PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکیل تیم قوی و پر تعداد برای راه اندازی سایت

Ali.Fatehi
2018-07-30, 12:44
با سلام خدمت دوستان

میدونم همه از این وضیعت نا به سامان کشور ناراضی هستیم و واقعا حس و حالی برای آدم نمیمونه

اما این نباید باعث بشه بیکار بشینیم

میخوایم یه تیم تشکیل بدیم (چه دور کاری چه نزدیک) فرقی نمیکنه

مثلا ایده بنده راه اندازی یک سایت گردشگری هست که اگر بطور مثال چند نفر باشیم روش کار کنیم به موفقیت میرسه

حالا دوستان شاید ایده های بهتری داشته باشن که استقبال میشه و با بررسی ممکنه روی اون هم کار بشه

سرمایه شروع کار هم نمیخوایم زیاد باشه که اگر به نتیجه نرسیدیم مشکلی برای کسی پیش نیاد که اونم قابل بحث هست

با این تیم که تشکیل میدیم میتونیم هر کس تخصصی داره رو تو زمینه خودش کمک کنیم که میشه یک سایت راه انداخت که سفارش کار گرفت

مثلا طراحی وب ، گرافیک ، طراحی صنعتی و سه بعدی و ...

بعد از این همه سال متوجه شدم که کار تیمی نباشه واقعا درصد موفقیتش 20 درصد هست اونم بعد از چندین سال

دوستانی که حاضر به همکاری هستن شماره تماس و ایدی تلگرام ارسال کنن تا گروهی در این زمینه ساخته بشه و صبحت های بیشتر اونجا انجام بشه

با تشکر ، فاتحی

sam127
2018-07-30, 16:53
سلام من کارشناسی گردشگری دارم اگه کمکی بود در خدمتم

حمید.
2018-07-30, 17:05
به صورت گروهی عالیه واقعا حالا هر موضوعی که باشه اما این روزها جدا گذشتن از مسیر طوفانی گوگل صعب العبور شده وقتی گروهی هم کار میشه باید بیشتر موضوعی کار بشه که حداقل بعد از گذشت چند ماهی جواب نه خرج ها بلکه وقت هایی هم که شده بده

Ali.Fatehi
2018-07-31, 10:02
سلام من کارشناسی گردشگری دارم اگه کمکی بود در خدمتم

بسیار هم عالی

شماره و ایدی تلگرامتون رو داشتم اما اگه بشه دوباره اعلام کنید گروه تلگرام راه اندازی بشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

به صورت گروهی عالیه واقعا حالا هر موضوعی که باشه اما این روزها جدا گذشتن از مسیر طوفانی گوگل صعب العبور شده وقتی گروهی هم کار میشه باید بیشتر موضوعی کار بشه که حداقل بعد از گذشت چند ماهی جواب نه خرج ها بلکه وقت هایی هم که شده بده

سختی ها کلا هست
و ما هم میخوایم یه ایده که درآمدزا باشه و بتونه معروف بشه رو راه اندازی کنیم
مثلا سایتی مثلا دیجیاتو خیلی سریع بالا اومد بخاطر محتوا و تعداد زیاد نویسنده و مدیر
و یک مسئله که مثلا اگر تیم 10 نفره باشه هر 10 نفر به 10 نفر (که مطمئنا بیشتر خواهد بود) سایت رو معرفی کنن (در تلگرام و اینستاگرام و ... اشتراک بزارن) ضریب معرفی خیلی بالا میره
و کافیه یه سری نکات رعایت بشه و نظم باشه که سایت خیلی سریعتر از اون چیزی که فکر میکنیم بالا میاد.

و بنده به اسم کوتاه و برند خیلی اعتقاد دارم که توی بالا اومدن سایت خیلی تاثیر داره.

rahintaxir
2018-07-31, 10:54
این ایده شما (سایت گردشگری) نه عین ایده شما ولی مشابه با ایده شما قرار بود اجرا کنم و قرار بود از هر استان با یک یا چند نفر همکاری کنیم و هر نفر ویژگی های سیاحتی، زیارتی و تفریحی اون استان رو در قالب یه وبلاگ در یک سایت جامع تحویل بگیره و اخبار اون منطقه رو پوشش بده یعنی یه سایت کلی و اصلی و تعدادی بلاگ به صورت سابدامین استان ها باشند
یعنی مثلاً سایت اصلی بشه iran.ir که وظیفش بیشتر نشون دادن مطالب مطالب بلاگ هر استانه و استان ها بشن tehran.iran.ir، qom.iran.ir و...
اگه اینجوری بتونین راه اندازیش کنین فکر می کنم کار رسمی و شیکی بشه
در آخر هم اگه کمکی از دست بنده بر بیاد می تونم کمک کنم

irandoces
2018-07-31, 11:00
سلام
من در حال ایجاد مقدمات برای همچین سایتی هستم و الان دوره گردشگری رو دارم میگذرونم، دامنه هم انتخاب کردم بسیار شیک و متناسب با گردشگری، برنامه نویسی php هم دارم کار میکنم، ایده جامعی هم دارم برای این کار، بستگی به افراد داره که چقدر وقت بزارن و تیم از لحاظ فنی کامل باشه

