PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا این کار شدنی هست و کسی تجربه انجامش رو داره؟

shoper1
2017-06-27, 22:39
سلام دوستان
من قصد ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش پوشاک رو دارم.
ولی از آنجا که سرمایه ای در اختیار ندارم که کالای خودم رو تهیه کنم تنها راهی که به نظرم رسید این بود که برم با فروشگاه های موجود در سطح شهر صحبت کنم و اجناس اون ها رو برای فروش قرار بدم و درصدی به عنوان سود خودم به قیمت کالا اضافه کنم.

آیا اصلا این کار شدنی هست و کسی قبول می کنه؟ خوب مسلم است برای فروش در زمینه پوشاک باید عکس کامل از محصول قرار بدم پس باید یک مدل هم با خودم ببرم تا تمام پوشاک رو بپوشه و عکس ازش تهیه کنم؛ خوب کسی قبول میکنه؟
یا این که باید برم سراغ تولید کننده ها و از اون ها درخواست هم کاری کنم؟

در کل از شما عزیزان درخواست دارم من رو راهنمایی کنید با شرایطی که دارم چطوری می تونم فروشگاه مورد نظرم رو راه اندازی کنم؟

Reza
2017-06-27, 23:23
به نظر من که شدنی هست چون یکی از دوستان با همین روش و از طریق یک کانال تلگرام درامد خوبی داره کسب میکنه
اما داخل انجمن هم اساتید زیادی هستند که در زمینه فروش اینترنتی پوشاک فعالیت دارند ، منتظر باشید تا تشریف بیارن

aligoli
2017-06-28, 00:36
سلام دوستان
ولی از آنجا که سرمایه ای در اختیار ندارم که کالای خودم رو تهیه کنم تنها راهی که به نظرم رسید این بود که برم با فروشگاه های موجود در سطح شهر صحبت کنم و اجناس اون ها رو برای فروش قرار بدم و درصدی به عنوان سود خودم به قیمت کالا اضافه کنم.

آیا اصلا این کار شدنی هست و کسی قبول می کنه؟ خوب مسلم است برای فروش در زمینه پوشاک باید عکس کامل از محصول قرار بدم پس باید یک مدل هم با خودم ببرم تا تمام پوشاک رو بپوشه و عکس ازش تهیه کنم؛ خوب کسی قبول میکنه؟

در کل از شما عزیزان درخواست دارم من رو راهنمایی کنید با شرایطی که دارم چطوری می تونم فروشگاه مورد نظرم رو راه اندازی کنم؟

قبول میکنن، شما در راه احتمالا پشیمون می شوید اما نا امید نشوید . من این راه و رفتم. با تلاش زیاد موفق میشید.

shoper1
2017-06-28, 13:46
به نظر من که شدنی هست چون یکی از دوستان با همین روش و از طریق یک کانال تلگرام درامد خوبی داره کسب میکنه
اما داخل انجمن هم اساتید زیادی هستند که در زمینه فروش اینترنتی پوشاک فعالیت دارند ، منتظر باشید تا تشریف بیارن
دستتون درد نکند.

قبول میکنن، شما در راه احتمالا پشیمون می شوید اما نا امید نشوید . من این راه و رفتم. با تلاش زیاد موفق میشید.
ممنونم، به نظر شما باید برم سراغ مغازه ها یا تولید کننده ها رو پیدا کنم؟
و برای عکس گرفتن از محصولات چون که چند ساعت وقتشون رو می گیرم باید پیشنهاد مبلغی بهشون بکنم یا ازشون بخوام همینجوری همکاری کنند؟

adea1371
2017-06-28, 14:00
سلام دوستان

اینطوری با همکاری در فروش ها کار کنی فرق نداره

hamed7157
2017-06-29, 00:11
قربان بنده میتونم شما را از 2 جنس جوراب نانو و کمربند چرم درجه 2 تامین کنم
کمربند شیک و عالی 2500ت
جوراب نانو 1500ت

aligoli
2017-06-29, 02:08
دستتون درد نکند.

ممنونم، به نظر شما باید برم سراغ مغازه ها یا تولید کننده ها رو پیدا کنم؟
و برای عکس گرفتن از محصولات چون که چند ساعت وقتشون رو می گیرم باید پیشنهاد مبلغی بهشون بکنم یا ازشون بخوام همینجوری همکاری کنند؟

من به مرکز اصلی رفتم. بازار تهران، بهشون برنامه رو توضیح دادم. بعضی هاشون قبول کردند. با خودم یه تخته سفید چوبی بردم.
جنس رو روی اون میذاشتم و عکسم رو میگرفتم در گوشه ای.
توضیحات و روی برگه مینوشتم و اونارو میومدم منزل روی اینستا یا ... منتشر میکردم.
قبلش هم یه فتوشاپ کاری میکردم.

Tazevared
2017-06-29, 06:58
اول اینکه اگر درکانال فعالیت کنید درامدتون بیشتر خواهد بود
دوم اینکه باتولیدی ها همکاری کنید ، هم قیمتتون مناسبتر خواهد بود هم دستتون بازتر

hirmag.ir
2017-10-06, 04:27
سلام
فکرتون خوبه اما با عرض معذرت خیلی جدید نیست ! یعنی باید به شیوه ای نوین اجرا کنین که تولید کننده ها و یا فروشنده ها هم مشتاق همکاری بیشتر با شما باشن.
وگرنه اکثرا جاهایی که شما به دنبالشون هستین ، یه کانال تلگرامی /پیچ اینستا و یا سایت دارن ...
متشکرم.