PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد فروشگاه اینترنتی عروسک های بافتنی

fariborz007
2017-07-25, 16:23
با سلام خدمت همه شما عزیزان ،

به نظر شما فروشگاه اینترنتی در مورد عروسک های بافتنی و دست بافت ارزش وفت گذاشتن داره ؟ چند نمونه در همین تایپیک نیز قرار میدیم

29073

----------------------

29074

--------------------

29075

از نظرات شما پیشاپیش متشکرم

abalfazl
2017-07-25, 17:27
سلام

هر چیزی که جدی روش کار کنی و روش وقت بذاری

تو اینترنت جواب میده

نمونه اش هم توی اینستا گرام و تلگرام زیاده که فالوئرهای زیادی هم دارند

kargosha
2017-07-25, 17:31
وقت بزارید و در جای مناسب تبلیغات کنید موفق میشید

start
2017-07-25, 19:16
سلام...
قیمت این نمونه هایی که گذاشتید مثلا از چقدر هست ؟
برای شروع هم میتونید از اینستا شروع کنید و اینجوری یه اعتبارسنجی انجام بدید...

fariborz007
2017-07-25, 19:26
سلام

هر چیزی که جدی روش کار کنی و روش وقت بذاری

تو اینترنت جواب میده

نمونه اش هم توی اینستا گرام و تلگرام زیاده که فالوئرهای زیادی هم دارند

از راهنماییتون متشکرم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

وقت بزارید و در جای مناسب تبلیغات کنید موفق میشید

از بابت راهنماییتون ممنونم

سلام...
قیمت این نمونه هایی که گذاشتید مثلا از چقدر هست ؟
برای شروع هم میتونید از اینستا شروع کنید و اینجوری یه اعتبارسنجی انجام بدید...

برای مثال عروسک های اول و دوم که تصویرشون رو قرار دادم ، با قیمت 40 تومان ارائه میدیم ، عروسک های سایز کوچکتر نیز با قیمت 15 الی 20 تومان

متشکرم ، بله حتما" همینکار رو میکنم

BazPardakht.Com
2017-07-25, 23:47
برای سایت زمانی که خوبه که مردم توی گوگل سرچ زیادی داشته باشن که مستقیم با شما ارتباط پیدا کنن
یه پیشنهادی که براتون دارم به نظر من بهتره روی اینستاگرام وقتتون رو بزارید
برای فروش روی این نوع محصول خیلی خیلی بهتر از سایت جواب میگیرید
حتی به نظر من اگر توانایی تولید انبوه این کار رو داشته باشید می تونید به صورت عمده هم بفروش برسونید

fariborz007
2017-07-26, 11:05
برای سایت زمانی که خوبه که مردم توی گوگل سرچ زیادی داشته باشن که مستقیم با شما ارتباط پیدا کنن
یه پیشنهادی که براتون دارم به نظر من بهتره روی اینستاگرام وقتتون رو بزارید
برای فروش روی این نوع محصول خیلی خیلی بهتر از سایت جواب میگیرید
حتی به نظر من اگر توانایی تولید انبوه این کار رو داشته باشید می تونید به صورت عمده هم بفروش برسونید

از راهنمایی شما متشکرم

aligoli
2017-07-27, 08:19
به شخصه اگر ماهی 10 تومن درآمد داشتم حتما یکیشون خریداری میکردم.
ایده عالی هست و استقبال میکنم اما باید حرفه ای عرضه کنید.
قالب سایت صورتی و ... رنج سنی 25 الی 35 ممکنه بیشتر سفارش بدند.

omidariyan
2017-07-27, 10:16
1) روی تلگرام و اینستاگرام همزمان کارکنید و سایت رو بیخیال بشید یا میتونید سایت رو هم داشته باشید و برای جذب مخاطب از تلگ و اینستا استفاده کنید
2) کیفیت کار رو ببرید بالا، این نمونه هایی که من دیدم حس شیک و نو بودن بهم دست نداد حالا یا مشکل متریاله یا نوع بافت
3) در هر شرایطی مشتری مدار باشین
4) ارسال رایگان یادتون نره

r2013.samadi
2017-07-27, 16:50
درود بر شما.
بدون وقفه و با جدیت تمام کارتون رو دنبال کنید انشاالله به نتیجه هم می رسید.
پیشنهادی که دارم اینه که اگر یک بسته بندی سنتی هم برای این عروسکای خوشگل در نظر بگیرید بهترین کادو میتونه باشه. در نظر داشته باشید هر چقدر طراحی فروشگاهتون جالب تر و تصاویرتون خاص تر باشه در جلب نظر مخاطبان موفق تر هستید.

