PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس خرید پستی پایگان

payegan
2010-07-17, 14:46
سیستم تجارت الکترونیک پایگان ( ستاپ ) با بیش از چند سال سابقه فعالیت معتبر در زمینه تجارت الکترونیک , افتخار همکاری با بیش از 4 هزار وب مستر برتر ایران و با استفاده از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه ، اقدام به راه اندازی بهترین و قوی ترین سرویس خرید پستی در کل کشور نموده است

با سفارش سرویس خرید پستی پایگان از مزایای منحصر به فرد زیر برخوردار خواهید بود :

* تبلیغات رایگان برای فروشگاههای عضو به مدت یک سال

* پرداخت 20 الی 80 درصد از مبلغ سفارشات در حال ارسال به فروشگاههای معتبر

* 4 بار تسویه حساب در ماه و تسویه حساب 48 ساعته پس از توزیع سفارش و نه وصول شدن

* معرفی فروشگاه شما به شعبه پستی در یک هفته

* راه اندازی رایگان فروشگاه اینترنتی با امکانات کامل

* پنل حرفه ای مدیریت سفارشات با امکانات کامل و جدید

* امكانات تعریف و جذب نامحدود همکار برای افزایش فروش در پنل مدیریت سفارشات

* پیگیری وضعیت سفارشات ارسال شده شما در جهت تبدیل سریع آن به سفارشات توزیع شده

* اختصاص امکانات ویژه برای فروشگاههای فعال و معتبر

* پشتیبانی کامل 16 ساعته ( 10 ساعت در ساعات اداری با شرکت و 6 ساعت خارج از ساعات اداری با شماره همراه )
و دهها امکان بی نظیر دیگر ...

این فرصت استثنایی برای مدتی محدود , و برای 100 فروشگاه اول می باشد

پس همین حالا اقدام نمایید

هزینه اشتراک سالیانه سرویس خرید پستی:

سرویس خرید پستی پایه : 100 هزار تومان

سرویس خرید پستی همراه با فروشگاه : 175 هزار تومان

+

هزینه فعال سازی در واحد قبول پستی:

طبق دستورالعمل جدید اداره کل پست مستقیم، فروشگاههای فعال در کلیه سیستمهای پستی، مبلغ 50 هزار تومان نیز باید به حساب اداره پست مبداء واریز نمایند.

لذا بر اساس محل فعالیت خود، مبلغ 50 هزار تومان (فیش جداگانه) را نیز به حساب اداره پست استان مربوطه واریز نمایید.

تبلیغات رایگان برای فروشگاههای عضو

به طور قطع اولین دغدغه ذهنی هر فروشنده ای ، معرفی محصولات و خدمات خود و فروش بیشتر آنهاست . حتما همه صاحبان فروشگاههای مجازی به دنبال روشهای کم هزینه جهت بالا بردن فروش خود هستند ، حالا اگر روشی 100 درصد رایگان و بدون هزینه برای تبلیغ به شما پیشنهاد شود ، چه خواهید کرد ؟؟!! بله ... این دقیقا همان پیشنهاد منحصر به فرد پایگان به شماست . تعجب نکنید ... برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با بخش سرویس خرید پستی پایگان تماس بگیرید .

سیستم تجارت الکترونیک پایگان در راستای طرح حمایتی خود از فروشگاههای مجازی ، اقدام به تبلیغ گسترده محصولات و خدمات فروشگاههای عضو خود به صورت کاملا رایگان می نماید . با توجه به تجربه تبلیغاتی تیم پایگان ، میزان بازدهی این نوع تبلیغات به طور متوسط بیش از 100 سفارش سالم در هر بار تبلیغ می باشد .

در این طرح هر ماه 1 بار به انتخاب فروشگاه محصولات و خدمات برتر بصورت رایگان و گسترده تبلیغ خواهد شد .

