PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک اهنگ های ارامش بخش و ملایم و بدون کلام

yuneskhan
2012-01-04, 17:46
سلام دوستان لطفا این اهنگ رو دانلود کنید و گوش بدید به نظر من که معرکه است ادم خیلی شاد میشه و یاد روزهای پولداریش میفته :d
دانلود ([Only registered and activated users can see links])
در ضمن شما هم اهنگ های ارامش بخشی را که گوش میدید تو این تاپیک قرار بدید.

amirabbas
2012-01-04, 18:18
ممنون یونس خان
لطفا بیشتر از این مطالب قرار بدید

معظمی
2012-01-05, 00:46
این آهنگ در شهرت درست مشابه آهنگ هتل کالیفرنیاست که هر نوازنده ای یک ورژن از اون بیرون داده و بیشتر بخاطر حس غریبی که توشه و از ترکیب گیتار کلاسیک، آکوستیک و الکتریک این حس به وجود اومده. زمانی که در اوج ملودی، صدای ویالون سل رو میشنوی ....
ورژن اصلی آهنگ رو من اینجا میذارم

moji69
2012-01-05, 00:58
اقا دستت درد نکنه اگه از این اهنگ ها داشتی بیشتر بذار

Reza
2012-01-05, 10:45
ممنون از هر دو دوست عزیز
آهنگ ها واقعا زیبا بود
امیدوارم این تاپیک به لطف دوستان ادامه دار باشه

yuneskhan
2012-01-05, 12:01
خواهش میکنم فقط دوستان هرکسی اهنگی مانن اینها داشت دریغ نکنه ممنون

معظمی
2012-01-12, 19:39
چندتا آهنگ بیکلام در سبکهای مختلف ایرانی و خارجی که من خودم خیلی دوسشون دارم

آهنگ Edge Of Darkness یا همون لبه تاریکی اثر eric clapton در دو ورژن مختلف از آلبومی با همین نام
آهنگ بیکلام بسیار زیبای LY_O_LAY_ALE_LOYA از آلبوم SACRED SPRIT روح مقدس که یک آلبوم موسیقی سرخ‎پوستی بسیار زیباست
آهنگ Kristen And Jim بازهم از کلاپتون عزیز از آلبوم Ry Cooder - RUSH soundtrack
آهنگ Revelation اثر خدای گیتار الکتریک Joe Satriani که به احترام اسمش باید ایستاد!
Empress Of The World که یک تراک از پروژه ERA هستش و واقعاً زیباست
a_r__da_ که یم موسیقی ترکی بی‎اندازه زیباست. به هیچ وجه از دست ندید!
آهنگ "از کرخه تا راین" مجید انتظامی - آبروی موسیقی ایران!
موسیقی شماره 7 مجموعه لرد10 که یک ورژن دیگه از همون آهنگ معرفی شده در پست اول این تاپیکه. دوستانی که از دو ورژن قبلی لذت بردن این ورژن رو هم بهشون پیشنهاد میکنم
آهنگ "نوبهار عشق" اثر بهمن. بزرگ مرد گیتار ایران
و آخری یکی از آثار فاخر "ونجلیس" که من به شخصه موسیقی رو با ونجلیس کشف کردم. اون هم با همین تراک. موسیقی فیلم کشف قاره آمریکا

پیشنهاد: دوستانی که دانلود میکنن حداقل یک تراک موسیقی بیکلام مورد علاقه خودشون رو تو این تاپیک معرفی کنن. میتونیم از سلایق هم لذت ببریم. اگر سرعت اینترنت بالایی دارید بگید تا برای همه فول آلبوم قرار بدم ولی اگه کسی اینترنت پرسرعت نداره کار الکی نکرده باشم. اگه آهنگ یا آلبومی هم مدنظر دارید عنوان کنید. چندترابایت موسیقی دارم میگردم اگه داشته باشم قرار میدم.
خیلی خوب میشه این تاپیک ادامه دار باشه. مثلاً من "برای پست بعدی" یه پیشنهاد میدم هرکی داره قرار بده و اون فرد برای پست بعد پیشنهاد جدید بده. "اگه کسی نداشت" خودش بذاره و یه پیشنهاد دیگه ارائه بده

پیشهاد پست بعدی: آلبوم باران عشق اثر "ناصر چشم آذر" - مایه افتخار موسیقی ایران.

معظمی
2012-01-12, 19:57
ادامه پست قبل بخاطر محدودیت در تعداد پیوستها. گویا 5تا فایل بیشتر نمیشه تو هر پست پیوست کرد.

معظمی
2012-01-12, 20:12
آخرین آهنگ که حجمش زیاد بود مجبور شدم فشره کنم و دو تکه کنم تا پیوست بشه. از فشرده خارج کنید و همه پارت ها رو در کنار هم قرار بدید و فایل نهایی رو استخراج کنید.

معظمی
2012-01-15, 02:13
ناصر چشم آذر رو فکر میکنم همه به اندازه کافی بشناسن و اهالی موسیقی ایرانی ارادت خاصی نسبت به ایشون دارن
نیازی به معرفی استاد نیست. ولی در مورد آلبوم باران عشق همینو بگم تا امروز چند میلیارد بار توسط صدا و سیمای بدون اجازه :)) و بدون پرداخت هیچ پولی پخش شده و بعضی از تراکهاش رو روزانه چندبار میشنویم
این آلبوم جزء بهترین کارهای استاد هست و من بعید میدونم حتی خود "ناصر چشم آذر" هم بتونه آلبومی بیرون بده که در زیبایی به این اندازه مسحورکننده باشه و به این شهرت برسه.

"لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])"
پسورد فایل فشرده: [Only registered and activated users can see links]
حجم فایل 47 مگ
ریکاوری 5%
-------
توضیح در مورد پسورد: به زودی یک سایت دانلود مجموعه های هنری (تمام فیلدهای هنری) ایجاد خواهم کرد و الآن در شرف راه اندازی هستم. البته برای شروع بیشترین تمرکز بر روی گرافیک (درتمام زمینه های گرافیکی) و موسیقی (99% بیکلام) خواهد بود. آدرس سایت هم همون آرت پرشین خواهد بود.
هزینه های تأسیس سایت دانلود به شدت زیاده و من فعلاً دست تنهام. تا راه اندازی نهایی، لینکهارو اینجا میذارم دوستان استفاده کنن

=============================================

آلبوم Classical Piano اثر بابک رهنما

بابک رهنما رو شاید خیلی ها بخاطر ترانه هایی که گاه و بیگاه بیرون میده بشناسن. ولی بابک رهنما قبل از خواننده بودن یک موزیسین بسیار زبده و یک تنظیم کننده بسیار چیره دست و درکل یک هنرمند تمام عیاره. در نواختن پیانو، گیتار و سازهای الکترونیکی تبحر تمام داره و منزل ایشون بیشتر شبیه به یک استدیو هست تا منزل!
کارهای رهنما بصورت فوق حرفه ای انجام میشن و ویدئوهایی که بیرون داده هم همگی حرفه ای بودن و اگه توی ایران بود این رو با قطعیت میشه گفت هیچ کس تأکید مضاعف میکنم هیچ کس جرأت قدعلم کردن جلوی نام بابک رهنما رو نداشت! رهنما درحال حاضر در کشور انگلیس زندگی میکنه و بسیار جای حسرت داره که اکثر ریلیزهاش باید برای غیرایرانیها باشه.

باتوجه به این موضوع که پیانو یک ساز شرقی نیست و از ابتدا ملودی هایی که برای این ساز نوشته شده متفاوت از ملودی های شرقی بوده ولی تعداد معدودی از هنرمندان ایرانی تونستن این ساز رو با ملودیهای شرقی هم نوا کنن و یکی از این آثار، آلبوم پیانو کلاسیک بابک رهنماست که هنگام شندین تراکها احساس ایرانی بودن ملودی و ایرانی نواختن ساز رو به خوبی میشه درک کرد. پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دست ندید و دانلود کنید.

"لینک دانلود آلبوم ([Only registered and activated users can see links])"
حجم فایل 18 مگ
تعداد تراک 6 عدد
ریکاوری 5%

معظمی
2012-01-15, 02:39
کریس اسفیرس Chris spheeris یکی از موزیسین های مورد علاقه من و البته هر فردی که به موسیقیهای نیوایج (عصرنو) گوش میده هست. شاید اسفریس توی ایران زیاد شناخته نشده باشه ولی این اطمینان رو میدم این گمنامی فقط در شهرت خودشه نه آثارش. بسیاری از آثار اسفیرس رو بارها و بارها شنیدیم ولی نمیدونستیم ساخته چه کسی هستن.
بیشترین علاقه و تخصص کریس اسفیرس با ساز سا‏کسیفون هست ولی تراک First Kiss از معدود آثاری هست که در اون از گیتار استفاده شده. ابتدای موسیقی با نوای آرامش بخش گیتار به سبک کلاسیک شروع شده، سپس ریتم ملودی با نوای گیتار به سبک پاپ کمی تند شده و با همنوازی سا‌کسیفون ملودی به اوج خودش میرسه.

معظمی
2012-01-15, 03:30
خیلی ها بارها عبارت موسیقی درمانی رو شنیدن ولی تعبیر درستی از این عبارت توی ذهنشون ایجاد نشده. قصد مطرح کردن موسیقی درمانی رو ندارم ولی برای معرفی این آلبوم نیاز بود این موضوع رو مطرح کنم.
احتمالاً خیلی ها مثل من با مشکل اختلالات خواب مواجه هستن. شیوه های درمان زیادی هم برای این مشکل مطرح شده که یکی از این شیوه ها، موسیقی درمانیست.

زمانی که Dan Gibson و دکتر Lee R. Bartel باهم بر روی آلبوم Sleep Deeply کار کنند، نتیجه چیزی دور از انتظار نخواهد بود! اکثر آثار گیبسون تلفیقی از پیانو ، گیتار ، فلوت و …. همراه با صدای طبیعت، پرندگان، دریا، رودخانه و … هست. در مورد گیبسون گفته شده با ترکیب اصوات سازها، صدای پرندگان بومی جنگلهای آمازون و ... رو ایجاد میکنه درحالی که هرگز اون پرنده ها رو ندیده!!!

وقتی که قدرت نت نویسی دن گیبسون (با بیشتر از 150 آلبوم ریلیز شده!) درکنار علم نوین پزشکی و روانپزشکی قرار بگیره، آثاری خلق میشه که با شنیدنشون بی اختیار به خواب عمیق فرو میرید! من در دوران دانشجویی کارشناسیم این آلبوم رو به 3نفر دادم (که همگی معمولاً تا نیمه های شب بیدار مینشستیم) و ازشون خواستم چشماشون رو ببندن و با هدفون به این آلبوم گوش بدن. فردا صبح هر سه نفر از دوستان به من گفتن هیچ کدوم یادشون نمیاد تراک دوم این آلبوم رو شنیده باشن :d . هر سه نفر توی تراک اول خوابیده بودن!

