PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد انتخاب موضوع سایت

rahintaxir
2019-02-12, 09:40
همون طور که از عنوان تاپیک مشخصه دنبال یه موضوع خوب برای راه اندازی سایت هستم
بنده به همراه دو نفر از دوستان وبسایت ایران توشه (http://irantooshe.ir/) رو راه اندازی کردیم که متأسفانه چندان بازدید مفیدی رو به دست نیاورد به همین دلیل می خوایم یه سایت دیگه ای رو در کنار اون شروع کنیم
می خواستم بدونم که در حال حاضر چه موضوعی می تونه زودتر به نتیجه برسه
البته نظر خودمون بیشتر روی موضوع تفریحیه ولی خواستیم قبل از هر چیز با شما عزیزان نیز مشورت کنیم.

irandoces
2019-02-12, 10:21
بنده به همراه دو نفر از دوستان وبسایت ایران توشه (http://irantooshe.ir/) رو راه اندازی کردیم که متأسفانه چندان بازدید مفیدی رو به دست نیاورد به همین دلیل می خوایم یه سایت دیگه ای رو در کنار اون شروع کنیم
البته نظر خودمون بیشتر روی موضوع تفریحیه ولی خواستیم قبل از هر چیز با شما عزیزان نیز مشورت کنیم.

سلام
شما موضوعی رو انتخاب کردین که دیگه کسی دنبالش نیست (مدرک گرفتن و درس خوندن)، دنبال موضوعات عام و فراگیر باشید و پس از انتخاب موضوع ببینید چقدر رقیب در این حوزه دارید و موضوع رو سبک و سنگین کنید

abipooshan
2019-02-12, 10:30
در سایت زدن دقت و مطالعه زیادی بکنید . الان مثل قدیم نیست که یک سایت بزنید و عکس بازیگر بگذارید و بنویسن عکس جدید فلان بازیگر و کلی بازدید داشته باشید الان همه تو پیج خود بازیگران هستن و عکسهای به روز هم همونجا میبینن و یا آهنگ جدید رو در رباتها و کانالهای خود خواننده ها و...
پیشنهاد من به روز بودن و متمرکز بودن بیشتر روی شبکات اجتماعیه

rahintaxir
2019-02-12, 10:43
سلام
شما موضوعی رو انتخاب کردین که دیگه کسی دنبالش نیست (مدرک گرفتن و درس خوندن)، دنبال موضوعات عام و فراگیر باشید و پس از انتخاب موضوع ببینید چقدر رقیب در این حوزه دارید و موضوع رو سبک و سنگین کنید

اینم حرف منطقی هستش

در سایت زدن دقت و مطالعه زیادی بکنید . الان مثل قدیم نیست که یک سایت بزنید و عکس بازیگر بگذارید و بنویسن عکس جدید فلان بازیگر و کلی بازدید داشته باشید الان همه تو پیج خود بازیگران هستن و عکسهای به روز هم همونجا میبینن و یا آهنگ جدید رو در رباتها و کانالهای خود خواننده ها و...
پیشنهاد من به روز بودن و متمرکز بودن بیشتر روی شبکات اجتماعیه

البته ما برای سایت ایران توشه هم به صورت تخصصی کار کردیم ولی خب بازخورد مناسبی نداشتیم این سایت رو هم که راه بندازیم قطعاً به صورت حرفه ای روش کار خواهیم کرد ولی بیشتر ما دنبال موضوعی هستیم که بتونه مخاطب بیشتری رو به خودش جذب کنه

shojaei69
2019-02-12, 13:12
به نظر من هم باید به دنبال دغدغه مردم بود
سایت های استخدامی زیاد شدند، اما اگه سایت جدید با رویکرد جدید و کمی متفاوت در همین موضوع باشه می تونه موفق باشه، چون به دلیل شرایط بد جامعه، خیلی ها به دنبال استخدام هستند

moj1rayaname
2019-02-12, 13:52
اگر محتوا محور باشه باید تخصصی کار کنید / موضوعات تخصصی که شمارو بنوعی منبع بدونن / مثلا فقط پوست هر موضوع مرتبط با پوست
اگر کاربر محور باشه پیشنهادم موضوعی کار کنید که کاربر تلگرامی هم بتونه فعال باشه و از تلگرام فعالیتشو ادامه بده ( یا ایسنتا ) / محدود به سایت نباشه

chichosting.net
2019-02-13, 19:16

با سلام و احترام
اگر میخواهید سریع جا بیوفته بیاد بالا
سرویس بلاگ دهی
پیشنهاد می کنم .

سایت تفریحی بالا 9 ماه فعالیت شبانه روزی باز هم ممکن هست ناکام بماند .
ما بیش از 4 سال هست 25 سایت تفریحی راه اندازی کردیم چندان چنگی به دل نزدند

اما کمتر از 1 سال 10 سرویس بلاگ دهی راه اندازی کردیم هم اکنون در حال بهره دهی هستند با موقعیت های شگفت انگیز و رتبه بالا

موفق باشید .

mehdi123
2019-02-14, 00:02
با سلام و احترام
اگر میخواهید سریع جا بیوفته بیاد بالا
سرویس بلاگ دهی
پیشنهاد می کنم .

