PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برگه امضا شده پست ؟

0senjed0
2010-08-23, 01:39
من 90 هزار تومان طلب دارم ایران گیت میگه مدرک ثابت شده پستی بیار که اداره پست برگت سفارشت رو امضا کرده ولی مامور پستی جمع آوری هیچ کدوم رو امضا نکرده باید چیکار کرد ؟؟
ایران گیت هم میگه پول رو نمیدیم . هر چند پول کمیه ولی محض رو کم کنی باید گرفت

Reza
2010-08-23, 10:58
باید خدمتتون عرض کنم که به نظر من حق با هر دوی شماست
ایران گیت چون تازه سیستم رو خریداری کرده حق داره که برای هر طلبی دلیل و مدرک معتبر بخواد و این اتفاقی که افتاده به خاطر قصوری بوده که مامورهای پست انجام دادن . اما شما هم حق دارید که مدعی طلبتون باشید . به نظرم بهتره مراتب رو با کمک ایران گیت و از طریق اداره پست پیگیری کنید .

cdcenter24
2010-08-23, 13:09
شما به نظر من دو راه دارید. :
1- همونطور که آقا رضا گفتن با کمک پست مشکل رو حل کنید یعنی به مسئول تجارت الکترونیک شهرتون بگید تایید کنند حرف شما رو که این درست تره.
2- برگه ها رو بده به مامور پست بهش بگو برات امضا کنه :d ( بد آموزی به این میگناا)

منم یه همچین مکلی داشتم با این تفاوت که من برگه امضا شده هم بهشون دادم اما میگن وضعیت بسته نامعلومه. ماله سال 87 :d

hamid2day
2010-08-23, 18:10
این موضوع و جریان برای امسال هست یا سال قبل شرکت پرداخت رهنما؟

من 90 هزار تومان طلب دارم ایران گیت میگه مدرک ثابت شده پستی بیار که اداره پست برگت سفارشت رو امضا کرده ولی مامور پستی جمع آوری هیچ کدوم رو امضا نکرده باید چیکار کرد ؟؟

0senjed0
2010-08-30, 12:11
دوستان کسی این آدرس دقیق پست مستقیم رو داره و کسی میدونه کدوم بخششون مربوط به شرکتهای مثل پرداخت و ایران مارکت هست ؟

pardakht
2010-08-31, 16:53

به نام خداوند يكتا
با سلام به دوست عزيز و كاربر گرامي 0senjed0
در مبحثي كه شما آغاز نموده ايد ، عنوان كرده ايد كه 90 هزار تومان طلبكار هستيد. اينجا سوالي به ذهن مي رسد:

آيا شما در پنل خود و يا در تماس هايي كه با همكاران ما در پرداخت داشته ايد به شما مبلغ بدهي قطعي به اين مبلغ اعلام شده است؟ (يعني پولي كه بايستي پرداخت به شما مي داده است ولي هنوز تصفيه نشده) اگر جواب شما به اين سوال مثبت است جهت وصول پول خود نيازي به مدرك نيست و هر مبلغي كه از سوي شركت رهنما بعنوان بدهي به شما اعلام و از سوي ايشان براي ما تاييد شده است طبق برنامه ريزي انجام شده و با هماهنگي با شما تصفيه حساب خواهد شد.

اما در صورتيكه اين مبلغ در گزارش ها بعنوان سفارشات اماني مي باشد كه بايستي تعيين تكليف مي شده ولي توسط شركت رهنما به هر دليلي انجام نشده است ، روند پيگيري و حصول نتيجه به شرح زير بوده و ايران گيت در حال پيگيري با شركت پست در خصوص به نتيجه رساندن سفارشات اماني (بلاتكليف)سالهاي 88 و 87 مي باشد.

