PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم همکاری در فروش نصف نصف افتتاح شد

nesfnesf
2012-02-05, 17:04
با سلام
سیستم همکاری در فروش نصف نصف افتتاح شد
این سیستم بیشتر سیستمی عمومی هست وصرفا فروشنده لوازم خاص ویا فقط سی دی و دی ودی نیست
انواع محصولات سی دی و دی وی دی آموزشی و لوازم وپیراهن ورزشی ومحصولات ولنتاین و...رو میتونید در سیستم انتخاب کنید
نوع تسویه حساب این سیستم بدون هرگونه سقفی می باشد
ونیازی به درخواست شما ندارد وهر چهارشنبه تسویه حساب انجام خواهد شد
امکان دیگری هم که برای تسویه حساب در نظر گرفته شده شده است تسویه حساب به در خواست شما می باشد
در این روش شما باید کد بازریابی خودرا به شماره پشتیبانی اس ام اس نمایید ویا از طریق پنل درخواست تسویه خودرا اعلام نمایید که ظرف 12 ساعت تسویه حساب شما انجام میگردد
البته همانطور که قبلا گفتم تسویه هفتگی منظم بدون درخواست وبه طور اتوماتیک انجام میگردد
تعیین تکلیف سفارشات وتغییر وضعیت آنها به سرعت انجام میگردد وتمامی سفارشات لغو شده وانصرافی هرروز به صورت کامل برایتان لیست وارسال می شود تا شما نیز از دلیل دقیق سفارش انصراف سفارشات اطلاع پیدا نمایید
برای هردوره جشنواره ای در نظر گرفته شده است که برای نفر اول دوره نوروز دوربین دیجیتال فوجی هست
و برای نفرات دوم تا پنجم هم دامنه اختصاصی فروشگاهی پارک خواهد
امکانات سیستم:
کد پاپ آپ
دریافت لینک باکس
بنر
کد متنی
و....

با تشکر

MedisaPPS
2012-02-05, 17:04
شما که همه چیز رو گفتید کاش لینک هم میدادید

go2pastil
2012-02-05, 17:06
مبارکه عزیز

nesfnesf
2012-02-05, 17:07
بفرمایید
www.nesfnesf.com

Mr.Diyaco
2012-02-05, 19:18
آقا بهتون تبریک میگم ....
کلا سیستم های همکاری در فروش چه زیاده :d دوستان بجنبین بازار را تصاحب کنید :-":d:d

- پست قبلی در ساعت 19:15 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 19:18 انجام شده است :

من یک سوال برام ایجاد شد ؟
شما خودتون همه این محصولات رو دارید یا به شیوه مصبی می خواهید فعالیت کنید ؟؟؟!!!

saeed67
2012-02-05, 19:32
سلام

مهمترين چيز رو فرامش كرديد سفارش برگشتي رو نگفتيد مال وبمستر هست يانه يعني از حساب وبمستر كم ميشه

nesfnesf
2012-02-05, 20:31
محصولات کلا مربوط به خودمان هست/ج آقای دیاکو
برگشتی ها هم از وبمستر کسر نمیشه/ج آقای saeed67
درصد محصولات سی دی و دی وی دی معمولا 50 درصد هستش و لی تعدادی هم بالاتر از 50 هستش
در ضمن اینو هم در نظر بگیرید درصد ما درصد واقعی هستش یعنی درصد معرف کسر نمیشه

Ali.9
2012-02-06, 02:40
سلام ، خسته نباشید ...
کاش یه دست و رویی به قالب سایت بکشید ، چون بخش تماس با ما - درباره ما - مشتریان ما ... وضعیت مشخصی ندارن ، فقط من تنها قسمتی که بنظرم نسبتا منظم اومد قسمت عضویت بود !! ( که واسه این قسمت هم پیشنهاد دارم ، بخش معرفی یا زیرمجموعه هم بزارید ، خوب میشه ... ) ، انشال... بتونین تو این وضع که واقعا نمیشه به بعضی از سیستمها اعتماد کرد قدم درستی ورداشته باشین و به وبمسترهاتون ارزش بدین .
( خیلی از سیستم های کلیکی بودن و هستن که فقط به سودی که به جیبشون میره فک میکنن و یجورایی بخیال وبمسترها هستن ... )
تو این وضع بازار و هزینه های زیاد پست ، ما رو میاریم به این سیستم ها و انتظارمون ازشون حمایت واقعیه !!

موفق باشید ...

nesfnesf
2012-02-06, 09:00
مرسی
شما هم خسته نباشید
بعضی از قسمت های سایت مانند تماس با ما ودرباره ما امروز متنشون تکمیل میشه
در مورد بعضی از سیستم ها هم که شما میفرمایید من نمیتونم نظر بدم
ولی ما هدفمون اینه که به هیچ وجه پولی از بازاریاب پیشمون نباشه یعنی سریعترین حالت تسویه را داشته با شیم
چون یک سیستم اقتصادی زمانی پیشرفت میکنه که حساب و کتاب درستی داشته باشه

- پست قبلی در ساعت 07:41 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 09:00 انجام شده است :