Ali.Fatehi
2018-07-31, 12:20
این ایده شما (سایت گردشگری) نه عین ایده شما ولی مشابه با ایده شما قرار بود اجرا کنم و قرار بود از هر استان با یک یا چند نفر همکاری کنیم و هر نفر ویژگی های سیاحتی، زیارتی و تفریحی اون استان رو در قالب یه وبلاگ در یک سایت جامع تحویل بگیره و اخبار اون منطقه رو پوشش بده یعنی یه سایت کلی و اصلی و تعدادی بلاگ به صورت سابدامین استان ها باشند
یعنی مثلاً سایت اصلی بشه iran.ir که وظیفش بیشتر نشون دادن مطالب مطالب بلاگ هر استانه و استان ها بشن tehran.iran.ir، qom.iran.ir و...

ایده شما رو بنده هم داشتم
اما 31-32 استان برای این تعداد اونم از هر شهر یه مقدار سخته این قضیه
بنده ایده ای داشتم که خیلی بزرگ بود و کار سخت و دشواری بود
یک سایتی که اکثر درخواست ها توش باشه
هم مجله داشته باشه
هم فروشگاه
هم بخش آگهی
هم انجمن
هم شبکه اجتماعی
و خیلی چیزا
و فکر های خوبی هم براش داشتم
اما هم نیاز به یک برنامه نویسی قوی و سرمایه بزرگ داره
هم یک تیم که واقعا با دل و جون روش کار کنن

ما میخوایم تعداد زیاد باشه تا بتونیم پیشرفت کنیم
وقتی تعداد زیاد باشه یه زمانی سایت به درآمدزایی میرسه شاید مقدار سهم کم باشه
اما وقتی قوی باشه به همون مقدار قدرت درآمد بیشتر میشه و البته هر کس به اندازه کارکردش سهم دریافت میکنه نه اینکه مثلا یک ماه هیچ کاری نکنه و انتظار درآمد بدون کار داشته باشه

سلام
من در حال ایجاد مقدمات برای همچین سایتی هستم و الان دوره گردشگری رو دارم میگذرونم، دامنه هم انتخاب کردم بسیار شیک و متناسب با گردشگری، برنامه نویسی php هم دارم کار میکنم، ایده جامعی هم دارم برای این کار، بستگی به افراد داره که چقدر وقت بزارن و تیم از لحاظ فنی کامل باشه

خوب شما سایتتون رو راه اندازی کردید
ما داریم تیم جمع میکنیم
برای شروع هم به نظرم بهتر از وردپرس هیچ سیستمی نیست و نیازی به برنامه نویسی به اون صورت نیست
اما در مراحل بعدی نیاز خواهد بود و برای کسب و کار دیگه ای که مدنظر هست و توی پست شروع توضیح دادم
شما هم اگر فکر میکنید میخواید توی سایتتون تعدادی شریک داشته باشین که همشون روی سایت کار کنن با بنده تماس بگیرید
ما نمیخوام مثلا یک نفر بشه صاحب اصلی و بقیه کارمند
قراره همه بطور مساوی کار کنن و بطور مساوی سهم ببرن و هزینه کنن
یعنی اگر میخواین این شراکت رو قبول کنید چون شروع کردید به این صورت نخواهد بود که شما مدیر اصلی پروژه هستین
امیدوارم حرفمو درست و بدون مشکل زده باشم

irandoces
2018-07-31, 18:06
ایده شما رو بنده هم داشتم
اما 31-32 استان برای این تعداد اونم از هر شهر یه مقدار سخته این قضیه
بنده ایده ای داشتم که خیلی بزرگ بود و کار سخت و دشواری بود
یک سایتی که اکثر درخواست ها توش باشه
هم مجله داشته باشه
هم فروشگاه
هم بخش آگهی
هم انجمن
هم شبکه اجتماعی
و خیلی چیزا
و فکر های خوبی هم براش داشتم
اما هم نیاز به یک برنامه نویسی قوی و سرمایه بزرگ داره
هم یک تیم که واقعا با دل و جون روش کار کنن

