PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوال حیاتی از میهن سئو

84edu
2011-12-26, 12:51
مدتهاست میهن سئو خودش رو به عنوان یکی از متخصصین و کارشناسهای سئو توی وب فارسی معرفی میکنه.
موارد متعددی به نظر میاد که در مورد این کارشناس جای بحث دارند که در این تاپیک میخوام خودشون به این موارد پاسخ بدن:
اولین سئوالم از شما این است که چرا وقتی ادعای سئو دارید، توی سایت خودتون مطالب رو عیناً از سایتهای انگلیسی کپی میکنید و حتی زحمت ترجمه هم به خودتون نمیدید؟! مثلاً: http://www.mihanseo.net/3978-you-tube-trafice.html
2. شما که خود را متخصص سئو میدانید، چرا کار بهینه سازی قالب سایت شما توسط شرکت دیگری انجام شده است؟!
3. میهن سئو کارش بهینه سازی سایت است: شما که مدعی سئو هستید، چرا قالبتون تگ h1 نداره حتی؟! که البته فکر میکنم قرار بوده برای لوگو گذاشته بشه که شاید فراموش شده
4. شما که مدعی سئو هستید، چرا description و keyword هاتون اینقدر ضعیفن؟
مثلاً این یکی از description های شماست: یکی از عوامل تاثیر گذار در تجارت تبلیغات موثر و هدفمند می باشد .و از آنجاییکه یکی از بهترین روشهای بازاریابی اینترنتی ، تبلیغ در موتورهای جستجوگر هماننده گوگل (google adwords) .
یعنی توصیف بالا به نظر شمای سئو کار میتونه برای کاربر مفید باشه و برای موتور جستجو ارزشمند؟
5. شما به عنوان یک کارشناس سئو، توصیه میکنید که سایتی که برای وب فارسی طراحی میشه، بیاد و با استفاده از description انگلیسی خودش رو به موتور جستجو معرفی کنه؟ چون این مورد رو توی مقالات آموزشیتون دیدم! شما برای مقاله description انگلیسی نوشتید!
6. این جمله عیناً از وب سایت شما نقل می شود: "راه های بازاریابی اینترنتی میهن سئو برای رونق كار تجاری شما طراحی شده است. این راه ها شامل ایجاد محتوای شفاف، طراحی جذاب برای وب سایت و بهبود سایت در موتور های جستجو می‌باشد. " ایجاد محتوای شفاف همون کپی کردن مطالب انگلیسی در سایتهای فارسی است؟ شما که حتی خودتون هم این کار رو انجام نمیدید!!!

از روزی که میهن سئو رو به عنوان یکی از سرویس دهنده های سئو و اصطلاحاً یکی از سئوکاران وب فارسی دیدم، مشتاقم بدونم که چطور یه کارشناس کارش رو به کس دیگه پیشنهاد میده در حالی که توی کار خودش این همه ایراد وجود داره؟

مشتاقم بدونم شما چرا خودتون رو سئوکار معرفی کردید؟!!! شما حتی توی انتخاب کلمات کلیدی و نوشتن description هم مشکلات عدیده دارید!! وب سایت خود شما هم سرشار از انواع باگهاست البته از نظر سئو و با توجه به اندک دانش سئو من. حالا دوستان کارشناس واقعی که بخوان از سایت شما ایراد پیدا کنن، فکر کنم بشه یه هفته نامه رو مختص ایرادات میهن سئو منتشر کرد!!!!

kvmm
2011-12-26, 13:03
میهن سئو جدیدا از روش های اسپم برای بهینه سازی سایت استفاده میکنه

84edu
2011-12-26, 13:11
میهن سئو جدیدا از روش های اسپم برای بهینه سازی سایت استفاده میکنه

جدیداً؟!!!
اکثریت مدعیان تخصص در زمینه هایی مثل سئو و ایمیل مارکتینگ در ایران از چنین روشهایی استفاده میکنند!
من صبرم از میهن سئو و ادعاهاش واقعاً به سر اومده.

khorshid1111
2011-12-26, 13:30
میهن سئو جان خب بیا جوابشو بده دیگه
جواب ندادن یعنی درست بودن حرف ایشون
بیا و از خودت دفاع کن
شاید نکته مبهمی واسه کسی پیش بیاد

black_ice
2011-12-26, 13:40
عین واقعیت رو فرمودید و امیدواریم مسئولین میهن سئو پاسخی داشته باشن

