PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش با همکاری پست هموار

hamvar
2010-08-15, 15:26
مزایای سیستم فروش پستی هموار

فروش و خرید آسان در هر زمان و هر مکان و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته
اطمینان خاطر خریدار از تحویل کالا (اول دریافت کالا، سپس پرداخت وجه آن)
عدم اتلاف وقت خریدار در صف بانک و ترافیک شهری
مراجعه روزانه مامور پست به محل فروشنده برای جمع آوری سفارشات
عدم نیاز به داشتن سیستم حسابداری و صندوق داری برای فروشگاه
وصول کامل پول توسط مامور پست
افزایش فروش خود در بازاری به وسعت همه شهرها و روستاهای ایران

مراحل و نحوه کار سیستم هموار

بعد از عضویت در سیستم فروشگاه خود را به صورت رایگان ایجاد کنید (http://www.hamvar.ir) و محصولات خود را ثبت نمایید
بازدید کنندگان با کلیک بر روی لینک خرید، فرم خرید را تکمیل میکنند.
شما بصورت روزانه به پنل خود مراجعه و سفارشات رسیده را آماده به ارسال مینمایید.
مامور اداره پست روزانه به محل شما مراجعه و سفارشات را از شما گرفته و رسید می دهد.
سفارش از طریق شبکه پستی توزیع و مبلغ کالا و هزینه ارسال از خریدار دریافت می شود.
شرکت هموار مبلغ سفارشات را روزهای شنبه هر هفته با شما تسویه مینماید.

ویژگی های سیستم هموار

ارائه فروشگاه و پنل پستی به صورت رایگان (http://www.hamvar.ir)
عدم اخذ جریمه در سفارشات برگشت شده
این سیستم مبلغ سفارشات به صورت منظم به حساب فروشنده واریز مینماید.
کلیه سفارشات توسط مدیریت سیستم پیگیری می شود و هیچ سفارشی بلاتکلیف نخواهد ماند.
در این سیستم، کلیه فروشگاه ها تحت تبلیغات کلیکی، تبلیغات درصدی قرار می گیرند.
واریز پول، به صورت منظم بوده و برگشت پول سفارشها، در قراردادی با فروشگاه ها بطور کامل تضمین میشود.

Reza
2010-08-15, 15:53
با توضیحاتی که شما دادین یعنی اینکه هر کسی میتونه بهصورت رایگان یک پنل پستی داشته باشه !؟ یعنی دقیقا همونکاری که پارس پیک در شروع کار انجام داد!؟
یک نمونه دمو از پنل پستی خودتون رو که به فروشندگان میدین میشه برای تست و ارزیابی قرار بدین ؟
پنل مدیریت فروشگاه سازی که میدین رو هم میشه دموش رو قرار بدین تا بنده و سایر کاربران با اون آشنا بشیم ؟

paradis
2010-09-04, 16:44
رضا جان نماينده هموار جوابي ندادن
به نظر شما اين سايت و سرويس رايگانشون مورد اطمينان هست؟
بريم فروشگاهمون رو به وسيله هموار راه بندازيم يا بزاريم 100 تومن دستمون بياد تا يه پنل پستي از پارس پيك يا دنياگستر بخريم؟ ( نظر شخصيت برام مهمه چون ميدونم تجربيات زيادي تو اين زمينه داري )

Reza
2010-09-04, 17:30
رضا جان نماينده هموار جوابي ندادن
به نظر شما اين سايت و سرويس رايگانشون مورد اطمينان هست؟
بريم فروشگاهمون رو به وسيله هموار راه بندازيم يا بزاريم 100 تومن دستمون بياد تا يه پنل پستي از پارس پيك يا دنياگستر بخريم؟ ( نظر شخصيت برام مهمه چون ميدونم تجربيات زيادي تو اين زمينه داري )
با سلام و درود
در مورد سیستم هایی که تازه کار رو شروع میکنن عموما دو حالت وجود داره : یا خیلی با تجربه کار روشروع میکنن و ادامه میدن و خیلی سریع با تبلیغات گسترده ای که انجام میدن و پشتیبانی خوبی که فروشنده ها رو میکنن ، رشد میکنن . و یا اینکه هیچ تجربه ای ندارن و کم کم به وسیله آزمون و خطا روش درست تبلیغات و بازاریابی و پشتیبانی رو یاد میگیرن و کم کم انجام میدن و کم کم کاربر جذب میکنن و کم کم احتمال داره پیشرفت کنن .