سلام جناب alitantal
فرمایشات شما صحیح بود وقست درباره ما ومشتریان اصلاح شد
در مورد زیر مجموعه گیری هم اینوبگم که بله امکان زیر مجموعه گیری وجود دارد و در صد زیر مجموعه 5 درصد هست
و در داخل پنل هم لینکی برای زیر مجموعه گیری وجود دارد
در ضمن امکان عقد قرارداد هم برای تمامی بازاریاب ها وجود دارد تا هم کارشون رسمی تر و قابل اعتمادتر بشه ولی این امکان اختیاری هستش یعنی اجباری به عقد قرار دا نیست
در ضمن هر سوال یا مشکلی هم بود می توانید با شماره 5233648 0411 تماس بگیرید ایمیل :infonesf[@]gmail.com

nesfnesf
2012-02-06, 16:10
جناب آقای danadan
خواهشا کمی ادب رو رعایت کنید
نوع حرف زدن هر فردی نشانگر سطح تفکر اون فرده
در ضمن امیر عباس عزیز مرسی امیدوارم بهترین شریک هم روزهای خوبی داشته باشه

javaheryab
2012-02-06, 18:00
بهتون تبریگ میگم. قالبه سیستمتون زیبا است.
به امید موفقیت های روز افزون.

Ali.9
2012-02-06, 18:53
جالبه هر کی شب میخوابه صبح پا میشه میره یه سیستم همکاری در فروش میزنه !! دو روز دیگه میبینی همه رفتن سیستم همکاری در فروش زدن بعد هیچکس نمونده تا بازاریابی کنه :)) واقعا که خیلی ببخشید ها خیلی خیلی خرتوخره که هر کی میاد یه سیستم همکاری در فروش میزنه [-o

اصلا طرز صحبت شما درست نیست ، آدم باید در هر شرایطی مواظب طرز صحبتش باشه ، هرچه قدر هم سیستم فروش زیاد باشه مردم خودشون عقل دارن و میرن یه سیستمی که حساب و کتاب درستی داره با اون همکاری میکنن ، شما هم باید حمایت کرده باشین ، شاید همین جا تلنگری برای شروع یه سیستم کارآمد باشه!! شما از کجا میدونید ؟

kvmm
2012-02-06, 18:59
مبارکه
سیستمو چند خریدین؟

Ali.9
2012-02-06, 19:21
مرسی
شما هم خسته نباشید
بعضی از قسمت های سایت مانند تماس با ما ودرباره ما امروز متنشون تکمیل میشه
در مورد بعضی از سیستم ها هم که شما میفرمایید من نمیتونم نظر بدم
ولی ما هدفمون اینه که به هیچ وجه پولی از بازاریاب پیشمون نباشه یعنی سریعترین حالت تسویه را داشته با شیم
چون یک سیستم اقتصادی زمانی پیشرفت میکنه که حساب و کتاب درستی داشته باشه

- پست قبلی در ساعت 07:41 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 09:00 انجام شده است :

سلام جناب alitantal
فرمایشات شما صحیح بود وقست درباره ما ومشتریان اصلاح شد
در مورد زیر مجموعه گیری هم اینوبگم که بله امکان زیر مجموعه گیری وجود دارد و در صد زیر مجموعه 5 درصد هست
و در داخل پنل هم لینکی برای زیر مجموعه گیری وجود دارد
در ضمن امکان عقد قرارداد هم برای تمامی بازاریاب ها وجود دارد تا هم کارشون رسمی تر و قابل اعتمادتر بشه ولی این امکان اختیاری هستش یعنی اجباری به عقد قرار دا نیست
در ضمن هر سوال یا مشکلی هم بود می توانید با شماره 5233648 0411 تماس بگیرید ایمیل :infonesf[@]gmail.com

ممنون ، فقط بخش تماس با ما اونجوری که باید منظم ویرایش میشد نشده ، کاش میتونستین یه شماره تماس یا یه قسمت پشتیبانی آنلاین ( یاهو نباشه ، واسه خود سایت باشه ، که موقع آفلاین بودن هم بشه تیکت زد .) هم راه اندازی کنین ، خیلی خوب میشه . باتشکر

nesfnesf
2012-02-06, 19:48
جناب alitantal اون قسمت تماس با ما در حال ویریش هستش باز ازتون ممنونم /در ضمن در محل پنل کاربران محلی برای تیکت زدن هستش
جناب kvmm :یه تومن واسم در اومده

Ali.Sh
2012-02-06, 21:00
سلام

هم لوگو و هم قالب زیبا هستند ، فقط فکر میکنم قسمت ثبت نام کمی ایراد داشته باشه ، در نهایت براتون آرزوی موفقیت میکنم .

MizbanMarket
2012-02-06, 21:13
سلام ، تبریک عرض میکنم ...
لوگو و قالبتون زیبا کار شده .
موفق باشید.

vatanniaz
2012-02-06, 21:15
چقدر هم خوب :دی کم کم داره تعداد این سیستم های همکاری در فروش از تعداد وبمسترها بیشتر میشه :دی
خیلی خز شده این سیستم ها دیگه اونم از نوع پادیناش :دی
دیگه باید یه فکر دیگه ای بکنیم:دی ... همکاری در فروش هم خز شد :))

MedisaPPS
2012-02-06, 21:21
چقدر هم خوب :دی کم کم داره تعداد این سیستم های همکاری در فروش از تعداد وبمسترها بیشتر میشه :دی

فکر کنم درست میگید تعدادش از موهای سر ادم هم بیشتره :دی

EM4D-M
2012-02-06, 21:52
افرادی با طرز فکر شما همه چیز رو خز میکنن !

کاسب کاسبه !

