PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احتمال فیلتر تلگرام وجود دارد

mediumah
2017-10-08, 22:47
دادستان‌کل کشور گفت: به‌زودی تکلیف شبکه ارتباطی تلگرام را روشن می‌کنیم.دادستان‌کل کشور در پاسخ به این سؤال که یکی از اعضای ناظر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفته است تاکنون شکایتی از یکی از کانال‌های تلگرامی ضدانقلاب مطرح نشده است، گفت: این کانال برای فعالیت‌های ضدانقلابی خود از بستر تلگرام استفاده می‌کند و به‌زودی تکلیف تلگرام را روشن می‌کنیم.

منبع : تسنیم

mpe_taher
2017-10-09, 00:08
این اتفاق اگه بیفته شاید برای سایت دارها بد نشه . چون با اومدن تلگرام و اینستاگرام مخاطبین سایت کمتر شده.

irandoces
2017-10-09, 00:51
کاش فیلتر بشه همه سرشون تو گوشیه زندگی نمیکنن

majids1
2017-10-09, 01:20
نه بابا فیلتر بشو نیست.
تا حالا دیدید جایی رو بخوان فیلتر کنن قبلش بگن؟

kargosha
2017-10-09, 07:43

با فیلتر تلگرام سرها از گوشی بیرون نمیاد! از این آرزوها نکنید چون مشابه تلگرام زیاد هست که مردم سمت اون میرن

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دادستان‌کل کشور گفت: به‌زودی تکلیف شبکه ارتباطی تلگرام را روشن می‌کنیم.دادستان‌کل کشور در پاسخ به این سؤال که یکی از اعضای ناظر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفته است تاکنون شکایتی از یکی از کانال‌های تلگرامی ضدانقلاب مطرح نشده است، گفت: این کانال برای فعالیت‌های ضدانقلابی خود از بستر تلگرام استفاده می‌کند و به‌زودی تکلیف تلگرام را روشن می‌کنیم.

منبع : تسنیم

مدیرات تلگرام زرنگ تر از این حرف ها هستن و کاملا همسو کانال های مورد نظر رو میبیندن

mnz94
2017-10-09, 11:19
اینا همه شون الکی حرف میزنن

اگه میخواستن فیلتر کنن خیلی وقت پیش میکردند نه الان که حتی نهادهای دولتی هم کانال دارند

behforosh
2017-10-09, 12:22

اگه میخواستن فیلتر کنن خیلی وقت پیش میکردند نه الان که حتی نهادهای دولتی هم کانال دارند

کدوم نهاد؟؟؟؟

mortezanovin
2017-10-09, 12:26
کدوم نهاد؟؟؟؟

بیت رهبری هم کانال دارند..... و کلی از برنامه های تلویزیونی و اخبار ها و .... هر روز هم داخل برنامه شون ادرس کانال شون رو میدن.....

اما اگر بنا بر فیلتر باشه حداقل 5 6 ماه طول میکشه .... بعد به خاطر 1 کانال امدنیوز کل تلگرام رو بستن زیاد عقلانی به نظر نمیرسه.

be099
2017-10-09, 13:00
این تفکر احمقانه ای که سایت دار ها دارند که تگلرم باعث کمتر شدن مخاطباشون شده معلوم نیس از کجا اومده
منم مثل شما سایت دارم و حتی یک کانال فعال تلگرمی ندارم ولی اصلا اصلا اصلا از فیلتر شدن تلگرم خوشحال نمیشم چون با فیلتر شدن تلگرم کاربرا سرازیر نمیشن به سمت سایت ها ...
شما موقعی مخاطباتونو از دست دادید که برای یک مطلب هزارتا تگ چرت و پرت زدید ، شونصدتا پاپ آپ باز کردید ...

aria95
2017-10-09, 13:11
درست صحبت کن حاجی.

