PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت با چه موضوعی بزنیم؟

aref74
2018-07-13, 04:14
با سلام خدمت عزیزان.

چه سایت(اپلیکشن)بزنیم که بگیره در وضعیت فعلی کشور؟

چون مشهور شدنش خیلی کار سختیه بنظرم و اگه تکراری باشه اصلا جای امیدواری نیست که بگیره.

ممنون میشم ایده ها و تجربه هاتونو بگین.

#خسته_ازین_وضعیت

Alda
2018-07-13, 11:13
فقط این هشتکت رو عشقه :d

rahintaxir
2018-07-13, 16:18
با سلام خدمت عزیزان.

چه سایت(اپلیکشن)بزنیم که بگیره در وضعیت فعلی کشور؟

چون مشهور شدنش خیلی کار سختیه بنظرم و اگه تکراری باشه اصلا جای امیدواری نیست که بگیره.

ممنون میشم ایده ها و تجربه هاتونو بگین.

#خسته_ازین_وضعیت
میخوام خلاصه وار کمکتون کنم.
ببینید اول باید توانایی ها، استعدادها و علاقه های خودتون رو بشناسید و براساس اون هدف رو انتخاب کنین چون حتی اگه یکی از این سه مورد (یعنی علاقه، استعداد و توانایی) رو نداشته باشید حتماً به شکست برمی خورید
بعد از انتخاب هدف باید مسائل و سختی ها و مزایای اون کار رو برآورد کنین و براساس اون نقشه راه رو به صورت مرحله به مرحله مشخص کنین و خودتون رو برای سختی های کار آماده کنین
حرف اصلی بنده اینه که صرفاً عنوان یه موضوع کاری نمی تونه کمک اساسی و عالی برای شما داشته باشه. شما باید در وهله اول شرایط خودتون رو بسنجید و براساس اون کارهایی که گفتم رو انجام بدید
راه اندازی هر سایتی هرچند حتی اگه تکراری هم باشه باز هم می تونه موفق باشه و می تونه شما رو به خواسته هاتون برسونه

حمید.
2018-07-13, 16:48
اگر خدمات و سرویسی دارید که می خواهید ارائه دهید خوبه اما اگر می خواهید یه سایت راه بندازید در کنار چیزی که فرمودند یعنی علاقه و استعداد و توانایی باید خیلی خیلی به غیر از وقت و ... از نظر اقتصادی نیز هزینه کنید.
دیگه گذشت اون زمون که با یه سایت و چندتا مطلب با بک لینک و اینا میشد نهایت هفت هشت ماهه سایت رو بالا کشید.

aref74
2018-07-14, 03:54
میخوام خلاصه وار کمکتون کنم.
ببینید اول باید توانایی ها، استعدادها و علاقه های خودتون رو بشناسید و براساس اون هدف رو انتخاب کنین چون حتی اگه یکی از این سه مورد (یعنی علاقه، استعداد و توانایی) رو نداشته باشید حتماً به شکست برمی خورید
بعد از انتخاب هدف باید مسائل و سختی ها و مزایای اون کار رو برآورد کنین و براساس اون نقشه راه رو به صورت مرحله به مرحله مشخص کنین و خودتون رو برای سختی های کار آماده کنین
حرف اصلی بنده اینه که صرفاً عنوان یه موضوع کاری نمی تونه کمک اساسی و عالی برای شما داشته باشه. شما باید در وهله اول شرایط خودتون رو بسنجید و براساس اون کارهایی که گفتم رو انجام بدید
راه اندازی هر سایتی هرچند حتی اگه تکراری هم باشه باز هم می تونه موفق باشه و می تونه شما رو به خواسته هاتون برسونه

بله کاملا درسته ولی من یه وبسایت زدم و با علاقه هم زده بودم ولی هر کار کردم نگرفت.دیگه نمدونم مشکل از چیه :)))
مرسی از راهنماییتون

rahintaxir
2018-07-14, 10:02
بله کاملا درسته ولی من یه وبسایت زدم و با علاقه هم زده بودم ولی هر کار کردم نگرفت.دیگه نمدونم مشکل از چیه :)))
مرسی از راهنماییتون

ببینید نمی تونید که بگید که چون به کاری علاقه داشتم، پس می تونم حتماً موفق بشم. علاقه یکی از فاکتورهای مورد نیاز هستش ولی تنها شرط نیست. مشکل شما می تونه ناشی از هر چیزی باشه که می تونه کمبود بودجه، عدم برنامه ریزی، نداشتن وقت کافی و... باشه.
باید خودتون ببینید ایراد از کجای کار بوده و درصدد رفع اون مشکل باشین. از این شاخه به اون شاخه پریدن نمی تونه دردی از شما دوا بکنه

Ali.Fatehi
2018-07-14, 10:51
سلام
راه اندازی سایت یا اپلیکشین باید با برنامه ریزی و داشتن یک پلن اصلی باشه و تمام موارد گفته شده توسط دوستان صحیح هست.
شما باید بدونید که میخواید دقیقا چیکار کنید و اینکه تبلیغات گسترده داشته باشید.
باید تفاوتی توی خدمات یا امکانات داشته باشید که بتونه مشتری ها و کاربران رو ترقیب کنه که برنامه یا سایت شمارو انتخاب کنن.

linasoft
2018-07-27, 10:37
من یک ایده خوب دارم اگر وقت و زمان کافی برای مدیریت دارید اطلاع دهید.