سایت تفریحی بالا 9 ماه فعالیت شبانه روزی باز هم ممکن هست ناکام بماند .
ما بیش از 4 سال هست 25 سایت تفریحی راه اندازی کردیم چندان چنگی به دل نزدند

اما کمتر از 1 سال 10 سرویس بلاگ دهی راه اندازی کردیم هم اکنون در حال بهره دهی هستند با موقعیت های شگفت انگیز و رتبه بالا

موفق باشید .

سلام 25 سایت رو چطور اداره کردید؟سرویس وبلاگدهی هزینش یک مقداری بالاست مسلما برای کسی که ندارد به صرفه نیست

mehti64
2019-02-14, 22:42
سلام. وقت بخیر.

بنده در زمینه کسب و کار اینترنتی کارشناس نیستم و اطلاعاتم در این زمینه بسیار کمه.

اما کمی تجربیات خوب و بدی رو که توی این چند سال بدست آوردم و راه های اشتباهی رو که رفتم رو در چند خط تو این تاپیک قرار میدم.

شاید بکارتون بیاد .

-------------------------------------------

برای کسب و کار اینترنتی باید :

1- اطلاعات و دانش فنی شما تو این زمینه بالا باشه تا بتونید در مواقع ضروری بدون تکیه به کسی مشکل تون رو رفع کنید.

2- تیم شما باید شامل افراد با تجربه ، قابل اعتماد ، زحمت کش و توانایی کار در بازه زمانی طولانی رو داشته باشن

3- علاقه و داشتن تخصص در یک زمینه برای شروع کسب و کار اینترنتی تا بتونید در زمینه ای که تبحر دارین خدمات و یا ... ارائه بدین. (انتخاب موضوع بر اساس اطلاعات و دانش و علاقه )

4- تمکن مالی برای شروع و ادامه کار

-----------------------------------------------------

موضوعات متفاوتی وجود داره اما باید ببینیت تو کدوم زمینه دانش و تجربه و علاقه بیشتری دارید.

1- سایت های فروش فایل و .... مشابه ایران توشه دیگه کلا اشباع شدن و اصن اینده ای ندارن . بزرگترین سایت تو این زمینه فایل سل بود که الان دیگه زیاد بازخورد گذشته رو نداره و ...

2- مجله اینترنتی خوبه اما به شرطی که تیم نویسنده قوی داشته باشین و با تولید محتوای سطحی و یا بازنویسی و ... اصن پیشرفت نخواهید کرد.
به سایت های دیجیاتو و رزیاتو و چطور ،توجه کنید که چندتا نویسنده دارن؟ محتوا شون رو ببینید که چقد قویه از نظر فنی و نگارش. کلی نیاز به هزینه تبلیغات دارید. نیاز به محیطی فیزیکی برای کار تیمی دارید. شاید کمی مشابه یه دفتر تحریریه خیلی کوچک با چند نویسنده و طراح و .... و سردبیر و چند نویسنده دورکار.

3- وبلاگ دهی رو که اصن نرید سمتش. اولا دیگه بلاگ نویسی کلا طرفدار نداره و به نوعی محو شده و اینکه به وبلاگ دهی ها توجه کنید همه شدن مرکز ارسال اسپم و مطالب زرد. و اینکه کسیم حوس وبلاگ کنه نهایتش میره سمت بیان

4- به نظرم برید سمت سایت های خدماتی و خدماتی رو که بلد هستید رو ارائه بدین

مثلا سایت بک توریتی رو ببینید . فک میکنم مدیرش خودش برنامه شو نوشته و ایده خیلی خوبی رو استفاده کرده

یا سایت https://rayamarketing.com/ رو ببینید کلی خدمات اررائه میدن که همه مورد نیاز وب مستر ها هستش.

شما بتونید ایده هایی رو که خدماتی رو برای وب مسترها ارائه بده رو شروع کنید پیشرفت مکنید
چون الان دیگه ماشالله همه وب مستر شدن

ببخشید طولانی شد .

mehdi123
2019-02-15, 13:02
سلام. وقت بخیر.

بنده در زمینه کسب و کار اینترنتی کارشناس نیستم و اطلاعاتم در این زمینه بسیار کمه.

اما کمی تجربیات خوب و بدی رو که توی این چند سال بدست آوردم و راه های اشتباهی رو که رفتم رو در چند خط تو این تاپیک قرار میدم.

شاید بکارتون بیاد .

-------------------------------------------

برای کسب و کار اینترنتی باید :

1- اطلاعات و دانش فنی شما تو این زمینه بالا باشه تا بتونید در مواقع ضروری بدون تکیه به کسی مشکل تون رو رفع کنید.

2- تیم شما باید شامل افراد با تجربه ، قابل اعتماد ، زحمت کش و توانایی کار در بازه زمانی طولانی رو داشته باشن

3- علاقه و داشتن تخصص در یک زمینه برای شروع کسب و کار اینترنتی تا بتونید در زمینه ای که تبحر دارین خدمات و یا ... ارائه بدین. (انتخاب موضوع بر اساس اطلاعات و دانش و علاقه )

4- تمکن مالی برای شروع و ادامه کار

-----------------------------------------------------

موضوعات متفاوتی وجود داره اما باید ببینیت تو کدوم زمینه دانش و تجربه و علاقه بیشتری دارید.

