1591
2011-12-09, 10:23
شاپینگ فا وبلاگ منو بدون اخطار و حرفی بست
ولی شاپرزفا چند موردی که ظاهرا به نظر می رسید وبلاگم ایراد داشته باشه رو تذکر داد و منم درست کردم

bazaremarkazi
2011-12-09, 12:14
با سلام
بنده تقریباً امکانات اکثر ارائه دهندگان خدمات فروشگاهیو تست کردم و باید بگم هر کدام نقاط قوت و ضعفی دارند که بسته به نیاز کاربر آنها را از هم متمایز میکند اما سیستم جدیدی با نام بیزنا قدم به این عرصه گذاشته که به نظر بنده در ابتدای راه بسیار قویتر و حرفه ای تر از سیستم های مشابه عمل کرده است و طی گفتگویی که با مدیر آن داشتم فرمودند به کاربران قول آنرا میدهیم که علی رغم بهینه سازی امکانات موجود، ماهانه حداقل یک امکان جدید نیز به امکانات آن اضافه کنیم. بهرحال بنظر میرسد سیستم مناسبی برای ایجاد یک فروشگاه رایگان در بین سایر رقیبان باشد.
آدرس : www.bizna.ir

kala110manager
2011-12-09, 14:14
در مورد شاپرزفا کم لطفی نکنید
چون هم فروشگاه رایگان میده و هم سیستم همکاری درفروش رایگان که هیچ سیستمی این امکان را ارایه نمیده

shoperzfa
2011-12-09, 17:45
با سلام
امکانات در صفحه ی اول هر دو سایت زده شده است. می توانید با خواندن انها به بالا بودن امکانات سیستم پی ببرید و مقایسه کنید..

سایت شپینگ فا: www.shopingfa.com

سایت شاپرزفا: www.shoperzfa.com

با تشکر

bazaremarkazi
2011-12-09, 18:22
با سلام
امکانات در صفحه ی اول هر دو سایت زده شده است. می توانید با خواندن انها به بالا بودن امکانات سیستم پی ببرید و مقایسه کنید..

سایت شپینگ فا: www.shopingfa.com

سایت شاپرزفا: www.shoperzfa.com

با تشکر

با تشکر از شما
بین 2 سیستم فوق بدون هیچ مکثی میتوان برتری شاپرزفا را اعلام نمود.
اما کاستی هایی نیز در سیستم شاپرزفا وجود دارد که امیدوارم به آنها توجه شود:
1- نبود قالب های متنوع بطوریکه امکان انتخاب قالب دلخواه فعلاً وجود ندارد و امکان تغییر هدر قالب فعلی نیز براحتی مقدور نیست.
2- امکان درج لینک خرید در قسمت درج محصول وجود ندارد، بعبارتی اگر کسی بخواهد فروشگاهی با محصولات سایر فروشندگان و بصورت بازاریابی راه اندازی کند، لینک اصلی خرید با لینک خرید پستی سایت متفاوت خواهد بود.
3- امکان خرید نقدی در سایت در نظر گرفته نشده است. بعبارتی محصولات فقط بصورت خرید پستی ثبت میگردند. این مورد بیشترین مشکل را برای محصولات مجازی و فروشندگانی که فقط فروش نقدی دارند ایجاد خواهد کرد.
4- امکان تغییرات و تنظیمات و مدیریت آمار، تبلیغات و ... از داخل پنل وجود ندارد.
و...
همچنین اعلام میکنم ذکر موارد فوق فقط و فقط جهت ارائه نظر و بهبود عملکرد شاپرزفا بوده و بهیچ عنوان عملکرد خوب و انشاالله قدرتمند آنرا زیر سوال نمیبرد.
امید است تلاشهای بیش از پیش دست اندرکاران شاپرزفا، آنرا به قدرتمندترین و غیر قابل رقابت ترین سیستم موجود تبدیل نماید. همانطور که در ابتدای راه امکانات خوبی را ارائه نموده است.
موفق باشید...