ما میخوایم تعداد زیاد باشه تا بتونیم پیشرفت کنیم
وقتی تعداد زیاد باشه یه زمانی سایت به درآمدزایی میرسه شاید مقدار سهم کم باشه
اما وقتی قوی باشه به همون مقدار قدرت درآمد بیشتر میشه و البته هر کس به اندازه کارکردش سهم دریافت میکنه نه اینکه مثلا یک ماه هیچ کاری نکنه و انتظار درآمد بدون کار داشته باشه

خوب شما سایتتون رو راه اندازی کردید
ما داریم تیم جمع میکنیم
برای شروع هم به نظرم بهتر از وردپرس هیچ سیستمی نیست و نیازی به برنامه نویسی به اون صورت نیست
اما در مراحل بعدی نیاز خواهد بود و برای کسب و کار دیگه ای که مدنظر هست و توی پست شروع توضیح دادم
شما هم اگر فکر میکنید میخواید توی سایتتون تعدادی شریک داشته باشین که همشون روی سایت کار کنن با بنده تماس بگیرید
ما نمیخوام مثلا یک نفر بشه صاحب اصلی و بقیه کارمند
قراره همه بطور مساوی کار کنن و بطور مساوی سهم ببرن و هزینه کنن
یعنی اگر میخواین این شراکت رو قبول کنید چون شروع کردید به این صورت نخواهد بود که شما مدیر اصلی پروژه هستین
امیدوارم حرفمو درست و بدون مشکل زده باشم

سایت راه اندازی نشده. اگر قرار هست بنیان درستی داشته باشه من وردپرس رو قبول ندارم چون در آینده به مشکل بر میخوره و وردپرس برای استارت آپ خوب نیست، اینکه نیاز به سرمایه باشه هم نه مطلقا ولی در ابتدای کار نیابد بهش فکر کرد و وقتی که قراره همه شریک باشند باید یک گوشه ای از کار رو تحویل بگیرن و همه با هم با همفکری جلو ببرن و همین باعث میشه هزینه ای نداشته باشه و در آینده در صورتی که پلتفرم قوی شده باشه خود سرمایه گذار میاد سراغمون.
برای این سایت همانطور که خودتون عرض کردین جای کار زیاد داره ابتدا بایستی از یک گوشه استارت زده بشه و بعد از اون بخش های دیگه بهش اضافه بشه و همین اضافه شدن های ادواری باعث جذابیت برای کاربرها میشه، در حوزه گردشگری جای کار خیلی زیاده و پیشرفتش خوبه در تمام زمینه های گردشگری.

shojaei69
2018-08-01, 09:03
همیشه توی کار تیمی اونم در زمینه مجازی مشکلات اعتماد بوده و هست. چندسال پیش با دوستان نزدیک و حضوری! قصد داشتیم سایت تفریحی بزنیم. اما اینکه دامنه و هاست به نام کی باشه بحث پیش اومد و منتفی شد

Ali.Fatehi
2018-08-01, 14:13
سایت راه اندازی نشده. اگر قرار هست بنیان درستی داشته باشه من وردپرس رو قبول ندارم چون در آینده به مشکل بر میخوره و وردپرس برای استارت آپ خوب نیست، اینکه نیاز به سرمایه باشه هم نه مطلقا ولی در ابتدای کار نیابد بهش فکر کرد و وقتی که قراره همه شریک باشند باید یک گوشه ای از کار رو تحویل بگیرن و همه با هم با همفکری جلو ببرن و همین باعث میشه هزینه ای نداشته باشه و در آینده در صورتی که پلتفرم قوی شده باشه خود سرمایه گذار میاد سراغمون.
برای این سایت همانطور که خودتون عرض کردین جای کار زیاد داره ابتدا بایستی از یک گوشه استارت زده بشه و بعد از اون بخش های دیگه بهش اضافه بشه و همین اضافه شدن های ادواری باعث جذابیت برای کاربرها میشه، در حوزه گردشگری جای کار خیلی زیاده و پیشرفتش خوبه در تمام زمینه های گردشگری.

حرف شما درسته
اگر میشه شما هم به تلگرام بنده پیام بدین

همیشه توی کار تیمی اونم در زمینه مجازی مشکلات اعتماد بوده و هست. چندسال پیش با دوستان نزدیک و حضوری! قصد داشتیم سایت تفریحی بزنیم. اما اینکه دامنه و هاست به نام کی باشه بحث پیش اومد و منتفی شد

