PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین جواب

karabama
2018-09-12, 15:42
با سلام نمی دونم باید چه عنوانی انتخاب می کردم
به نظرم رسید میشه یه کاری کر تا با هم فکری دیگران مشخص بشه با یه سرمایه مشخص مثلا 2 میلیون یا هر مقداری چه کارهایی میشه کرد .
مثلا یکی بگه 2 میلیون داره و بهش بگیم چه کاری میتونه انجام داد و هر پاسخی که بیشترین رای را آورد بهش جایزه تعلق بگیره برای شروع شارژ 10000 هزار تومانی ;))

جهت درخواست همیاری برای راه اندازی شغل باید در سایت کارا بازار (http://karabazar.com/) ثبت نام کرده و با شرایط شما شغل راه اندازی می کنیم .

BehroozAhmadi
2018-09-12, 16:01
سلام ، من 6 میلیون تومن دارم .
در زمینه کسب و کار های آنلاین قصد شروع به کار دارم .
در چه زمینه ای فعالیت کنم ؟

karabama
2018-09-12, 16:34
سلام ، من 6 میلیون تومن دارم .
در زمینه کسب و کار های آنلاین قصد شروع به کار دارم .
در چه زمینه ای فعالیت کنم ؟

سایت فروش لوازم و تم تولد .
لوازم و وسایت یکبار مصرف تولد ارزان هستند و قیمت زیادی ندارند مثلا سفره تولد یا کلاه تولد و سایت آتش بازی و کمی هدیه تولد سرمایه چندانی نمیخواهد کمی بگردید قیمت ها را مشاهده کنید و بازار را بسنجید

longman
2018-09-12, 18:24
اگه من بودم یک سایت در زمینه مورد علاقم ایجاد میکردم. بعد مقالات خارجی در اون زمینه رو ترجمه میکردم و واردش میکردم و روی سئو سایت کار میکردم تا به مرور زمان بازدید بگیره و بشه ازش کسب درآمد کرد.

BehroozAhmadi
2018-09-12, 18:52
من خودم علاقه زیادی به کلکسیون دارم .
به نظرتون بازار محصولات کلکسیونی مثل ماکت ماشین و موتور و اکشن فیگور ها و جاسوییچی و فندک های خاص و امثال این ها خوبه ؟

Mr.MAMAD
2018-09-13, 00:32
من خودم علاقه زیادی به کلکسیون دارم .
به نظرتون بازار محصولات کلکسیونی مثل ماکت ماشین و موتور و اکشن فیگور ها و جاسوییچی و فندک های خاص و امثال این ها خوبه ؟

سلام
اگر به صورت اختصاصی وارد این کار بشید کار بسیار خوبی هست ، فقط صبر میخواد حداقل 8 ماه یا بیشتر نیاز هست تا بگیره و اینکه تبلیغات کلیدی باید بکنید که هر کسی نمیتونه این کار رو بکنه

karabama
2018-09-13, 00:58
دوستان در صورتی که وارد ریز کار شوند عالی هستش

livegallery
2018-09-13, 11:12
به نظرم اگه یک طراحی سایت فروشگاهی یا غیر فروشگاهی انجام بشه و از هر زمینه ای مطلب داخلش گذاشته بشه ، همچنین به مرور زمان روی سئوی اون کار بشه ، میشه در آینده از این سایت در آمد زایی کرد .
اما یه پروسه ی بلند مدت 8 یا 9 ماهه هست دیگه...

bestirani2
2018-09-13, 11:25
سلام
تقریبا توی این زمانی که هستیم با 2 میلیون نمیشه هیچ کاری کرد.
بنده پیشنهاد میکنم شما شروع کنید به کارهای پورسانتی. البته اگر قدرت فروش خوبی دارید.
یا هر کار دیگه ای با توجه به توانایی تون.

Alda
2018-09-14, 12:43
سلام دوستان
یه جوون 20 ساله که کل سرمایش 14 تومانه چی پیشنهاد میدین ؟
از این پیشنهاد هایی بدین که سرمایه به فنا نره

bestirani2
2018-09-14, 20:12
سلام دوستان
یه جوون 20 ساله که کل سرمایش 14 تومانه چی پیشنهاد میدین ؟
از این پیشنهاد هایی بدین که سرمایه به فنا نره

سلام
شما چه کاری تخصص دارید؟
روی همون کار کنید. در اصل تخصص خودتون را تبلیغ کنید و مشتری بگیرید.
مثال بخواهم بزنم یکی از کاربران وبزی تا الان برای 3 نفر سایت طراحی کرده و از هر نفر هم 2.5 میلیون گرفته.
حالا این وسط مثلا ممکنه 500 هزار تومان هم تبلیغ کرده باشه تا مشتری بدست بیاره.
به بیان دیگه بخواهم بگم روی رقم پایین شما نیاز دارید یک تخصصی داشته باشید تا بتوانید با پولتون تبلیغ کنید و از تخصص خودتون پول بدست بیارید نه از سرمایتون

karabama
2018-09-18, 00:28
???????????????????????????????????????

مهدی 108
2018-09-24, 08:31
سلام
در حال حاضر راه اندازی سایت فروش فایل جواب میده ؟

moj1rayaname
2018-09-26, 20:07
سلام
در حال حاضر راه اندازی سایت فروش فایل جواب میده ؟

سلام
اره

وارد یک تخصص خاصی بشین / مثلا "هنر"
و
مجموعه هایی آماده کنید به شکل پک و اختصاصی و برای هر محصول 1 هفته وقت بزارین و روی سئو و محتوا بشدت کار کنید و عجله نکنید
چند تا محصول که به این شکل آپلود کردید یواش یواش ورودی گوگل و فروش و جذب مشتری و نگهداری مشتری و بنام شدن...

اما فروش فایل دانشگاهی پیشنهاد نمیکنم از 0 چون محصول مشابه و رقبات زیاده