اگه توانایی رقابت دارید ، بسم الله وگرنه احساسات خودتون رو کنترل کنید ! ایشالا شما هم یک روز همکاری در فروش راه میندازید .

mbza11
2012-02-06, 22:31
سلام.
خوب من این دوصفحه رو خوندم و جالب اینکه بعضی از دوستان از این شاکی بودن که سیستم های همکاری در فروش زیاد شده و ...
در جواب این دوستان بگم که اگه یه مقدار به دور و بر خودتون تو دنیای واقعی هم نگاه کنید چندین و چند فروشگاه بزرگ و کوچیک و عمده و فروش و خرده فروش و ... می بینید و هیچکس نمیگه که زیاد شده و نباید مغازه زد و این حرفا.
اینترنت هم دقیقا مثل دنیای واقعی هست و هرکس به اندازه درک و تجربه خودش بهترین فروشگاه رو انتخاب می کنه و خریدهاش رو از اونجا انجام میده.

موفق باشید.

kala110manager
2012-02-06, 23:19
سلام.
خوب من این دوصفحه رو خوندم و جالب اینکه بعضی از دوستان از این شاکی بودن که سیستم های همکاری در فروش زیاد شده و ...
در جواب این دوستان بگم که اگه یه مقدار به دور و بر خودتون تو دنیای واقعی هم نگاه کنید چندین و چند فروشگاه بزرگ و کوچیک و عمده و فروش و خرده فروش و ... می بینید و هیچکس نمیگه که زیاد شده و نباید مغازه زد و این حرفا.
اینترنت هم دقیقا مثل دنیای واقعی هست و هرکس به اندازه درک و تجربه خودش بهترین فروشگاه رو انتخاب می کنه و خریدهاش رو از اونجا انجام میده.

موفق باشید.

تایید میشه.دنیای اینترنت خیلی بزرگتر از اونه که با 10-20 تا سیستم همکاری در فروش اشباع بشه

render
2012-02-06, 23:22
اتفاقا از جنبه مثبت اگه نگاه کنیم، بیشتر شدن رقابت در یک زمینه باعث افزایش کیفیت و تلاش برای جذب بهتر میشه.

Mr.Diyaco
2012-02-07, 01:16

برادر امید شلوغ نکن بذار مردم کاسبی بکنن :دی
موج منفی میدیم بعدا میگن شکست خوردیم تقصیر شماست :(8-|
آقا به حرف ما گوش نده دوست نصف نصف منظورم شمایی ها
شما کارتو بکن ... قول میدم منو امید و برو بچ پشتت هستیم :d:d:d:d

F.Shemshad
2012-02-07, 01:54
بنده هم به نوبه خودم افتتاح سیستمتون را تبریک میگم که در امور انتخاب برند ،طراحی لوگو ، قالب و ... حضور داشتم و کارهای بسیار قوی شدند و به شخصه از اسم و لوگوتون خیلی خوشم اومد.

به امید موفقیت روز افزون ..

افرادی با طرز فکر شما همه چیز رو خز میکنن !

کاسب کاسبه !

اگه توانایی رقابت دارید ، بسم الله وگرنه احساسات خودتون رو کنترل کنید ! ایشالا شما هم یک روز همکاری در فروش راه میندازید .

سلام.

موفق باشید.

تایید میشه.دنیای اینترنت خیلی بزرگتر از اونه که با 10-20 تا سیستم همکاری در فروش اشباع بشه

اتفاقا از جنبه مثبت اگه نگاه کنیم، بیشتر شدن رقابت در یک زمینه باعث افزایش کیفیت و تلاش برای جذب بهتر میشه.

جواب های بسیار منطقی و عالی!

دقیقا در هرکاری افزایش رقیب باعث بهتر شدن وضعیت کلی فروشنده ، خریدار و سرویس دهنده خواهد شد.

موفق باشید

MedisaPPS
2012-02-07, 01:58
برادر امید شلوغ نکن بذار مردم کاسبی بکنن :دی
موج منفی میدیم بعدا میگن شکست خوردیم تقصیر شماست :(8-|
آقا به حرف ما گوش نده دوست نصف نصف منظورم شمایی ها
شما کارتو بکن ... قول میدم منو امید و برو بچ پشتت هستیم :d:d:d:d

منم پشتشون هستم.
ببینید چه جالب هست . من و برادر امید و مستر دیاکو که توی گود هستیم میگیم سیستم ها زیاد هست بازرایاب ها این حد نیست
افرادی که دارند از دور نگاه میکنند + کسی که داره این سیستم رو میفروشه میگن که سیستم کم هست بازار اینترنت بزرگ هست و این حرف ها.
----------
دوستان تازه کار که میخوان شروع کنند ما که امید به موفقیتتون داریم لطفا یک گزارش از کارتون 6 ماه دیگه بدید ببینیم چی کار کردید.
در ضمن کاش قبل از خرید سیستم پادینا یک نگاهی به کسانی که خریدند و رتبه الکساشون بکنید ببینید واقعا اونجور فروش رو داشتند که شما راه اون هارو میرید .
----
طبیعتا وقتی تعداد سیستم همکاری در فروش زیاد باشه و بازاریاب هم محدود باشه واکثر بازاریاب ها هم با سیستم های قدیمی کار میکنند بازار اینترنت مثل هر بازار دیگری
وقتی عرضه و تقاضا برابر نباشه اشباع میشه .
از ما گفتن بود والسلام

