PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد ظاهر این سایت چیه؟

faraji
2012-02-09, 19:24
سلام
خیلی دنبال یه قالب مناسب گشتم ولی متاسفانه اون چیزی نبودن که دلم میخواست،برای همین خودم دست بکار طراحی شدم و نتیجش شد عکس ضمیمه؛می خواستم نظراتتون رو بدونیم تا انشالله کاملتر بشه .

ExOZaX
2012-02-09, 19:35
عجله ای طراحی شده . المان های گرافیکیش کمه . دقت در طراحی نداشتی و خیلی ساده زدی .

imjava
2012-02-09, 20:37
چیزی که خیلی زیاد به چشم میاد و یکمی تو ذوق میزنه سایه های المانهای بکار رفته تو طرحتون هست . سعی کنید سایه ها رو کمتر کنید فکر کنم DropShadow رو 3 باشه خوبه
موضوع بعدی اینه که برای تایتل موضوعات و همچنین تایتل محصولتون سعی کنید یه زمینه مناسب طراحی کنید
ولی در کل با اینکه ساده کار کردید، بنظرم رنگبندیتون با هم تناسب داره . البته از این بهتر هم میتونه باشه
موفق باشید

djsiamak
2012-02-09, 20:40
جای کار داره !

faraji
2012-02-09, 23:31
عجله ای طراحی شده . المان های گرافیکیش کمه . دقت در طراحی نداشتی و خیلی ساده زدی .
متاسفانه بخاطر ضعفم تو کار با فوتوشاپ نمی تونم اون چیزی رو که تو ذهنمه پیاده کنم ،نظرتون در مورد ساختار کلی چیه؟با یه سری تغییرات میشه ازش استفاده کرد؟

گروه مهندسی
2012-02-09, 23:36
بنظر من آدم خودش دست بکار بشه و قالب مناسب برای خودش طراحی کنه اگر هم خیلی مبتدیانه باشه بیشتر ارزش داره
اینطوری قلق قالب دستشه و هربلایی میخواد سرش میاره و هر روز بهترش میکنه

faraji
2012-02-09, 23:43
چیزی که خیلی زیاد به چشم میاد و یکمی تو ذوق میزنه سایه های المانهای بکار رفته تو طرحتون هست . سعی کنید سایه ها رو کمتر کنید فکر کنم DropShadow رو 3 باشه خوبه
موضوع بعدی اینه که برای تایتل موضوعات و همچنین تایتل محصولتون سعی کنید یه زمینه مناسب طراحی کنید
ولی در کل با اینکه ساده کار کردید، بنظرم رنگبندیتون با هم تناسب داره . البته از این بهتر هم میتونه باشه
موفق باشید
در مورد انتخاب زمینه مناسب برای تایتل موضوعات فکر کنم باید چند تا سایتون بررسی کنم تا از اونا الهام بگیرم.
ساده بودن کارو خیلی دوست دارم،رنگهارو هم خیلی اتفاقی انتخاب کردم که پس خوشبختانه با هم متناسبند.انشالله با کمک شما دوستان بهتر هم خواهد شد.

Ali.9
2012-02-09, 23:43
بنظر من میتونست حرفه ای تر باشه ;) ...

faraji
2012-02-09, 23:46
جای کار داره !
بله دوست عزیز خیلی جای کار داره.

faraji
2012-02-10, 15:48
نظرات دوستان رو حد الامکان اعمال کردم ،خیلی بهتر شد ولی بازم باید روش کار بشه و هنوز اول کاره؛بنظرتون چیکار کنم که بهتر بشه و حرفه ای بنظر بیاد؟

Ali.9
2012-02-10, 17:20
نظرات دوستان رو حد الامکان اعمال کردم ،خیلی بهتر شد ولی بازم باید روش کار بشه و هنوز اول کاره؛بنظرتون چیکار کنم که بهتر بشه و حرفه ای بنظر بیاد؟

دوست عزیز برای منوهای بالا میتونی از فونتهای بهتری استفاده کنی ( البته اگه ابن طرح نهاییت باشه ) حدالامکان از فونت تاهوما استفاده کن ، چون این فونت خیلی بد دیده میشه ... به نظر من منوی بالایی که رنگش قرمز هست اضافی هستش ( فک کنم همون دسته بندی ها باشه ) ... موفق باشی ...