یکی از دوستان یک جمله در مورد این آلبوم همون موقع به من گفت که من اینجا مینویسم:
گفت باید به سازنده این آلبوم گفت کارت خیلی عالیه دمت گرم ولی یک ایراد بزرگ تو کارت داری؛ اونم اینه که هیچکی تراکهای آخر آلبومت رو نمیتونه بشنوه! :d

با اینکه این مجموعه از روی نت دانلود شده و اورجینال نیست، ولی خوشبختانه از کیفیت بسیار خوبی برخورداره (210kbps). البته کیفیت اورجینال این مجموعه هم در آرشیو من موجوده ولی حجم بالایی داره. اگه مایل بودید اعلام کنید تا لینک اورجینالشم قرار بدم. طبیعتاً استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته هولوفونیک در ضبط تراکهای اورجینال، اثربخشی آلبوم رو صدبرابر میکنه. با توجه به حجم بالای اورجینال، اگر تعداد درخواست دهنده ها زیاد باشه آپلود میکنم.

"لینک دانلود آلبوم ([Only registered and activated users can see links])"
حجم فایل 92 مگ
تعداد تراک 8 عدد
ریکاوری 5%

yasinkhorram
2012-01-15, 06:05
منم مشکل خواب دارم ایشالا که کارساز باشه
نتیجه رو همینجا اعلام میکنم
ممنون از شما

ARCHIVEMASTER
2012-01-15, 08:47
این هم یک آهنگ بسیار زیبا : دانلود مستقیم ([Only registered and activated users can see links] %5D.zip)

آهنگ زیبای “غروب در سنت تئودور” ، تصویری از تنهایی و خیال پردازی

یک ملودی متفاوت ، تلفیق بسیار زیبای گیتار و پیانو در این آهنگ به خوبی حس تنهای و وهم را در ذهن تداعی می کند . موسیقی که می داند چگونه صحبت کند ، البته "بدون کلمات" …

معظمی
2012-01-16, 04:26
احمد پژمان رو خیلیها به علت تدریس ایشون در دانشگاه هنر تهران و شهرت بسیار خوبی که دارن میشناسن. نام و آثار احمد پژمان رو نه تنها ایرانیها بلکه بسیاری از مردم دنیا میشناسن و شهرت ایشون به نوعی تداعیگر موسیقی کلاسیک و همچنین نیوایج در ذهن بسیاری از هنرمندان و هنردوستان در سراسر دنیاست!
کافیه نام ایشون رو به فارسی و به انگلیسی در موتورهای جستجو سرچ کنید و هزاران صفحه در رابطه با ایشون پیدا کنید! ایشون فارغ التحصیل دکتری آهنگ سازی از دانشگاه Columbia University یکی از معتبرترین دانشگاه های آمریکایی واقع در نیویورک هست. استاد پژمان، سابقه فعالیت هم به عنوان نوازنده و هم به عنوان رهبر در تعداد زیادی ارکستر سمفونی رو در کارنامه هنری خودش داره و و به جرأت میشه گفت یکی از برجسته ترین و هنرمند ترین اساتید موسیقی معاصر در کشور هست!

شاید نام احمدپژمان برای خیلی ها تازگی داشته باشه ولی به همه این اطمینان رو میدم که این موضوع در رابطه با آثار ایشون به هیچ عنوان مطرح نیست و شاید روزانه در خلال کارهای روزمره ای که درحال انجامشون هستید بارها آثار ایشون رو شنیده باشید. اینجور بگم اگر استاد احمد پژمان نبود، یقیناً سینمای ایران و به خصوص فیلم های تولید شده توسط صدا و سیما "از نظر موسیقی متن فیلم" هیچ چیزی برای گفتن نداشتند!

آلبوم خاطرات فردا یکی از شاهکارهای بیاد ماندنی احمد پژمان هست. آلبومی که شاید نامش رو نشنیده باشید ولی از تک تک تراک های اون خاطره دارید! در تاریخ سینمای ایران شاید معدود فیلمی بشه پیدا کرد که در صحنه های حماسی، صحنه های ترسناک(!)، صحنه های استرس زا و حساس فیلم و صحنه های غمناک از موسیقی های موجود در تراک های این آلبوم استفاده نکرده باشه!!!

اگر میخواهید بترسید! اگر میخواهید استرس داشته باشید! اگر میخواهید به تیزری که ساخته اید رنگ و بویی حماسی ببخشید، اگر میخواهید از یک تکه فیلم "حتی با بازیگری بسیار ضعیف"، صحنه ای عمیقاً غمناک، حماسی، ترسناک و مملو از استرس و هیجان ایجاد کنید، چاره کار استفاده از تراک های موجود در این آلبوم هست.