1eng.ir
2011-12-26, 15:06
1. ترجمه کار تخصصیه، ولی همه استاد سئو هستن :دی

84edu
2011-12-26, 15:08
1. ترجمه کار تخصصیه، ولی همه استاد سئو هستن :دی

این جواب فکر میکنم خیلی جواب کاملی بود :d
کارشناسان میهن سئو کجا هستند؟
توی فروم های دیگه هم سئوال کنم ازشون؟

Mohamad26
2011-12-26, 16:11
بيخيال شو داداش ميهن سئو جايي ميره كه پول توش باشه.
از اينجور جاها زياد دوست نداره. :d

يادش بخير يه زماني من به همين ميهن سئو گير ميدادم توي اين فروم اكثر كاربرايي كه الان ميان پشت سرش ميگن طرف ميهن سئو رو ميگرفتن و به من ميگفتن توكه چيزي حاليت نيست حرف نزن. فقط واسه يه حرف كه ميهن سئو زده بود. حرفش اين بود :
( ما دي اين انجمن آموزش كامل روشهاي سئو رو ميزاريم. )

اينو كه گفت همه شدن رفيقاش. كم كم گذشت و ديديم نزاشتن بازم به اعضا ميگفتم ديدين نزاشته بازم همه طرفش رو ميگرفتن و ميگفتن به تو ربطي نداره ميهن سئو عزيز دلمونه و ميزاره بعدا.

اينارو گفتم كه يكم خودت حواست باشه الان خيليا ميان تشكر ميكنن و نظر ميدن اما اگر بحثي شد اكثرا پشتت رو خالي ميكنن.
خدا رو شكر ميهن سئو خودش رو نشون داده و توي اين انجمن سابقه ي همه مدل مشكلي داشته از جمله :
گروهشون توي خودشون افتادن به جون هم ديگه و آبروي همديگرو بردن. ( بحث حميد و ميهن سئو )
سايت كه هرچي زده بودن يا بي نتيجه بود يا اسپم
اعضاي شركت بزرگشون تا حالا 16 دفعه عوض شدن
هركي ميان و چيزي از سئو حاليشه سريعا نميدونم چطوير پيام خصوصي و پيام بازيشون شروع ميشه كه بعد دو روز ميگن اونم يكي از اعضاي گروه بود گم شده بود تازه پيداش كرديم ( دوستان شايد بدونن ماجراي همون كاربر كه ربات مينوشت و اونم قرار بود آموزش بزاره )

موفق باشيد

84edu
2011-12-26, 20:09
بيخيال شو داداش ميهن سئو جايي ميره كه پول توش باشه.
از اينجور جاها زياد دوست نداره. :d

يادش بخير يه زماني من به همين ميهن سئو گير ميدادم توي اين فروم اكثر كاربرايي كه الان ميان پشت سرش ميگن طرف ميهن سئو رو ميگرفتن و به من ميگفتن توكه چيزي حاليت نيست حرف نزن. فقط واسه يه حرف كه ميهن سئو زده بود. حرفش اين بود :
( ما دي اين انجمن آموزش كامل روشهاي سئو رو ميزاريم. )

اينو كه گفت همه شدن رفيقاش. كم كم گذشت و ديديم نزاشتن بازم به اعضا ميگفتم ديدين نزاشته بازم همه طرفش رو ميگرفتن و ميگفتن به تو ربطي نداره ميهن سئو عزيز دلمونه و ميزاره بعدا.

اينارو گفتم كه يكم خودت حواست باشه الان خيليا ميان تشكر ميكنن و نظر ميدن اما اگر بحثي شد اكثرا پشتت رو خالي ميكنن.
خدا رو شكر ميهن سئو خودش رو نشون داده و توي اين انجمن سابقه ي همه مدل مشكلي داشته از جمله :
گروهشون توي خودشون افتادن به جون هم ديگه و آبروي همديگرو بردن. ( بحث حميد و ميهن سئو )
سايت كه هرچي زده بودن يا بي نتيجه بود يا اسپم
اعضاي شركت بزرگشون تا حالا 16 دفعه عوض شدن
هركي ميان و چيزي از سئو حاليشه سريعا نميدونم چطوير پيام خصوصي و پيام بازيشون شروع ميشه كه بعد دو روز ميگن اونم يكي از اعضاي گروه بود گم شده بود تازه پيداش كرديم ( دوستان شايد بدونن ماجراي همون كاربر كه ربات مينوشت و اونم قرار بود آموزش بزاره )

