PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمایت فروتل از شاپرزفا و معرفی شاپرزفا در پنل کاربران فروتل...

shoperzfa
2012-01-06, 23:17
سیستم خرید پستی فروتل از فروشگاه ساز شاپرزفا حمایت خود را اعلام نموده و در جهت این اقدام خود ، تبلیغات شاپرزفا را در پنل کلیه کاربران خود قرار داده است.
شاپرزفا نیز از کلیه دست اندرکاران فهیم و زحمت کش فروتل و مخصوصا جناب اقای علائی ( مدیر شرکت ) تشکر نموده و امیدوار است در اینده زمینه های همکاری بیشتری با این شرکت فراهم گردد.

با تشکر

عمده فروش
2012-01-06, 23:28
به به به این فروتل:)>-
باید همین جا از آقای اعلای تشکر ویژه ای کرد.
خداوکیلی تا الان که خیلی خوب کار کردن و میشه گفت پنل پستی فروتل جزء بهترین پنل پستی هاست .
من خودم به شخصه بخوام دوباره از اول پنل پستی انتخاب کنم بازم فروتل گزینه اولم خواهد بود

KAREEM
2012-01-07, 07:41
سیستم خرید پستی فروتل از فروشگاه ساز شاپرزفا حمایت خود را اعلام نموده و در جهت این اقدام خود ، تبلیغات شاپرزفا را در پنل کلیه کاربران خود قرار داده است.
شاپرزفا نیز از کلیه دست اندرکاران فهیم و زحمت کش فروتل و مخصوصا جناب اقای علائی ( مدیر شرکت ) تشکر نموده و امیدوار است در اینده زمینه های همکاری بیشتری با این شرکت فراهم گردد.

با تشکر

گستردگي تبليغاتي سيستم شاپرزفا چگونه است .

من فروشنده فروتل هستم . اگه شاپ راه اندازي كنم تو شاپرزفا تبليغات گسترده مي شه براي محصولم ؟

ممنون

shoperzfa
2012-01-07, 08:54
گستردگي تبليغاتي سيستم شاپرزفا چگونه است .

من فروشنده فروتل هستم . اگه شاپ راه اندازي كنم تو شاپرزفا تبليغات گسترده مي شه براي محصولم ؟

ممنون

شاپرزفا فقط سیستم همکاری در فروش پیشرفته خود را که در اینترنت به قیمت های بسیار بالایی به فروش می رسند را به رایگان ارائه می دهد و فعلا در جهت جذب فروشگاه دار تبلیغات خود را انجام می دهد و این خود فروشگاه دار ها هستند که باید در جهت جذب بازاریاب خود تبلیغات انجام دهند. ولی در اینده نه چندان دور و در پی ساماندهی کل فروشگاه ها و بازاریاب های اینترنتی (به وسیله تبلیغات گسترده ) ، مبادرت به ایجاد سیستم مرکزی برای عرضه محصولات از طرف فروشگاهها و فروش توسط بازاریابها خواهیم نمود که فقط فروشگاههای فعال و با سابقه شاپرزفا می توانند در ان سهیم باشند. پس از همین حالا فعالیت خود را در این سیستم شروع کنید.

موفق باشید