shoperzfa
2011-12-09, 19:10
با سلام
خوب بود یکم یکطرفه قضاوت نمی کردید دوست من

1- نبود قالب های متنوع بطوریکه امکان انتخاب قالب دلخواه فعلاً وجود ندارد و امکان تغییر هدر قالب فعلی نیز براحتی مقدور نیست.
خب توی این مقایسه شما می دونید که شاپینگ فا هم فقط یک قالب داره توی سیستمش؟
در ضمن من این قول را به تمامی کاربران شاپرزفا می دهم که طی یک هفته ی اینده تعداد 5 قالب بسیار شیک به سیستم اضافه خواهد شد.

2- امکان درج لینک خرید در قسمت درج محصول وجود ندارد، بعبارتی اگر کسی بخواهد فروشگاهی با محصولات سایر فروشندگان و بصورت بازاریابی راه اندازی کند، لینک اصلی خرید با لینک خرید پستی سایت متفاوت خواهد بود.

می توانند لینک خرید پستی ان را در توضیحات محصول قرار دهند. مانند سیستم های دیگر فروشگاه دهی . امکان وب سرویس و سبد خرید اختصاصی فقط برای کاربرانیست که به بازاریابی محصولات خود مشغول هستند و دوست دارند سیستم همکاری در فروش را راه اندازی کنند.

3- امکان خرید نقدی در سایت در نظر گرفته نشده است. بعبارتی محصولات فقط بصورت خرید پستی ثبت میگردند. این مورد بیشترین مشکل را برای محصولات مجازی و فروشندگانی که فقط فروش نقدی دارند ایجاد خواهد کرد.
این خرید نقدی که در سیستم های دیگر وجود دارد به نظر بنده کلا مشکل دار است. چون اولا کمتر کسی به این سبد خریدهای نقدی اعتماد می کند دوما کمتر کسی به بانک رفته و مبلغ را واریز می کند . دلیل ما برای در نظر نگرفتن سبد خرید نقدی فقط همین مورد بود. در ضمن ما با اضافه کردن وب سرویس هایی که خودشان خرید نقدی و انلاین دارند این مشکلات را حل خواهیم کرد و شاید در اینده ای نزدیک سیستمی مثل زرین پال برای فروشگاه داران عضو شاپرزفا راه اندازی نمودیم که بتوانند محصولات خود را فروش نقدی و انلاین کنند.

4- امکان تغییرات و تنظیمات و مدیریت آمار، تبلیغات و ... از داخل پنل وجود ندارد.
تغییر تنظیمات ، امار و ... در پنل ما موجود می باشد. خواهشمندم اول یکبار کامل سیستم را بررسی نمایید و سپس به گرفتن مشکل بپردازید. ( البته امار گیری که در سیستم ما مشاهده می کنید در سیستم های دیگر به هیچ وجه وجود ندارد )

و...
در صورت وجود مشکلهای این چنینی باز هم باز گو کنید.

با تشکر

bazaremarkazi
2011-12-09, 19:50
با سلام
خوب بود یکم یکطرفه قضاوت نمی کردید دوست من

خب توی این مقایسه شما می دونید که شاپینگ فا هم فقط یک قالب داره توی سیستمش؟
در ضمن من این قول را به تمامی کاربران شاپرزفا می دهم که طی یک هفته ی اینده تعداد 5 قالب بسیار شیک به سیستم اضافه خواهد شد.

می توانند لینک خرید پستی ان را در توضیحات محصول قرار دهند. مانند سیستم های دیگر فروشگاه دهی . امکان وب سرویس و سبد خرید اختصاصی فقط برای کاربرانیست که به بازاریابی محصولات خود مشغول هستند و دوست دارند سیستم همکاری در فروش را راه اندازی کنند.

