PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده جذاب برای دامنه بسیار رند ورزشی لازم دارم!

shayan2010
2017-11-05, 14:03
سلام
در مورد یک دامنه رند ورزشی کسی ایده جالبی نداره؟
یا مثلا کدام یک از موارد زیر بازده درآمدی بیشتری دارد؟
سایت خبری ورزشی
سایت بازی آنلاین ورزشی
فروشگاه وسایل ورزشی

من البته الان ایده برایم مهم هست چون اگر جذاب باشد به هر سرمایه هم جور می کنم…
اگر ایده درآمد زا باشه حاضرم به صورت اشتراکی همکاری کنم
چون رند هست میشه مثل سایت آمازون چنین سایتی هم راه اندازی کرد و خودم هم یه زمانی چنین ایده ای داشتم ولی منابع مالی کافی نداشتم.البته این رو هم عرض کنم که دامنه تک کلمه ای و بسیار رند هست و قبل از پرداخت یارانه ها که دلار 1000 تومان بود پیشنهاد قیمت 35 میلیون تومانی داشت که نفروختم.
البته الان قیمت خوبی پیشنهاد بشه می فروشم

پیشنهاد خوبی اگر هست همینجا یا تلگرام

@bahram1796
با تشکر

aypackco
2017-11-19, 10:14
دامنه رو معرفی نمیکنی

ebookstore
2017-11-19, 11:22
35 میلیون برای دامنه؟!
really?

shayan2010
2017-11-19, 13:13
35 میلیون برای دامنه؟!
really?

آخرین پیشنهاد هم سال گذشته بوده که یک خانمی قصد راه اندازی باشگاه ورزشی داشتند و حاضر بودن 10 میلیون بپردازند که طبیعتا من هم قبول نکردم

ebookstore
2017-11-19, 13:18
آخرین پیشنهاد هم سال گذشته بوده که یک خانمی قصد راه اندازی باشگاه ورزشی داشتند و حاضر بودن 10 میلیون بپردازند که طبیعتا من هم قبول نکردم
حالا اسم دامنه رو نمیگین؟ :)

shayan2010
2017-11-19, 13:59
حالا اسم دامنه رو نمیگین؟ :)

حقیقتش بیشتر دنبال یه ایده هستم و به قصد فروش این تاپیک رو نزدم در غیر اینصورت دامنه را هم ذکر می کردم

ebookstore
2017-11-19, 14:27
حقیقتش بیشتر دنبال یه ایده هستم و به قصد فروش این تاپیک رو نزدم در غیر اینصورت دامنه را هم ذکر می کردم
ok
موفق باشین

ایران نشر
2017-11-19, 18:37
یک ایده ناب دارم
در تماس باشید

shayan2010
2017-11-20, 14:18
یک ایده ناب دارم
در تماس باشید

اگر امکان دارد در پیام خصوصی یا تلگرام مطرح کنید لطفا

mpe_taher
2017-11-22, 00:17
دامنه ای که دارید به کل ورزش ها مربوط میشه یا در ارتباط با ورزش خاصی هست فقط؟

shayan2010
2017-11-22, 11:24
دامنه ای که دارید به کل ورزش ها مربوط میشه یا در ارتباط با ورزش خاصی هست فقط؟

بخشی از یک ورزش هم هست ولی قابل اطلاق به همه چیز هست!
در ضمن یک برند لباس در کشور همسایه هم هست...
در صورت رمزگشایی اینجا مطرح نکنید. برای فروش احتمالی تاپیک جدا می زنم

mpe_taher
2017-11-22, 12:24
بخشی از یک ورزش هم هست ولی قابل اطلاق به همه چیز هست!
در ضمن یک برند لباس در کشور همسایه هم هست...
در صورت رمزگشایی اینجا مطرح نکنید. برای فروش احتمالی تاپیک جدا می زنم

اگه برند لباس هست روی اون کار کنین . اگه لباس زنانه باشه یکم سخت خواهد بود . ولی اگه مردانه یا بچگانه باشه مشکلی از بابت تصاویر نخواهید داشت .
اگه برند ترک باشه صد در صد عکس ژورنالی خواهد داشت و از بابت تصاویر محصول هم مشکلی نخواهید داشت .
وارد کننده اصلی اون مارک رو پیدا کنین و مذاکره کنین . حتی بدون انبار کردن اجناس و سرمایه گذاری آنچنانی هم می تونین فروش داشته باشید . داخل سایت میتونین ادعای نمایندگی همون مارک رو هم داشته باشین و فروش عمده شم انجام بدین .

shayan2010
2017-11-22, 13:09
اگه برند لباس هست روی اون کار کنین . اگه لباس زنانه باشه یکم سخت خواهد بود . ولی اگه مردانه یا بچگانه باشه مشکلی از بابت تصاویر نخواهید داشت .
اگه برند ترک باشه صد در صد عکس ژورنالی خواهد داشت و از بابت تصاویر محصول هم مشکلی نخواهید داشت .
وارد کننده اصلی اون مارک رو پیدا کنین و مذاکره کنین . حتی بدون انبار کردن اجناس و سرمایه گذاری آنچنانی هم می تونین فروش داشته باشید . داخل سایت میتونین ادعای نمایندگی همون مارک رو هم داشته باشین و فروش عمده شم انجام بدین .