Mr.Diyaco
2012-02-07, 11:35
منم پشتشون هستم.
ببینید چه جالب هست . من و برادر امید و مستر دیاکو که توی گود هستیم میگیم سیستم ها زیاد هست بازرایاب ها این حد نیست
افرادی که دارند از دور نگاه میکنند + کسی که داره این سیستم رو میفروشه میگن که سیستم کم هست بازار اینترنت بزرگ هست و این حرف ها.
----------
دوستان تازه کار که میخوان شروع کنند ما که امید به موفقیتتون داریم لطفا یک گزارش از کارتون 6 ماه دیگه بدید ببینیم چی کار کردید.
در ضمن کاش قبل از خرید سیستم پادینا یک نگاهی به کسانی که خریدند و رتبه الکساشون بکنید ببینید واقعا اونجور فروش رو داشتند که شما راه اون هارو میرید .
----
طبیعتا وقتی تعداد سیستم همکاری در فروش زیاد باشه و بازاریاب هم محدود باشه واکثر بازاریاب ها هم با سیستم های قدیمی کار میکنند بازار اینترنت مثل هر بازار دیگری
از ما گفتن بود والسلام

ایمان جان صلوات بفرست زشته عیبه بده .... :d

این شمشاد بعدا میاد میگه من فقط انتقاد میکنم و بلد نیستم مثلا موج مثبت بدم ... !!!

جون وحید این تن بمیره شما بیاین جواب بدین مخصوصا خود این آقای شمشاد ....
برادر من چند تا سوال دارم !!! ( اینجا بحث محصولات خودمو فاکتور میگیرم ))
شما نگاه کنید سیستم های همکاری در فروش چه چیزایی عرضه می کنند ....
فایر تایر شال عروسک کرم باله آ رفع سفیدی مو لیزر سی دی دی وی دی و غیره .... بیایم بشماریم (( حالا من با امیر عباس کار ندارم که نمریدیم یک چیزجدید تو فروشگاه ایشون یافت شد ))
چند تا گروه هستند که محصولاتشون تکراریه ؟!
پایگان ؟ ملی مارکت ؟ ایران مارکت ؟ همکارها ؟ همکاران ؟ مدیسا ؟ ایران سلر ؟ پی سل ؟ پی پرسل ؟ یدونه دیگه ملی مارکت !! آفاق ؟ برمودا ؟ ایران امیر ؟ نگین ؟ رویال سل ؟ یدونه بود اسمش ایران داشت یادم رفته !!! و خیلی خیلی خیلی دیگه ...... (( به خدا حساب کتابش از دستم در رفت ))
خوب اینجا میدونی مثل چی میمونه !!! 1دونه خیابون با 100 تا سوپر مارکت کنار همدیگه دقیقا کنار هم !!! مگه مردم اون خیابان چند نفر هستند ؟! مگه چقدر شکم دارن که ما هرچی بریزیم توش پر نشه ؟؟؟ !!!
بحث رقابت دنیای حقیقی و با دنیای مجازی میکنیم یکی .... این کلا اشتباه است چرا ؟؟؟!!! چون تو دنیای واقعی همه سوپر مارکت نیستند انواع اقسام مشاغل هست !!!
اینجاست که با این محصولاتی که ارائه میشه خیلی از دوستان میخورن به بن بست !!!
** اصلا بگیم انقدر زیادیم مشتری هم هست بیاید کار کنیم !!! خوب رقابت شروع شد
یکی 60 درصد ارسال شده ها را میده !!!
میان باهاش رقابت کنن .... 80 درصد ارسال شده ها را میده !!!
اون یکی میشینه فکر میکنه میگه آقا من 100 درصد ارسال شده ها رو میدم !!!
خوب به نظرت بعد از 100 درصد میشه چی گفت ؟؟؟!!!

و خیلی مشکلات دیگه ای هست من اصلا الان حضور ذهن ندارم .... !!!!

ولی کلا میگم با این دوست جدیدمون هم هستم .... من امثال من و بقیه دوستان هیچ مشکلی نداریم با سیستم همکاری در فروش ... به قول یه دوست اینترنت که مال پدر بنده نیست ... کلی میان و میرن ... من حرفم اینجا اینه دوستان بیان محصول جدید عرضه کنن چیه همه گیر دادن به محصولات تکراری ؟! آقا دنبال ایذه جدید باشید دنبال رونق محصولات دیگه باشید توی این اینترنت ... بعضی چیزا را دیدم تو فروشگاه این دوست جدیدمون دیدم نه بابا یه حرکت های داریم میبینیم ... اگر میتونید محصول جدید شیوه فروش جدید و خیلی چیزای دیگه عرضه کنید بله این بازار خیلی خوبه داره .... نه با کپی کردن و فروش محصولات تکراری ... !!!

در کل براتون آرزوی موفقیت میکنم

nesfnesf
2012-02-07, 15:48
از دوستان واقعا نهایت تشکر دارم مخصوصا دیاکو عزیز
او نظریه ی محصل تکراری واقعا درسته

- پست قبلی در ساعت 15:47 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 15:48 انجام شده است :

ببخشید اشتباه تایپی شد
منظورم اینه که او نظر محصول تکراری کاملا درسته/مرسی

F.Shemshad
2012-02-07, 23:16
منم پشتشون هستم.
----------
----
از ما گفتن بود والسلام

چند نکته :

1.شما به 700 بازاریاب غیر فعال و زیر 6ماه کار کردن شدید سردمدار این عرصه و توی گود؟! عجب!