شما بايستي مدارك مثبته خود را مبني بر تحويل بسته هاي سفارش به مامور شركت پست براي ما ارسال كنيد.(مدرك مثبته: شامل يك نسخه از فاكتور سفارش ارسال شده كه توسط مامور پست مهر و امضا شده است مي باشد) دليل چنين درخواستي براي اين است كه ما بتوانيم وجود چنين بسته ايي را در شبكه پستي اثبات و بر اساس آن درخواست وصول مبالغ را از پست داشته باشيم.شايان ذكر است زمان زيادي از بلاتكليف بودن اين سفارشات در شبكه پستي گذشته و اين خود يكي از عوامل ايجاد مشكل براي ما مي باشد. در نتيجه براي اثبات حرف خود بايستي مدركي از اينكه اين بسته در شبكه وارد شده است به پست ارائه كنيم و از سوي ديگر طي تماس هايي كه همكاران ما با خريداران خواهند داشت بصورت شفاهي تاييد دريافت محصول را از آنان خواهند گرفت. در نتيجه وقتي ما بتوانيم ثابت كنيم كه اين بسته توسط مامور پست دريافت شده(مدارك مثبته) و خريدار نيز سفارش را دريافت كرده است مي توانيم مبالغ را از پست طلب كرده و با همكاري كارشناسان پست مستقيم روند واريز از واحد هاي پستي مربوطه را هماهنگ كنيم.

اما اگر به هر دليلي شما داراي چنين مداركي نباشيد امكان پيگيري براي ما وجود ندارد و نخواهيم توانست جهت وصول مبالغ از پست براي شما كاري انجام دهيم(علت اين عدم امكان پذيري ميل ما نيست بلكه نبود مدارك و گذشت زمان زيادي از تاريخ ارسال سفارش مي باشد).

اكنون روند تعيين تكليف سفارشات سال 88 با همكاري شركت پست در حال آغاز شدن است و اميدواريم بتوانيم در بازه زماني مناسبي سفارشات اماني سال 88 را تعيين تكليف نموده و پس از آن سال 87 را آغاز كنيم. اميدواريم بتوانيم با همكاري فروشگاه هاي داراي سفارش بلاتكليف و شركت پست و بخصوص كارشناسان متبحر پست مستقيم در ماه هاي آينده وضعيت سفارشات بلاتكليف سال هاي 88 و 87 را تعيين و بر اساس نتايج حاصله با فروشگاه ها تصفيه حساب كنيم.

فرموده ايد " هر چند پول کمیه ولی محض رو کم کنی باید گرفت " ، ما خوشحال مي شويم بتوانيم براي يكي از فروشگاه هاي سابق سامانه پرداخت كاري انجام داده و وظيفه انجام نشده ايي را به سرانجام رسانيم ، در آن صورت رويمان زياد خواهد شد و خوشحال از اينكه توانسته ايم كار ناتمامي را تمام كنيم.

در پايان لازم به ذكر است در صورتيكه پاسخ ارائه شده براي شما راضي كننده نيست و احساس مي كنيد نياز به پيگيري در اين خصوص وجود دارد، مي توانيد مشخصات فردي و فروشگاه خود را به همراه شناسه پنل تان به ايميل pasokh@pardakht.ir ارسال كنيد تا بررسي بيشتري انجام شود.

با تشكر
پاسخگو

0senjed0
2010-09-01, 18:13
به نام خداوند يكتا
با سلام به دوست عزيز و كاربر گرامي 0senjed0
در مبحثي كه شما آغاز نموده ايد ، عنوان كرده ايد كه 90 هزار تومان طلبكار هستيد. اينجا سوالي به ذهن مي رسد:

آيا شما در پنل خود و يا در تماس هايي كه با همكاران ما در پرداخت داشته ايد به شما مبلغ بدهي قطعي به اين مبلغ اعلام شده است؟ (يعني پولي كه بايستي پرداخت به شما مي داده است ولي هنوز تصفيه نشده) اگر جواب شما به اين سوال مثبت است جهت وصول پول خود نيازي به مدرك نيست و هر مبلغي كه از سوي شركت رهنما بعنوان بدهي به شما اعلام و از سوي ايشان براي ما تاييد شده است طبق برنامه ريزي انجام شده و با هماهنگي با شما تصفيه حساب خواهد شد.

