PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 70 میلیون پول چه کار می کنید؟؟

mohsenshayan
2018-08-06, 13:14
سلام وقت بخیر .
اگر پستم رو جای نادرستی زدم عذر میخوام.می خوام از عقل شما استفاده کنم .اگر 70 میلیون پول داشته باشید .چه ایده ای را باهاش اجرایی میکنید که به بهترین سود دست پیدا کنید؟
Kimiagar
2018-08-06, 13:41
سلام
از ماشین های ایرانخودرو ثبت نام می کنم برای سال 98
هم سود خوبی روی پولم میاد هم بعد از تحویل قیمت بازار با قیمت کارخانه اختلاف خوبی داره و سود خوبی می کنم

Ali.Fatehi
2018-08-06, 13:45
اگر بتونید با اشخاصی که توی بورس دست دارن کار کنید خوبه و سود خوبی داره
اما اینکه بخواین یه درآمد تضمینی باشه هیچ جا مخصوصا توی ایران نمیتونید پیدا کنید
یا با خرید طلا و منتظر شدن برای بالا رفتن که نگران نباشید تا یکی دو ماه دیگه وضیعت چنان داغون میشه که قیمت طلا 2 برابر هم بیشتر خواهد شد
یا 20-30 تومن بزارید روش از قبرس اروپایی خونه 80 متری بخرید اقامت بگیرید برید راحت بشید

zamin
2018-08-06, 13:55
اما اینکه بخواین یه درآمد تضمینی باشه هیچ جا مخصوصا توی ایران نمیتونید پیدا کنید
یا با خرید طلا و منتظر شدن برای بالا رفتن که نگران نباشید تا یکی دو ماه دیگه وضیعت چنان داغون میشه که قیمت طلا 2 برابر هم بیشتر خواهد شد
یا 20-30 تومن بزارید روش از قبرس اروپایی خونه 80 متری بخرید اقامت بگیرید برید راحت بشید

درود
بدون شک اینمورد امکان اتفاقش بشدت پایین هست
پ.نک البته خرید ارز و دلار سود نداره فقط جلوی ضرر رو میگیره و صد البته حجوم افسارگسیخته ملت به این سمت باعث تضعیف قدرت نیازمندان و ضعیفان میشه
قبول دارم مملکت داغون از بالا ولی دلیلی نیست ما هم داغونتر کنیم راهش تو چیز دیگه ست نه خرید و انباشت....
در خر چون میدونم به اینحرف همین پاسخ رو میدن باید عرض کنم مثل اینه پدر من معتاد و داغون هست و هی وسایل خونه شو میفروشه دود میکنه منم بیام بگم عیب نداره منم ببرم بفروشم...! راهش تو سالم کردن پدر هست که اینجا تغییر سیستم خراب مدیریتی حکومتی

فرانکفورت
2018-08-06, 14:14
تا وقتی رانت هست کاری از دست ما برنمیاد.
مسئولین همه دزد هستن. همشون هم میدونن اگه بخوان یکی دیگه را لو بدن دست خودشون هم رو میشه. و کسی دلش به حال مردم زبون بسته نمیسوزه حتی یک نفر.
مثالتون را یه کم اشتباه گفتین. پدر و پسر هردو اعتیاد دارن متاسفانه. مردم شبیه یه نوزاد داخل این خانواده معتاد هستن. البته الان یه کم دارن بزرگتر میشن.

درود
پ.نک البته خرید ارز و دلار سود نداره فقط جلوی ضرر رو میگیره و صد البته حجوم افسارگسیخته ملت به این سمت باعث تضعیف قدرت نیازمندان و ضعیفان میشه
قبول دارم مملکت داغون از بالا ولی دلیلی نیست ما هم داغونتر کنیم راهش تو چیز دیگه ست نه خرید و انباشت....
در خر چون میدونم به اینحرف همین پاسخ رو میدن باید عرض کنم مثل اینه پدر من معتاد و داغون هست و هی وسایل خونه شو میفروشه دود میکنه منم بیام بگم عیب نداره منم ببرم بفروشم...! راهش تو سالم کردن پدر هست که اینجا تغییر سیستم خراب مدیریتی حکومتی

irandoces
2018-08-07, 10:14
دوست داری در یکسال چند درصد سود داشته باشی؟

sharifpour
2018-08-07, 12:07
درود
درود.
درباره اینکه خرید ارز و دلار سودی ندارد کاملا به جا گفتید و متاسفانه مردم ما تلاش برای حفظ ارزش پولشان را سوددهی می نامند ! اما درباره موضوع بعدی ، در این زمانه بقای فردی مطرح هست نه بقای گروهی ، اینکه مثلا با خرید دلار به قشر ضعیف فشار می آید برای کسی اهمیت ندارد چون الان وضعیتی نیست که مردم به دنبال بقای گروهی باشند.
از دست من و شما هم کاری برای تغییر شیوه مدیریتی ساخته نیست ، اینکه مثلا این اقا 70 میلیون تومان را ارز بخرد یا نخرد هیچ تفاوتی در شیوه مدیریتی نخواهد داشت و صرفا شاهد کاهش ارزش پول خود خواهد شد