موفق باشيد

خب یه بخش قضیه یادتون رفت
یکی اینکه من برای زدن حرف حق حامی نمیخوام هرچند باعث افتخار هست که دوستان هم نظر در کنارم باشن اما نبودن هم نظر دلیلی بر پا پس کشیدن نمیشه (توی بحثهای ایمیل مارکتینگ هم اینو ثابت کردم)
دوم اینکه من دو سایت رو ظرف 6 ماه به صفحه اول گوگل رسوندم حداقل و این یعنی اینکه کسی نمیتونه به همین راحتی بگه من چیزی حالیم نیست
سوم اینکه من اهل سازش کاری نیستم (البته بازم تأکید کنم که خودم رو متخصص نمیدونم)
میهن سئو اگه بار و بندیلش رو از شاپکیپر ببنده به همراه سایر کارشناسان سئو چون دنیا سئو، ایران سئو، آسیا سئو و ... :d گام بزرگی خواهد بود. بعد هم نوبت میرسه به سایر انجمنها که از اونجاها هم بره و کم کم یاد میگیره دیگه توی چیزی که بلد نیست ادعای تخصص نکنه.
فعلاً یا میاد اینجا جواب میده یا با نیومدنش نشون میده که دیگه جایی توی شاپکیپر برای میهن سئوی کارشناس سئو نیست که اون فقط یه کاربر خیلی خیلی عادی هست و چیزی از سئو نمیدونه
مرحله بعد هم باید دید فروم های دیگه هم همچین متخصصی داره یا نه که اونجا هم بریم و کمی روشن گری کنیم :)

- آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 19:09 انجام شده است :

یعنی اگه من الآن بگم میخوام سایتم رو سئو کنم، کارشناسان و متخصصین ارجمند میهن سئو نمیان مشاوره ی تخصصی! بدن؟!
بیاید دیگه جواب بدید :))

AmirKh
2011-12-26, 20:34
به قول معروف تو مو بینی و من پیچش مو ;;)

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=10312

کاش از سایت انگلیسی کپی کرده بود فقط :)

84edu
2011-12-27, 01:10
به قول معروف تو مو بینی و من پیچش مو ;;)

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=10312

کاش از سایت انگلیسی کپی کرده بود فقط :)

آخه اینو خیلی زود تغییر دادن دوست من وگرنه اینم دیده بودم توی سایتشون
مرسی بابت یاد آوری :d

- آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 00:10 انجام شده است :

با خودم گفتم شاید کارشناسان میهن سئو دنبال این تاپیک بگردن.
گفتم بیارم بالا که جواب بدن در مورد تخصصشون
اگر جواب نداده باشن تا ظهر 6 دی، من تاپیک نتیجه گیری رو هم توی همین انجمن میزنم تا حسابی اسمشون جا بیفته [-x

h-agah
2011-12-27, 01:19
[/COLOR]با خودم گفتم شاید کارشناسان میهن سئو دنبال این تاپیک بگردن.

اگر جواب نداده باشن تا ظهر 6 دی، من تاپیک نتیجه گیری رو هم توی همین انجمن میزنم تا حسابی اسمشون جا بیفته [-x

علت این که پاسخ رو ندادند رو دقیقا نمیدونم . اما از پیش بهتر هست قضاوت نکنیم .. الان روزهای امتحانات دانشگاهها فرا رسیده و اقای معیری مدیر سایت میهن سیو هم خودشون دانشجو هستند .. شاید به این خاطر نتوانستند به سایت سر بزنند و مطالب و نکات خوب و حایز اهمیتی که بهشون اشاره کردید را پاسخ بدهند یا از شما از بابت یاداوری و ذکر نکات تشکر کنند

84edu
2011-12-27, 01:30
علت این که پاسخ رو ندادند رو دقیقا نمیدونم . اما از پیش بهتر هست قضاوت نکنیم .. الان روزهای امتحانات دانشگاهها فرا رسیده و اقای معیری مدیر سایت میهن سیو هم خودشون دانشجو هستند .. شاید به این خاطر نتوانستند به سایت سر بزنند و مطالب و نکات خوب و حایز اهمیتی که بهشون اشاره کردید را پاسخ بدهند یا از شما از بابت یاداوری و ذکر نکات تشکر کنند

