PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه محصول لوازم خانگی برای فروش در اینترنتی پر فروش می باشد ؟

erunique
2018-05-10, 17:21
با سلام و خسته نباشید
من یک فروشگاه اینترنیت لوازم خانگی تاسیس کردم
منتها الان متوجه شدم قیمت های سایت های دیجی کالا - زنبیل و... خیلی پایین تر هست و ضمنا تا این وب سایت ها هستند حتی 30 تومان هم ارزون تر بدی باز از این وب سایت ها خرید می کنند
دنبال محصولاتی هستم پر فروش که داخل وب سایت های ذیل نباشد
ضمن اینکه چون سایت را با نام فروشگاه لوازم خانگی اوردم بالا . اولویتم محصولات خانگی می باشد
لطفا در این خصوص کمک کنید
اگر ایده ای هم دارید ارائه کنید

Ali.Fatehi
2018-05-11, 22:17
سلام دوست عزیز یکی از راه هایی که میشه فهمید توی بخش پر فروش ترین های همین سایتهایی که گفتین هست.
ضمنا شما سعی کن حتما همین کارو بکنی که قیمت پایین تر از این سایت ها بدی...
سعی کن سود کم کنی تا فروش بیشتر داشته باشی و مشتری هاتو جذب کنی و سایتت برند بشه.
محصولات قیمت پایین هم داشته باش
ارسال رایگان میتونه روی فروش تاثیر زیادی بزاره

irandoces
2018-05-12, 10:49
الان بیشتر سایت ها کالا رو به قیمت خرید مغازه دار میفروشن با توجه به مدل تقریبی زیر که در هر کسب و کاری کمتر یا بیشتره:

وارد کننده/تولیدکننده => عمده فروش1 => عمده فروش2 => عمده فروش3 => مغازه دار

که اصولا باید به قیمت مغازه دار کالا رو به فروش برسونن ولی عمده فروش3 و 2 وارد کار شدن و به قیمت پایین اجناس رو میفروشن

moj1rayaname
2018-05-12, 11:37
روش بازاریابی که تجربتا اموختم اینه که خودتون یا یک شخص استخدام کنید تا تمام تبلیغات رسانه های داخلی و خارجی رو دنبال کنه و همزمان واکنش های مناسب را در ساعات مناسب بده.
به طور مثال :

در صنف فروشگاهی / لوازم خانگی
توی تبلیغاتی اشاره به محصول جالب همزن برقی چندکاره ای شد و یک شوک تبلیغاتی به این دسته از محصولات وارد شد ( شاید این شوک حداکثر 3 دقیقه حاکم باشه )
شما یا همکاری که استخدام کردید در این حدفاصله زمانی میتواند واکنش های مناسب همانند انتشار ویدیو چند ثانیه ای روی شبکه های اجتماعی بکند و یا سریعا چگالی کلمات یک صفحه تازه ساخته شده html رو به محصول و حرفهای داخل تبلیغات تنظیم کند و با fetch بموقع هم شانس لینک 1 گوگل شدن را داشته باشد و هم از شوک واردشده به سرچخوری محصول فوق نهایت استفاده رو کرده باشد .

این موضوع می تواند خیلی تخصصی تر دنبال شود و یک تیم حرفه ای می تونه تمام تبلیغات و تمام شوک های وارده به هر موضوعی رو دنبال کند.