2. اگر به سابقه کاری و رزومه هست که بنده با جرئت میگم 4 سال پیش آواسی دی اولین سیستم اتوماتیک ایران بود و برای بنده بود ! زمانی که خیلی ها نمیدونستند همکاری در فروش یا حتی فروشگاه اینترنتی چیه ! پس لطفا خودتون را سطح بالا نگیرید ! ( خیلی ها از من و شما بیشتر تجربه کاری دارند ولی از بزرگیشون چیزی به زبون نمیارند ! شما در اکثر تایپیک ها کمی اغراق آمیز و بزرگتر از تجربه خودتون حرف میزنید که چندین راهبر و کاربر هم این موضوع را در تایپیک ها تایید کردند پس برای من جبهه نگیرید ! )

3. از کی تاحالا رتبه الکسای یک سیستم در میزان سود دهی اون سیستم تاثیر داره که شما این حرف را میزنید ؟

4. شما کی هستید که مدیران سیستم ها به شما 6 ماه یک بار گزارش بدند ؟! و مجددا عجببب !

5. بازار اینترنت باز هم میگم بزرگتر از این حرفاست و رقابت حتی بیشتر از این هم خواهد بود و کسانی که توانایی رقابت دارند میموند و کسانی که سر سری تصمیم میگیرند و دانش مدیریتی و تبلیغاتی ندارند با فروش سایت و ... از این گود خارج میشوند !

در واقع به طور خلاصه تر بگم : ضعف مدیریتی در هرکاری به هیچ عنوان دلیل بر بد بودن شرایط دیگه ای از جمله سیستم ، محصول و ... نخواهد داشت !

یک مثل قدیمی هست که میگه : عروس نمیتونه برقصه و میگه اتاق کجه !

ایمان جان صلوات بفرست زشته عیبه بده .... :d

این شمشاد بعدا میاد میگه من فقط انتقاد میکنم و بلد نیستم مثلا موج مثبت بدم ... !!!

جون وحید این تن بمیره شما بیاین جواب بدین مخصوصا خود این آقای شمشاد ....
برادر من چند تا سوال دارم !!! ( اینجا بحث محصولات خودمو فاکتور میگیرم ))
شما نگاه کنید سیستم های همکاری در فروش چه چیزایی عرضه می کنند ....
فایر تایر شال عروسک کرم باله آ رفع سفیدی مو لیزر سی دی دی وی دی و غیره .... بیایم بشماریم (( حالا من با امیر عباس کار ندارم که نمریدیم یک چیزجدید تو فروشگاه ایشون یافت شد ))
چند تا گروه هستند که محصولاتشون تکراریه ؟!
پایگان ؟ ملی مارکت ؟ ایران مارکت ؟ همکارها ؟ همکاران ؟ مدیسا ؟ ایران سلر ؟ پی سل ؟ پی پرسل ؟ یدونه دیگه ملی مارکت !! آفاق ؟ برمودا ؟ ایران امیر ؟ نگین ؟ رویال سل ؟ یدونه بود اسمش ایران داشت یادم رفته !!! و خیلی خیلی خیلی دیگه ...... (( به خدا حساب کتابش از دستم در رفت ))
خوب اینجا میدونی مثل چی میمونه !!! 1دونه خیابون با 100 تا سوپر مارکت کنار همدیگه دقیقا کنار هم !!! مگه مردم اون خیابان چند نفر هستند ؟! مگه چقدر شکم دارن که ما هرچی بریزیم توش پر نشه ؟؟؟ !!!
بحث رقابت دنیای حقیقی و با دنیای مجازی میکنیم یکی .... این کلا اشتباه است چرا ؟؟؟!!! چون تو دنیای واقعی همه سوپر مارکت نیستند انواع اقسام مشاغل هست !!!
اینجاست که با این محصولاتی که ارائه میشه خیلی از دوستان میخورن به بن بست !!!
** اصلا بگیم انقدر زیادیم مشتری هم هست بیاید کار کنیم !!! خوب رقابت شروع شد
یکی 60 درصد ارسال شده ها را میده !!!
میان باهاش رقابت کنن .... 80 درصد ارسال شده ها را میده !!!
اون یکی میشینه فکر میکنه میگه آقا من 100 درصد ارسال شده ها رو میدم !!!
خوب به نظرت بعد از 100 درصد میشه چی گفت ؟؟؟!!!

و خیلی مشکلات دیگه ای هست من اصلا الان حضور ذهن ندارم .... !!!!

ولی کلا میگم با این دوست جدیدمون هم هستم .... من امثال من و بقیه دوستان هیچ مشکلی نداریم با سیستم همکاری در فروش ... به قول یه دوست اینترنت که مال پدر بنده نیست ... کلی میان و میرن ... من حرفم اینجا اینه دوستان بیان محصول جدید عرضه کنن چیه همه گیر دادن به محصولات تکراری ؟! آقا دنبال ایذه جدید باشید دنبال رونق محصولات دیگه باشید توی این اینترنت ... بعضی چیزا را دیدم تو فروشگاه این دوست جدیدمون دیدم نه بابا یه حرکت های داریم میبینیم ... اگر میتونید محصول جدید شیوه فروش جدید و خیلی چیزای دیگه عرضه کنید بله این بازار خیلی خوبه داره .... نه با کپی کردن و فروش محصولات تکراری ... !!!

در کل براتون آرزوی موفقیت میکنم

وحید جان اتفاقا من عاشق انتقاد سازنده هستم و اصلا ناراحت نمیشم و این پست شما انتقاد سازنده هست و انتقاد تخریبی نیست .