1- سایت های فروش فایل و .... مشابه ایران توشه دیگه کلا اشباع شدن و اصن اینده ای ندارن . بزرگترین سایت تو این زمینه فایل سل بود که الان دیگه زیاد بازخورد گذشته رو نداره و ...

2- مجله اینترنتی خوبه اما به شرطی که تیم نویسنده قوی داشته باشین و با تولید محتوای سطحی و یا بازنویسی و ... اصن پیشرفت نخواهید کرد.
به سایت های دیجیاتو و رزیاتو و چطور ،توجه کنید که چندتا نویسنده دارن؟ محتوا شون رو ببینید که چقد قویه از نظر فنی و نگارش. کلی نیاز به هزینه تبلیغات دارید. نیاز به محیطی فیزیکی برای کار تیمی دارید. شاید کمی مشابه یه دفتر تحریریه خیلی کوچک با چند نویسنده و طراح و .... و سردبیر و چند نویسنده دورکار.

3- وبلاگ دهی رو که اصن نرید سمتش. اولا دیگه بلاگ نویسی کلا طرفدار نداره و به نوعی محو شده و اینکه به وبلاگ دهی ها توجه کنید همه شدن مرکز ارسال اسپم و مطالب زرد. و اینکه کسیم حوس وبلاگ کنه نهایتش میره سمت بیان

4- به نظرم برید سمت سایت های خدماتی و خدماتی رو که بلد هستید رو ارائه بدین

مثلا سایت بک توریتی رو ببینید . فک میکنم مدیرش خودش برنامه شو نوشته و ایده خیلی خوبی رو استفاده کرده

یا سایت https://rayamarketing.com/ رو ببینید کلی خدمات اررائه میدن که همه مورد نیاز وب مستر ها هستش.

شما بتونید ایده هایی رو که خدماتی رو برای وب مسترها ارائه بده رو شروع کنید پیشرفت مکنید
چون الان دیگه ماشالله همه وب مستر شدن

ببخشید طولانی شد .

سلام
در مورد سایت ایران توشه باید بگم که این سایت فروش فایل نیست دانلود رایگانه سایت رقیب ما روزی 20000 ورودی گوگل داره حالا نمی دونم چرا سایت ما اینطوری شده مجله اینترنتی هم خوبه باید مطالب خوب گذاشته بشه

محمدی راد1
2019-04-14, 19:32
سلام
در مورد سایت ایران توشه باید بگم که این سایت فروش فایل نیست دانلود رایگانه سایت رقیب ما روزی 20000 ورودی گوگل داره حالا نمی دونم چرا سایت ما اینطوری شده مجله اینترنتی هم خوبه باید مطالب خوب گذاشته بشه

مجله اینترنتی ایده خوبیه به شرطی که راه کسب درآمد از اون رو بلد باشین

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام مجله اینترنتی ایده خوبیه به شرطی که راه درآمد از اون رو بلد باشین

bestirani2
2019-04-17, 00:15
اینم حرف منطقی هستش

البته ما برای سایت ایران توشه هم به صورت تخصصی کار کردیم ولی خب بازخورد مناسبی نداشتیم این سایت رو هم که راه بندازیم قطعاً به صورت حرفه ای روش کار خواهیم کرد ولی بیشتر ما دنبال موضوعی هستیم که بتونه مخاطب بیشتری رو به خودش جذب کنه

اول باید ببینید دلیل اینکه بازخورد مناسب نداشتید چیه بعد برید دنبال یکی دیگه

rahintaxir
2019-04-17, 09:31
اول باید ببینید دلیل اینکه بازخورد مناسب نداشتید چیه بعد برید دنبال یکی دیگه

یه نکته جالب و خنده دار بگم که چن مدته که سایت رو به حال خودش رها کردیم ولی توی همین مدت روزی 200 تا ورودی گوگل داره :| :d
فکر کنم همین جوری آپدیتش نکنیم بهتره :d

bestirani2
2019-04-17, 10:04
یه نکته جالب و خنده دار بگم که چن مدته که سایت رو به حال خودش رها کردیم ولی توی همین مدت روزی 200 تا ورودی گوگل داره :| :d

بخاطر سندباکس گوگل هست
شما نباید توقع داشته باشید یک سایت که تازه اومده شروع کنه کلی بازدید گوگل بگیره
کلا عجله افت کسب و کار های دیجیتال هست
باید صبر و حصوله داشت و ول نکرد

mehti64
2019-04-17, 10:12

سلام.

شما حتما به سایت مدیر وب مراجعه کنید و یک ویدیویی منتشر کردن درباره فعالیت های اینترنتی که از اول داشتن با عنوان شروع من و پی سی دانلود 15 سال پیش

خیلی میتونه کمک تون کنه.

کاش چند سال پیش این ویدیو رو منتشر میکردن.