lmsdesigning
2012-02-10, 20:34
برای قسمت دسته بندی اگه یه کادر باشه فکر میکنم بهتر بشه
فونت ها رو روی Tahoma تنظیم کنید
به نظر شخصی خودم که یک طراح هستم اون رنگ قرمز بالای منوها زیاد با رنگ بندی ها سایر قسمت های سایت مثل آبی، بنفش (در لوگو)، صورتی (در دسته) و خاکستری در پس زمینه مچ نیست. سعی کنید به جای استفاده از سه رنگ آبی مختلف از یک رنگ آبی مثل کلید "ثبت درخواست" البته یکمی ملایم تر استفاده کنید
فکر میکنم اگه منوی بالای سایت رو کمی کوچک تر کنید و بجاش یکمی روی لوگوتون مانور بدید بهتر بشه
آیکون فید، فیس بوک، توییتر و ... رو به زیر سرچ بار انتقال بدید
سعی کنید نهایتا از دو یا سه رنگ د رنگبندی سایتتون استفاده کنید. تازه اون ها هم باید مکمل همدیگه باشند (به طور مثال اگه میخواین از رنگ قرمز استفاده کنید اون رو باید با مشکی و زغال سنگی ترکیب کنید نه آبی بنفش. البته فکر میکنم چون کار شما کارتون هست همون تن بنفش، صورتی و خاکستری رو حفظ کنید بهتر باشه. ترکیب قرمز و آبی رو حذف کنید. میتونید فقط یک بخش رو که میخواین برجسته تر باشه با آبی مشخص کنید)
در لوگوتون که بسیار هم زیبا و متناسب شده همه چیز خوبه غیر از شعار تبلیغاتی "کارتونا تبسم یک رویا که به نظرم با یک فونت یکدست و با یک ساز ثابت نوشته بشه خیلی بهتر میشه. اگه دوست داشته باشید میتونم اون شعار تبلیغاتیتون رو براتو به شکل زیباتر در بیارم. البته رایگان o:-) "
اون دوتا فیلد که برای وارد کردن نام و ایمیل در قسمت کارتون درخواستی هست رو به صورت Radius شده منظورم اینه که به شکل بیضی در بیارید. مستطیل زیاد جالب نیست! این حرفم رو در مورد فیلد جستجو هم عملی کنید
در نهایت طرح طراحی شده رو بذارید تا باز دوباره اگه دوست داشتید یکمی نظر بدیم :)

موفق باشید

علایی
2012-02-10, 21:07

الان به نسبت قبل بهتر شده

faraji
2012-02-10, 21:25
دوست عزیز برای منوهای بالا میتونی از فونتهای بهتری استفاده کنی ( البته اگه ابن طرح نهاییت باشه ) حدالامکان از فونت تاهوما استفاده کن ، چون این فونت خیلی بد دیده میشه ... به نظر من منوی بالایی که رنگش قرمز هست اضافی هستش ( فک کنم همون دسته بندی ها باشه ) ... موفق باشی ...
تصمیم دارم برای تمام نوشته ها از فونت تاهوما استفاده کنم ولی متاسفانه تو فتوشاپ خوب تایپ داده نمیشه.منوی بالایی رو هم حذف کردم بهتر شد.
ممنون از شما