خب من خودم بارها در تایپیک های دیگه گفتم که دوستان نو آوری داشته باشند و خودشون را محدود به اجناس تکراری نکنند .

اینکه سیستم ما پر فروش ترین سیستم ایران شده این دلیل بر امکانات و ماهیت سیستم هست و این خود فروشگاه هست که باید بتونه از سیستم با بهترین محصولات و نوآوری سود دهی داشته باشد .

در واقع سیستم همکاری در فروش برای فروشنده 2 نوع مزیت خواهد داشت :

1. برندینگ ( به طور مثال بنر محصول و عکس محصول جدید یا حتی قدیمی شما در 100 ها سایت قرار خواهد گرفت که باعث دیده شدن و برند شدن میشه )
2. فروش محصولات ( همزمان با برندینگ برای فروش بیشتر و بدون ریسک محصولات شما کمک خواهد کرد و سودی را به بازاریاب پرداخت میکنید که واقعا جنس فروخته شده و هیچ ریسکی در تبلیغات خود با روش های دیگر و ریسک دار نخواهید داشت )

سیستم های همکاری یا Affiliate در سراسر جهان بسیار پرطرفدار هست و یکی از بهترین روش های فروش برای هر صنف و هر محصولی خوب هست و مختص اجناس تکراری و محدود نیست ! ما به عنوان یک سرویس دهنده سیستم ماهیت و بیس کار را فراهم میکنیم تا تجارت الکترونیک ایران را به سمت تجارت جهانی پیش ببریم و این کاربران و خریداران هستند که باید محتوا را فراهم کنند و این مورد ربطی به ما نخواهد داشت .

موفق و سربلند باشید

Mr.Diyaco
2012-02-08, 00:08
برادر فرشاد
میشه این بحث برند نکنیم یه جورایی بهش آلرژی دارم :d

من اصلا در مورد سیستم همکاری در فروش شما نظر خاصی ندارم ... نه میگم خوب نه میگم بد (( البته قبول کن که سیستم شما نقص هایی داره که اصلا اینجا بحث سر این نیست ))

من یک سری حرف ها میزنم البته دلخور نشی داریم صحبت می کنیم ....

یه جای صحبتت گفتی ما ( یعنی پادینا ) پرفروش ترین سیستم همکاری شده ... ! خیلی ببخشید این بابت این نیست که سیستم شما برترین یا بهترین هست (( عرض کردم اصلا در مورد خوب بد بودن حرف نمیزنیم )) ... چون شما کلا تمرکز روی همکاری دارید و به قولی محصول دیگه ای عرضه نمیکنید ... بیایم شرکت های دیگه را بررسی کنیم میبینیم که فرضا ایران مارکت بیشتر تمرکز گذاشته روی cod یا حامد روی محصولات دیگه ... پس این سخن شما میشه نقص کرد ... !!!
(( بحث سر تمرکز روی محصول خاص هست ))

من دارم میگم شما که لطف می کنی همکاری در فروش به دیگران پیشنهاد میدی ... فعالیت و فروش در زمینه های دیگه هم آموزش بدید ...

ببنید توی این بازار آشفته 100 تا محصول فقط داره عرضه میشه روی سطح نت (( این 100 محصول مثال بود ))
یک سری افراد مشخص کاور بنر هدر و حتی قالب میزنن (( دقت کنید متوجه میشید مثلا کدوم بنر کار کی هست )) *** یه جورایی این چیزا کمبود طراح نشون میده **
یک سری قیمت خرید مشخص و فروش مشخص هست ... دیگه نمتونی زیر قیمت خرید بفروشی ... میشه ؟!
نمیشه هم جوری قیمت گذاری کنی که شما کمتر از وب مستر سود کنی ... چون حساب کنی پول خواب محصولات پول تلفن کارمزد پست و خیلی چیزایی دیگه هست
ولی دوستان به این نکته توجه نمی کنن توی بلند مدت سیستم کاملا ضرر ده میشه و فقط به خاطر چشم و هم چشمی هم که شده یک سری قیمت شکنی داره باب میشه !!!
خوب این قیمت شکنی تا کجا میخواد ادامه پیدا کنه ... همه افتادن توی یه دایره و فقط دوره هم می چرخن ...
*** مثلا یه جا تو تاپیک دیده بودم گفته شد سود وب مستر بیشتر از منه ... خوب این ضرر داری میکنی .... این حتی بیان کردنش اشتباه است
من یه ویزتور دارم فروشش در این ماه 300 هزار تومان بود ... من باید ماهی 230 تومن بهش حقوق بدم ... کل سودی که به من داده 70 تومنه !!! چقدر محصول زیر دستشه 6 یا 7 میلیون ... به نظر شما این ویزیتور این ماه برای من سود آور بوده ؟!
کل سیستم های همکاری در فروشی که شکست میخورن یا دچار مشکلات اساسی میشن همینه !!! بعدا میگن من پول توی جیب خودمم در نمیارم
حتما که نباید فقط سیستم همکاری فروخت ... بیاید کمی کلاس آموزشی بذارید برای دوستان عوضش هزینهشو بگیرید مطمعن باشید به کسی بر نمیخوره !!!
بیاید روی عرضه محصولات جدید روی نت صحبت کنید ... شیوه فروش محصولات نو بررسی کنید ... اصلا در مورد طراحی صحبت کنیم رنگ بندی و خیلی چیزایی دیگه ....
به قول خودتون بازار اینترنت بینهایت هست و دنیایی بزرگ ولی با این حباب سازی برای دوستان کمی همه دارن دچار مشکل میشن !!!
این ها را بیاید کاملا برای دوستان شفاف سازی کنید بعدا بگید بیاید همکاری در فروش بزنید ....

