PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محصولات مناسب برای فروشگاه فرهنگی مذهبی چیست؟

m.alamdar
2017-08-05, 09:25
سلام

به نظرتون چه نوع محصولاتی در زمینه فرهنگی مذهبی برای فروش اینترنتی مناسب هست؟
(هم حاشیه سود مناسب داشته باشه و هم تقاضا و مورد نیاز جامعه باشه)

متشکرم

m.alamdar
2017-08-08, 17:59
(:|
منتظر نظر دوستان هستم

Ali.Fatehi
2017-08-08, 19:08
شما اگه خودتون مذهبی باشید باید دقت کنید ببینید چه چیزهایی لازمه
تسبیح ، انگشتر ، چفیه ، پیکسل و زیر لیوانی طرح مذهبی
کیف و تی شرت و شال مذهبی و چادر
دیگه باید خودتونو بزارید جای مشتری و توی گوگل هم سرچ کنید میفهمید چه محصولاتی پر فروش هست تو این زمینه

hirmag.ir
2017-10-06, 15:14
سلام .
جدای از محصولاتی که دوستان فرمودن میتونید خدمات مجازی مثل فیلم ها ، مستند ها ، اطلاعات و بررسی های مذهبی جدید به صورت اموزشی داشته باشین که نیاز به تیم قوی تری هستین البته.
مثلا یه سری شبهات جدید مذهبی رو به صورت مستمر از افراد معروف مصاحبه و منتشر کنید و به سوالات افراد پاسخ بدین و ذهن افرادی که علاقه مند به این حوزه هستن رو از تشویش دور کنین.
با تشکر

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام .
جدای از محصولاتی که دوستان فرمودن میتونید خدمات مجازی مثل فیلم ها ، مستند ها ، اطلاعات و بررسی های مذهبی جدید به صورت اموزشی داشته باشین که نیاز به تیم قوی تری هستین البته.
مثلا یه سری شبهات جدید مذهبی رو به صورت مستمر از افراد معروف مصاحبه و منتشر کنید و به سوالات افراد پاسخ بدین و ذهن افرادی که علاقه مند به این حوزه هستن رو از تشویش دور کنین.
با تشکر

farasil
2017-10-06, 19:10
سلام
باید دید در چه زمینه مذهبی علاقه و تخصص دارید
سایتهای مذهبی که معمولاً فروش خوبی دارند در زمینه طراحی های مذهبی
کار میکنند . و امثال این نوع کارها .در همه کارها تخصص حرف اول را میزند .
و بعد وقت گذاشتن ووو
موفق باشید

BehroozAhmadi
2017-10-06, 19:44
در مناسبت های مختلف مذهبی ، مثلا محرم یا رمضان ، نیاز به پارچه ها و بنر ها و پرچم های مناسبتی یا حتی طبل و زنجیر و ... میشه ، ممکنه با هدف گرفتن این قسمت از بازار بتونید در وقت مناسب سود خوبی ببرید .
در مواقع دیگه می تونید امکاناتای مثل چاپ عکش های مذهبی روی پرچم های رومیزی ، لیوان و ماگ ، بشقاب ، ساعت ، بالشت و پتو و پیراهن و امثال این موارد داشته باشید .
فروش نوحه و مداحی و سخنرانی ، هم فیزیکی و هم دانلودی پیشنهاد می شه ، البته با رعایت حق نشر ...

mpe_taher
2017-10-06, 23:20
قشر مذهبی به انگشتر های خاص علاقه زیادی دارند . منتهی باید به مخاطب هاتون اطمینان این رو بدین که سنگ به کار رفته اصل هست .
به نظرم انگشتر محصول مناسبی هست . حالا نه تنها فقط انگشتر . منظور سنگ های زینتی هست . هر محصولی .
خصوصا میتونین بخشی از کارتون رو به یافتن احادیث مرتبط با خواص سنگ ها بذارین و به مخاطبینتون ارایه بدین .

m.alamdar
2017-10-07, 08:57
انگشتر و پوشش اسلامی از گزینه های خوبه ولی داستان سایز و اصل بودن و .... داره که کار را سخت می کنه (البته راه حل هم داره)
بازخورد کتاب را دقیقا نمیدونم از جهت فروش و سود مالی و ... چطور هست ولی خب از جهت یک سری مسائل مثل پشتیبانی، قیمت مشخص و ... راحت تر هست
خیلی دنبال پخش کننده ی مناسب بودم که کتاب های مختلف به خصوص در زمینه عرفان و سیر و سلوک داشته باشه ولی گزینه خوب نتونستم پیدا کنم

نظرتون درباره کتاب چیه؟

BehroozAhmadi
2017-10-07, 09:45
قبلا فروش کتاب داشتم .
سود خالص پایینه ، حتی اگه مستقیم از انتشارات بگیرید.
به خاطر وزن زیاد هزینه ارسال هم بالا میره .
گرفتن مجوز های فروشش کمی سخت تر از سایر محصولاته .

FileBegir.com
2017-10-07, 10:45
کتاب سود خوبی نداره
انگشتر برادر خودم تو کارش بود و جمع کرد ایشون تلگرامی کار می کرد
محصولات مذهبی (نرم افزار و .... ) برای یکی از رفقا تو انجمن تهیه کردم بدک نبوده
یک سری محصولات آموزش هم هست که بدک نیست