با در نظر گرفتن حداقل هزینه یعنی 50.000 تومان برای استفاده از هر بسته تبلیغاتی سالانه 600.000 تومان حمایت و پشتیبانی تبلیغاتی شامل حال فروشگاه های فعال خواهد شد.

این امکان باعث می شود تا صاحب فروشگاه بتواند با خیالی آسوده به مدیریت فروشگاه خود پرداخته و انگیزه و دلگرمی کافی جهت رونق هر چه بیشتر کسب و کار خود را داشته باشد .

تسویه حساب با فروشنده:

هیچ شکی نیست که یکی از مهمترین مشغولیات ذهنی فروشندگان، بحث تسویه حساب مالی با شرکتهای طرف قرارداد خود ، می باشد. در سیستم پایگان شما به هیچ وجه نگران تسویه حساب مالی نخواهید بود. چرا که پایگان غیر از 4 بار تسویه در ماه بر مبنای سفارشات توزیع شده و نه وصول شده , 100% سفارشات توزیع شده را 48 ساعت بعد از توزیع آن به صاحب فروشگاه پرداخت می نماید , یعنی 48 ساعت بعد از اینکه سفارش شما به دست مشتری برسد وجه محصول به شما پرداخت خواهد شد .

و مهمتر از همه اینکه ، تسویه 20 الی 80 در صد سفارشات در حال ارسال به فروشگاههای فعال پرداخت خواهد شد. این خدمتی کاملا منحصر به فرد است که در هیچ یک از سیستمهای مشابه ارائه دهنده سرویس خرید پستی نخواهید دید .

در حقیقت پایگان در راستای اجرای اصل حمایت از فروشگاههای مجازی ، مبلغ درآمد فروشنده را جلوتر و قبل از تسویه با پست به صاحب فروشگاه پرداخت می نمایید .

توجه : در ضمن بر اساس درخواست فروشنده ، تسويه حساب زودتر از موعد و طي 24 ساعت انجام خواهد پذيرفت

با آرزوی موفقیت
payeganltd.com (http://www.payeganltd.com)

Reza
2010-07-17, 17:54
با سلام و تبریک به مناسبت ورودتون به انجمن
امیدوارم شاهد مطالب بیشتری از سیستم شما باشیم و بتونین با مطالب خوبی که در انجمن قرار میدین ، حمایت خودتون رو از فروشگاه های اینترنتی به همه اثبات کنین . تشکر

mjth
2010-07-17, 18:09
سلام
من از وب مسترهای سیستم همکاری در فروش پایگان بودم . واقعا تسویه حسابشون عالی بود . هر روز هم یک محصول جدید و تاپ اضافه می کردن . اگر مثل همون سیتم همکاری در فروش در بخش سرویس خرید پستی فعالیت کنن ، حرف نداره ... چون واقعا عالی تسویه حساب میکنن . اگر مثل همیشه به حرفهاشون عمل کنن ، این طرح حمایت از فروشگاهاشون خیلی عالیه . یعنی می خوان برای همه فروشگاههای فعال عضو پایگان به صورت رایگان تبلیغ کنن . این خیلی جالبه . امیدوارم تو این بخش هم مثل بقیه قسمتها موفق باشن .

Reza
2010-07-18, 00:16
با سلام و تشکر بابت پیوستنتون به شاپ کیپر
همچنین ازتون تشکر می کنم که تجربه ها و اندوخته هاتون رو با دیگر کاربران به اشتراک میذارین . امیدوارم شاهد پیشرفت تمام فروشگاه های اینترنتی ایران عزیز باشیم .