این خرید نقدی که در سیستم های دیگر وجود دارد به نظر بنده کلا مشکل دار است. چون اولا کمتر کسی به این سبد خریدهای نقدی اعتماد می کند دوما کمتر کسی به بانک رفته و مبلغ را واریز می کند . دلیل ما برای در نظر نگرفتن سبد خرید نقدی فقط همین مورد بود. در ضمن ما با اضافه کردن وب سرویس هایی که خودشان خرید نقدی و انلاین دارند این مشکلات را حل خواهیم کرد و شاید در اینده ای نزدیک سیستمی مثل زرین پال برای فروشگاه داران عضو شاپرزفا راه اندازی نمودیم که بتوانند محصولات خود را فروش نقدی و انلاین کنند.

تغییر تنظیمات ، امار و ... در پنل ما موجود می باشد. خواهشمندم اول یکبار کامل سیستم را بررسی نمایید و سپس به گرفتن مشکل بپردازید. ( البته امار گیری که در سیستم ما مشاهده می کنید در سیستم های دیگر به هیچ وجه وجود ندارد )

در صورت وجود مشکلهای این چنینی باز هم باز گو کنید.

با تشکر

ممنون از فرمایشات جنابعالی
ظاهراٌ سو تفاهمی برای شما رخ داده. قضاوتی صورت نگرفته و بنده نظر شخصیمو اعلام کردم و عرض کردم نکات فوق فقط جهت ارتقا هر چه بهتر سیستم شما اعلام شده.
در مورد آمارگیرم ظاهراٌ متوجه عرض بنده نشدید. آمار در پنل موجوده و آمارگیر خوبی هم هست اما عرض بنده این بود که امکان مدیریت آمارگیر، تبلیغات و ... از داخل پنل برای صفحه اصلی وب وجود نداره. اگر وجود داره بفرمایید از چه قسمتی (من که همچین امکانیو در پنل پیدا نکردم)
همچنین در سایر موارد هم عرض کردم هر فرد بسته به امکاناتی که برای فروشگاه مورد نظر خود نیاز دارد جذب سیستم باب میل خود میشود. پس سیستمی قدرتمندتر است که به نیازهای بیشتری از کاربران پاسخ دهد.
بهرحال هدف از انتقاد تخریب نیست و راه پاسخگویی به انتقادات نیز جبهه گیری نیست!
معمولاً سیستمی که بهتر از سایر سیستم ها فعالیت میکنه یوزرهای بیشتری جذب خواهد کرد و همین کاربران نسبت به سیستمی که از آن استفاده میکنند احساس مسئولیت میکنند لذا با ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات سعی بر بهبود و ارتقا سیستم مورد استفاده فوق دارند تا همواره شاهد برتری آن باشند. لذا همواره از انتقادات باید با آغوشی باز استقبال نمود...
امیدوارم همواره موفق باشید

shoperzfa
2011-12-09, 22:01
ما همیشه از انتقادات سازنده با اغوشی گرم استقبال نموده ایم همچنان که در تاپیک های دیگر مشاهده نموده اید که به چندین پیشنهاد و انتقاد دیگر دوستان ترتیب اثر داده ایم، ان هم ظرف مدت کمتر از 24 ساعت.
حال اکثر کاربران گلایه مندی از کمبود قالب در سیستم دارند که این قول را به همه ی انها می دهیم که ظرف مدت کمتر از 1 هفته حداقل 5 قالب را به سیستم اضافه کنیم. ( البته این قول را هم می دهیم که ظرف مدت شش ماه اول تعداد را به 15 الی 20 عدد برسانیم تا در این زمینه نیز بدون رقیب باشیم )

چیزی که کاملا واضح است این است که شاپرزفا در طول مدت عمر 10 روزه ی خود امکانات زیادی را به کاربران خود داده است و به سرعت در حال اضافه کردن نقطه نظرات سازنده ی دوستان در سیستم است و به امید خدا با همین روند ادامه خواهیم داد تا رتبه واقعی خود را در جمع سایتهای ایرانی به دست اوریم.

از انتقادات خوب شما دوست عزیز نیز تشکر می نماییم.
موفق باشید