اما در صورتيكه اين مبلغ در گزارش ها بعنوان سفارشات اماني مي باشد كه بايستي تعيين تكليف مي شده ولي توسط شركت رهنما به هر دليلي انجام نشده است ، روند پيگيري و حصول نتيجه به شرح زير بوده و ايران گيت در حال پيگيري با شركت پست در خصوص به نتيجه رساندن سفارشات اماني (بلاتكليف)سالهاي 88 و 87 مي باشد.

شما بايستي مدارك مثبته خود را مبني بر تحويل بسته هاي سفارش به مامور شركت پست براي ما ارسال كنيد.(مدرك مثبته: شامل يك نسخه از فاكتور سفارش ارسال شده كه توسط مامور پست مهر و امضا شده است مي باشد) دليل چنين درخواستي براي اين است كه ما بتوانيم وجود چنين بسته ايي را در شبكه پستي اثبات و بر اساس آن درخواست وصول مبالغ را از پست داشته باشيم.شايان ذكر است زمان زيادي از بلاتكليف بودن اين سفارشات در شبكه پستي گذشته و اين خود يكي از عوامل ايجاد مشكل براي ما مي باشد. در نتيجه براي اثبات حرف خود بايستي مدركي از اينكه اين بسته در شبكه وارد شده است به پست ارائه كنيم و از سوي ديگر طي تماس هايي كه همكاران ما با خريداران خواهند داشت بصورت شفاهي تاييد دريافت محصول را از آنان خواهند گرفت. در نتيجه وقتي ما بتوانيم ثابت كنيم كه اين بسته توسط مامور پست دريافت شده(مدارك مثبته) و خريدار نيز سفارش را دريافت كرده است مي توانيم مبالغ را از پست طلب كرده و با همكاري كارشناسان پست مستقيم روند واريز از واحد هاي پستي مربوطه را هماهنگ كنيم.

اما اگر به هر دليلي شما داراي چنين مداركي نباشيد امكان پيگيري براي ما وجود ندارد و نخواهيم توانست جهت وصول مبالغ از پست براي شما كاري انجام دهيم(علت اين عدم امكان پذيري ميل ما نيست بلكه نبود مدارك و گذشت زمان زيادي از تاريخ ارسال سفارش مي باشد).

اكنون روند تعيين تكليف سفارشات سال 88 با همكاري شركت پست در حال آغاز شدن است و اميدواريم بتوانيم در بازه زماني مناسبي سفارشات اماني سال 88 را تعيين تكليف نموده و پس از آن سال 87 را آغاز كنيم. اميدواريم بتوانيم با همكاري فروشگاه هاي داراي سفارش بلاتكليف و شركت پست و بخصوص كارشناسان متبحر پست مستقيم در ماه هاي آينده وضعيت سفارشات بلاتكليف سال هاي 88 و 87 را تعيين و بر اساس نتايج حاصله با فروشگاه ها تصفيه حساب كنيم.

فرموده ايد " هر چند پول کمیه ولی محض رو کم کنی باید گرفت " ، ما خوشحال مي شويم بتوانيم براي يكي از فروشگاه هاي سابق سامانه پرداخت كاري انجام داده و وظيفه انجام نشده ايي را به سرانجام رسانيم ، در آن صورت رويمان زياد خواهد شد و خوشحال از اينكه توانسته ايم كار ناتمامي را تمام كنيم.

در پايان لازم به ذكر است در صورتيكه پاسخ ارائه شده براي شما راضي كننده نيست و احساس مي كنيد نياز به پيگيري در اين خصوص وجود دارد، مي توانيد مشخصات فردي و فروشگاه خود را به همراه شناسه پنل تان به ايميل pasokh@pardakht.ir ارسال كنيد تا بررسي بيشتري انجام شود.