as87
2018-08-07, 14:46
فقط اگر 10 نفر مثل ایشون تحت عنوان یک تعاونی کنار هم جمع بشن، مبلغی که ایجاد میشه می تونه به 700 میلیون برسه به همراه 10 نیروی کار فعال و جوان.
که با این مبلغ به راحتی میشه توی اکثر زمینه ها کار کرد.
یقینا سحتی های خودش رو داره و حتی شاید ارزش پولشون بعد از چند سال افت داشته باشه. اما حداقلش این هست که اگر این 10 نفر کنار هم کار کنن و کالایی رو تولید کنند هم به خودشون سود رسوندن و هم اینکه یجای مصرف ارز، می تونن به کشور ارز وارد کنند.
در مورد اینکه الان بحث بقای فردی هست باید خدمتتون عرض کنم که اگر شما میلیاردها تومن پول داشته باشید اما افراد دیگه ای که توی شهرتون زندگی می کنند، از گرسنگی رنج ببرن، هرگز نمی تونید از اموالتون استفاده کنید. ولی اگر شهری داشته باشید که همه حداقل های یک انسان رو دارن و شما یه پول میلیونی داشته باشید خیلی راحت تر می تونید زندگی کنید.

درسته خیلی از ادمها توی کشور ما جای درستی نیستن، اما به شما قول میدم که خیلی از ما ها اگر جای همین ادمهای نادرست بودیم از اون ها دزدتر بودیم.
این متن رو به نظرم هر چند مدت یک بار با خودمون مرور کنیم، بد نیست:

وقتی بچه بودم دلم میخواست دنیا را عوض کنم.

بزرگتر شدم گفتم:دنیا بزرگ است کشورم را تغییرمی دهم.

در نوجوانی گفتم :کشورم خیلی بزرگ است بهتر است شهرم را دگر گون سازم.

جوان که شدم گفتم:شهرو خیلی بزرگ است محله خود را تغییر می دهم.

به میانسالی که رسیدم گفتم :از خانواده ام شروع می کنم.

در این لحظه آخر عمر می بینم که باید از خودم شروع می کردم اگر تغییر را از خودم شروع می کرده بودم خانواده ام ،محله ام،شهرم،کشورم وجهان را به قدرتوانم تغییر می دادم.

sharifpour
2018-08-07, 20:55
فقط اگر 10 نفر مثل ایشون تحت عنوان یک تعاونی کنار هم جمع بشن، مبلغی که ایجاد میشه می تونه به 700 میلیون برسه به همراه 10 نیروی کار فعال و جوان.
یقینا سحتی های خودش رو داره و حتی شاید ارزش پولشون بعد از چند سال افت داشته باشه. اما حداقلش این هست که اگر این 10 نفر کنار هم کار کنن و کالایی رو تولید کنند هم به خودشون سود رسوندن و هم اینکه یجای مصرف ارز، می تونن به کشور ارز وارد کنند.
در مورد اینکه الان بحث بقای فردی هست باید خدمتتون عرض کنم که اگر شما میلیاردها تومن پول داشته باشید اما افراد دیگه ای که توی شهرتون زندگی می کنند، از گرسنگی رنج ببرن، هرگز نمی تونید از اموالتون استفاده کنید. ولی اگر شهری داشته باشید که همه حداقل های یک انسان رو دارن و شما یه پول میلیونی داشته باشید خیلی راحت تر می تونید زندگی کنید.

درسته خیلی از ادمها توی کشور ما جای درستی نیستن، اما به شما قول میدم که خیلی از ما ها اگر جای همین ادمهای نادرست بودیم از اون ها دزدتر بودیم.

رفاه عمومی بحثش با بقای فردی متفاوت هست ، مگر الان میلیاردر های تهران و سایر شهر های بزرگ نمی توانند پول هایشان را خرج کنند ؟ مگر اقازاده ها با سختی پول خرج می کنند ؟ خیر گرامی ، اینکه یک قشر ضعیف وجود داشته باشد هیچ وقت مانع رفاه قشر پردرامد نخواهد بود صرفا افزایش قشر ضعیف جامعه باعث کاهش سطح رضایت و رفاه بصورت عمومی خواهد بود و این نیز صرفا میانگینی برای توصیف وضعیت کلی یک کشور هست نه اینکه لطمه ای به رفاه قشرپردرامد بزند ! کم نیست قشرپردرامدی که نه بخاطر بالا بودن فقیران ایران بلکه بخاطر پیشرفت و زندگی در کشور مدرنیته مهاجرت کردند.
اگر علاقمند به مباحث زیست شناسی هستید کتاب the selfish gene ریچارد داوکینز و homo spiens هراری برای درک عمق خودخواهی انسان خردمند بسیار مناسب هست و برای درک این موضوع کمک خواهد کرد.

