PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش اينترنتي كتاب خاص !

delbar
2017-10-13, 15:13
سلام دوستان عزيز

حقيقتش من يه كتاب ترجمه كرده بودم سه سال قبل از يكي از خوانندگان و بازيگران سرشناس خانم هاليوودي

متاسفانه اين دولت هم مثل دولت هاي قبل فقط وعده داد و كتاب رو بدون حتي خوندن و بررسي يك خط رد كردن

دليل: نويسنده كتاب !

وگرنه متن كتاب عالي بود و يه سرگذشت تلخ از زندگي طرف بود ... هيچ حاشيه و مطلب غيراخلاقي نداشت ولي خب...

با يكي دو سايت كه كتاب بصورت الكترونيكي قرار ميدن تماس گرفتم و گفتن بعلت نداشتن مجوز كتاب رو قبول نميكنن..

خب منم چندين ماه زحمت كشيدم و حيفم مياد همينطوري pdf كنم و بزارم براي دانلود عموم ...
آيا راهي راهكاري چيزي هست كه بشه كتاب رو منتشر كرد و يه درآمدي هم ازش كسب كرد ؟!

ديگه قيد مجوز رو زديم ...
ممنون

emtedad
2017-10-17, 14:23
سعی کنید با ناشرها تماس بگیرید، اون‌ها پیگیری کنند تا بتونید مجوز بگیرید.

قید نشر و فروش کتاب بدون مجوز را بزنید.

delbar
2017-10-18, 01:15
سعی کنید با ناشرها تماس بگیرید، اون‌ها پیگیری کنند تا بتونید مجوز بگیرید.

قید نشر و فروش کتاب بدون مجوز را بزنید.

با سلام و تشكر
بزرگ ترين ناشران كشور هم چون كتاب خوبي بود درخواست كردن كه كتاب رو بهشون بدم تا از راه هاي مختلف !! اقدام كنن به گرفتن مجوز
و آخر همشون به بن بست خوردن
اين دولت بازترين دولت هم بوده تا حالا
و ديگه فك نميكنم دولتي بياد كه از اين بخواد بيشتر با ما راه بياد
مگر اينكه كلا .... D:

be099
2017-10-18, 09:13
سلام دوستان عزيز

حقيقتش من يه كتاب ترجمه كرده بودم سه سال قبل از يكي از خوانندگان و بازيگران سرشناس خانم هاليوودي

متاسفانه اين دولت هم مثل دولت هاي قبل فقط وعده داد و كتاب رو بدون حتي خوندن و بررسي يك خط رد كردن

وگرنه متن كتاب عالي بود و يه سرگذشت تلخ از زندگي طرف بود ... هيچ حاشيه و مطلب غيراخلاقي نداشت ولي خب...

با يكي دو سايت كه كتاب بصورت الكترونيكي قرار ميدن تماس گرفتم و گفتن بعلت نداشتن مجوز كتاب رو قبول نميكنن..

خب منم چندين ماه زحمت كشيدم و حيفم مياد همينطوري pdf كنم و بزارم براي دانلود عموم ...
آيا راهي راهكاري چيزي هست كه بشه كتاب رو منتشر كرد و يه درآمدي هم ازش كسب كرد ؟!

ممنون

با اجازه ی صاحب اثر ؟

delbar
2017-10-18, 23:57
با اجازه ی صاحب اثر ؟

:-$
عزيزم اينجا ايرانه ها !!!

