PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آشنایی بیشتر با ارزهای دیجیتالی و غیر از بیت کوین

BazPardakht.Com
2018-01-21, 00:24
از جناب یوسفی بابت مسئولیتی که به من دادن ممنون هستم
سعی می کنم با وقت و زمان کمی که دارم بتونم موارد بهینه برای رو آوردن دوستان به این ارز رو بازگو کنم
قبل از اینکه مورد اصلی رو بازگو کنم در رابطه با ارزهای دیجیتالی بگم که افرادی که آشنایی ندارن یا ذهنیتشون خیلی در این باره کمه بیشتر متوجه این ماجرا بشن
دوستان ارزهای رمز پایه یا کریپتو کارنسی ها چندین ساله که از اختراعشون می گذره و خیلی ناشناس بوده
حدود 1 سالی هست که این ارزها در دنیا شدیدا به چشم رفتن و روزی نیست که بخش های خبری دنیا در رابطه با این ارزه ها صحبت نکنن حتی داخل شبکه های ایران روزانه در رابطه با بیت کوین صحبت می کنن
1- بیت کوین یا اکثر ارزها پشتوانه ای که فکر کنید مثل بانک مرکزی های هر کشور پشتش باشن در حال حاضر چیزی وجود نداره و این مردم هستن که این ارزها رو زنده نگه داشتن و هر روز هم طرفداران زیادی پیدا می کنن
2- ارز های دیجیتالی یک نوع پولی هستن که شما بدون هیچ واسطه ای یا کشوری می تونید پولتون رو انتقال بدید به مقصد، در اصل میشه گفت انگار نقدا پولتون رو و حضوری به دست شخص می رسونید و هیچ ارگانی نمی تونه تشخیص بده این پول از کجا اومده و به دست کی رسیده و به همین دلیل بیشتر در بین مردم محبوب شده
3- البته محبوبیت این ارز ها تنها به دلیل جابه جایی این پول ها نیست و بسیاری از مردم از این سیستم ها بیزینس می کنن که اون ها هم به 3 دسته تقسیم میشن
3-1- ارزها به دو صورت هستن (توکن - کوین) توکن ها قابل استخراج نیستن و کوین ها قابل استخراج هست که سازنده های این ارزها سعی کردن ارزهای کوین را به شکلی طراحی کنن که یه عده از افراد بتونن این ارزها رو توسط کامپیوتر یا دستگاه های مخصوص بتونن استخراج کنن که این افراد با استخراج کردن این ارزها می تونن اون ارز رو به صرافی های خارجی یا شخص خریدار بفروشش و سود دائمی داشته باشن
3-2- یه عده از افراد هم هستن که کارشون سرمایه گذاری کوتاه مدت - میان مدت یا بلند مدت هستن و سرمایه ای دارن که میرن این ارزهارو خریداری می کنن و نگهش میدارن و با گذشت زمان قیمت اون ارز بالاتر میره و می تونن بفروشنش
3-3- یه عده از افراد هم هستن که کارشون (ترید کردن) هست یا به اصلاح سرمایه کم یا زیادی دارن و به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت نیست و سرمایه گذاری لحظه ای انجام میدن و توی نوسانات لحظه ای اون ارزها سود های 20 تا 100 درصدی می برن که این کار نیاز به دانش کافی داره و کمی سخت و با ریسک پذیری بسیار بالا هست.

تا حدودی تونستم در رابطه با این موضوع توضیح بدم ولی این رو ملزم می دونم که روی این مبحث اضافه کنم
این ارزهای دیجیتالی برای یک شب یا دو شب نیومدن بلکه با اومدن این ارزها انقلاب بزرگی به پا شده و در آینده بسیار نزدیک دیگه بانک های مرکزی یا بانک ها جمع میشن و دیگه برای خرید و فروش از این ارزها استفاده میشه
اگر می خواید سرمایه گذاری برای این ارزها بکنید حتما حتما سریع تصمیم بگیرید
چون این ارزها هر روز یک قیمتی دارند یا قیمت لحظه ای دارند و امکان داره فردا دیگه به قیمت امروز نتونید خرید کنید

و یه مورد خیلی خیلی مهم که همه بیت کوین رو میشناسن با اینکه ما الان نزدیک به 1500 ارز مختلف داریم و هر روز هم ارزهای جدید داره رونمایی میشه
الان بیت کوین سودده نیست و سعی کنید روی ارزهای ارزون قیمت سرمایه گذاری کنید
اگر تونستم توی تاپیک های دیگه دلیل سرمایه گذاری در ارزهای کوچیک رو بیشتر توضیح میدم ولی پایان این تاپیک رو به یک آدرس اکتفا میدم که شما داخل آدرس سایت زیر وارد بشید تا گستردگی این ارزها آشنا بشید
https://coinmarketcap.com/

start
2018-01-21, 00:46
سلام، ممنون بابت ایجاد بخش جدید و این تاپیک...