خاطرات فردا نامی بسیار زیبا و مفهومیست که درخور اینچنین آثار بیاد ماندنی و ارزشمندی هست. سعی کنید هنگام گوش دادن به این آلبوم به یاد بیارید چند فیلم دیده اید که از ملودی های احمد پژمان استفاده کرده اند و یا حتی الهام گرفته اند؟

طبیعتاً حق تألیف آلبوم خاطرات فردا تا ابدالدهر برای استاد احمدپژمان محفوظ خواهد بود ولی تا جایی که من میدونم درحال حاضر هیچ کمپانی انتشار این آلبوم رو برعهده نداشته و تنها راه دریافت این آلبوم دانلود از طریق اینترنت هست. البته در اصل این آلبوم 10سال پیش توسط انتشارات هرمس منتشر شده، من هرچقدر گشتم نتونستم در بازار نسخه هایی از این آلبوم رو پیدا کنم و تقریباً پیدا کردن نسخه های فروش نرفته در بازار غیرممکنه. دوستانی که میخوان از این صنعت حمایت کنن (استاد نیازی به حمایت امثال ما نداره)، از لینک زیر آلبوم رو با کیفیت اورجینال خریداری کنن.
[Only registered and activated users can see links]

ARCHIVEMASTER
2012-01-17, 23:01
آهنگ بیکلام ساز دهنی اگه داری بزار بدجوری طالب ام

drh4m3d
2012-01-23, 17:45
دیگه انقدر ارز و سکه گرون شده اهنگهای ارامبخش افاقه نمیکنه

معظمی
2012-02-06, 04:48
پیشنهاد می کنم این کلیپ ۳ دقیقه ای رو به هیچ عنوان از دست ندهید!

معظمی
2012-02-06, 04:59
رائول دی بلاسیو متولد ۱۹۴۹ پیانیست جویای نام آرژانتینی است که در سبک Easy listening و جاز آمریکای لاتین به آهنگسازی مشغول است. یکی از تراک های آلبوم La historia del Piano de América که در سال ۲۰۰۶ توسط این آهنگساز منتشر شده Corazon de nino نام دارد که بارها از شبکه های مختلف صدا و سیما پخش شده است. آهنگ فوق العاده زیبایی که با پیانو نواخته شده و هرگز از شنیدن آن خسته نخواهید شد.

معظمی
2012-02-09, 03:44
سلام
3سال پیش بود این آهنگ رو روی یکی از دی وی دی هام پیدا کردم. نه اسمی داره نه مشخصاتی نه نام آهنگ ساز و خلاصه هیچی نشانه ای
ولی وقتی گوشش میدم انگار جادو میشم. بی اندازه آرامش بخشه. حتماً دانلود کنید و مثل من میلیاردها بار از شنیدنش لذت ببرید

معظمی
2012-02-09, 04:34
قبل از معرفی آهنگ بگم این آهنگ ها و مطالبی که اینجا گذاشتم رو اگر چندسال توی نت بگردین هم نمیتونین گیر بیارین و این از ویژه ترین مطالبی هست که من توی این تاپیک قرار دادم. دارندگان سایت های دانلود و تفریحی میتونن از این مطلب استفاده ویژه کنن!

آهنگ فوق العاده زیبای Careless Whisper با معادل فارسی باغ بی برگی اثر Richard Clayderman & James Last معروف به موسیقی فیلم انیمیشن سریال آنه شرلی! بله همه این موسیقی رو هزاران بار در کارتون زیبای آنه شرلی شنیدیم با دکلمه جادویی استاد مد قالچی! این آهنگ در سال 1992 با همکاری مشترک دو غول بزرگ موسیقی جهان یعنی ریچارد کلایدرمن Richard Clayderman و جیمزلست James Last ساخته شد. این آهنگ تراک سوم آلبوم Together At Last ریچارد کلایدرمن بود که از جمله آثاری بود که به عنوان یک شاهکار موسیقی شناخته شد و هرگز در تاریخ بشر تکرار نخواهد شد! این آهنگ به اندازه ای زیبا بود که به سرعت نور در بین میلیونها نفر پخش شد و حتی در انیمیشن سریالی آنه شرلی ازش استفاده شد. خواننده های بزرگی روی این آهنگ خوندن و هزاران آلبوم موسیقی بیرون داده شد. شهرت این آهنگ به اندازه ای هست که تقریباً همه 80میلیون نفر مردم ایران از این آهنگ خاطره دارن و این فقط مختص مردم ایران نیست. این تراک در قلب مردم جهان زندست.
خیلی جالبه بدونید از سال 1992 تا به امروز بیشتر از هزار ورژن از این تراک توسط نوازنده ها و آهنگ سازهای مختلف ساخته شده!

واما چه آهنگ هایی در این مطلب پیوست شدن؟
- ورژن اصلی Careless Whisper ساخته ریچارد کلایدرمن و جیمز لست
- 3ورژن بسیار زیبای دیگه از آهنگ Careless Whisper که من از بین صدها ورژن دیگه از این آهنگ انتخابشون کردم. حقیقتاً زیبایی هر کدوم از این تراکها به اندازه ورژن اصلی هست. پیشنهاد میکنم همه رو دانلود کنید
- و در انتها تراک شماره1 آلبوم THE POWER OF LOVE جورج مایکل (جورج میشل-گئورگ میکل) GEORGE MICHEL که بر روی این آهنگ خوند و انصافاً از بین هزاران نفری که روی این آهنگ خوندن قشنگ تر خونده!

جورج میشل از خواننده های مورد علاقه منه. من به تمام آثارش احترام میذارم و برای صدای خوبی که داره ارزش زیادی قائلم. ولی اگر بخوام از تمام آلبومهاش یک آلبوم رو انتخاب کنم قطعاً آلبوم THE POWER OF LOVE رو انتخاب خواهم کرد و اگر بخوام از این آلبوم بهترین تراک رو انتخاب کنم قطعاً تراک Careless Whisper رو انتخاب خواهم کرد. این تراک به اندازه ای زیبا ساخته و تنظیم شده که قول میدم کمتر از 1000 بار گوشش ندین!