hanijafari
2017-10-19, 22:43
دوست عزیز بنده هم چندین کتاب اندرویدی و پی دی اف ایجاد کردم با کلی وقت و زمان و ... .
آخرش هم مثل شما برام پیش اومد و نهایتش یه سایت بزنید برای فروش. اما احتمال شی ل تر شدن سایتتتون و بقیه ماجرا هم هست.
باید در نظر بگیرید این موارد رو

rahintaxir
2017-10-19, 23:15
سلام دوستان عزيز

ممنون

اگر ناشرین هم نتونستن مجوزشو بگیرن بهتره دنبالش نرید چون انتشار کتاب بدون مجوز ریسک بزرگیه
چوه احتمال به مشکل برخوردن شما زیاده

mediumah
2017-10-20, 00:58
فک کنم از طریق سایت امازون میتونید بفروشید

mobomas
2017-10-20, 01:57
یه سایت وردپرسی با دامنه ir بزنید که هزینه چندانی هم نداره
یک درگاه پرداخت واسط هم بزارید
تبلیغات هم بنر و حتی ویدیو کلیپ در کانالهای مرتبط تلگرامی

هرچقدر دراومد خدا بده برکت
هرموقع هم فیلتر شد که شد . کتاب سیاسی نبوده که بخاد پیگیری قضایی داشته باشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

را دیگه با اپلیکیشن سازهای رایج ، اپلیکیشنش کنید
شاید کافه بازار منتشرش کرد
یه قیمت منصفانه هم بزارید روش

hanijafari
2017-10-20, 11:28
فک کنم از طریق سایت امازون میتونید بفروشید

برای قرار دادن در آمازون و یا دریافت پول کتاب فروخته شده باید حساب ارزی یا خارجی یا پی پال و ... داشت؟!!

یه سایت وردپرسی با دامنه ir بزنید که هزینه چندانی هم نداره
یک درگاه پرداخت واسط هم بزارید
تبلیغات هم بنر و حتی ویدیو کلیپ در کانالهای مرتبط تلگرامی

هرچقدر دراومد خدا بده برکت
هرموقع هم فیلتر شد که شد . کتاب سیاسی نبوده که بخاد پیگیری قضایی داشته باشه

پیشنهاد خوبی دادن این دوستمون
الان با توجه به حساسیت روی درگاهها ، یکم سخت میگیرن برای دادن درگاه به سایتهای فروش فایل و کتاب، ولی با کمی سرچ و استفاده از تجربیات دوستان همین فروم میتوانید درگاه مناسب پیدا کنید

delbar
2017-10-20, 12:33
ممنونم از عزيزانم ..
با ناشر افغانستان كه اتفاقا كتاب بصورت كاغذي + pdf منتشر ميكنه و سايت جالبي هم داره ( اكثر ايرانياي خودمون كتابشون رو بعد از چند سال كه مجوز نگرفتن دادن چاپ كرده ) تماس گرفتم ، هنوز جوابي ندادن ..

اتفاقا جز ناشر كشور خارجي ، همين فروش الكترونيكي بطوري كه نشه كپي كرد ( روي موبايل و pc ) در ذهنم بود
درگاه هم واسه يه سايت ديگه درگاه دارم
نميدونم ميشه از يك درگاه براي دو سايت متفاوت استفاده كرد يا خير ..

حقيقتش از پيگيري قضايي و اين مسائل هم بيمي نيست
به رياست جمهوري هم در اين زمينه نامه زدم
وقتي زحمت كشيدم و چند سال زمانم هدر رفت در راه گرفتن مجوز
نميتونم كتاب رو مخفي كنم به علت اينكه ( نويسنده ) خواننده و بازيگر لس آنجلسي هستش !

فقط الان بيشتر اين قسمت رو ميخوام بدونم و راهنمايي ميخوام:

hanijafari
2017-10-20, 12:50
از یک درگاه نمیشه برای دوتا سایت استفاده کرد ف چون برای هر سایت باید یک درخواست جدید ثبت کنید ، جز اینکه ارائه دهنده درگاه چنین محدودیتی نذاشته باشه.