میخواستم ببنیم پیشنهادتون برای کسی که به خرید این ارزها بعنوان سرمایه گذاری میان مدت و یا بلند مدت نگاه میکنه چی هست ؟ چه ملاحظاتی باید داشته باشه ؟ کدوم ارز بنظر مناسبتر هست ؟

ممنون...

FileBegir.com
2018-01-21, 01:08
ممنون از ایجاد این بخش
من به این نتیجه رسیدم سرمایه گذاری روی هر ارز دیجیتالی فعلا اشتباه هست فعلا البته چون اگر اخبار ضد و نقیض ورود تلگرام به ارز دیجیتال درست باشه کلا ارزش تمامی ارزها تحت الشعاع قرار می گیره چون اگر تلگرام با 200 ملیون کاربر تحت سلطش وارد این عرصه بشه یک زلزله ایجاد خواهد کرد
به نظرتون این تحلیل درست هست؟
یا اصلا به نظرتون چند درصد احتمال میدید تلگرام وارد این میدان بشه؟

zamin
2018-01-21, 01:23
در مورد ارز دیجیتال باید عرض کنم بهترین کیس برای تازه کارها و صد البته افرادی که سرمایه پر ریسک کمی دارند
انتخاب چند سبد از ارزهای بسیار ارزون هست

rahintaxir
2018-01-21, 09:16
ممنون از ایجاد این بخش
من به این نتیجه رسیدم سرمایه گذاری روی هر ارز دیجیتالی فعلا اشتباه هست فعلا البته چون اگر اخبار ضد و نقیض ورود تلگرام به ارز دیجیتال درست باشه کلا ارزش تمامی ارزها تحت الشعاع قرار می گیره چون اگر تلگرام با 200 ملیون کاربر تحت سلطش وارد این عرصه بشه یک زلزله ایجاد خواهد کرد

بنده هم با نظر شما موافقم البته در مورد سرمایه گذاری در این ارزها اونم نه به خاطر اینکه ممکنه تلگرام وارد این عرصه بشه، بلکه به این دلیل که هنوز آینده ارزهای این چنینی حداقل در ایران مشخص نیست و دولت تا به حال ندیدم موضعی در این باره بگیره که به نظر بنده احتمال ریسک در این کار رو بالا می بره
به نظر بنده فعلاً صبر کردن عاقلانه ترین کاره

zamin
2018-01-21, 09:41
ممنون از ایجاد این بخش

درود
بخوام فنی خدمتتون عرض کنم تلگرام کلا 80 میلیون کاربر واقعی داره(ماباقی همین اسپمرهای ارانی روسی هستند)
و از نظر بار علمی بخوام بگم 70% کاربران تلگرام ایرانی هایی هستند که توانایی پر کردن یک فرم سفارش رو هم ندارند(ارز دیجیتال!)
و بخوام بصورت بسیار کلان تر باز عرض کنم ارز دیجیتال مال ایران نیست و متعلق به تمام دنیاست و سهم تلگرام در این بازار بجرات هیچی نیست

zamin
2018-01-21, 09:43
بنده هم با نظر شما موافقم البته در مورد سرمایه گذاری در این ارزها اونم نه به خاطر اینکه ممکنه تلگرام وارد این عرصه بشه، بلکه به این دلیل که هنوز آینده ارزهای این چنینی حداقل در ایران مشخص نیست و دولت تا به حال ندیدم موضعی در این باره بگیره که به نظر بنده احتمال ریسک در این کار رو بالا می بره
به نظر بنده فعلاً صبر کردن عاقلانه ترین کاره

ببینید ارز دیجیتال قابل رصد نیست که یک دولتی بخواد رووش اعمال نفوذ کنه
در ایران هم بهمین شکله. جالب بدونید دولت در سیاست های پولی و ارزی هنوز نتونسته به یک تسلط برسه

webkadeh
2018-08-18, 16:49
دو تا توکن معرفی می کنم فقط معرفی! اگه میخواهید بخریدشون خودتون تحقیق کنید و با اراده خودتون تصمیم بگیرید! من مسئول سود یا زیان شما نیستم.
یکی توکن hot یا هلوچین هست و دیگری توکن dag این دو تا به نظرم شدید آینده دارن. مخصوصا هلوچین. الان هم قیمتشون خیلی کمه.