تقدیم به اعضای "شاپ کیپر"

معظمی
2012-02-09, 06:00
2536
Ennio Morricone یکی از بزرگترین موسیقی دانهای حال حاضر دنیاست. از انیو موریکو‎نه میشه به قدر یک کتاب نوشت و توی این پست قصد معرفی ایشون رو ندارم. برای خوندن زندگی نامه ایشون میتونید از این لینک ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید.
فیلم سینمایی حرفه ای professional سال 1981 یکی از زیباترین فیلمهای فرانسوی با بازی ژان پل بلموندو هست که ساخت موسیقی متن این فیلم رو انیو موریکونه بر عهده داشت. من اعتقادم بر اینه این فیلم بسیار خوش ساخت هست ولی علت شهرت این فیلم فقط و فقط بخاطر موسیقی معروف فیلم هستش وگرنه اگر موریکونه برای این فیلم آهنگ بسیار زیبای Chi Mai رو نمی ساخت قطعاً به این شهرت نمی رسید. دلیلمم بر این ادعا اینه که جایزه هایی که این فیلم بخاطر موسیقیش گرفته بیشتر از جایزه های خود فیلمه!

این فیلم تابحال بارها از صدا و سیمای ایران هم پخش شده و مطمئنم 90درصد بچه های این انجمن مدتها این آهنگ، زنگ موبایلشون بوده! برای این مطلب تمام ورژن های این آهنگ که همگی توسط خود انیو موریکونه ساخته شدن رو پیوست کردم. 8ورژن متفاوت توسط آهنگساز ساخته شده که تعدادی از اونها با صدای خواننده هستش. تقریباً هیچ جا نمیتونید تمام 8 ورژن رو با هم پیدا کنید و این تراکها از بین 15 دی وی دی آهنگ استخراج شدن!
از شنیدنشون لذت ببرید.

---------
آقا رضا اگر این تاپیک رو دنبال می کنی لطفاً محدودیت حجم فایلهای موسیقی رو بیشتر کن بالای 10 مگ آپ نمیشه. ممنون

mjmj
2012-02-09, 18:21
این آهنگ را حتما دانلود کنید از بهترین های موسیقی فیلم است

معظمی
2012-02-09, 18:54
این آهنگ را حتما دانلود کنید از بهترین های موسیقی فیلم است

لطفاً در پیش بردن این تاپیک کمک کن هیچ کس اینجا چیزی نمیذاره شدم متکلم وحده

معظمی
2012-02-09, 19:07
یک موسیقی بیکلام بسیار زیبا
ترکیبی از صدای گیتار و صدای دریا. در این موسیقی گیتار به سبک دوئیت نواخته شده و دو هنرمند واقعاً توانا در سبکهای کلاسیک و پاپ 5دقیقه و 40 ثانبه هنرمایی کرده اند! قدرت نوازندگی و قدرت ملودی این تراک به اندازه ای بالاست که کلمات قادر به وصف زیبایی این موسیقی نیست.
از اونجایی که صدای دریا تم این ملودی قرار داره این حس رو به آدم میده که کنار ساحل نشسته به امواج دریا نگاه میکنه و گیتار میزنه
چه حس خوبی
لذت ببرید

mjmj
2012-02-10, 13:22
لطفاً در پیش بردن این تاپیک کمک کن هیچ کس اینجا چیزی نمیذاره شدم متکلم وحده

چه کسی می خواهد من تو ما نشویم خانه اش ویران باد
من اگر ما نشوم تنهایم
تو اگر ما نشوی خویش تنی
از کجا که من تو شور یکپارچگی را درشرق باز برپا نکنیم
من اگر برخیزم
تواگر برخیزی
همه بر می خیزند
حمید مصدق.
چند شب پیش یکی از بچه ها یه کتاب از حمید مصدق برام آورد
یکی از دل مشغولی های من جمع کردن کتاب های کهنه است البته نه برا فروش همین جوری عشقی
ولی حمید مصدق کیه؟
شاید این شعر زیبا را بارها شنیده اید
تو به من خندیدی
و نمی دانستی
من به چه دلهره از باغچه همسایه
سیب را دزدیم
باغبان از پی من تند دوید
سیب را دست تو دید
غضب آلوده به من كرد نگاه
سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاك
و تو رفتی و هنوز
سالهاست كه در گوش من آرام آرام
خش خش گام تو تكرار كنان
می دهد آزارم
و من اندیشه كنان غرق این پندارم
كه چرا
خانه كوچك ما سیب نداشت
این از کارهای حمید مصدق است
به قول ویکی که کار نوشتن منو آسون کرد

حمید مصدق بهمن ۱۳۱۸ در شهرضا متولد شد. چند سال بعد به‌همراه خانواده‌اش به‌اصفهان رفت و تحصیلات خود را در آنجا ادامه داد. او در دوران دبیرستان با منوچهر بدیعی، هوشنگ گلشیری، محمد حقوقی و بهرام صادقی هم‌مدرسه بود و با آنان دوستی و آشنایی داشت.

مصدق در ۱۳۳۹ وارد دانشکدۀ حقوق شد و در رشتۀ بازرگانی درس خواند. از سال ۱۳۴۳ در رشتۀ حقوق قضایی تحصیل کرد و بعد هم مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد گرفت. در ۱۳۵۰ در رشتۀ فوق لیسانس حقوق اداری از دانشگاه ملی دانش‌آموخته شد و در دانشکدۀ علوم ارتباطات تهران و دانشگاه کرمان به‌تدریس پرداخت.

