PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اقدام نه چندان جالب جیمیل !

elinux.ir
2010-07-27, 18:42
با سلام و عرض خسته نباشید ، خدمت همه کاربران عزیز شاپ کیپر

مدت 2 ماه ( یا بیشتر ) میشه که جیمیل برای ساخت اکانت ، کد فعال سازی میخواد !؟!
جالبه این کد فعال سازی هم باید به موبایل ارسال بشه !
جالبتر از همه جیمیل ایران رو برای ارسال کد قبول نمی کنه !

پس بسیاری از کاربران جدید اینترنت باید قید داشتن Gmail رو بزنن !!! چرا ؟؟؟ چون کد فعال سازی میخواد و هیچ کسی رو من ندیدم که بتونه فعالش کنه !!!

من داخل خیلی از انجمن ها گشتم و چیزی در رابطه با نحوه فعال سازی پیدا نکردم !

حالا جالب تر از همه :

Gmail هایی هم که قبلا ایجاد شدند ، بعد از گذشت یه مدت خاص ، کد فعال سازی میخوان !!!
یعنی یه روز از خواب بلند میشید ، منتظر یه ایمیل خیلی خیلی خیلی مهم از طرف شرکت . . . . هستید ، تا یوزرنیم و پسورد خود را وارد می کنید تا وارد Inbox خود شوید ، یه هو با صفحه " فعال سازی ایمیل " مواجه می شوید !!!

چه احساسی به شما دست میده ؟!؟!؟!
اکانت جیمیلی که حد اقل 3 ساله برای شماست و حداقل 200 نفر آدرس اون رو دارند ، دیگه بسته شده و برای شما نیست !!!!!

یه سری دوستان معتقد هستند که اگر با جیمیل اسپم ارسال کنید اکانت شما بسته می شود ، اما زهی خیال باطل !!

چه اسپم ارسال کنید ! چه نکنید یه روزی بسته میشه !

من خودم چند وقت پیش برای یکی از مشتریانم مجبور به ساخت Gmail شدم ، Gmail رو با موفقیت ایجاد کردم ، کلی هم تعجب کردم که چرا فعال سازی نخواست !
پس از گذشت 4 روز دیگه دیدم وارد نمیشه ! میگه لطفا فعال کنید !

دوستان لطفا نظرشون رو راجع به فعالسازی اکانت جیمیل اعلام کنند .

__________________________________________________ _______________________________

در نظر سنجی در رابطه با این اقدام گوگل هم حتما شرکت کنید : http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1117 (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1117)

__________________________________________________ _______________________________

Gmail=:-h:-h:-h~x(b-(b-(b-(

elinux.ir
2010-07-27, 18:43
ولی فکر کنم با سیمکارت های بین المللی بشه جیمیل رو فعال کرد !
از دوستان اگر کسی سیمکارت بین المللی داره لطفا تست کنه خبر رو بده .

elinux.ir
2010-07-27, 18:46
ولی فکر کنم با سیمکارت های بین المللی بشه جیمیل رو فعال کرد !
از دوستان اگر کسی سیمکارت بین المللی داره لطفا تست کنه خبر رو بده .

تازه الان جیمیل verification code رو Voice call کرده !!! یعنی ، اگر اشتباه نکنم باید با شرکت google تماس بگیری ایمیلت رو بدی ، مشخصات کامل بدی ، بعد فعال بشه !

پس دوستان لطف کنن ، اگر مترجم سراغ دارن ، یه تماس با Gmail بگیرن =)) ببینن جریان چیه ! اگر تماس گرفتید سلام ما رو هم برسونید ! =))=))=))=))

meisam317
2010-07-28, 00:02
هر دم از این باغ بری میرسد . خدا بگم این ا . ن رو ...

elinux.ir
2010-07-28, 11:53
هر دم از این باغ بری میرسد . خدا بگم این ا . ن رو ...

دیگه داره وجود یه سرویس دهنده ایمیل ملی واجب میشه !

e4lyas
2010-07-29, 02:42
این اتفاق 3 باری برام پیش اومد ولی دفعه ی بعدی که امتحان کردم نیومد ... !!!
حتی با پسر عمم اومدم شرط بستم که میاد ( ولی نیومد ... :دی :-<8-}:d )
نمیدونم شاید اون موقع ازمایشی بوده ... !

elinux.ir
2010-07-29, 15:57
این اتفاق 3 باری برام پیش اومد ولی دفعه ی بعدی که امتحان کردم نیومد ... !!!
حتی با پسر عمم اومدم شرط بستم که میاد ( ولی نیومد ... :دی :-<8-}:d )
نمیدونم شاید اون موقع ازمایشی بوده ... !