faraji
2012-02-10, 21:35
برای قسمت دسته بندی اگه یه کادر باشه فکر میکنم بهتر بشه
فونت ها رو روی Tahoma تنظیم کنید
به نظر شخصی خودم که یک طراح هستم اون رنگ قرمز بالای منوها زیاد با رنگ بندی ها سایر قسمت های سایت مثل آبی، بنفش (در لوگو)، صورتی (در دسته) و خاکستری در پس زمینه مچ نیست. سعی کنید به جای استفاده از سه رنگ آبی مختلف از یک رنگ آبی مثل کلید "ثبت درخواست" البته یکمی ملایم تر استفاده کنید
فکر میکنم اگه منوی بالای سایت رو کمی کوچک تر کنید و بجاش یکمی روی لوگوتون مانور بدید بهتر بشه
آیکون فید، فیس بوک، توییتر و ... رو به زیر سرچ بار انتقال بدید
سعی کنید نهایتا از دو یا سه رنگ د رنگبندی سایتتون استفاده کنید. تازه اون ها هم باید مکمل همدیگه باشند (به طور مثال اگه میخواین از رنگ قرمز استفاده کنید اون رو باید با مشکی و زغال سنگی ترکیب کنید نه آبی بنفش. البته فکر میکنم چون کار شما کارتون هست همون تن بنفش، صورتی و خاکستری رو حفظ کنید بهتر باشه. ترکیب قرمز و آبی رو حذف کنید. میتونید فقط یک بخش رو که میخواین برجسته تر باشه با آبی مشخص کنید)
در لوگوتون که بسیار هم زیبا و متناسب شده همه چیز خوبه غیر از شعار تبلیغاتی "کارتونا تبسم یک رویا که به نظرم با یک فونت یکدست و با یک ساز ثابت نوشته بشه خیلی بهتر میشه. اگه دوست داشته باشید میتونم اون شعار تبلیغاتیتون رو براتو به شکل زیباتر در بیارم. البته رایگان o:-) "
اون دوتا فیلد که برای وارد کردن نام و ایمیل در قسمت کارتون درخواستی هست رو به صورت Radius شده منظورم اینه که به شکل بیضی در بیارید. مستطیل زیاد جالب نیست! این حرفم رو در مورد فیلد جستجو هم عملی کنید
در نهایت طرح طراحی شده رو بذارید تا باز دوباره اگه دوست داشتید یکمی نظر بدیم :)

موفق باشید
بسیار ممنون از نظر شما
تا اونجا که تونستم نظرات شما رو بکار بستم و یه تجدید نظری هم تو قسمت بالا کردم که بنظرم
ظاهر کلی منظم تر و تناسب بین اجزا بیشتر شد.
در مورد لوگو هم ممنونتون میشم اگه اینکارو بکنید.

faraji
2012-02-10, 21:37
الان به نسبت قبل بهتر شده
انشالله با کمک شما عزیزان بهتر ازین هم خواهد شد.

imjava
2012-02-10, 21:55
تصمیم دارم برای تمام نوشته ها از فونت تاهوما استفاده کنم ولی متاسفانه تو فتوشاپ خوب تایپ داده نمیشه
برای اینکه در فتوشاپ بتونیم با فونت Tahoma خوانا بنویسیم باید از منوی کشویی anti-aliasing موجود در پنجره character ، مقدار none رو انتخاب کنید و اندازه متن رو هم بین 8 تا 12 بزارید. ولی برای فونت های دیگه باید روی smooth باشه
پنجره character رو هم باید از منوی window فعال کنید
اما بهتون پیشنهاد میکنم تو مرحله طراحی در فتوشاپ، تمامی متنها رو با یک فونت مناسب تر مثل yekan انجام بدید، چون طرحتون رو کمی زیباتر میکنه و باعث میشه کار رو بهتر ادامه بدید و موقع کدنویسی از فونتهایی که برای کاربر هم به سادگی نمایش داده بشه استفاده کنید
موفق باشید

EM4D-M
2012-02-10, 22:03
خوب پیشرفت کردید .

فقط فونت ها رو هم Tahoma کنید که عالی بشه

سایه منو هارو هم کمی ، کم کنید

faraji
2012-02-10, 22:39
خوب پیشرفت کردید .

فقط فونت ها رو هم Tahoma کنید که عالی بشه

سایه منو هارو هم کمی ، کم کنید
شما لطف دارید به من.
من میخوام این قالبو به امید خدا برای وردپرس بسازم ،ولی متاسفانه هیچ سر رشته ای تو این کار ندارم،با چه زبانی نوشته میشه؟اموزش خاصی تو اینترنت وجود داره؟تو دانشگاه برنامه نویسی زبان سی رو پاس کردم،میتونه بهم کمک کنه؟
فکر کنم شما و دیگر دوستان برنامه نویس بتونید بهم کمک کنید.