عموما هم سیستمی که توی دسته اول میگنجهسیستمی هست که با تبلیغات خیلی خوب و امکانات قابل قبول و قابل رقابت خودش رو به دنیای فروش اینترنتی معرفی میکنه و خوب این شرایط رو از سیستم هموار شاهد نبودیم یا شایدم تا الان ندیدیم و در آینده روالشون همینطور خواهد بود (ان شاء الله)

با توجه به عدم حضور مستمر نماینده این سیستم و عدم پاسخگویی شفاف و واضح به سوالات حدس من اینه که این سیستم در حال حاضر قابل بهره برداری نباشه و فعلا در مرحله برنامه نویسی و یا تکمیل یا تست پنل باشند . با این اوصاف پیشنهاد من اینه که اگه زمان براتون اهمیت داره از یک سرویس دهنده دیگه ، خدمات خرید پستی رو درخواست کنین تا ببینیم در آینده هموار چجوری خودش رو نشون میده .

امیدوارم موفق باشید . با تشکر

Reza
2010-09-04, 23:07
مجددا سلام
من امروز با آقای ملکی مدیر هموار تماس تلفنی داشتم و حدود نیم ساعتی با هم صحبت کردیم . بنده یه سری پیشنهادی که میدونستم همه کاربرا دارن رو به ایشون گفتم و ایشون هم موافقت کردن که تا حد امکان پیشنهادات و نظرات کاربران رو توی سیستم پستی اعمال کنن و طی قولی که دادن قرار شد تا چند روز دیگه که دفتر جدیدشون افتتاح میشه حضورشون رو داخل انجمن بیشتر کنن و خودشون پاسخگوی سوالات شما باشن .

امیدوارم این روحیه ای که امروز داشتن همیشه حفظ کنن و مثل سایرین چند وقت دیگه . . . :-<
اگه دوستان سوال یا نظری دارن داخل همین تاپیک ارسال کنن یا تاپیک جدا بزنن که ایشالا سریعتر رسیدگی بشه!

paradis
2010-09-04, 23:23
خيلي ممنون رضا جان
پس منم مدتي صبر ميكنم تا آقاي ملكي كارهاشون روبه راه بشه و فعاليتشون رو تو فروم شروع كنن

راستي،پنل پستي رايگاني كه ارائه ميدن به نظرم از ايران ماركت سنتره
درسته؟

Reza
2010-09-04, 23:35
راستي،پنل پستي رايگاني كه ارائه ميدن به نظرم از ايران ماركت سنتره
درسته؟
مجددا سلام
باید خدمتتون عرض کنم که هموار خودش یک سیستم واسطه فروش پستی جدید هست و پنل خودش رو ارائه میده!

shop-search
2010-10-08, 03:13
تا جايي كه بررسي كردم ديدم بهترين سرويس براي فروشگاه هايي كه تازه تاسيس هستند و امكان مالي و ريسك زياد را ندارند هموار بهترين گزينه باشد./
با آرزوي موفقيت براي اين سيستم پستي.

AMIRWWE619
2010-10-18, 15:48
با سلام
من با توجه به اين كه هموار قيمت كمي واسه قرار داد ميگيره ميخوام با اين شركت قرارداد ببندم حالا
دوستاني كه با هموار كار ميكنين آيا راضي هستين؟ پشتيباني چطوره

shop-search
2010-10-22, 15:56
با سلام
من با توجه به اين كه هموار قيمت كمي واسه قرار داد ميگيره ميخوام با اين شركت قرارداد ببندم حالا
دوستاني كه با هموار كار ميكنين آيا راضي هستين؟ پشتيباني چطوره

پشتيباني خيلي خيلي خوبه.
واقعا خوبه.
سيستم كمي كاستي داره ولي اگر تازه كار باشيد متوجه كاستي ها نميشويد.
چون زياد به چشم نمياد.
در كل خوبه.

ashkan-s
2010-10-23, 19:44
به همه کاربرها سلام عرض می کنم
یک پنل از سیستم هموار گرفته ام خیلی عالی هست
روز به روز هم داره بهتر می شود با توجه به اینکه چند سال دارم کار می کنم تا حالا در این سیستم به مشکل بر نخوردم
پشتیبانی خیلی خوبی دارند و انتقاد پذیر هم هستند
اما نرم افزار کمی کاستی داره که انشاالله تا یکی دو ماه آینده برطرف می شود(مشکلات به دلیل ایده های جدیدی که در این سیستم داره راه اندازی می شود هست)
از همین جا هم از آقای ملکی بابت پشتیبانی خوبشون تشکر میکنم.
اگر نظر نهایی من رو بخواهید یک روز هم صبر نکنید قراردادتون رو ببندید و شروع به کارکنید.

shop-search
2010-10-25, 03:11
به همه کاربرها سلام عرض می کنم
یک پنل از سیستم هموار گرفته ام خیلی عالی هست
روز به روز هم داره بهتر می شود با توجه به اینکه چند سال دارم کار می کنم تا حالا در این سیستم به مشکل بر نخوردم
پشتیبانی خیلی خوبی دارند و انتقاد پذیر هم هستند
اما نرم افزار کمی کاستی داره که انشاالله تا یکی دو ماه آینده برطرف می شود(مشکلات به دلیل ایده های جدیدی که در این سیستم داره راه اندازی می شود هست)
از همین جا هم از آقای ملکی بابت پشتیبانی خوبشون تشکر میکنم.
اگر نظر نهایی من رو بخواهید یک روز هم صبر نکنید قراردادتون رو ببندید و شروع به کارکنید.