azaribazar
2010-08-18, 20:01
با سلام
با اجازه مدیر محترم سایت خیلی باحال شاپ کیپر میخوام یه افشا گری رو در مورد شرکت پایگان انجام بدم .
قبل از همه چیز بگم که این شخصی که با نام کاربری payegan داره تو سایت فعالیت میکنه مدیره شرکت پایگاه هستش و معرفی سر تا پا دروغش رو که تو پست اول میبینید ، انجام داده و نفر دومی که به اسم mjth پستی زده و خیلی تعریف و تمجید کرده خودشه باور ندارید به تاریخ عضویتشون نگاه کنید هر دو در 1 هفته عضو شدن در ضمن به فعالیت های mjth نگاه کنید متوجه میشید که فقط یک بار وارد سایت شده و در همون پست هم تعریفشو کرده و رفته و هنوز هم بعد از گذشت مدتی به سایت حتی وارد هم نشده این چیرو نشون میده ؟!!!

بریم سر اصل مطلب
من 3 سال پیش اولین شروعی که داشتم برای فروش اینترنتی ، با پایگان اغاز کردم ولی چی به سر من اومد ...

وقتی مشتری لینک خرید رو میزد :
1-نا انصافی نباشه 30 درصد مواقع سایت ارور میداد ...
2-اگه بالا میاومد قبل همه چیز یه تبلیغات مثل تبلیغات بلاگفا میومد
3- که اگه لود نشد صفحه مشتری نپره و تبلیغات رو کلیک کنه
4- وقتی با هزار زحمت لینک فرم خرید رو پر کرد و تمام شد به جای مشاهده شماره پیگیری و پیغام فروشنده و ...
5- یه تومار باز میشد لیست بهترین و پر بازدید ترین و ... محصولات خود پایگان
6- اخر سر هم یا مشتری سفارش رو لغو میکرد و یا برگشت میزد چون توو فروشگاه خود پایگان از جون ادمیزاد تا شیر مرغ پیدا میشد ....

وقتی میخواستی امورات سفارش رو انجام بدی
از هفتاد خان پایگان باید رد میشدی که این قسمت رو حوصله ندارم بگم
ولی خلاصه وار میگم زود زود اتوماتیک ساین آوت میشد (sign out) و اون ارور های همیشگی هم بود نظم پنلش هم که لجن .... ببخشید دلیل این تندی رو اخر پست میگم

وقتی تسویه حساب میکرد :
1- هر ما 2 بار نه 4 بارر که خودش گفته
2- سیستم حساب داری رو دستی حساب میکردند و باید تلفن میزدی که از جزئیاتش با خبر بشی
3- برای هر فروش 5 درصد کم میکردند که سیستمشون خیلی بخور بخور بود یعنی برای برگشتی هم هذینه کم میکردند
4- برای برگشتی دو برابر هذینه پستی رو کم می کرد وقتی میپرسیدی میفرمودند که یک ماله رفته و یکی ماله برگشت
5- اون هذینه بسته بندی هم که نمیدونم کی میخوره و تو تمام سیستم ها هست و مبلغ فشاریش برای ملت 200 تمن در هر سفارشه ماله اینا 500 تومانه

خلاصه
یادمه اولین سفارشم برگشت خورده بود و بالای 40 درصد سفارشام بلا تکلیف بودند و بعداز این که 1 ملیون کار کرده بودم شروع به پرداخت کرد هر بار 50 تمن که به 400 تمن هم نرسید و بقیه اش به شیوه توجیهی هاپولی شد .
و ما هم بلاخره یه جوری از هلقومش کشیدیم بیرو ولی با راه غیر قانونی
دلیل تندیم این بود که تا بود فشار داد بهمون و من بد بخت جوان اس و پاس افتادم تو قرض بعد رفتم سراغ مارکت سنتر
که شرکت خوبیه ولی اونم حرفای ناگفته داره که عرض خواهم کرد .
در کل شرکتی که خودش فروشگاه اینترنتی داره نباید ازش پنل فروش پستی خرید اینو هیچ وقت یادم نمیره .