aryajv
2017-07-27, 18:19
مطمئنن هر چیزه خوب و باکیفیتی مشتری خودشو پیدا میکنه
با ی مقدار هزینه ی اولیه (سرمایه گذاری) کسب و کارتون و راه بندازین و کمک کم ارتقائش بدید
مطمئنا جواب میده
ولی بیشترین چیزی که در شروع کار خیلی خوب جواب میده تخفیف واسه مشتریه

.Mehrab.
2017-07-28, 02:59
1) روی تلگرام و اینستاگرام همزمان کارکنید و سایت رو بیخیال بشید یا میتونید سایت رو هم داشته باشید و برای جذب مخاطب از تلگ و اینستا استفاده کنید
2) کیفیت کار رو ببرید بالا، این نمونه هایی که من دیدم حس شیک و نو بودن بهم دست نداد حالا یا مشکل متریاله یا نوع بافت

سلام
با نظر این دوستمون موافقم کمی کیفیت کار رو بالا ببرید قطعا موفق میشید.

fariborz007
2017-07-28, 07:02

متشکرم ، بله حتما" همه موارد بالا رو سعی میکنم رعایت بکنم

parsgram
2017-07-28, 13:46
وقتتون رو ببرید رو اینستا
رو سایت های دانستنی کودکان تبلیغ بدید

mahyar21
2017-08-15, 19:15
برای موفق شدن تو کسب و کار اینترنتی مهم ترین اصل اینه که نا امید نشی

Ali.Fatehi
2017-08-15, 20:45
اگر تصاویر با کیفیت تهیه کنید مثل : https://www.digikala.com/Search?q=%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9%20%D8%A8%D 8%A7%D9%81%D8%AA%D9%86%DB%8C
مطمئنا میتونید با فروشگاههای در این زمینه کار کنید.
خود ما هم تو فروشگاهمون حاضریم باهاتون همکاری کنیم.
اگر بصورتی باشه که شما بعد از فروش توسط ما محصول رو با نام فروشگاه ما برای مشتری ارسال کنید و هزینه رو از ما دریافت کنید.

fariborz007
2017-08-15, 21:23
اگر تصاویر با کیفیت تهیه کنید مثل : https://www.digikala.com/Search?q=%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9%20%D8%A8%D 8%A7%D9%81%D8%AA%D9%86%DB%8C
مطمئنا میتونید با فروشگاههای در این زمینه کار کنید.
خود ما هم تو فروشگاهمون حاضریم باهاتون همکاری کنیم.
اگر بصورتی باشه که شما بعد از فروش توسط ما محصول رو با نام فروشگاه ما برای مشتری ارسال کنید و هزینه رو از ما دریافت کنید.

متشکرم ، بله حتما" تصاویر با کیفیت تهیه میشه
در مورد پیشنهادتون هم بزودی سعی میکنم بهتون اطلاع بدم

ebookstore
2017-08-16, 04:43
ایده جالبی هست
باید سعی کنید تو شهرستان ها بازاریاب پیداکنید خیلی جواب میده اگه پورسانت خوب بدین مشتری پیدا میکنن واستون
سایت بزنید سیستم فروش و پشتیبانی هم اضافه کنید
من بودم حتما اینکار رو میکردم

rezahtc
2017-08-16, 05:25
سلام بنظرم اول کلیدواژه های مرتبط با کارتون رو مشخص کنید و بعد آمارشو بگیرید ببینید این کلیدواژه ها توی گوگل جستجو دارن یا نه؟
با این کار راحت تر میتونید تصمیم بگیرید

Userpro
2017-08-16, 10:03
با اون قیمت ها ، کسی نمیخره. سری به تولیدی عروسک یا پخش عروسک بزنید متوجه میشید .
قشنگترین عروسکهای چینی و ایرانی مربوط به شخصیت های کارتونی روز و محبوب بچه ها در اون سایز از 3 تا 8 هزار قیمت داره . تک فروشی قیمت قابل تخمینه .
عروسک کاموایی شانسی در رقابت نداره به نظرم با پخش یا تولیدی عروسک کار بشه بهتره و وقت تولید را صرف بازاریابی میکنید.

fariborz007
2017-08-16, 10:30
با اون قیمت ها ، کسی نمیخره. سری به تولیدی عروسک یا پخش عروسک بزنید متوجه میشید .
قشنگترین عروسکهای چینی و ایرانی مربوط به شخصیت های کارتونی روز و محبوب بچه ها در اون سایز از 3 تا 8 هزار قیمت داره . تک فروشی قیمت قابل تخمینه .
عروسک کاموایی شانسی در رقابت نداره به نظرم با پخش یا تولیدی عروسک کار بشه بهتره و وقت تولید را صرف بازاریابی میکنید.