من هم با شما موافقم دوست عزيز.
سيستم خوبي هستش.
چند ويژگي خيلي خوبي هم داره كه در مبحث ديگري گفتم.
در كل خوب در حال پيشرفت هستش.

Reza
2010-10-25, 09:04

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم این سیستم تازه راه افتاده شما چجوری میگین چند ساله دارین باهاشون کار میکنین و به مشکلی بر نخوردین !؟ :-? :-/

mihanmc
2010-10-25, 12:31
سیستم هموار ار پنلش دمو داره؟ :-@

ashkan-s
2010-10-29, 20:11
سلام و درود خدمت همه دوستان
باید عرض کنم که مشکل پارک دامین و قالب شخصی روی فروشگاه های هموار (http://hamvar.ir/) به طور کامل حل شد.
پس یک روز هم صبر نکنید اگر تصمیم دارید به این سیستم شروع به کار کنید یک لحظه هم درنگ نکنید
اگر کسی سوالی داشت بیان کند
بدرود

mory_sl
2010-10-29, 20:47
سلام.
چرا در پنل هموار امکان تنظیم سبد خرید وجود نداره؟
اگه بشه مانند ایران مارکت سبد خرید رو ویرایش کرد خیلی عالی میشه.

shopaqua
2010-12-04, 10:52
با سلام
من با هموار قرار داد بستم حدودا يكماه است
هنوز يكسري كاستيها دارد هنوز پنل پستي در بعضي شهرها راه اندازي نشده (يعني پسورد به پست داده نشده )
قيمت راه اندازي خيلي مناسب است اگر تا اخر همينطور باشد .درپنل فروشگاه اگر يكسري اطلاعات كافي به مشتري ارائه شود بهتر مي شود مثل قيمت جنس
در كل خوب است.

ExOZaX
2011-01-01, 16:37
خدا هم مسئولین هموار و هم مسئولین دی مارکت رو خیر بده که اینقدر خوب کار منو راه انداختن!
به زودی منم همواری میشم!

DDSHOP
2011-01-01, 16:43
خدا هم مسئولین هموار و هم مسئولین دی مارکت رو خیر بده که اینقدر خوب کار منو راه انداختن!
به زودی منم همواری میشم!
تبریک می گم آقا.
خب حالا جریان دی مارکت و هموار با هم چیه؟ یه جور ترکیبه؟ :-?

ExOZaX
2011-01-01, 18:14
یه پنل میگیری توی هموار فقط اسم محصول و قیمت و وزنشو میزنی و بعدشم لینک محصول رو توی دیمارکت میزنی برای بخش خرید پستی ! فروشگاه دی مارکت - پنل هموار! البته هنوز یک ماه تاراه اندازیش مونده!(به خواطر امتحانات!

DDSHOP
2011-01-01, 18:58
یه پنل میگیری توی هموار فقط اسم محصول و قیمت و وزنشو میزنی و بعدشم لینک محصول رو توی دیمارکت میزنی برای بخش خرید پستی ! فروشگاه دی مارکت - پنل هموار! البته هنوز یک ماه تاراه اندازیش مونده!(به خواطر امتحانات!
خوبه. من از فروشگاه ساز هموار استفاده می کنم. البته هنوز Coming Soon هست سایتم. ولی وقتی بیاد بالا خود هموار هم توش می مونه!

ExOZaX
2011-01-28, 20:15
سلام
منظور این جمله چیه؟
" در این سیستم، کلیه فروشگاه ها تحت تبلیغات کلیکی، تبلیغات درصدی قرار می گیرند."

Ali.9
2011-01-29, 14:17
منظورش فکر کنم شبیه سیستم ایران مارکت یا پایگان باشه که محصولات کاربران رو به صورت رایگان تبلیغ میکنن ... :-? البته امکانش هست درصدی هم برای هر فروشی که میکنن ( هموار ) از کاربران بگیرند ... :( هنوز معلوم نیست ولی معمولا باید رایگان باشــه :-" !!

ExOZaX
2011-01-29, 14:23
ما که ندیدیم!
مسئولان لطف کنند روند این مسئله را توضیح بدن.