Alda
2018-07-27, 17:39
نه خیر هیچ ایده تکراری به موفقیت نمیرسه
اونم با وجود چنین رقب هایی
باید متفاوت بود

rahintaxir
2018-07-28, 09:19
نه خیر هیچ ایده تکراری به موفقیت نمیرسه
اونم با وجود چنین رقب هایی
باید متفاوت بود

البته منکر مزیت متفاوت بودن طرح و ایده نیستم ولی مهم ترین چیز اجرای ایده س. یه ایده حتی اگه خیلی هم عالی باشه ولی اجراش بد باشه قطعاً به مشکل بر خواهد خورد ولی اگه ایده تکراری داشته باشی و بتونی با برنامه ریزی اونو پیش ببری قطعاً موفق میشه
مشکل ما در تکرار ایده کپی کاری صرف هستش نه تکرار درست و صحیح یه ایده یعنی صرفاً میام با 40 50 100 یا هر مبلغی میام و قالب دیجیکالا یا سایت های معتبر رو می خریم و انتظار هم داریم بلافاصله هم از دیجیکالا جلو بزنیم بله اگه منظورتون این مورده که بنده هم قبول دارم در غیر این صورت نمی تونم با این حرف موافق باشم که «اجرای یک ایده تکراری، هرچند اگه با برنامه هم باشه به شکست منجر خواهد شد»

taranoome
2018-07-28, 21:39
بنظر من برای یک سایت تا اعتبار میلیونی پشتش نباشه برای 3 الی 6 ماه دوام میارید
نمونش شیپور
با ایده تکراری ولی تبلیغات زیاد
اگه فقط 500 یا 1 میلیون فقط میخاید یک اپ طراحی کنید و بعد هیچ بهتون میگم که هیچکاری نکنید
ولی اگر 1 تومن گزاشتید برای اپ و 10 میلیون برای تبلیغات و 10 میلیون هم برای هزینه های یک سال بدون که موفق میشی بدون شک ولی اگر با برنامه جلو برید.

Ali.Fatehi
2018-07-30, 12:39
ایده تکراری هم موفق میشه اما با برنامه ریزی و سرمایه گذاری و رعایت اصول سئو و مدیریت منظم
اگر قرار نبود ایده تکراری موفق بشه الان مثلا در دنیا 1 فروشگاه اینترنتی بیشتر وجود نداشت
الان بنده خودم چند ایده دارم و تکراری هستن
اما چون الان دست تنها هستم نمیتونم راه اندازی کنم
اگر دوستان حاضر باشن یک تیم بشیم و در اول کار محتواسازی کنیم و هر کس تخصص خودشو توی کار ببنده میتونیم موفق بشیم
اگر دوستان تمایل داشته باشن تاپیکی در این زمینه راه اندازی میکنم بیان سر بزنن

soheyl_ir89
2018-07-31, 09:21
ایده تکراری هم موفق میشه اما با برنامه ریزی و سرمایه گذاری و رعایت اصول سئو و مدیریت منظم
اگر قرار نبود ایده تکراری موفق بشه الان مثلا در دنیا 1 فروشگاه اینترنتی بیشتر وجود نداشت
الان بنده خودم چند ایده دارم و تکراری هستن
اما چون الان دست تنها هستم نمیتونم راه اندازی کنم
اگر دوستان حاضر باشن یک تیم بشیم و در اول کار محتواسازی کنیم و هر کس تخصص خودشو توی کار ببنده میتونیم موفق بشیم
اگر دوستان تمایل داشته باشن تاپیکی در این زمینه راه اندازی میکنم بیان سر بزنن

مطرح کن
اگر جمع بشیم می تونیم کاری کنیم
بیشتری هامون همین شرایطو داریم و گِرِه با اجتماعمون باز می شه.

Ali.Fatehi
2018-07-31, 10:55
مطرح کن
اگر جمع بشیم می تونیم کاری کنیم
بیشتری هامون همین شرایطو داریم و گِرِه با اجتماعمون باز می شه.

سهیل جان اگر ممکنه شما هم آیدی تلگرام بده امروز گروه رو ایجاد کنم تا صحبت کنیم

تاپیک : http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=110439