با تشكر
پاسخگو

در پاسخ به شما اولین نکته ابراز خوشحالی بنده در مورد این مسئله هست که اگر شرکت ایران گیت خیلی زودتر از این حرفها پرداخت رو می خرید عملا باید قید 200-300 سفارش رو میزدم نه فقط 14 سفارش . عذر می خوام این اصطلاح رو به کار می برم اما با کارهای پرداخت و گندی که بالا آورد حداقل این معرفت رو داشت که تک تک صد ها سفارش من و سایر دوستان رو بدون اینکه اظهار کنه که باید مدرک بدید وصول کرد چون پرداخت تسلط صد در صد در این قضیه داشت که عملا مدرکی وجود نداره برای تمام فروشگها و اکثریت دفاتر پستی هیچ برگه ای رو در سال 87 امضا نمی کردن و الان در سال 89 هست که دفاتر پستی فاکتور جداگانه از قبل مهر شده تحویل میدن و خب این قضیه بهانه جالبی برای ایران گیت هست که روال کاری پرداخت رو ادامه بده . بنده به نوبه خودم به هر ترتیبی هست به قول دوستان امضای الکی از پست میگیرم اما باز هم این توجیه رفتار نا عادلانه شما نیست . بنده سر این قضیه بارها با ایران گیت خانم رامز بحث کردم ولی مرغ ایشون یه پا داره اما در هر صورت بنده برگه ها رو برای شما پست می کنم و منتظر می مونم ببینم بهانه بعدی شما چه خواهد بود . اما در هر صورت اگر نتونستمم این پولها خوردن نداره . تک تک کارمند های پرداخت یه عمره دارن تاوان پس میدن و ایران گیت هم امیدوارم به سرنوشت پرداخت مبتلا بشه

pardakht
2010-09-15, 11:53
در پاسخ به شما اولین نکته ابراز خوشحالی بنده در مورد این مسئله هست که اگر شرکت ایران گیت خیلی زودتر از این حرفها پرداخت رو می خرید عملا باید قید 200-300 سفارش رو میزدم نه فقط 14 سفارش . عذر می خوام این اصطلاح رو به کار می برم اما با حروم خوری های پرداخت و گندی که بالا آورد حداقل این معرفت رو داشت که تک تک صد ها سفارش من و سایر دوستان رو بدون اینکه اظهار کنه که باید مدرک بدید وصول کرد چون پرداخت تسلط صد در صد در این قضیه داشت که عملا مدرکی وجود نداره برای تمام فروشگها و اکثریت دفاتر پستی هیچ برگه ای رو در سال 87 امضا نمی کردن و الان در سال 89 هست که دفاتر پستی فاکتور جداگانه از قبل مهر شده تحویل میدن و خب این قضیه بهانه جالبی برای ایران گیت هست که حروم خوری پرداخت رو ادامه بده . بنده به نوبه خودم به هر ترتیبی هست به قول دوستان امضای الکی از پست میگیرم اما باز هم این توجیه رفتار نا عادلانه شما نیست . بنده سر این قضیه بارها با ایران گیت خانم رامز بحث کردم ولی مرغ ایشون یه پا داره اما در هر صورت بنده برگه ها رو برای شما پست می کنم و منتظر می مونم ببینم بهانه بعدی شما چه خواهد بود . اما در هر صورت اگر نتونستمم این پولها خوردن نداره . تک تک کارمند های پرداخت یه عمره دارن تاوان پس میدن و ایران گیت هم امیدوارم به سرنوشت پرداخت مبتلا بشه

كاربر گرامي
اگر شركت رهنما توانسته بود كه سفارشات شما را تك به تك تعيين تكليف كند پس چرا شما هنوز مدعي سفارش بلاتكليف هستيد؟
طبق قرارداد هاي موجود مربوط به آن سال ها و آموزش هايي كه رهنما به فروشگاه هاي خود داده بوده ، فروشگاه بايد يك برگه امضا و مهر شده از كارمند پست داشته باشد، شما بودن دريافت هيچ رسيدي بسته هاي خود را به كارمند پست تحويل مي داده ايد؟ اگر اينطور بوده است اين روشي بوده كه شما خودتان انتخاب كرده ايد.