بله درسته
اما باید اعتماد به یک نفر داشته باشیم
میتونیم بعد از اینکه کار تیمی صورت گرفت ثبت شرکت یا یک قرارداد محضری نوشته بشه بین اعضا
که قانونی باشه و هر کس حق و حقوقی داشته باشه

i.sharifi
2018-08-01, 16:22
بعد از مدت ها سلام
کار گروهی اگه همراه با برنامه باشه معمولا جواب میده.اما هر چقدر هم جو دوستانه ای بین اعضا برقرار باشه و وظایف مشخص
به هر حال به حداقل یک نفر مدیر یا ناظر که کارها رو تقسیم کنه و در مواقعی که پروژه به هر دلیلی به مشکل میخوره راهکار ارائه
بده، نیاز خواهد بود
و این شخص باید در هر حوزه ای که قراره فعالیت کنید،تجربه مدیریت یا فعالیت چند ساله داشته باشه و صرفا یک وبمستر هرچند با سالها تجربه
در فضای مجازی، نباشه.پیشنهادم اینه که اول مشخص کنید در چه زمینه ای قراره فعالیت کنید و قبل از تشکیل تیم ابتدا دنبال حداقل
چنین مدیری باشید

Ali.Fatehi
2018-08-02, 15:20
ما میخوایم یه گروه تلگرامی راه بندازیم و تمام این مسائل رو بررسی کنیم
و بدون برنامه ریزی قرار نیست کاری انجام بشه

دوستان لطفا تخصص خودشونو اعلام کنن

اگر کار تیمی بخواد انجام بشه باید هر کس هر کاری که میتونه انجام بده و هزینه دریافت نکنه برای کار خوبه
بطور مثال تبلیغ اینستاگرام ، بک لینک و سئو و رپورتاژ و ... و طراحی قالب و سایت ، ایمیل مارکتینگ ، افزایش ممبر و ...

تا الان اعضا :

1-Ali.Fatehi
2-sam127
3-hamid_shahrsaz
4- irandoces
5-sinoweb
6-yazdiran

حامی ها :
وبزی (bestirani2)
دوستان دیگر هم که اینجا صحبت کردن اما اعلام آمادگی برای همکاری نکردن اگر تمایل دارن همکاری کنن زودتر اعلام کنن که ببینیم چه تخصص هایی در اختیار داریم
و چه برنامه ریزی ای باید انجام بشه

Ali.Fatehi
2018-08-04, 09:21
دوستان هنوز منتظریم اعلام آمادگی کنن

Ali.Fatehi
2018-08-05, 11:49

شما افتخار همکاری نمیدین؟

شما افتخار همکاری نمیدین؟

افتخار همکاری نمیدین؟

حمید.
2018-08-05, 15:50
جناب آقای فاتحی واقعا خیلی سخت شده که بخواهیم از اول شروع کنیم همین الانش دیدید که با آپدیت گوگل چقدر از سایت ها افت شدید بازدید داشتند از طرفی این طور کارها به قول یکی از دوستان ، همشهری بودن بهتر میتونه کمک کنه و با این اوضاعی که الان هست هیچ جور نمیتوان تایید کرد که مثلا سر چند ماه سایت به بهره برداری برسه.
در حال حاضر حقیقتش سر سایتی کار میکنم که یه جورایی هرچقدر وقت داشته باشم رو گرفته وگرنه من خودم خیلی مشتاق بودم با افراد قابل اعتماد شاپکیپری کار کنم ، با بعضی هاشون همینجا آشنا شدم و جدا انسان های شریفی هستند

sinoweb
2018-08-05, 15:57
منم اگه کمکی از دستم بربیاد انجام میدم/ ایده مناسبیه . البته الانم هست همچین سایتی ولی اگه یه برنامه قوی و اینده دار بچینیم میشه بقیه رو کنار زد.

در مورد زیان برنامه نویسی منم موافق وردپرس نیستم چون اخرش مجبوریم تغییرش بدیم. من php رو پیشنهاد میدم .

به هر حال من پا کارم اگه به نتیجه رسید منم هستم تو تیم .

bestirani2
2018-08-05, 22:13
سلام.
اگر تمایل داشته باشید شرکت ما هم میتونه از این طرح حمایت کنه و اشتراک سایت ساز وبزی را در اختیار شما و دوستان برای این طرح قرار بده.

Ali.Fatehi
2018-08-05, 22:41
منم اگه کمکی از دستم بربیاد انجام میدم/ ایده مناسبیه . البته الانم هست همچین سایتی ولی اگه یه برنامه قوی و اینده دار بچینیم میشه بقیه رو کنار زد.

در مورد زیان برنامه نویسی منم موافق وردپرس نیستم چون اخرش مجبوریم تغییرش بدیم. من php رو پیشنهاد میدم .

به هر حال من پا کارم اگه به نتیجه رسید منم هستم تو تیم .

ممنون
خیلی هم عالی
شماره تماس تلگرامتون رو لطف کنید ارسال کنید
یا تلگرام پیام بدین alifatehi70@

سلام.
اگر تمایل داشته باشید شرکت ما هم میتونه از این طرح حمایت کنه و اشتراک سایت ساز وبزی را در اختیار شما و دوستان برای این طرح قرار بده.