هم مردانه دارد هم زنانه
چند نقطه در تهران با این برند در حال فروش هستند اینکه کدام اصلی هست هنوز نمی دانم و باید تماس بگیرم
فقط نکته اینکه من در گوگل پلانر کلمات کلیدی که با اون جستجو میشه در مورد لباس که خاص هم هست، خیلی کم در ماه ورودی دارد
در ضمن میشه توضیح بدین چطور بدون انبار کردن جنس میشه عمده فروشی هم کرد!
این مارک شارلی و ... متعلق به ترکیه را واقعا نمایندگی دارید یا به همین صورتی که بالا گفتید کار می کنید?

mpe_taher
2017-11-23, 00:37
هم مردانه دارد هم زنانه
چند نقطه در تهران با این برند در حال فروش هستند اینکه کدام اصلی هست هنوز نمی دانم و باید تماس بگیرم
فقط نکته اینکه من در گوگل پلانر کلمات کلیدی که با اون جستجو میشه در مورد لباس که خاص هم هست، خیلی کم در ماه ورودی دارد
در ضمن میشه توضیح بدین چطور بدون انبار کردن جنس میشه عمده فروشی هم کرد!
این مارک شارلی و ... متعلق به ترکیه را واقعا نمایندگی دارید یا به همین صورتی که بالا گفتید کار می کنید?

هیچ یک از برند های ترک داخل ایران نمایندگی ندارن به جز انگشت شمار که اونا قضیه ش فرق میکنه .
صرفا بقیه وارد کننده هستن . بنده میرم ترکیه و فلان مارک رو خرید میکنم و میارم اینجا و می فروشم .
منتهی چون مشتری علاقه زیادی به شنیدن کلمه نمایندگی داره ، برای مثال بنده دامنه shirly.ir رو میخرم و در این دامنه ادعا میکنم که نماینده برند شرلی هستم و خریدار هم از این عنوان خوشش میاد و دوست داره این دروغ رو بشنوه .
هیچ یک از برند های لباس راحتی ترک داخل ایران نمایندگی نمیدن .
در مورد فروش عمده بدون نیاز به انبار کردن جنس نیازمند پیدا کردن یک منبع قوی از اون برند هستین که موجودی انبارش دوام حداقل یک ماه داشته باشه . منظور اینکه مدل ها و محصولاتی که میاره حداقل 1 ماه دوام داشته باشه ، نه اینکه دو روز بعد بگه فلان مدل ها تموم شد .
در مورد جزئیات اگه مایل بودین اطلاع پیدا کنین پیام خصوصی بدین

shayan2010
2017-11-23, 10:32
هیچ یک از برند های ترک داخل ایران نمایندگی ندارن به جز انگشت شمار که اونا قضیه ش فرق میکنه .
صرفا بقیه وارد کننده هستن . بنده میرم ترکیه و فلان مارک رو خرید میکنم و میارم اینجا و می فروشم .
منتهی چون مشتری علاقه زیادی به شنیدن کلمه نمایندگی داره ، برای مثال بنده دامنه shirly.ir رو میخرم و در این دامنه ادعا میکنم که نماینده برند شرلی هستم و خریدار هم از این عنوان خوشش میاد و دوست داره این دروغ رو بشنوه .
هیچ یک از برند های لباس راحتی ترک داخل ایران نمایندگی نمیدن .
در مورد فروش عمده بدون نیاز به انبار کردن جنس نیازمند پیدا کردن یک منبع قوی از اون برند هستین که موجودی انبارش دوام حداقل یک ماه داشته باشه . منظور اینکه مدل ها و محصولاتی که میاره حداقل 1 ماه دوام داشته باشه ، نه اینکه دو روز بعد بگه فلان مدل ها تموم شد .
در مورد جزئیات اگه مایل بودین اطلاع پیدا کنین پیام خصوصی بدین

ممنون. ایده خوبی بود این عمده فروشی
باید بیشتر بررسی کنم

aypackco
2017-12-04, 11:23
آقا ده میلیون واسه دامنه خیلی پوله کسی خواست بدین بره

shayan2010
2017-12-04, 11:51
آقا ده میلیون واسه دامنه خیلی پوله کسی خواست بدین بره

۱۰ میلیون به کارم نمیاد آخه! هزینه تمدید هم که سالی ۵۰۰۰ تومنه
میلیاردرها هم برن فیدیبو، فیلیمو و ...استفاده کنند! ;))