من هدفم یادآوری و ذکر نکات نبود در این مورد خاص
مدتهاست فعالیت این سایت و سایتهای مشابه تحت نام متخصص به شدت منو آزار میده ولی همیشه به خاطر همکار بودن سکوت میکردم تا سوء تفاهمی پیش نیاد
اما برداشتهای اشتباه در مورد این سایت و مدیرانش (منظورم سر تخصص نداشتشون هست) باعث شد که دیگه ساکت نمونم
الآن هم مطمئن باشید اون آقایون تنها دانشجویان شاپکیپر نیستند. ضمن اینکه هرجور دانشجویی هم باشه، وقتی خبردار بشه که شهرت برندش در خطره، همه چیز رو فدا میکنه. نگید بیخبر مونده یا مهم نیست واسش که جای تعجب بسیار بوجود میاره!
مسئولین میهن سئو باید متوجه باشن که توی چیزی که تخصص ندارن، دیگه پا نذارن و البته: کل اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی...
کارشناسان منتظریم

mihanseo
2011-12-27, 10:34
بازم قضاوت ها سریع و بی منطق من توی شاپکیپر فعال نیست و اگر تاپیکی زده بشه در مورد ما کاربران به اطلاع ما میرسونن .

مدتهاست میهن سئو خودش رو به عنوان یکی از متخصصین و کارشناسهای سئو توی وب فارسی معرفی میکنه.

موارد متعددی به نظر میاد که در مورد این کارشناس جای بحث دارند که در این تاپیک میخوام خودشون به این موارد پاسخ بدن:

اولین سئوالم از شما این است که چرا وقتی ادعای سئو دارید، توی سایت خودتون مطالب رو عیناً از سایتهای انگلیسی کپی میکنید و حتی زحمت ترجمه هم به خودتون نمیدید؟! مثلاً: http://www.mihanseo.net/3978-you-tube-trafice.html

2. شما که خود را متخصص سئو میدانید، چرا کار بهینه سازی قالب سایت شما توسط شرکت دیگری انجام شده است؟!

3. میهن سئو کارش بهینه سازی سایت است: شما که مدعی سئو هستید، چرا قالبتون تگ h1 نداره حتی؟! که البته فکر میکنم قرار بوده برای لوگو گذاشته بشه که شاید فراموش شده

4. شما که مدعی سئو هستید، چرا description و keyword هاتون اینقدر ضعیفن؟

مثلاً این یکی از description های شماست: یکی از عوامل تاثیر گذار در تجارت تبلیغات موثر و هدفمند می باشد .و از آنجاییکه یکی از بهترین روشهای بازاریابی اینترنتی ، تبلیغ در موتورهای جستجوگر هماننده گوگل (google adwords) .

یعنی توصیف بالا به نظر شمای سئو کار میتونه برای کاربر مفید باشه و برای موتور جستجو ارزشمند؟

5. شما به عنوان یک کارشناس سئو، توصیه میکنید که سایتی که برای وب فارسی طراحی میشه، بیاد و با استفاده از description انگلیسی خودش رو به موتور جستجو معرفی کنه؟ چون این مورد رو توی مقالات آموزشیتون دیدم! شما برای مقاله description انگلیسی نوشتید!

6. این جمله عیناً از وب سایت شما نقل می شود: "راه های بازاریابی اینترنتی میهن سئو برای رونق كار تجاری شما طراحی شده است. این راه ها شامل ایجاد محتوای شفاف، طراحی جذاب برای وب سایت و بهبود سایت در موتور های جستجو می‌باشد. " ایجاد محتوای شفاف همون کپی کردن مطالب انگلیسی در سایتهای فارسی است؟ شما که حتی خودتون هم این کار رو انجام نمیدید!!!

از روزی که میهن سئو رو به عنوان یکی از سرویس دهنده های سئو و اصطلاحاً یکی از سئوکاران وب فارسی دیدم، مشتاقم بدونم که چطور یه کارشناس کارش رو به کس دیگه پیشنهاد میده در حالی که توی کار خودش این همه ایراد وجود داره؟

مشتاقم بدونم شما چرا خودتون رو سئوکار معرفی کردید؟!!! شما حتی توی انتخاب کلمات کلیدی و نوشتن description هم مشکلات عدیده دارید!! وب سایت خود شما هم سرشار از انواع باگهاست البته از نظر سئو و با توجه به اندک دانش سئو من. حالا دوستان کارشناس واقعی که بخوان از سایت شما ایراد پیدا کنن، فکر کنم بشه یه هفته نامه رو مختص ایرادات میهن سئو منتشر کرد!!!!
سلام ممنون که سوال رو کردید ، امدم جوابتون رو توی اون تاپیک قبلی بدم اما دیدم بسته شد نتونستم امدم به راهبر اون بخش که تاپیک رو بسته پیفام شخصی بدم که دیدیم شما تاپیک رو ایجاد کردید و خوشحالم که یک تاپیک جدید زدید و سوالاتون رو مطرح کردید