سلام
خیلی ممنون حتما از حمایت شما استفاده خواهیم کرد.
ممنون

yazdiran
2018-08-06, 02:28
سلام
سالهای قبل ایده هایی مشابه این ایده را داشتم و دقیقا به دلیل نداشتن تیم هنوز هم اجرایی نشدن.
تیم سازی در استارتاپ از خود ایده بسیار مهمتره

به هر حال اگر کاری از دست بنده بر بیاد در خدمتم

یاحق

Ali.Fatehi
2018-08-06, 10:33
سلام
سالهای قبل ایده هایی مشابه این ایده را داشتم و دقیقا به دلیل نداشتن تیم هنوز هم اجرایی نشدن.
تیم سازی در استارتاپ از خود ایده بسیار مهمتره

به هر حال اگر کاری از دست بنده بر بیاد در خدمتم

یاحق

بسیار عالی
واقعا خوشحالم اعضای خوب و قوی شاپ کیپر توی این استارت آپ اعلام آمادگی میکنن.
میدونید که تیم هر چقدر بزرگتر باشه کار قوی تر خواهد بود و خیلی بهتر پیشرفت میکنه.
ممنون میشم شما هم اطلاعات تماس ارسال کنید یا به ایدی alifatehi70@ تلگرام یا شماره 09364582380 پیام بدین. با تشکر

Ali.Fatehi
2018-08-07, 12:11
جناب یزدایران هم اعلام آمادگی کردند
و بزودی گروه تلگرامی راه اندازی میشه
اگر کسی دیگر از دوستان هست لطفا اعلام کنه.

با تشکر

Ali.Fatehi
2018-08-09, 13:50
دوستان دیگر اگر مایل هستن اعلام کنن چون باید برنامه ریزی بشه و احتمالا امکان اضافه شدن بعد از استارت زدن کار نیست

گروه تلگرام راه اندازی شد جنابان : hamid_shahrsaz@ و sinoweb@ لطفا تلگرام با بنده در تماس باشن باقی دوستان ادد شدن

uCore
2018-08-10, 22:40
سلام و خسته نباشید
خوبه که تلاش میکنید یه کاری راه اندازی بکنید
به نظرم به فکر یه طرح استارت آپی با موضوع مشخص هم باشید و با رویه ای گرفته شده میشه روی معافیت های مالیاتی و ... حساب کرد
این سبکی که انتخاب کردید بگیر نگیر داره البته امیدوارم انقدر خوب بگیریه که وقت سر خاروندن هم نداشته باشید
فقط از جهت بی محتوا نبودن پست به نظرم یه گوشه نگاهی به مباحث b2c داشته باشید
طرح تا حدودی موفق میشه ایسام ولی خیلی نقص داره و با سیاست های که پیش رو داره به نظرم افت شدیدی داشته و داره و با مشکلات اخیر کشور این دست سایت ها با سیاست درست میتونن موفق بشن
اگر در این حوزه به صورت جدی و مستمر قصد فعالیت داشتید میتونم به صورت co-founder یا حالت های دیگه روی backend باهاتون همکاری داشته باشم
ایده زیاد هست ولی فعلا به نظرم این مورد ارزش فکر کردن داشته باشه
موفق باشید

Ali.Fatehi
2018-08-11, 09:45
سلام و خسته نباشید
خوبه که تلاش میکنید یه کاری راه اندازی بکنید
به نظرم به فکر یه طرح استارت آپی با موضوع مشخص هم باشید و با رویه ای گرفته شده میشه روی معافیت های مالیاتی و ... حساب کرد
این سبکی که انتخاب کردید بگیر نگیر داره البته امیدوارم انقدر خوب بگیریه که وقت سر خاروندن هم نداشته باشید
فقط از جهت بی محتوا نبودن پست به نظرم یه گوشه نگاهی به مباحث b2c داشته باشید
طرح تا حدودی موفق میشه ایسام ولی خیلی نقص داره و با سیاست های که پیش رو داره به نظرم افت شدیدی داشته و داره و با مشکلات اخیر کشور این دست سایت ها با سیاست درست میتونن موفق بشن
اگر در این حوزه به صورت جدی و مستمر قصد فعالیت داشتید میتونم به صورت co-founder یا حالت های دیگه روی backend باهاتون همکاری داشته باشم
ایده زیاد هست ولی فعلا به نظرم این مورد ارزش فکر کردن داشته باشه
موفق باشید