سلام ، از بابت نظرتون متشکرم

عروسک هایی که تصویر اونارو در تایپیک اول بنده قرار دادم ، حدود 15 الی 25 تومان فقط هزینه کاموا اونا هست ( کاموا درجه یک و بدون حساسیت ) ، کار هایی که قرار گرفته تماما" دست بافت هست

طرح و شکل این عروسک ها به صورت خیلی کلی با عروسک های دیگه تفاوت داره ، باید از نزدیک اونارو ببنید تا کامل متوجه حرف بنده بشید

بنده داخل تهران به بازار پخش اسباب بازی و عروسک فروشی ها سر زدم ، ارزون ترین عروسک حدود 17 تومان بود ( تازه در صورت خرید عمده ) ، عروسک های شخصیت های کارتونی هم از قیمت 24 تومان شروع میشدند

داخل شهر های دیگر رو متاسفانه در حال حاضر اطلاعی ندارم اما فکر نمیکنم با 3 تومن عروسکی به کسی بدن ، الان قیمت یک اتد و تراش 3 تومن بیشتر میشه متاسفانه

در خصوص مورد عروسک های چینی و .... ، هم لطف کنید هیچ وقت کار دست ایرانی رو با کار های چینی مقایسه نکنید ، همانطور که اطلاع دارید فرش دست بافت کیفیت عالی تر و مشتری خودش رو داره ، فرش های ماشینی نیز مشتری های خودش رو داره و بازار هر دوی اونا یکسان هست

متشکرم

Userpro
2017-08-16, 14:19
سلام ، از بابت نظرتون متشکرم

عروسک هایی که تصویر اونارو در تایپیک اول بنده قرار دادم ، حدود 15 الی 25 تومان فقط هزینه کاموا اونا هست ( کاموا درجه یک و بدون حساسیت ) ، کار هایی که قرار گرفته تماما" دست بافت هست

طرح و شکل این عروسک ها به صورت خیلی کلی با عروسک های دیگه تفاوت داره ، باید از نزدیک اونارو ببنید تا کامل متوجه حرف بنده بشید

بنده داخل تهران به بازار پخش اسباب بازی و عروسک فروشی ها سر زدم ، ارزون ترین عروسک حدود 17 تومان بود ( تازه در صورت خرید عمده ) ، عروسک های شخصیت های کارتونی هم از قیمت 24 تومان شروع میشدند

داخل شهر های دیگر رو متاسفانه در حال حاضر اطلاعی ندارم اما فکر نمیکنم با 3 تومن عروسکی به کسی بدن ، الان قیمت یک اتد و تراش 3 تومن بیشتر میشه متاسفانه

در خصوص مورد عروسک های چینی و .... ، هم لطف کنید هیچ وقت کار دست ایرانی رو با کار های چینی مقایسه نکنید ، همانطور که اطلاع دارید فرش دست بافت کیفیت عالی تر و مشتری خودش رو داره ، فرش های ماشینی نیز مشتری های خودش رو داره و بازار هر دوی اونا یکسان هست

متشکرم
29128
این عکس با عجله و موبایل گرفته شد ظرافت و زیبایی شاید اونطور دیده نشه .
اون پنگوین آبی بلندیش حدود 15 سانته . چینی و قیمتش در پخش 8 تومن
اون قورباغه سبز کنارش ایرانیه 5 تومن .
خرسی قهوه ای ارتفاعش حدود 7 سانته قیمتش 2 هزار تومن .
ضمنا همه این عروسکها یک چسبونک دارند که میشه به شیشه اتاق یا دیوار چسبوند .
بچه ها و مادران الان دنبال قشنگی و قیمت میگردن . عروسک کاموایی هر چند کار دسته ولی نه از ظاهر و نه از قیمت قدرت رقابت نداره . پخش عروسک ، نمونه هایی داشت ایرانی که باور کردنش سخت بود اونقدر قشنگ و خوش قیمت بودن در همین رنج قیمت .