84edu
2012-02-08, 00:17
برادر فرشاد

من اصلا در مورد سیستم همکاری در فروش شما نظر خاصی ندارم ... نه میگم خوب نه میگم بد (( البته قبول کن که سیستم شما نقص هایی داره که اصلا اینجا بحث سر این نیست ))

یه جای صحبتت گفتی ما ( یعنی پادینا ) پرفروش ترین سیستم همکاری شده ... ! خیلی ببخشید این بابت این نیست که سیستم شما برترین یا بهترین هست (( عرض کردم اصلا در مورد خوب بد بودن حرف نمیزنیم )) ... چون شما کلا تمرکز روی همکاری دارید و به قولی محصول دیگه ای عرضه نمیکنید ... بیایم شرکت های دیگه را بررسی کنیم میبینیم که فرضا ایران مارکت بیشتر تمرکز گذاشته روی cod یا حامد روی محصولات دیگه ... پس این سخن شما میشه نقص کرد ... !!!

من دارم میگم شما که لطف می کنی همکاری در فروش به دیگران پیشنهاد میدی ... فعالیت و فروش در زمینه های دیگه هم آموزش بدید ...

ببنید توی این بازار آشفته 100 تا محصول فقط داره عرضه میشه روی سطح نت (( این 100 محصول مثال بود ))
یک سری افراد مشخص کاور بنر هدر و حتی قالب میزنن (( دقت کنید متوجه میشید مثلا کدوم بنر کار کی هست )) *** یه جورایی این چیزا کمبود طراح نشون میده **
یک سری قیمت خرید مشخص و فروش مشخص هست ... دیگه نمتونی زیر قیمت خرید بفروشی ... میشه ؟!
نمیشه هم جوری قیمت گذاری کنی که شما کمتر از وب مستر سود کنی ... چون حساب کنی پول خواب محصولات پول تلفن کارمزد پست و خیلی چیزایی دیگه هست
ولی دوستان به این نکته توجه نمی کنن توی بلند مدت سیستم کاملا ضرر ده میشه و فقط به خاطر چشم و هم چشمی هم که شده یک سری قیمت شکنی داره باب میشه !!!
خوب این قیمت شکنی تا کجا میخواد ادامه پیدا کنه ... همه افتادن توی یه دایره و فقط دوره هم می چرخن ...
*** مثلا یه جا تو تاپیک دیده بودم گفته شد سود وب مستر بیشتر از منه ... خوب این ضرر داری میکنی .... این حتی بیان کردنش اشتباه است
من یه ویزتور دارم فروشش در این ماه 300 هزار تومان بود ... من باید ماهی 230 تومن بهش حقوق بدم ... کل سودی که به من داده 70 تومنه !!! چقدر محصول زیر دستشه 6 یا 7 میلیون ... به نظر شما این ویزیتور این ماه برای من سود آور بوده ؟!
کل سیستم های همکاری در فروشی که شکست میخورن یا دچار مشکلات اساسی میشن همینه !!! بعدا میگن من پول توی جیب خودمم در نمیارم
حتما که نباید فقط سیستم همکاری فروخت ... بیاید کمی کلاس آموزشی بذارید برای دوستان عوضش هزینهشو بگیرید مطمعن باشید به کسی بر نمیخوره !!!
بیاید روی عرضه محصولات جدید روی نت صحبت کنید ... شیوه فروش محصولات نو بررسی کنید ... اصلا در مورد طراحی صحبت کنیم رنگ بندی و خیلی چیزایی دیگه ....
به قول خودتون بازار اینترنت بینهایت هست و دنیایی بزرگ ولی با این حباب سازی برای دوستان کمی همه دارن دچار مشکل میشن !!!
این ها را بیاید کاملا برای دوستان شفاف سازی کنید بعدا بگید بیاید همکاری در فروش بزنید ....

عجب پست کاملی بود و کلاً روی این پست نمیشه چیزی گفت
جای آموزش به مدیران سیستمهای همکاری در فروش برای انتخاب محصول، جذب بازاریاب، آموزش بازاریابان، قیمت گذاری، پاداش دهی به بازاریابان و حفظ بازاریابان و ... بدجوری خالیه
خب در این زمینه هم عادت داریم که اول زمین بخوریم بعد به فکر چاره بیفتیم و هنوز زمان زمین خوردن نرسیده دیگه #-o

as87
2012-02-08, 00:19
تاپيك معرفي همكاري در فروش هست. لطفا بحث خوب، بد يا ضررده بودن سيستم‌هاي همكاري رو توي اين تاپيك ادامه نديد.

Mr.Diyaco
2012-02-08, 00:30
تاپيك معرفي همكاري در فروش هست. لطفا بحث خوب، بد يا ضررده بودن سيستم‌هاي همكاري رو توي اين تاپيك ادامه نديد.