ایده گردشگری و هر ایده ی دیگه ای صرفا برای شروع مبحث هست
و ما الان تو گروه تلگرامی داریم صحبت میکنیم تا هر کس هر تخصص و ایده ای داره بگه و ببینیم هر کدوم به نظر همه موفق تر میشه استارت زده بشه

uCore
2018-08-11, 11:40
ایده گردشگری و هر ایده ی دیگه ای صرفا برای شروع مبحث هست
و ما الان تو گروه تلگرامی داریم صحبت میکنیم تا هر کس هر تخصص و ایده ای داره بگه و ببینیم هر کدوم به نظر همه موفق تر میشه استارت زده بشه

به سلامتی هر زمان به نتیجه قطعی رسیدید در صورتی که دوست داشتید اطلاع بدید اگر از موضوع خوشم بیاد و کاری بتونم انجام بدم همکاری میکنم اگر هم نه که هیچ
به طور مثال اصلا طرف موضوع 2 ومی که گفتید نمیام

با این تیم که تشکیل میدیم میتونیم هر کس تخصصی داره رو تو زمینه خودش کمک کنیم که میشه یک سایت راه انداخت که سفارش کار گرفت
مثلا طراحی وب ، گرافیک ، طراحی صنعتی و سه بعدی و ...

وب به صورت asp core
سیستم عامل ویندوز C# wpf یا java
سیستم عامل لینوکس ( تفننی کار کردم ) فقط java
اندروید Java یا C++(در پروژه های خیلی خاص)
ios و ... هم دست گرمی بوده و تخصصی وقت نزاشتم
روی UI اصلا نمیتونم وقت بزارم البته با CSS/html/Js و محدود Es کار میکنم ولی کلا ui کار نیستم
وردپرس و دروپال و php و ... هم کلا کار نمی کنم و اطلاعی ندارم.

موفق باشید.

Ali.Fatehi
2018-08-11, 22:13
به سلامتی هر زمان به نتیجه قطعی رسیدید در صورتی که دوست داشتید اطلاع بدید اگر از موضوع خوشم بیاد و کاری بتونم انجام بدم همکاری میکنم اگر هم نه که هیچ
به طور مثال اصلا طرف موضوع 2 ومی که گفتید نمیام

وب به صورت asp core
سیستم عامل ویندوز C# wpf یا java
سیستم عامل لینوکس ( تفننی کار کردم ) فقط java
اندروید Java یا C++(در پروژه های خیلی خاص)
ios و ... هم دست گرمی بوده و تخصصی وقت نزاشتم
روی UI اصلا نمیتونم وقت بزارم البته با CSS/html/Js و محدود Es کار میکنم ولی کلا ui کار نیستم
وردپرس و دروپال و php و ... هم کلا کار نمی کنم و اطلاعی ندارم.

موفق باشید.

خوب ممکنه ایده خاصی باشه که اگر مطرح بشه باعث بشه کار لو بره البته امیدوارم برداشت بد نشه و از بنده ناراحت نشید
اما اگر تمایل دارید کار کنید اعلام کنید ادد بشید به گروه تلگرام

uCore
2018-08-11, 23:37
خوب ممکنه ایده خاصی باشه که اگر مطرح بشه باعث بشه کار لو بره البته امیدوارم برداشت بد نشه و از بنده ناراحت نشید
اما اگر تمایل دارید کار کنید اعلام کنید ادد بشید به گروه تلگرام

خوب عزیز اون جوری که بدتره !
شما یعنی با یه ID تلگرام مطمئن میشید که طرح در امنیت؟
در این حالت شما فقط موضوع اصلی میگید و تمام
در اون حالت من از کل صحبت های شما خبر دارم در هر لحطه میتونم جدا بشم و تمام ساخت اکانت جعلی تلگرام که کاری نداره
بعد ببینید اصلا نیازی هست یا نه چون ممکنه کارتون با یه cms اماده تمام بشه یا چند نفر در گروه شما php کار باشن و ... خوب عملا من میشم اضافی

Ali.Fatehi
2018-08-12, 15:16
خوب عزیز اون جوری که بدتره !
شما یعنی با یه ID تلگرام مطمئن میشید که طرح در امنیت؟
در این حالت شما فقط موضوع اصلی میگید و تمام
در اون حالت من از کل صحبت های شما خبر دارم در هر لحطه میتونم جدا بشم و تمام ساخت اکانت جعلی تلگرام که کاری نداره
بعد ببینید اصلا نیازی هست یا نه چون ممکنه کارتون با یه cms اماده تمام بشه یا چند نفر در گروه شما php کار باشن و ... خوب عملا من میشم اضافی

