PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در رابطه با استفاده از نرم افزار Juicer محصولات دیجیتال جویس

معظمی
2012-02-13, 03:13
سلام دوستان
یک سوال از گرافیست ها داشتم.
کسی هست که از مجموعه های گرافیکی شرکت دیجیتال جویس استفاده کرده باشه و بدونه چطور میشه از نرم افزار Juicer استفاده کرد؟
مثلاً مجموعه فونتهای گرافیکی این شرکت 10 مجموعه در 20 دی وی دی هست که واقعاً عالیه ولی من هرکاری کردم نتونستم فونت ها رو وارد نرم افزار و ازشون استفاده کنم. کسی هست که نحوه استفاده از نرم افزار Juicer رو بلد باشه و اینجا به ما هم یاد بده؟
من روی نسخه کرک شده و جدیدترین نسخه نرم افزار تست کردم ولی راهی پیدا نشد.

این رو بگم که قبل از زدن این تاپیک خیلی توی نت دنبال راهنمایی گشتم ولی به فارسی که هیچی نیست به انگلیسی هم فقط در مورد خطاها و ارورهای Juicer مطلب وجود داره و چیز زیادی دستگیرم نشد.

اگر کسی میدونه چطور میشه فونت ها رو به نرم افزار وارد و از اونها استفاده کرد لطفاً به ما هم آموزش بده
منتظرم. یاعلی

معظمی
2012-02-14, 13:26
دوستان لطفاً اگر کسی استفاده از این نرم افزار رو بلده یا اگر کسی رو میشناسین که استفاده از این نرم افزار رو میتونه به من یاد بده شماره تماسشو برام پ.خ کنید واقعاً به آموزش استفاده ازش نیاز دارم
عجله ایه! ممنون

maziar2268
2012-10-15, 22:07
دوست عزیز خیلی مهم هست که این دی وی دی ها رو از کجا تهیه کردی
بعضی ها بلد نیستند از این فونت ها استفاده کنند و محتویات دی وی دی رو که به صورت اورجیتال حدود 8 گیگ هست رو توی 2 دی وی دی میریزن که مسلما مال شما هم به همین شکل هست و دیگه قابل استفاده نیست چون باید فایلی که به Juicer معرفی می کنید 8 گیگابایت باشه و با اسم اصلی عنوان باشه و فایل ها و فولدر ها دقیقا چیزی باشن که جویسر از شما میخواد

من پیشنهاد میکنم یک بار دیگه و از یه جای مطمئن خرید کنید
من فروشگاه آفتاب رو به شما پیشنهاد میدم چون به صورت تخصصی روی محصولات دیجیتال جویس کار می کنند
آدرس : sun-shop.ir

موفق باشید