ببنید دوست من ما یک نویسنده استخدام کردیم قرار شد مطالب و مقالات جدید که در زمینه سئو هست رو ترجمه و داخل سایت درج کنه و بابت هر ترجمه مبلغ 13 هزارتومان دریافت کنه این کار برای کسانی بود که مشتاق مطالب سایت بودن ، اما نویسنده با زرنگی و نامردی تمام مطالب رو از سایت ها خارجی و ایرانی کپی میکرد و چون مطالب انتشار پیدا کرده بود نمیتونستیم حذف کنیم کنیم چون اگر حدف میشود رتبه میهن سئو در گوگل افت میکرد و خود مدیران میهن سئو و بقیه دوستان به علت مشغله کاری و کم بود وقت ایجاد یک مطلب جدید رو ندارن مگر در مواقع ضرور و اخبار میهن سئو که نمونش سه خبر خوش برای مشتریان میهن سئو .... .

2. متخصص سئو یک متخصص سئو هست و متخصص طراحی قالب یک متخصص طراحی قالب هست مثل مقایسه دکتر قلب با دکتر سینه هست هردوتاشون دکتر هستند اما زمینه تخصصشون فرق داره . واز 13 ابان هم یک تیم جدید برای بخش طراحی سایت میهن سئو جمع کردیم که هم اکنون بخش طراحی سایت اماده خدمت گزار میباشد و در حال اتمام قالب جدید میهن سئو میباشند

3. گذاشتن تگ h1 داخل قالب یک دقیقه هم وقت نمیخواد ! دلایل خواص خودش رو داره که درج نکردیم و اگر بقیه نمونه کارامون رو دیده باشید همینطور . حتی بعضی ها از ما سوال میکنن چون برای سایت هایی که سئو میکنید متاتگ و سایت مپ نمیزارید کار شما ضعیف هست در صورتی که گذاشتن این موارد 10 دقیقه هم زمان نمیخواد و کسی که این نظر رو میده معلوم هست بی تجربه یا دانش کمی از سئو و یا با تکنیک ها جدید اشنا نیست وفقط مطالبی از اینترنت گشته و خونده ! به نظر خودتون ما از این موضوع اگاهی نداریم ؟ . این موارد لازم نیست دیگه درج شه .چون گوگل شبیه ذهن انسان عمل میکنه ! بعضی ها هم میگن فقط پلاگین رو تنظیم میکنه ! شما به من بگید تنظیمات پلاگین و... میتونه در یک هفته برای سایت فروشگاهی با تعداد ایندکس 767 تا ، روزی 180 تا ورودی گوگل برای بیاره اون بدون اسپم !؟یا شما همچین موردی رو دید که یک فروشگاه در عرض یک هفته این همه ورودی بگیره بدون اسپم ؟

یا سایت هایی مثل بی کلک ، توپترین و... کجاش اسپم کار گذاشته شده که ما اطلاعی ازش نداریم اگر شما دارید حتما بگید ! اگر ندارید چرا الکی شایع ایجاد می کنید ؟ چرا نمیخواید باور کنید که تکنیک ها ما انحصاری خودمون هست و توی ایران هیچ سئو کار حتی خبری ازش نداره ؟نمونه اش تکنیک ها جامپ ها که این تکنولوژی ما مال شش ماه پیش بود اما هنوز کسی ازش خبری نداره و نمیدونه چی هست شایدم اولین بارش باشه اسم تکنیک رو می شنوه ! ایا واقعا کارتون تخریب میهن سئو هست یا چیز دیگه ! چرا همش میخواید بگید سایت هایی که سئو شده بلوک میشن ! اما فقط شاهد دو مورد بودیم !

4. در مورد بخش کلمات کلیدی و توضیحات به دلیل اعمال کردن تکنیک ها جامپ روی میهن سئو مجبور به این کار شدیم دلیل این که این کلمات کیلدی رو انتخاب کردید برای این که روی این کلمات تکنیک جامپ اعمال بشه برای همین مجبوربه تغییر شدیم

ایجاد محتوا و شفاف سازی اون ربطی به کپی کردن نداره بلکه محتوا بر اساس کلمات کلیدی و... ساخته میشه .