خوب ما بنا رو بر اعتماد گذاشتیم ولی صحبت شما که میگین اگر خوشم اومد یکم به این 7-8 نفری که هستیم بر میخوره
همه میخوایم یه ایده خوب رو اجرایی کنیم
الانم یه ایده داریم البته تکراری هست اما اگر صحیح و تمیز و بی ایراد اجرا بشه جواب میده

uCore
2018-08-12, 20:06
خوب ما بنا رو بر اعتماد گذاشتیم ولی صحبت شما که میگین اگر خوشم اومد یکم به این 7-8 نفری که هستیم بر میخوره
همه میخوایم یه ایده خوب رو اجرایی کنیم
الانم یه ایده داریم البته تکراری هست اما اگر صحیح و تمیز و بی ایراد اجرا بشه جواب میده

ببنید حرف های شما متین و محترم ولی این روش شما 1% هم طبق مباحث co-founder نیست یا حداقل تو 2 پروژه که من شرکت داشتم نبوده و واقعا ندیدم
من اصلا مشکلی با عضو شدن توی گروه ندارم ولی حرف چیز دیگه ای هست
شما با عضو کردن عملا دارید تعهد میگیرد که من نوعی همکاری کنم ؟
در این صورت من از شما معذرت خواهی میکنم و میگم به هیچ عنوان با کاری که ندونم در چه زمینه ای هست همکاری نمی کنم چون بنیاد co-founder حداقل این که من به کاری که میخواید انجام بدید ایمان داشته باشم نه این که فقط بخوام کار بزنم تموم بشه ،من حداقل به این چیزی که گفتم اعتقاد دارم حتی اگر غلط باشه
بازم معذرت میخوام که به بی راهه کشیده شد و وقت شما رو هم گرفتم.

حوله بيتا
2018-08-12, 20:33
با سلام و قت بخیر
این مدل کار کردن قبلا توسط چند نفر پیشنهاد شده و هیچ وقت عملی نیست .اگر قراره همه رایگان کار کنن و زمانی که سایت به درآمد رسید درآمد بین اعضا تقسیم بشه هیچ کس همکاری نمیکنه .این مدل همکاری فقط زمانی به نتیجه میرسه که یک نفر مدیر باشه و به سایرین حقوق پرداخت کنه ..اگر سایت به درآمد رسید سود می کنه واگر نرسید ضرر میکنه . ..
در این حالتی که شما میگید برای مثال تکلیف دامنه چیمیشه ؟ دامنه به اسم چه کسی هست ؟ همکاری تا چه زمانی ادامه داره ؟ و کلی سوال دیگه که هیچ وقت جواب قانع کننده ای نداره .البته فرصت نشده تاپیک رو کامل بخونم .شاید روش شما یه چیز دیگست و من اشتباه متوجه شدم

rahintaxir
2018-08-13, 11:49
با سلام و قت بخیر
این مدل کار کردن قبلا توسط چند نفر پیشنهاد شده و هیچ وقت عملی نیست .اگر قراره همه رایگان کار کنن و زمانی که سایت به درآمد رسید درآمد بین اعضا تقسیم بشه هیچ کس همکاری نمیکنه .این مدل همکاری فقط زمانی به نتیجه میرسه که یک نفر مدیر باشه و به سایرین حقوق پرداخت کنه ..اگر سایت به درآمد رسید سود می کنه واگر نرسید ضرر میکنه . ..
در این حالتی که شما میگید برای مثال تکلیف دامنه چیمیشه ؟ دامنه به اسم چه کسی هست ؟ همکاری تا چه زمانی ادامه داره ؟ و کلی سوال دیگه که هیچ وقت جواب قانع کننده ای نداره .البته فرصت نشده تاپیک رو کامل بخونم .شاید روش شما یه چیز دیگست و من اشتباه متوجه شدم

این حالتی که شما میگید، راه اندازی سایت اشتراکی نیست. این میشه مدیریت تک تفره یعنی یه نفر سایت داره و بقیه رو استخدام می کنه. در مورد سایت های استراکی میشه همین کارهای تجاری رو مثال زد مثلاً میشه گفت دو نفر که میان و یه سرمایه رو می زارن وسط یکی بگه فقط من تو سود شراکت دارم و ضرر کاری به بنده ربط نداره؟!
البته در مورد اعتماد بهتون حق میدم، ولی این مورد رو میشه یا از راه قانونی پیگیر شد یا باید با کسانی هم تیمی شد که سوابق کاری خوبی دارن.
در مورد صاحب و مالک اجزای سایت بودن که این مورد هم میشه با توافق طرفین حلش کرد
در مورد ادامه کار هم بستگی به انسجام تیمی داره اگه انتخاب تیم دقیق و با بررسی شرایط باشه میشه زمانی برای انقضای همکاری تعیین نکرد و همکاری مادام العمر باشه ولی اگه وسط کار قرار باشه که گروه از هم جدا بشه میشه اونم یا از راه توافق و یا از راه قانونی اقدام کرد. مثلاً هرکسی به اندازه سمهش توی سایت حق داشته باشه (که این مورد هم باید در بدو همکاری به صورت درصدی تعیین بشه) و در صورت ترک می تونه سهمشو به بقیه اعضای گروه بفروشه