درسته یه چند مدت ازمایشی بود ، اون موقع که آزمایشی بود به جای شماره موبایل ، برای فعال سازی ایمیل هم قبول می کرد ، اما ایمیل میزد که متاسفانه سرویس قطع است و باید موبایل بدهید و . . .
ولی خیلی آدم اذیت میشه ایمیل چند سالش رو از دست بده ها . . . . .

elinux.ir
2010-07-29, 16:15
در نظر سنجی در رابطه با این اقدام گوگل هم حتما شرکت کنید : http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1117 (http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1117)

mohsen
2010-07-30, 00:20
مطمئنی شایعه پراکنی نمی‌کنی؟!؟ فکر کنم زیادی داره این بحث شلوغ میشه!!!
منبع رسمی داری برای اینکه این تایید اجباری میشه؟
من هفته پیش اکانت ساختم خبری نبود. همین الان هم ساختم مشکلی نبود.
جستجو کردم تو سایت‌های خارجی گفته شده اگه تو یه روز از یه آی پی بیش از 9 تا اکانت ساخته بشه کد میخواد. احتمالا این مشکل به خاطر مشترک بودن آی پی تو آی اس پی شما هست. و گرنه جاهای دیگه این مورد گزارش نشده. مجددا تاکید میکنم من همین الان ساختم هیچ مشکلی نبود!

mohsen
2010-07-30, 00:21
ضمنا تو همون سایت‌های خارجی گفتند اگه کسی برات دعوت نامه بفرسته، با همون آی پی هم می تونی اکانت بسازی، به هیچ وجه جای نگرانی نیست!

elinux.ir
2010-07-31, 15:48
مطمئنی شایعه پراکنی نمی‌کنی؟!؟ فکر کنم زیادی داره این بحث شلوغ میشه!!!
منبع رسمی داری برای اینکه این تایید اجباری میشه؟
من هفته پیش اکانت ساختم خبری نبود. همین الان هم ساختم مشکلی نبود.
جستجو کردم تو سایت‌های خارجی گفته شده اگه تو یه روز از یه آی پی بیش از 9 تا اکانت ساخته بشه کد میخواد. احتمالا این مشکل به خاطر مشترک بودن آی پی تو آی اس پی شما هست. و گرنه جاهای دیگه این مورد گزارش نشده. مجددا تاکید میکنم من همین الان ساختم هیچ مشکلی نبود!

محسن جان ممنون از پیگیریتون ، البته در یکسان بودن ip در isp که شکی نیست ! در منطقه ما همه از یک ip استفاده می کنند ، اما ..... !!!

درسته من هم این موضوع رو شنیدم ، اما داخل یک سری از سایت ها ذکر شده که اگر با جی میل اسپم ارسال کنی کد فعال سازی میخواد ، اما نه !
ولی این که با یک آی پی چند جی میل بسازی کد فعال سازی میخواد رو نشنیده بودم !

others
2010-08-17, 02:57
سیم کارت های که کد ایران ندارن قبول میکنه . فرقی نمیکنه شما زا ایت اعتباری هند یها بخری . از طریق اینترنت هم گوشیتو چک کنی . کار میکنه من با این سرویس های اسم ام اس رایگان انگلیسی و کلک اس ام اس فورواردینگ ننه گوگل رو ....... تا باشه سر ایرانی ها رو بی کلاه نزاره .
هر کس خواست پ خ بده روششو یاد بدم بهش اما خواهشاً روش رو ج نکنین تا گوگل اونم نگیره ازمون

Reza
2010-08-17, 11:03
سلام و تشکر به خاطر ورودتون به انجمن . در ابتدای کار میخواستم معنی جمله زیر رو بدونم :d

فرقی نمیکنه شما زا ایت اعتباری هند یها بخری

در ثانی خواستم روش رو بگید تا ما هم بتونیم اس ام اس رایگان ارسال کنیم و یا توی گوگل ثبت نام کنیم ;)
میتونین توضیحات روش رو به صورت عکس در بیارین و با کپی رایت شاپ کیپر داخل انجمن منتشر کنین . اینجوری گوگل هم متوجه نمیشه :)

elinux.ir
2010-08-25, 16:08
ابتدا یک مطلبی رو بگم بعد بریم سراغ اس ام اس رایگان !

خدا رو شکر Gmail یکی از دوستانی که میگفت شایعه است و اصلا هیچین چیزی امکان نداره و من چن ساله دارم کار میکنم و اسپم میکنم و . . . همین چند روز پیش بسته شد !
البته الان بازش کرده !

میگفت هنگام ورود کد فعال سازی ازم خواست ، که انگار پایین کد فعال سازی هم گوگل لینکی اضافه کرده به نام فعال سازی از کشور !
گفت روی اون کلیک کردم وارد شدم !

والا من که فعال سازی از کشور رو نیمدونم چیه ! اما حالا هرچیه فعال شده دیگه !

خوب شد برای یکی بسته شد تا همه فرق بین شایعه و اطلاع رسانی رو بدونن !

در مورد اسم ام اس رایگان هم :

همچین چیزی امکان نداره ! ( البته هرگز ، هرگز وجود نداره . شاید اون شرکت میخواد خیرات بده یا از پولش سیر شده )

ابتدا جا داره ورود دوست خوبمون others رو به این انجمن خیر مقدم عرض کنم .

درسته شرکت هایی ( خارجی و ایرانی ) وجود دارند که برای جلب مشتری ابتدا تعدادی اس ام اس رایگان به کاربران هدیه می دهند ، یا خدماتی همچون خط اختصاصی و . . . ولی بعد از گذشت مدتی اکانت را پولی می کنند !
یعنی با نیرنگ تمام ، نام خدمات رایگان را روی سیستم های خود قرار می دهند ، یعنی به جای اینکه نام Demo بگذارند با عنوان خدمات رایگان اقدام به جذب مشتری می کنند !
و پس از گذشت مدتی هنگامی که آن فرد درست محتاج آن خدمات است از او در خواست مبلغی می کنند .