اپلیکیشن کتاب ساز سرچ کنید توی نت زیاد هست.
توی بازار و گوگل پلی هم هست

FileBegir.com
2017-10-20, 13:45
من نظرم رو می گم می تونید روش فکر کنید
به عقیده من دست نگه دارید، این همه سال صبر کردید یک مقدار دیگه هم صبر کنید
چون کتابی نیست که بگیم تاریخ انقضا داره مثل آموزش ویندوز ده

نکته بعدی اینکه من از همینجا بهتون تضمین می دم اگر بدون مجوز قرار دادید فردا کلی بچه مدرسه ای که تابستان بشه فایلهای شما را یا به صورت فری یا با نرخ بسیار نازل می ریزن تو وبلاگ و کانالشون دیگه امکان شکایت هم علیه اونها ندارید و اینهمه عرق ریختین و سودش تو جیب یه عده بچه مدرسه ای
مهندس باقری چند وقت پیش یکی تو بازار؛کتابهاش را اندروید کرده بود یک وکیل گرفت و خیلی شیک کل اپلیکیشن از نت جمع شد اما شما با این افراد چه می تونید بکنید؟

delbar
2017-10-21, 00:32
نميدونم واقعا
اين دولت كه متاسفانه با وجود نامه نگاري به خود رياست جمهوري هم گفتن چاپ نميكنن ..
حتي با آشناياني كه خود ناشرين در وزارت داشتن هم توفيقي حاصل نشد...
6 ناشر مختلف امتحان كردن !!
چون كتاب خاصي بود و پر فروش ميشد ...

دولت هم سال 1400 عوض ميشه
يعني 4 سال ديگه صبر ... ( كه بعدشم معلوم نيست سياست هاشون تغييري بكنه ، بدتر بشه ! يا نرم تر بشن ... )

و از اون طرف هم اصلا راضي نميشم كتاب در اينترنت و در سايت ها و تلگرام و كانال ها دست به دست بچرخه و ....

من داستانم رو يك از خدا بي خبر اومد به فيلم تبديل كرد و با وجود شكايت و دوندگي هاي فراوان پرونده رو مختومه كردن .. ديگه
خودم وبمستر بودم و ميدونم فايل كتاب و فيلم رو بخوان گير بيارن براي دانلود رايگان هيچ سختي و مشقتي نداره !

hanijafari
2017-10-22, 10:19
دوست عزیز شما یه کار دیگه هم میتونی بکنی
این کتاب رو اپلیکیشن کنی و براش فعال ساز درون برنامه ای بزاری.
اونوقت حتی اگر دست به دست هم بشه بین کاربران باز هم نمیتونن به محتوا دسترسی داشته باشن و باید خریداری کنن.
حالا میتونید از درون برنامه ای بازار و مایکت و گوگل پلی و ... استفاده کنید که در این حالت باید به اونا پورسانت بدید و یا خودتون برای خودتون یک سیستم دروپ برنامه ای طراحی و تعریف کنید و تایید پرداخت درون برنامه ای رو روی سایت خودتون انجام بدید.

FileBegir.com
2017-10-22, 10:30
نميدونم واقعا
اين دولت كه متاسفانه با وجود نامه نگاري به خود رياست جمهوري هم گفتن چاپ نميكنن ..
حتي با آشناياني كه خود ناشرين در وزارت داشتن هم توفيقي حاصل نشد...
6 ناشر مختلف امتحان كردن !!
چون كتاب خاصي بود و پر فروش ميشد ...

دولت هم سال 1400 عوض ميشه
يعني 4 سال ديگه صبر ... ( كه بعدشم معلوم نيست سياست هاشون تغييري بكنه ، بدتر بشه ! يا نرم تر بشن ... )

و از اون طرف هم اصلا راضي نميشم كتاب در اينترنت و در سايت ها و تلگرام و كانال ها دست به دست بچرخه و ....

من داستانم رو يك از خدا بي خبر اومد به فيلم تبديل كرد و با وجود شكايت و دوندگي هاي فراوان پرونده رو مختومه كردن .. ديگه
خودم وبمستر بودم و ميدونم فايل كتاب و فيلم رو بخوان گير بيارن براي دانلود رايگان هيچ سختي و مشقتي نداره !

پس اقطعا فعلا هم صبر کنید
بگذارید بعدا چه شود

parisa al
2017-10-23, 14:50
سایت آمازون؟ کتاب فارسی؟