be099
2018-08-13, 12:13
استارت آپی که دلسوز نداشته باشه شکست میخوره چون همه فقط به فکر $ هست این مردم هنوز لذت کار کردنو درک نکردن و فقط و فقط و فقط به پول فکر میکنن
همه فقط میخوان مدیریت کنن یا از همون اول بحث پول و سرمایه و وسط میکشن
اگه استارت آپی مد نظرت هست خودت همه چیزشو به جون بخر و انجام بده یا اگه مایه داری قسمتاییشو که از توان خودت خارجه بده دیگران انجام بدن
من خودم توی php nodejs اندروید و ... تخصص دارم اونم نه در حد ابتدایی ... ولی واسه استارت آپی که دارم شروع میکنم همه کاری میکنم و اونجاییش که خودم نمیتونم خرج میکنم
همین دیروز به خودم اومدم دیدم من برنامه نویس چنتا آجر دستمه توی یه خیابون پرت با دمپایی دارم دنبال اره الماسی میگردم چرا ؟ چون تا خودت کاری نکنی هیچکس برات کاری نمیکنه
اون آجرا برای کار ما یه نیاز اساسی بود ، من کاری ندارم که کی چکار میکنه کار باید انجام بشه
بجای اینکه توی تلگرام گروه بزنی آستین بالا بزن یه سال دو سال سه سال کار کن هر کاری آنلاین آفلاین ولی فقط کارو بکن همه چیزشم به جون بخر حتی مرگ چون زندگی یعنی کار
ولی برای احمقا زندگی یعنی پول

myr1
2018-08-14, 09:50
سلام می تونی تو هر زمینه که فعالیت داری در نمایشگاه های مختلف شرکت کنی زیرا غرفه سازی (https://raymon-co.com/) یکی از موثرترین از روش های پر بازده برای بازاریابی می باشد.

mohsenshayan
2018-08-14, 11:13
سلام جناب فاتحی نتیجه کار رو اعلام کنید و در صورت لزوم بنده باهاتون همکاری میکنم.
(توی ایران معنی کار تیمی و دسته جمعی رو نمی دونیم یعنی فرهنگش رو نداریم.ان شالله در آینده کارهای تیمی بیشتری شکل می گیره )

Ali.Fatehi
2018-08-14, 11:17
سلام جناب فاتحی نتیجه کار رو اعلام کنید و در صورت لزوم بنده باهاتون همکاری میکنم.
(توی ایران معنی کار تیمی و دسته جمعی رو نمی دونیم یعنی فرهنگش رو نداریم.ان شالله در آینده کارهای تیمی بیشتری شکل می گیره )

سلام
گروه راه اندازی شده دوستان صحبت هایی کردن اما قراره ساعتهایی مشخص بشه که همه حضور داشته باشن
هنوز ایده ای قطعی برای شروع ارائه نشده
تلگرام به بنده پیام بدین لینک گروه بدم خدمتتون

irandoces
2018-08-14, 19:29
دوستانی که پست زدند همگی حرف حق را زدند و پیچیدگی کار شراکت و آن هم مدل شراکتی که ما مد نظر داریم خودش جای بحث دارد، بنده در فضای واقعی دو سال کار شراکتی با یک رفیق صمیمی و مورد وثوق داشتم که الان جدا شده ایم و هنوزم مورد وثوق بنده هستند ولی در بحث شراکت مسائلی پیش خواهد آمد جدای بحث اطمینان، به طور مثال نوع طرز تفکر پیشبرد مجموعه کاری که هر شخصی از ظن، تجربه و نگاه های دیگر به آن می نگرد و این خود باعث ایجاد اختلاف شده و به ناچار که یک زوج به طلاق می انجامد شما هم بایستی مهرش را به طلاق واگذاری نمایی، همانطور که در شرایط مساوی به دو نفر مبلغی پول را بدهیم احتمال برد یک نفر و باخت نفر دیگر وجود خواهد داشت که ملغمه ای از تجربه، سیاست و برنامه ریزی طرفین بوده و از طرف دیگر بحث تلاش و زحمت هست که همیشه طرفین در حال مقایسه زحمت تلاش خود و شریک خود هستند که اگر ما یک شخص با گذشت بسیار باشیم بالاخره روزی خواهد رسید که یک شخص، باعث خواهد شد شراکت به بن بست برسد و نهایتا می رسیم به مرحله واگذاری، که در این مورد استارت آپ ما خیلی سخت خواهد شد و خودش یک ماجرا می شود.
به هر حال این ها تقریبا کلیت جوانب کار است.