این تفکر احمقانه ای که سایت دار ها دارند که تگلرم باعث کمتر شدن مخاطباشون شده معلوم نیس از کجا اومده
منم مثل شما سایت دارم و حتی یک کانال فعال تلگرمی ندارم ولی اصلا اصلا اصلا از فیلتر شدن تلگرم خوشحال نمیشم چون با فیلتر شدن تلگرم کاربرا سرازیر نمیشن به سمت سایت ها ...
شما موقعی مخاطباتونو از دست دادید که برای یک مطلب هزارتا تگ چرت و پرت زدید ، شونصدتا پاپ آپ باز کردید ...

behforosh
2017-10-09, 13:43
بیت رهبری هم کانال دارند..... و کلی از برنامه های تلویزیونی و اخبار ها و .... هر روز هم داخل برنامه شون ادرس کانال شون رو میدن.....

اما اگر بنا بر فیلتر باشه حداقل 5 6 ماه طول میکشه .... بعد به خاطر 1 کانال امدنیوز کل تلگرام رو بستن زیاد عقلانی به نظر نمیرسه.

بیت رهبری توییتر هم دارن
شما گفتی نهاد دولتی
شما یه سایت دولتی بده که رسمی تلگرم توش زده باشه

be099
2017-10-09, 13:58
بیت رهبری توییتر هم دارن
شما گفتی نهاد دولتی
شما یه سایت دولتی بده که رسمی تلگرم توش زده باشه

https://www.google.com/search?num=100&q=site%3Agov.ir+%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84+%D8 %AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85&oq=site%3Agov.ir+%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84+%D 8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85&

irandoces
2017-10-09, 15:26
https://www.google.com/search?num=100&q=site%3Agov.ir+%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84+%D8 %AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85&oq=site%3Agov.ir+%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84+%D 8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85&

فکر کنم منظور دوستمون تیک رسمی توسط خود تلگرام باشه

BehroozAhmadi
2017-10-09, 16:10
الان استفاده از کانال تلگرام در همه ادارات مرسوم شده ، دانشگاه ها هم همینطور ، حتی برنامه های تلویزیون ...
فقط اسم تلگرامو نمی برن ! می گن ارتباط از طریق فضای مجازی ، یه جورایی همون اسمشو نبره !
در هر حال ، کنترل و فرهنگ سازی بهتر از فیلترینگ هست ، الان عبور از فیلتر دیگه برای همه اقشار جامعه آسونه ...
به قول معروف ، فیلتر باید داخل قلب آدم باشه ...

utfox
2017-10-10, 01:39
تلگرام؟ جدیدا اینستاگرام جی تلگرام رو گرفته و جوری که من دیدم کاربرهای اینستاگرام بیشتر از تلگرام داره میشه!! یه جورایی تلگرام داره دموده میشه و بیشتر از تلگرام برای مقاصد کاری استفاده میشه..سرگرمی و تفریحی و چت همه رفتم اینستاگرام!

hirmag.ir
2017-10-10, 02:16
با سلام.
ظاهرا این پیام هشداری که این گروه هاست که حواسشون رو بیشتر جمع کنن!
مدیر تلگرام فک کنم بیشترین کسیه که نگران این مخاطب 80% خودشه ! و بیشتر از خود ایرانیا این اخبار و یا حتی فروم های ایرانی و نظر مردم و مسئولین رو رصد میکنه! :))

Alda
2017-10-10, 11:49
اکثر مردم ایران الان تلگرام دارن و استفاده میکنن فیلتر هم کنن یه پیام رسان جدید دیگه میرن پس در نتیجه باید ریشه رو درست کرد و فرهنگ سازی کرد با فیلتر و .... چیزی درست نمیشه و نخواهد شد
البته منم جای دولت بودم تلگرام رو فیلتر میکردم چون دست رو کنی هاااا همش از تلگرام نشات میگیره

yuttrim
2017-10-10, 12:08
قبلا که تلگرام و اینستاگرام نبود لاین بود وایبر بود واتساپ بود گوشی گرون بود اینترنت گرون بود واسه همین زیاد سرا تو گوشی نبود ربطی به تلگرام و اینستاگرام نداره اینا نباشن یه اپ جدید دیگه میاد مگه مردم چجوری از وایبر کوچ کردن تلگرام همونجوری هم کوچ میکنن یه جای دیگه