Reza
2010-08-19, 00:20
با سلام و تشکر به خاطر عضویتتون داخل انجمن و همتی که در انتقال تجربیات خودتون به دیگران دارید . البته ما عادت نداریم یک طرفه به قاضی بریم و منتظر میمونیم که مدیر سیستم پایگان هم خودشون پاسخگو باشن .
در مورد سایر سیستم ها و فروشگاه سازها هم اگه تجربه ای دارید خوشحال میشیم در اختیار سایر کاربران قرار بگیره . مرسی

azaribazar
2010-08-19, 09:15
سلام
برادر Reza خیلی لطف دارین و البته با شرکت مارکت سنتر و شرکت فرستنده و پارس هم کار کرده ام و هر سه ی این سیستم ها خوب هستند ولی ایراداتی رو دارند که در بخش خودشون اعلام خواهم کرد و البته به شیوه تند که رسیدگی کنند و فکر نکنند که مشتری ها شعور ندارند چون چندین بار ضعفهایشان را ایمیل زدیم ولی هیچ توجهی نکردند به هر حال این جا هم اعلام خواهم کرد تا مشتری ها و هم کاران عزیز متوجه امور بشوند .
ممنون

payegan
2010-08-21, 09:06
من 3 سال پیش اولین شروعی که داشتم برای فروش اینترنتی ، با پایگان اغاز کردم ولی چی به سر من اومد ....
با سلام
در جواب این دوست محترم باید بگم که همانطور که در همه انجمنها می بینید و از تاریخ ارسال معرفی سرویس خرید پستی مشخصه سرویس خرید پستی پایگان به تازگی راه اندازی شده و اصلا 3 سال پیش پایگان در این زمینه فعالیتی نداشته و در حال حاضر به مدت یک ماهه که فعالیت خودش رو به صورت گسترده شروع کرده ، لذا خواهش میکنم که در راستای تخریب پایگان به دروغ متوسل نشوید اون هم در این ماه مبارک و صرفا به انتقاد سازنده در این زمینه بپردازید ، و البته درستی عملکرد پایگان با داشتن 4000 وب مستر فعال و 5 سال فعالیت در زمینه سیستمهای همکاری در فروش برای همه دوستانی که با پایگان کار کردند کاملا روشنه .

و مشخص است متن این دوست محترم در جهت تخریب پایگان است نه انتقاد .

با احترام
پایگان

mohsen.mp
2010-08-21, 14:17
سلام من محسن ام پی هستم
تازه ثبت نام کردم ولی یه کاربر قدیمی هستم میتونید یه سرچ هم تو انجمن های بزرگ بزنید تا ببینید کی هستم ادمین سایت ایرانی یوزر دات کام هم هستم .
این برای اینکه بیخودی به کسی تهمت نزنید .
من قبلا با سیستم فروش پایکان همکاری میکردم از راه های مختلف فروش انجام میدادم و پورسانت میگرفتم .
حدودا 1 یا 1.5 میلیون هم از پایگان پورسانت گرفتم انصافا کسیایی نیستن که بخوان پول آدم رو بخورن و هر موقع هم که بهشتون میل میزدم جوابم رو میدادن .
گذشت تا تصمیم گرفتم برم یه فروشگاه بزنم برای همین گشتم و ارزون ترین سیستم رو انتخاب کردم که دی پی بود که به این تاپیک مربوط نمیشه که بخوام بگم چه سیستم داغونی بود و حال بهم زن به محض اینکه فهمیدم پایگان ایان سیستمش رو راه انداخته اومد و از پایگان پنل گرفتم و میدونم که بهترین نحو بهترین خدمات رو برای من میده چون سابقش مشخصه .
یکسری آدم جیره خوار میان یه چیزایی میگن که خون آدم رو به جوش میارن
قصد توهین نداشتم چون اعصابم رو خورد کردن اینقدر تند صحبت کردم

Reza
2010-08-21, 16:26
تاپیک بسته شد!
در صورت تمایل بحث را از طریق تاپیک دیگری پیگیری کنید . . .