84edu
2012-02-10, 22:53
شما لطف دارید به من.
من میخوام این قالبو به امید خدا برای وردپرس بسازم ،ولی متاسفانه هیچ سر رشته ای تو این کار ندارم،با چه زبانی نوشته میشه؟اموزش خاصی تو اینترنت وجود داره؟تو دانشگاه برنامه نویسی زبان سی رو پاس کردم،میتونه بهم کمک کنه؟
اینجاش رو کمی میتونم کمک کنم
شما باید فایل پی اس دی طراحی شده خودتون رو html کنید و بعد html رو به وردپرس تبدیل کنید.
تبدیل psd به html و html به وردپرس توی نت آموزش داده شده و البته من بلد نیستم.

EM4D-M
2012-02-10, 23:03
شما لطف دارید به من.

خواهش میکنم :x

نگران نباشید آموزش ها تو نت زیاد هست . مشکلی هم برخوردید خدمتتون هستیم :x

lmsdesigning
2012-02-10, 23:17
بله خیلی بهتر شد الان. اگه میخواین پی اس دی لوگوتون رو برای من پ.خ کنید تا در اسرع وقت براتون درستش کنم

موفق باشید

faraji
2012-02-10, 23:38
خواهش میکنم :x

نگران نباشید آموزش ها تو نت زیاد هست . مشکلی هم برخوردید خدمتتون هستیم :x
خدمت از ماست دوست عزیز:x

- پست قبلی در ساعت 23:18 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 23:38 انجام شده است :

بله خیلی بهتر شد الان. اگه میخواین پی اس دی لوگوتون رو برای من پ.خ کنید تا در اسرع وقت براتون درستش کنم

موفق باشید
براتون ارسال کردم.

وهمچینین موفقیت روز افزون شما

faraji
2012-02-11, 19:18
تمام فونتهارو به تاهوما تبدیل کردم و یه کمی هم رنگهارو دستکاری کردم؛بنظرتون چطور شده؟

ExOZaX
2012-02-11, 19:32
سایز کلی کارو کم کن . اینجوری همه چیز خیلی درشته . برای عناوین درشت هم از فونت یکان یا هما یا کودک استفاده کن .

faraji
2012-02-11, 20:56
سایز کلی کارو کم کن . اینجوری همه چیز خیلی درشته . برای عناوین درشت هم از فونت یکان یا هما یا کودک استفاده کن .
فکر کنم سایز نوشته ها باعث شده همه چیز درشت بنظر بیاد و احتمالا کوچک کردن سایز نوشته ها این مشکل حل بشه.

faraji
2012-02-12, 11:16
دوستان اگه مشکلی نمی بینند،این طرح به امید خدا طرح نهایی باشه.

hosin/m
2012-05-12, 22:22
طراحی قالب نسبتا خوبه.موفق باشید.

nadis
2012-05-12, 23:37
چی شد محمد جان ؟ از قالبت خسته شدی ؟

zirmizi
2012-05-13, 02:05
دوستان اگه مشکلی نمی بینند،این طرح به امید خدا طرح نهایی باشه.

درود وعرض ادب

به نظر من اون دسته بندی ها براش کادر بزارین و فونتش رو هم عوض کنید.
خیلی زیباتر میشه اگه دسته بندی و دسته بندی ها در یک کادر بروند.

نظر شخصی من بود

احمد کاظمی
2012-05-13, 05:24
دکمه دانلود هنوز فونتش آریاله . اونم عوضش کن و با تاهوما بنویس.

کلاً از فونت تاهوما استفاده کنی خیلی حرفه ای تر هستش ...

روی رنگ بندی منو بالا هم یه تجدید نظر بکن رنگ مشکی برای سایت کارتون که بیشتر مخاطب کودک و نوجوان داره جالبناک نی یه مقدرا تو طرح رنگ و روانشناسی رنگ هات دقت کن.

رنگ صورتی قشنگه اما اینجا خیلی پر رنگ جیغ شده یکم کمتر کن غلظتش رو

faraji
2012-05-13, 08:25
طراحی قالب نسبتا خوبه.موفق باشید.
ممنون دوست عزیز ولی این تاپیک قدیمیه و شما نباید بالا می اوردینش.