وی پس ار دریافت پروانۀ وکالت از کانون وکلا در دوره‌های بعدی زندگی همواره به‌وکالت اشتغال داشت و کار تدریس در دانشگاه‌های اصفهان، بیرجند و شهید بهشتی را پی می‌گرفت.

در ۱۳۴۵ برای ادامۀ تحصیل به‌انگلیس رفت و در زمینۀ روش تحقیق به‌تحصیل و تحقیق پرداخت. تا سال ۱۳۵۸ بیشتر به‌تدریس روش تحقیق اشتغال داشت و از ۱۳۶۰ تدریس حقوق خصوصی به‌خصوص حقوق تعاون. مصدق تا پایان عمر عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی بود و مدتی نیز سردبیری مجلۀ کانون وکلا را به‌عهده داشت.

حمید مصدق در هشتم آذرماه ۱۳۷۷ بر اثر بیماری قلبی در تهران درگذشت.

و اینم یه موزیک با شعراو
شعر و شعرخوانی حمید مصدق
موسیقی: محمد سریر
آواز: محمد نوری
[Only registered and activated users can see links] 506939614E73625631347343505A4A336C3838533465517852 51557A2F413D3D/?c=993

عمر لینکش بستگی به صاحب لینک بستگی داره که من نیستم

اینم از مدیا لینکش

ولی ولی

یه موزیک ویدئو آرام بخش

704x400 (1.76:1), 29.970 fps, XviD build 50 ~1894 kbps avg, 0.22 bit/pixel
1.66 Gb
2010 Relaxvideo
عنوان:باغ ژاپنی
سال : 2010
ژانر: Relaxvideo
کشور : USA
مدت زمان: 1:53:33
کارگردان : Tony Helslut
اطلاعات: برای مراقبه و تفکر آرام به هنر ظریف : باغ های با شکوه با مجسمه ها و سنگ های جادویی و گیاهان

عمر لینک تا دوهفته مستقیم

[Only registered and activated users can see links] 46486439654F67693536694850466F45716632554A64784E75 3242556C513D3D/?c=1112

meisam317
2012-02-10, 20:17
ولی ولی

یه موزیک ویدئو آرام بخش

704x400 (1.76:1), 29.970 fps, XviD build 50 ~1894 kbps avg, 0.22 bit/pixel
1.66 Gb
2010 Relaxvideo
عنوان:باغ ژاپنی
سال : 2010
ژانر: Relaxvideo
کشور : USA
مدت زمان: 1:53:33
کارگردان : Tony Helslut
اطلاعات: برای مراقبه و تفکر آرام به هنر ظریف : باغ های با شکوه با مجسمه ها و سنگ های جادویی و گیاهان

عمر لینک تا دوهفته مستقیم

[Only registered and activated users can see links] ml

اقا این لینکش پاک شده لطفا جای دیگه آپلود بکنید

mjmj
2012-02-10, 20:22
اقا این لینکش پاک شده لطفا جای دیگه آپلود بکنید

لینک درست شد چک کنید مشکل داشت بگید

معظمی
2012-02-11, 03:59
موسیقی بیکلام الهه ناز در سبک بلوز که از معروفترین موسیقی بیکلامهاست و بارها در شبکه های تلویزیونی هم ازش استفاده شده.

معظمی
2012-02-19, 03:12
احتمالاً شما هم مثل من تابحال بیشتر از ده بار فیلم بسیار زیبای پاپیلون (پاپیون) رو از شبکه های تلویزونی ایرانی دیدید. این فیلم یکی از زیباترین فیلمهای تاریخ سینماست و به اندازه ای زیبا و احساسی ساخته شده که زمان فرار پاپیلون از اون جزیره من همیشه اشک به چشمام میاد
یادش بخیر شبای خوابگاه این فیلم رو میذاشتیم و هرشب میدیدیم!
موسیقی متن این فیلم به اندازه ای مشهوره که من جسارت نمیکنم درموردش بنویسم. مطمئنم بعد از دانلود این تراک موسیقی به یاد زنگ خور موبایل خودتون یا یکی از اطرافیانتون میفتید! چون این موسیقی توسط خیلی از ماها برای رینینگتون موبایلمون استفاده شده و واقعاً مشهوره. البته این شهرت جهانی هست و مختص ایران نیست. از شنیدنش لذت ببرید.
=====
ورژن سبکش رو قرار دادم تا بهانه ای برای سنگین بودن موسیقی ها نداشته باشید ;)

معظمی
2012-02-19, 04:03
مطالبی که در مورد ساز گیتار توی نت و کتب هنری نوشته شده به اندازه ای کفایت میکنه که نه تنها من بلکه هیچ فرد دیگه ای جرأت قلم زدن در مورد این ساز رو نداشته باشه!
ولی امروز قصد دارم گلچینی رو برای شما دوستان عزیزم توی این فروم قرار بدم که بعد از خوندن این مطالب و شنیدن موسیقی ها روحتون تازه بشه
گروم gipsy kings (جیپسی کینگز) یکی از گروه های برخاسته از دل مردم (و نه از اشراف و مرفهین بی درد) هست! گاهی توی کلیپ های ونجلیس می بینیم ونجلیس داره با یک پیانوی چندصدمیلیون تومانی یک ملودی رو اجرا میکنه! یا مثلاً ریچارد کلایدرمن داره با یک تیونر 12 میلیون تومانی ساز پیانو رو کوک میکنه! دیدن اینچنین صحنه هایی گاهی من رو به این فکر میکشونه که آیا موسیقی و بطور کلی‎تر "هنر" از آن اشراف و اشراف زادگان هست یا من و امثال من هم میتونیم هنرمند باشیم و هنر رو بشناسیم. بنوازیم بسازیم بکشیم و بخوانیم! (منظور ساز و معماری و نقاشی و آواز)