mediumah
2017-10-10, 22:17
قبلا که تلگرام و اینستاگرام نبود لاین بود وایبر بود واتساپ بود گوشی گرون بود اینترنت گرون بود واسه همین زیاد سرا تو گوشی نبود ربطی به تلگرام و اینستاگرام نداره اینا نباشن یه اپ جدید دیگه میاد مگه مردم چجوری از وایبر کوچ کردن تلگرام همونجوری هم کوچ میکنن یه جای دیگه

نسبت به اینترنت بقیه کشورا اینترنت ما هم داغونتره و هم گرونتر

دیگه اینو از ما بگیرن میشیم کره شمالی

rahintaxir
2017-10-10, 22:52
تو کانال وب سایت کرد پرس این خبر رو زده:

تا ساعاتی دیگر تکلیف تلگرام از سوی شورای عالی فضا مجازی روشن میشود

������شاید ساخت کانال فیلتر شود

shervin114
2017-10-10, 23:52
اکثر مردم ایران الان تلگرام دارن و استفاده میکنن فیلتر هم کنن یه پیام رسان جدید دیگه میرن پس در نتیجه باید ریشه رو درست کرد و فرهنگ سازی کرد با فیلتر و .... چیزی درست نمیشه و نخواهد شد
البته منم جای دولت بودم تلگرام رو فیلتر میکردم چون دست رو کنی هاااا همش از تلگرام نشات میگیره

شما هم از این دست رو کنی ها خیلی دلت پره ها :)):))

mediumah
2017-10-11, 10:59
من پیام رسان سروش را نصب کردم واقعا خیلی زشته این همه کپی برداری ..
خیلی ضایعست میگن نسخه وطنی خوب بگید کاپی تلگرام نه سروش :))

rahintaxir
2017-10-11, 11:42
من پیام رسان سروش را نصب کردم واقعا خیلی زشته این همه کپی برداری ..
خیلی ضایعست میگن نسخه وطنی خوب بگید کاپی تلگرام نه سروش :))

دوست عزیز خیلی از چیزامون کپی شده دیگر کشورهاست فقط تلگرام نیست
تا وقتی که به دنبال کپی کاری باشیم هیچ پیشرفتی نخواهیم داشت

qartal2
2017-10-12, 01:50
خدا میدونه کجای کارشون گیر بود بخاطر دو سه تا کانال انقد های و هوی کردن که می بندیم. که خوشبختانه مشخص شد چیزی جز شایع نبوده :-??

mehti64
2017-10-13, 14:51
با سلام.
ظاهرا این پیام هشداری که این گروه هاست که حواسشون رو بیشتر جمع کنن!
مدیر تلگرام فک کنم بیشترین کسیه که نگران این مخاطب 80% خودشه ! و بیشتر از خود ایرانیا این اخبار و یا حتی فروم های ایرانی و نظر مردم و مسئولین رو رصد میکنه! :))

تلگرام شرایط را برای خیلی از وب مستران سخت کرده است

Alda
2017-10-13, 17:19
شما هم از این دست رو کنی ها خیلی دلت پره ها :)):))

هرچه بگندد نمکش میزنند وای از ان روزی که بگندد نمک ....

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

تلگرام شرایط را برای خیلی از وب مستران سخت کرده است

چطوری ؟!
به نظر من باعث پیشرفتشون شده !

filmbazz
2017-10-13, 17:29

شما فکر میکنی تلگرام فیلتر بشه مردم سرشون درمیاد؟نه عزیزم کلی نرم افزار هست مردم بهش هجوم میبرن

mnz94
2017-10-24, 11:23

دیدید نکردن؟! :">

blogfa1
2017-10-27, 19:47
یه سری مزایا داره
یه سری معایب
باید یه روز بشینم سبک و سنگین کنم
اگه معایب به محاسن چربید فیلترش میکنم:-h