چشم آقای سلطانی چرا میزنی منو ... گردنم از مو نازک تر خوتون که شاهدهستید ...
خوب چشم دوستان موافق باشین یک بحث باز می کنیم یه خورده کلاس آموزشیمون بره بالا :)

F.Shemshad
2012-02-08, 02:16
برادر فرشاد

برادر وحید :دی
من عاشق این کلمه برند هستم و تخصص خودم کلا در این زمینه هست و به همین خاطر خیلی به این بحث علاقمندم و یکی از پر استفاده ترین کلمه هام برند هست چون واقعا نیاز به آموزش بیشتری در این زمینه هست .

خب من اصلا به گوگل هم نمیگم کامل ! چه برسه به سیستم خودم..
طبیعتا هر سیستم و هر کاری ضعف هایی داره و با گذشت زمان و کسب تجربه بیشتر میشه بهتر از قبل کرد .
در واقع در هیچ چیزی کامل مطلق نداریم که سیستم ما هم از این قاعده بیرون نیست .

نه عزیز چرا دلخور بشم داریم منطقی و سازنده حرف میزنیم و بیشتر خوشحال میشم .

راستش صحبت خودت یکمی تناقض داشت !
خب من هم منظورم در زمینه کاری خودمون بود که عرض کردم پر فروشترین سیستم همکاری هستیم !

بین ایکس شرکت ارائه سیستم همکاری ما پر فروش هستیم ( منظورم از این جمله اصلا غرور و ادعا نبوده صرفا رسوندن هدف های بعدی مثل برندینگ این عرصه بود )

باور کن تا جایی که از دستم بر میاد این نکات را به همه کاربران میگم که سعی کنید نوآوری داشته باشید ، اجناس جدید و با کیفیت بیارید و از سیستم همکاری استفاده بهتری ببرید و خودتون را محدود به چند جنس نکنید و دوستان میتونند این امر را تایید کنند.

عرض کردم خداشاهده که چقدر روی این موضوع تلاش کردم تا جو محدود محصولات سیستم هارا عوض کنم ولی تاکنون زیاد در این تلاش موفق نبودم !

بنده خودم با نو آوری و بهتر شدن وضعیت محصولات اینترنتی موافقم و هرکاری هم از دستم بر بیاد برای بهبود این وضعیت انجام خواهم داد .

ولی یک نکته ای که هست من تا یک جایی میتونم این عرصه را به نوبه خودم عوض کنم و وقتی تقاضا برای ارائه سیستم میشه بنده به دلیل حفظ منافع خودمون با کمال میل باید این سیستم را بدم و تصمیم گیرنده نهایی برای ارائه نوع محصولات فروشنده هست و ما صرفا نقش مشاور و راهنما را داریم .

حتما که نباید فقط سیستم همکاری فروخت ... بیاید کمی کلاس آموزشی بذارید برای دوستان عوضش هزینهشنو بگیرید مطمعن باشید به کسی بر نمیخوره !!!

یکی از بهترین انتقاد هایی بود که توی عمرم از من شد و با قاطعیت این پیشنهاد را انجام میدم .

واقعا جای یک سری کلاس های آموزش خالی هست به شرطی که مدیران سیستم ها استقبال کنند تا هزینه های خود کلاس و استاد و ... در بیاد و ما دنبال سود در این موضوع نیستیم .

انشالله یک برنامه ریزی میکنم و در سال جدید در صورت مطلوب بودن شرایط استارت این کلاس هارا میزنیم.

ممنون از پیشنهاد خوبتون.

بنده برای کسی تعیین تکلیف نمیکنم که بگم سیستم بزنند یا نزنند ولی اکثر خریداران فعلی میتونند تایید کنند که قبل از خرید بنده یک سری نکاتی که شما گفتید را کامل خدمتشون شرح دادم.

عجب پست کاملی بود و کلاً روی این پست نمیشه چیزی گفت
جای آموزش به مدیران سیستمهای همکاری در فروش برای انتخاب محصول، جذب بازاریاب، آموزش بازاریابان، قیمت گذاری، پاداش دهی به بازاریابان و حفظ بازاریابان و ... بدجوری خالیه
خب در این زمینه هم عادت داریم که اول زمین بخوریم بعد به فکر چاره بیفتیم و هنوز زمان زمین خوردن نرسیده دیگه #-o

دقیقا موافقم و برای این مهم نیاز به حمایت و کمک کاربران خوبی مثل شما هستیم .

چشم دیگه ادامه نمیدیم :دی

چشم آقای سلطانی چرا میزنی منو ... گردنم از مو نازک تر خوتون که شاهدهستید ...
خوب چشم دوستان موافق باشین یک بحث باز می کنیم یه خورده کلاس آموزشیمون بره بالا :)

در قسمت مناسب تایپیک ایجاد کردید من مشتاق به ادامه بحث و بهبود این وضعیت هستم و حمایت میکنم .

موفق و پیروز باشید..

nesfnesf
2012-02-09, 09:53
سلام مرسی از نظرات دوستان هرچند بیشترشون به نصف نصف رابطه داشت
محصولات جدید اضافه شد
گیرنده دیجیتالی برای لپ تاپ
دماسنج عشق
طرح های توجیهی
بسته های تحصیل در خارج هند کانادا مالزی ترکیه و....
آموزش تست زنی
پیراهن تراکتورسازی
دفاع شخصی
طراحی دکوراسیون
آموزش زبان های مختلف انگلیسی ایتالیایی چینی ترکی اسپانیایی عربی
سوالات امتحانی پیام نور
شارژ پرینتر
پرورش قارچ
پرورش شترمرغ
تعمیر لپ تاپ
تعمیر کامپیوتر
انواع پاوربالانس