از یک طرف دیدن اینچنین صحنه ها و از طرف دیگه وجود گروه هایی مثل gipsy kings به آدم این رو میفهمونه هنر برخاسته از دل انسانه. اگر انسان روح خشک و بی ذوقی داشته باشه حتی اگر بتهوون هم باشه و از دربار و دربارزادگان! نمیتونه هنرمند باشه و اگر روحش با هنر آمیخته باشه، حتی اگر کیتارو هم باشه و سواد خواندن نوشتن هم نداشته باشه، میتونه قویترین ملودیهای دنیا رو بسازه!

گروه gipsy kings متشکل از هنرمندان برخاسته از دل مردم با سابقه 140 ساله هست که وقتی 11 سال پیش یکی از آلبومهاشون به عنوان پرمخاطب ترین آلبوم موسیقی دنیا انتخاب شد، تا به امروز محبوبترین گروه موسیقی در دنیا هستن و هیچ گروهی نتونسته رکورد محبوبیت و استقبال جهانی آلبومهای این گروه رو بشکنه!!!
من حدوداً 8سال پیش با این گروه آشنا شدم. زمانی که آهنگ "آمور ویویر" رو از این گروه شندیم به اندازه ای مجذوب ساز گیتار شدم که علیرغم مخالفتهای شدید، یک گیتار خریدم و به کلاسهای آموزشی این ساز رفتم و کتابهای مختلف آموزشی رو هم تهیه کردم و هر روز با نواختن این ساز خودم رو سرگرم کردم.
امروز یک گلچین 13 تراکی از کارهای این گروه بزرگ رو براتون قرار دادم. (علت انتخاب 13 تراک هیچ چیزی نیست جز محدودیت قراردادن 13 فایل پیوست در هر پست!) - پیشنهاد میکنم حتی اگر با اینترنت موبایل کانکت شدین این مجموعه رو بطور کامل دانلود کنید. زیبایی تک تک تراکهای این مجموعه به اندازه ایه که قول میدم تمامشون رو روی گوشی موبایلتون کپی کنید تا همیشه همراهتون باشن و هروقت به آرامش و لذت نیاز داشتین، گوششون بدید.

با آرزوی لذت روحانی!

mjmj
2012-02-21, 22:26

بودا بار

[Only registered and activated users can see links] 20Ani%20Choying%20Drolma.mp3

معظمی
2012-04-12, 04:26
موسیقی بسیار بسیار زیبای فیلم غروب در سنت تئودور با کیفیت اورجینال 320کیلوبیت در ثانیه

شاید تابحال میلیونها موسیقی آرامشبخش ترکیب صدای پیانو و گیتار شنیده باشید ولی با شنیدن این تراک تازه متوجه میشید هیچی از قدرت سحرانگیر ترکیب صدای این دو ساز نمیدونستید!

این موسیقی به آهنگ سازی Stamatis Spanoudakis برای فیلم زیبای Dusk at Saint Theodore (غروب در سنت تئودور) ساخته شده و پیشنهاد میکنم همه این تراک رو دانلود کنید و از میلیونها بار شنیدنش لذت ببرید.

تصویر کاور آلبوم این آهنگ:
3037

معظمی
2012-05-14, 23:58
Orient یک تراک بسیار زیبااثر ژان میشل ژار هست که با ریتمی شاد ولی ملایم بسیار گوشنوازه
برای صبح زود توی خودرو خیلی به آدم میچسبه
=====
یک توضیح بدم ژان میشل الهه موسیقی الکترونیک هست و هر صدایی که میشنوید واقعی نیست و تماماً الکترونیکی اجرا شده حتی صدای تشویق مردم. این تراک اصلاً در کنسرت اجرا نشده پس گول آقای ژار رو نخورید!

h-agah
2012-05-15, 01:23

بودا بار

[Only registered and activated users can see links] 20Ani%20Choying%20Drolma.mp3

خیلی قشنگ بود این قسمت اهنگها .. متشکرم

معظمی
2012-05-16, 01:11
ورژن اصلی موسیقی مسابقات فوتبال جام جهانی 1990 ایتالیا

معظمی
2012-05-19, 01:43
امروز نسخه اصلی آهنگ ResuRection "رستاخیز" که با اسپانسری نوکیا ساخته شده و حدود 20 ثانیه از اون سالهاست به عنوان یکی از زنگ های پیش فرض نوکیا استفاده میشه رو اینجا آپلود کردم.
شاید اولش که این موسیقی 8 و نیم دقیقه ای رو بشنوید بخاطر ریتم تندش باورتون نشه این آهنگ همون زنگ خور پیش فرض و مشهور نوکیاست. ولی اگر 3 دقیقه صبرکنید موسیقی براتون آشنا میشه. اونم چه آشنایی! این قطعه رو هزاران بار شنیدید!
این موسیقی یک ریمیکس از گروه Planet Perfecto Knights از روی نسخه اورجینال ساخته‎ی Paul Oakenfold و به اسپانسری نوکیا هست.
یکم حجمش زیاده ولی حیفم اومد از کیفیت اورجینال خارجش کنم همینطور آپلود کردم.
لذتشو ببرید.

