PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه به افرادی که نمی شناسیم، محصول خود را به صورت اقساط واگذار کنیم ؟

erunique
2018-05-09, 11:52
با سلام و خسته نباشید
من تصمیم دارم لوازم خانگی را به صورت اقساط به فروش برسانم
ولی همان طور که مطلع هستید، این روزها به خیلی ها نمیتوان اعتماد کرد و باید به فردی که نمیشناسی یک محصول چند میلیونی رو واگذار کنی و ماهیانه اقساط خود را اخذ کنی.
با این تفاسیر چگونه میتوان پایه آن را محکم کرد که اولا برای مشتریان زیاد سخت نباشد که از خرید منصرف شود
و دوما با خیال راحت جنس را واگذار کنی که اگر به هر دلیلی طرف به تعهدات خود عمل نکرد و یا در دسترس نبود به راحتی به پول خود برسی ؟
دوستان پیشنهادات و ایده های خود را درج کنند تا علاوه بر من ، دیگر دوستان نیز از آن استفاده کنند چون یک موضوع اساسی و مهم می باشد.
با تشکر

Ali.Fatehi
2018-05-09, 14:55
این امر فقط بصورت سازمان یافته میتونه صورت بگیره
مثلا اعضای یک شرکت بیان ازتون خرید کنن (البته بصورت آنلاین بیشتر)
اگر حضوری هست هم که میتونید چک تضمین و سفته بگیرید یا با ارائه اصل مدارک

irandoces
2018-05-10, 00:56
سلام
من 3 ساله دارم موبایل اقساطی میدم و با چم و خم کار آشنا هستم و حرفه ای در مورد نحوه فروش و قرارداد، میزان سود، بحث قوانین و ... میتونم به شما مشاوره بدم، این مشاوره رو با خون و دل، از دست رفتن بخشی از سرمایه و گذران عمر در دادگاه و ... به دست آوردم، در صورت نیاز به مشاوره پیام خصوصی بدین