بله قبول دارم متاسفانه همان طور که در تاپیک ها دیگه خوندید شرکت پرنسا حتی کد ها رفرش کننده داخل سایت ما درج کرده یک فایل js . و باگهای کد ها یک طوری هستند که اگر بخوایم کد نویسی رو تغییر بدیم کل قالب با مشکل مواجه میشه ! به هرحال تا چند مدت دیگه شاهد تغییر قالب میهن سئو هستیم با کد نویسی بهینه و مقالات جدید و انحصاری خواهیم بود که این مشکل کپی پیست کردن از روی میهن سئو برداشته بشه تا بتونه میهن سئو حرف اول رو در زمینه سئو و تکنیک ها بزنه .
و خوشحالیم که این سوالات رو مطرح کردید تا واسه همه شفاف بشه .
لطفا سوالات بالا رو کاربرانی که نظریه و شایع ایجاد میکنن برای تخریب میهن سئو جواب بدن ممنون

rezaki
2011-12-27, 11:04
به به مدتهاست دارن گوش تون رو با گزاشتن و فعال کردن 2 تا افزونه میبرن و 350 هزار تومان چول رو به مفتی ازتون میگیرن و صداتون در نیومده بود و فکر میکردید اگه میهن سئو بیاد سایت شما رو سئو کنه دیگه بازدیدتون میترکونه .
این جماعت همین حقشونه که یکی بیاد و به راحتی تیغشون بزنه و هر چی اطشون بچرسی بگن شما با تکنیکهای جدید سئو اشنایی ندارید.
به امید روزی که دانش جای خودش رو به .... بعضی افراد سودجو بده

- آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 10:04 انجام شده است :

یا سایت هایی مثل بی کلک ، توپترین و... کجاش اسپم کار گذاشته شده که ما اطلاعی ازش نداریم اگر شما دارید حتما بگید ! اگر ندارید چرا الکی شایع ایجاد می کنید ؟ چرا نمیخواید باور کنید که تکنیک ها ما انحصاری خودمون هست و توی ایران هیچ سئو کار حتی خبری ازش نداره ؟نمونه اش تکنیک ها جامپ ها که این تکنولوژی ما مال شش ماه پیش بود اما هنوز کسی ازش خبری نداره و نمیدونه چی هست شایدم اولین بارش باشه اسم تکنیک رو می شنوه ! ایا واقعا کارتون تخریب میهن سئو هست یا چیز دیگه ! چرا همش میخواید بگید سایت هایی که سئو شده بلوک میشن ! اما فقط شاهد دو مورد بودیم !

:d :d
شما با تکنیکی که گوگل هم ازش خبر نداره میایید از خود گوگل ورودی میارید به سایت ها :d

mihanseo
2011-12-27, 11:11
به به مدتهاست دارن گوش تون رو با گزاشتن و فعال کردن 2 تا افزونه میبرن و 350 هزار تومان چول رو به مفتی ازتون میگیرن و صداتون در نیومده بود و فکر میکردید اگه میهن سئو بیاد سایت شما رو سئو کنه دیگه بازدیدتون میترکونه .
این جماعت همین حقشونه که یکی بیاد و به راحتی تیغشون بزنه و هر چی اطشون بچرسی بگن شما با تکنیکهای جدید سئو اشنایی ندارید.
به امید روزی که دانش جای خودش رو به .... بعضی افراد سودجو بده

- آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 10:04 انجام شده است :

:d :d
شما با تکنیکی که گوگل هم ازش خبر نداره میایید از خود گوگل ورودی میارید به سایت ها :d

من نمیخوام وارد بحث با شما بشم همه شما رو توی تاپیک هایی که ایجاد کردید شناختن و همینطور دانشتون رو ! کدوم دوتا افزونه ها رو فعال میکنیم که سایت ظرف یک هفته بازدیدش میترکه شما که میدونید بگید ممنون میشم اگر که نمیدونید چرا الکی شایع میکنید؟

Reza
2011-12-27, 11:15
تا اطلاع ثانوی زدن تاپیک های اعتراضی ممنوع می باشد تا اینکه به کمک تیم راهبری انجمن قوانین سفت و سختی برای اینگونه موارد تدوین شود
در صورت تکرار با کاربر یا کاربران خاطی طبق قوانین انجمن برخورد خواهد شد .
تاپیک بسته شد