معظمی
2012-05-19, 02:04
چون حجم ریمیکس رستاخیز خیلی بالا بود مطمئنم 90درصد کاربران شاپکیپر نمیتونن دانلودش کنن واسه همین نسخه اصلی رستاخیز رو با حجمی کمتر از 2 مگ گذاشتم. ولی نسخه پست قبلی رو پیشنهاد میکنم از دست ندید.

معظمی
2012-06-16, 05:31
3754
دانلود موسیقی متن فیلم گلادیاتور ساخته هانس فلوریان زیمر

هانس فلوریان زیمر (به آلمانی: Hans Florian Zimmer) زادهٔ ۱۲ سپتامبر ۱۹۵۷ در فرانکفورت آلمان آهنگساز برجسته فیلم و مدیر تهیه موسیقی است.
زیمر در حدود سه دهه فعالیت هنری برای بیش از یکصد فیلم موسیقی متن نوشته است که برخی از آنان در زمره آثار تحسین شده موسیقی فیلم به شمار می آیند. از آثار او میتوان به مرد بارانی (۱۹۸۸)، شیرشاه (۱۹۹۴)، مد خون (۱۹۹۵)، شاهزاده مصر (۱۹۹۸)، گلادیاتور (۲۰۰۰)، سقوط شاهین سیاه (۲۰۰۱)، آخرین سامورایی (۲۰۰۳)، مجموعه دزدان دریایی کارائیب (۲۰۰۷-۲۰۰۳)، رمز داوینچی (۲۰۰۶)، فراست/نیکسون (۲۰۰۸)، شوالیه تاریکی (۲۰۰۸)، شرلوک هلمز (۲۰۰۹)، آغاز (۲۰۱۰) و ... اشاره کرد.

زیمر قبل از مهاجرت به ایالات متحده دوران آغازین فعالیت خود را در لندن سپری کرد. او اکنون مسئولیت بخش موسیقی کمپانی فیلمسازی DreamWorks را بر عهده دارد و خود نیز مؤسس کمپانی Remote Control Productions است که آهنگسازان دیگری نیز در این کمپانی مشغول فعالیت سینمایی هستند.
آثار او به جهت تلفیق اصوات مدرن الکترونیکی با سازهای ارکستر سمفونیک قابل توجه است. زیمر برنده چهار جایزه گِرَمی، دو جایزه گلدن گلوب، یک جایزه بریت کلاسیک انگلستان و یک جایزه اسکار است. نام او همچنین در لیستی از نوابغ زنده جهان که روزنامه دیلی تلگراف منتشر کرده بود در رتبه ۷۲ جای دارد.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دانلود موسیقی متن فیلمهای 3گانه ماتریکس The Matrix

فیلمهای 3گانه ماتریکس نیازی به معرفی نداره
این آهنگ معروفترین نسخه موسیقی متن فیلمهای 3گانه ماتریکس هست که زیبایی وصف ناپذیری داره
کیفیت موسیقی بسیار عالی هست و پیشنهاد میکنم دانلود کنید.
اگر تقاضایی وجود داشته باشه توی مطلب بعدی کل آلبوم موسیقی متن رو قرار میدم (300مگ).

f-a.ir
2012-06-16, 07:17
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

داستان فیلم : داستان درباره پادشاهی است که توانست بر مشکل لکنت خودش غلبه کند و مردم کشورش را بر علیه هیتلر پشتیبانی کند! فیلم درباره روابط بین پادشاه ششم انگلیس جرج ششم (پدر ملکه الیزابت) با بازی خیره کننده کالین فیرث و دکتر معالجش استرالیایی اش جفری راش است که تلاش می کند مشکل لکنت او رابرطرف کند و به او قوت قلب دهد. فیلم بر اساس داستانی واقعی درباره‌ی‌ پادشاه جورج ششم ساخته شده است....

دانلود موسیقی فیلم ([Only registered and activated users can see links])

دانلود فیلم ([Only registered and activated users can see links])

f-a.ir
2012-06-20, 05:08
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

آهنگ ملایم و گوش نواز پیانو ([Only registered and activated users can see links])

با عنوان :

Just as i am

کاری از

David Nevue

([Only registered and activated users can see links])

lenght: 4:05 min | bit rate: 128kbps | size:3.75mb

Download ([Only registered and activated users can see links])

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یک آهنگ بسیار زیبا و ملایم

Princess Of The Moon ([Only registered and activated users can see links])

Artist: Bandari
([Only registered and activated users can see links])
Title Of Album: Sunrise Hill

([Only registered and activated users can see links])Year Of Release: 2009

lenght: 3:30 min | bit rate:128kbps |size: 3.3 mb

Download ([Only registered and activated users can see links])

معظمی
2012-07-08, 07:02
هیچی ندارم بنویسم که وصف زیبایی این تراک موسیقی بی کلام باشه. کلاً از سبک کارهای فرانک پورسل خیلی لذت می برم و به همه پیشنهاد میدم بجای شنیدن موسیقی های گوش خراش روح خراش، دنبال این سبک موسیقی ها باشن.
حس آرامش عمیقی به آدم دست میده.
لذت ببرید.
Frank Pourcel - Love Me, Please Love Me