PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

Esell
2012-01-04, 13:17
سلام

دوستان بنده در مورد سرویس پرداخت 2CheckOut کمی اطلاعات میخوام.
و میدانم که این سایت ایران و چند تا از کشور ها را در تحریم قرار داده و استفاده از آن در سایت های فارسی مجاز نیست
ولی من قصد راه اندازی یک سایت انگلیسی را دارم که میخوام از این سرویس پرداخت اینترنتی استفاده کنم و فقط اطلاعاتم در مورد این سایت کم است.
مثلا این سایت با کل بانک های جهان قرارداد داره؟و از سراسر دنیا میشه از بانک همون کشور پرداخت انجام داد؟
مثلا از ترکیه میشه با داشتن همون کارت بانک رایج کشور ترکیه در سایت 2CheckOut پرداخت انجام داد؟

دوستان به من اطلاعاتی در مورد این سایت بدهید لطفا

یا حق

84edu
2012-01-04, 13:33
این سایت رو نمیشناسم ولی تا جایی که میدونم اینطور سایتها عموماً پذیرنده ویزا کارت، مستر کارت، american express و چند برند مشهور دیگه هستن که از هرجایی قابل استفاده اند :-??

KAREEM
2012-01-04, 13:39
اگه مي خواي سايت انگليسي زبان راه اندازي كني سرويس ادسنس گوگل رو فراموش نكن براي هزينه سايت . توپپپپپپپپپپپه!!!!

Esell
2012-01-04, 14:16
سرویس ادسنس گوگل چی هست؟
من سایت نیازمندی ها به زبان انگلیسی میخوام راه اندازی کنم

84edu
2012-01-04, 14:25
سرویس ادسنس گوگل چی هست؟
من سایت نیازمندی ها به زبان انگلیسی میخوام راه اندازی کنم

ادسنس سرویسی هست که در اون با نمایش آگهی های ادوردز در سایتتون و به ازای هر کلیکی که روی آگهی میشه مبلغی دریافت میکنید که این مبلغ به موارد بسیاری بستگی داره مثل اینکه کلیک از کجا اومده باشه و در پایان چه اتفاقی با اون کلیک بیفته
برای سایت نیازمندیها چرا از پی پل استفاده نمیکنید؟ معروف تر و گسترده تر سرویس میده که :-?

Esell
2012-01-04, 16:54
سایت به صورت پنج زبانه خواهد بود و جدا از هم.
ترکی و فرانسوی و عربی و فارسی و انگلیسی
برای فارسی درگاه پارسیان
برای انگلیسی و فرانسوی پی پال و ویزا
برای ترکی و عربی 2checkout
این 2checkoutکارش طوریه که از کشور پرداخت کننده با بانک همون کشور وچه رو میگیره و فروشنده پول رو میتونه با paypal، visa، masteram،erican expressدریافت کنه.

فقط نمیدونم چجوری این 2checkoutرو درست کنم؟!:-/
از ایران هم که نمیشه ثبت نام کرد