این توصیه شاید خوشایند نبود ولی واقعیته .

یه نکته یادم رفت . این چند نمونه را دونه ای از پخش گرفتم که خودش تولیدکننده و توزیع کننده بود . احتمالا در خرید عمده و برای مشتریان ثابت قیمتها باز پایین تر میاد .

fariborz007
2017-08-16, 14:36
29128
این عکس با عجله و موبایل گرفته شد ظرافت و زیبایی شاید اونطور دیده نشه .
اون پنگوین آبی بلندیش حدود 15 سانته . چینی و قیمتش در پخش 8 تومن
اون قورباغه سبز کنارش ایرانیه 5 تومن .
خرسی قهوه ای ارتفاعش حدود 7 سانته قیمتش 2 هزار تومن .
ضمنا همه این عروسکها یک چسبونک دارند که میشه به شیشه اتاق یا دیوار چسبوند .
بچه ها و مادران الان دنبال قشنگی و قیمت میگردن . عروسک کاموایی هر چند کار دسته ولی نه از ظاهر و نه از قیمت قدرت رقابت نداره . پخش عروسک ، نمونه هایی داشت ایرانی که باور کردنش سخت بود اونقدر قشنگ و خوش قیمت بودن در همین رنج قیمت .

این توصیه شاید خوشایند نبود ولی واقعیته .

یه نکته یادم رفت . این چند نمونه را دونه ای از پخش گرفتم که خودش تولیدکننده و توزیع کننده بود . احتمالا در خرید عمده و برای مشتریان ثابت قیمتها باز پایین تر میاد .

از راهنمایی شما متشکرم

هدف بنده هم کسب اطلاعات کامل در همین زمینه هست ، نکاتی هم که شما ذکر کردید حتما" در نظر میگیرم

متشکرم

silverstar93
2017-08-19, 11:49
سلام دوست عزیز.
به نظر منم شما اگر از اینستاگرام شروع کنید می تونید موفق بشید. خوبیش اینه که لازم به تولید انبوه هم ندارید و مثلا وقتی سفارش گرفتید می تونید در عرض دو تا سه هفته سفارش رو اماده کنید!

r2013.samadi
2017-08-19, 15:36
سلام دوستان.
ما اول باید استفاده از اسباب بازی های ملی رو فرهنگ سازی کنیم که این امر با جلوگیری از واردات اسباب بازی های خارجی و حمایت از تولید داخلی میسر خواهد بود. این امر شدنی نیست مگر اینکه دولتمردان هم بیشتر تولید ملی را پاس بدارند.

hirmag.ir
2017-10-06, 04:13
سلام.
بهتره از اینستا و تلگرام شروع کنید.
اطلاعات کامل ،عکس های متنوع ، با کیفیت و جداب بگیرید
بعد با سایت های آماده فروشگاهی با قیمت ارزون ( در حد 100 تا 200 هزار تومنه) شروع کنید و در سایت های رایگان ثبت آگهی شروع به تبلیغات کنید و ایشالله کم کم پیشرفت میکنن
متشکرم

prestatools
2017-10-06, 12:04
بهترین کار راه اندازی فروشگاه اینترنتی است با فروشگاه ساز های رایگان حتی که هیچ هزینه ای نفرمائید

tehranpanel
2017-10-06, 13:13
من فکر میکنم هر کسی یه سلیقه ای داره.
خیلی ها هم هستن که همین عروسک های دستبافت و سنتی و به قولی گرون تر رو به عروسک های به ظاهر خوشکلتر چینی ترجیح میدن
شما نباید نا امید بشی دوست من
هر جنسی یه خریداری داره که شما با انتخاب جامعه هدف درست میتونی موفق باشی.
حتما سایت داشته باش ولی برای فروش روش حساب نکن.
از سایتت برای هدایت به تلگرام و اینستا و ... استفاده کن چون در نهایت سایت موندگاره و این اپ ها میان و میرن و تغییرات زیاد دارن.
بخش تولید و فروش رو از هم جدا کن
فروش رو هم به دو بخش عمده و تکی تقسیم کن
پلن کاری داشته باش یکی چند؟ دو تا چند؟ 10 تا چند؟ 1000 تا چند؟
یا اینکه قیمت پایه تعیین کن و تخفیف رو روی مبلغ کل بده. مثلا یه میلیون خرید رو بده به 800 تومن مثلا میگم.

خلاصه موفق باشی