درباره ی اصلاح هم خدمت شما عرض کنم که اولا تبدیل واحد پول هیچ موقع دزدی نام نمی گیرد دوما در این وضعیت نابسامان کمتر کسی حاضر به فداکاری بوده و این نیز کاملا مشهود است اکثریت این رفتار هایی که در جامعه شاهد هستیم بدلیل آینده مبهم جامعه است وقتی که اینده یک کشور مبهم باشد این عامل باعث افزایش حسادت ، خودخواهی، تنفر ، کینه ورزِی و دزدی و... خواهد شد بخاطر همین هست که از یک راننده تاکسی گرفته تا .... همه به دنبال افزایش سرمایه و پول با هر نوع راه و دزدی ای هستند ( سیاستمداران و بطور کلی مسئولان یک کشوری که بر پایه ساینس بنا شده باشد تماما به این مسائل آگاه هستند و با رعایت این مسائل تصمیم می گیرند اگر مثال بزنم بخاطر همین نمی توان انتظار داشت که در شرایط بحران مردم بیایند و مثلا ریسک کنند و پول هایشان از دلار و.. به ریال تبدیل کنند، کسی که چنین درخواستی کند معلوم هست که از این مسائل اطلاعی ندارد - رفتار شناسی و جامعه شناسی علم مهمی هست که نباید در اینطور مسائل نادید گرفته شود - هرچند که بیشتر نادیدگرفته می شود - ) ، اگر آینده یک کشور مبهم نباشد ، درامد ها مناسب باشد ، تورم کم باشد ، امنیت شغلی وجود داشته باشد میزان این مسائل تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند .

اگر بخواهم گفته ها خلاصه کنم ، در ذات تمامی جانوران خودخواهی وجود دارد و شما نمی توانید این مورد نادید بگیرید به همین سبب در خیلی از مسائل بقای فردی مطرح هست و این اکثرا بهترین راه برای بقای یک جاندار هست و این راهبردی هست که در اکثر جانوران مخصوصا انسان شاهد هستیم ، با افزایش مبهم بودن آینده نیز شاهد افزایش این موارد در سطح وسیع تری خواهیم بود .

mohsenshayan
2018-08-14, 11:03
با سلام خیلی ممنون از دوستانی که در بحث شرکت کردند.منت بر سر بنده حقیر گذاشتید.
درد و دلتون خیلی زیاد هستش. :)
فقط خدا آخر و عاقبتمون رو ختم به خیر کنه ان شالله.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوست داری در یکسال چند درصد سود داشته باشی؟

سلام به شما.

درصدش رو خودمم نمیدونم امااینی که دستم هست رو ضرر ندهم.یه سودی کنم که حداقل چشم گیرباشه عزیز.

سلام
شرایط خرید خونه در قبرس رو میدونید؟
راحت اقامت میدهند؟

سلام
از ماشین های ایرانخودرو ثبت نام می کنم برای سال 98
هم سود خوبی روی پولم میاد هم بعد از تحویل قیمت بازار با قیمت کارخانه اختلاف خوبی داره و سود خوبی می کنم

سلام به شما .
چه ماشینی مثلا ؟برندش رو می فرمایید؟

سلام
من حاضرم شراکت انجام بدهم اما با اهلش .
irandoces
2018-08-14, 12:47
با سلام خیلی ممنون از دوستانی که در بحث شرکت کردند.منت بر سر بنده حقیر گذاشتید.
درد و دلتون خیلی زیاد هستش. :)
فقط خدا آخر و عاقبتمون رو ختم به خیر کنه ان شالله.

سلام به شما.

درصدش رو خودمم نمیدونم امااینی که دستم هست رو ضرر ندهم.یه سودی کنم که حداقل چشم گیرباشه عزیز.

سلام
شرایط خرید خونه در قبرس رو میدونید؟
راحت اقامت میدهند؟

سلام به شما .
چه ماشینی مثلا ؟برندش رو می فرمایید؟

سلام
من حاضرم شراکت انجام بدهم اما با اهلش .
من میتونم 30% یکساله به شما سود بدم، برگشتی پول رو با یک ماه تاخیر بدم خدمتتون یعنی پول شما 13 ماهه برمیگرده، مجموعا 91 میلیون تقسیم بر 12 ماه (21 میلیون سود).

www.lxl.ir
2018-08-20, 19:16

سلام تو قبرس الان خونه میدن 100 میلیون تومان ؟ یعنی 10 هزار دلار ؟ میشه لینک خرید بدید

Alda
2018-08-21, 12:12
سلام تو قبرس الان خونه میدن 100 میلیون تومان ؟ یعنی 10 هزار دلار ؟ میشه لینک خرید بدید

شنیدی میگن خر رو از قبرس وارد میکنن ؟

unknown64
2018-08-29, 14:02
من میتونم با عقد قرارداد از شما 8 تا 10 میلیون بگیرم یک ساله. از ماه سوم به بعد 15 درصد سود میدم و برای سال دوم این مقدار به 20 درصد افزایش پیدا میکنه.
سودی که به شما میدم در سال اول به نحوی است که شما بعد از یک سال اصل سرمایه ات برگشته و در سال دوم شما هیچ پولی دست من نداری ولی به مدت یک سال ماهی 20 درصد پول اولی که دادی بهت سود میدم همینطوری.
اگر موافق بودی پیغام خصوصی بده بیشتر با هم صحبت کنیم.
این پیشنهاد برای سایر افراد هم است.