اگر شما مدعي هستيد آن زمان پست فاكتوري را مهر و امضا نمي كرده است ، چطور فروشگاه هايي هستندكه آنها تمامي فاكتور هاي خود مربوط به سالهاي 87 و حتي قبل از آن را مهر و امضا شده از پست داشته و هنوز هم دارند؟ مگر اينكه نوع محصول شما داراي مشكلي بوده كه مايل نبوديد شركت پست آنها را مهر وامضا كند؟؟!!!

ما نياز به هيچ بهانه ايي نداريم و همانطور هم كه قبلا براي شما عنوان كرديم ، تعيين تكليف كردن سفارشات را رهنما بايستي سالهاي قبل انجام مي داده ، و در هر صورت امروز وقتي بخواهيم با شركت پست در اين خصوص وارد مذاكره شويم آنها از ما سند و مدرك معتبر مي خواهند و اگر شما آن فاكتور هاي مهر و امضا شده را نداشته باشيد به هيچ عنوان امكان وصول پول از پست وجود ندارد.

اما در خصوص جمله آخري كه عنوان كرده ايد ، پول سفارشات بلاتكليف شما هنوز در اختيار پست مي باشد حالا اگر منظور شما از جمله " این پولها خوردن نداره " شركت ايران گيت است ، كه خوب ما كه هنوز چيزي را وصول نكرده ايم از پست كه بخواهيم بخوريم يا واريز كنيم ، اگر هم منظورتان شركت پست است كه اصلا نيازي ندارد چنين كاري كند ، پس لطف كنيد با جملات چند پهلو سعي در تشويش ذهن ديگران نداشته باشيد.

شما نوشته ايد:
" تک تک کارمند های پرداخت یه عمره دارن تاوان پس میدن و ایران گیت هم امیدوارم به سرنوشت پرداخت مبتلا بشه"

خيلي كوتاه به شما پاسخ مي دهم ، شركت رهنما اگر هر اشكالي در ساختار ، روش و عملكرد خود داشته است ، مربوط به كارمندان آن شركت نمي شود واين علمي كه شما داريد و مي دانيد تك تك آنها در چه وضعيتي هستند و در حال تاوان دادن مي باشند ، بسي جاي شگفتي دارد!!!؟؟؟
بسياري از آن كارمندان اكنون در شركت هاي معتبر ديگري مشغول به كار هستند و هرگز در خصوص اتفاقاتي كه در طول زمان براي شركت رهنما رخ داده مقصر و تصميم گيرنده نبوده اند.

من به شما اطمينان مي دهم كه چنين چيزي رخ نخواهد داد و سامانه پرداخت با مديريت شركت ايران گيت بسيار بهتر و سالم تر از قبل به فعاليت خود ادامه خواهد داد.

با آرزوي موفقيت براي شما

سامانه پرداخت
پاسخگو

0senjed0
2010-09-16, 20:23
كاربر گرامي
اگر شركت رهنما توانسته بود كه سفارشات شما را تك به تك تعيين تكليف كند پس چرا شما هنوز مدعي سفارش بلاتكليف هستيد؟
طبق قرارداد هاي موجود مربوط به آن سال ها و آموزش هايي كه رهنما به فروشگاه هاي خود داده بوده ، فروشگاه بايد يك برگه امضا و مهر شده از كارمند پست داشته باشد، شما بودن دريافت هيچ رسيدي بسته هاي خود را به كارمند پست تحويل مي داده ايد؟ اگر اينطور بوده است اين روشي بوده كه شما خودتان انتخاب كرده ايد.

اگر شما مدعي هستيد آن زمان پست فاكتوري را مهر و امضا نمي كرده است ، چطور فروشگاه هايي هستندكه آنها تمامي فاكتور هاي خود مربوط به سالهاي 87 و حتي قبل از آن را مهر و امضا شده از پست داشته و هنوز هم دارند؟ مگر اينكه نوع محصول شما داراي مشكلي بوده كه مايل نبوديد شركت پست آنها را مهر وامضا كند؟؟!!!

ما نياز به هيچ بهانه ايي نداريم و همانطور هم كه قبلا براي شما عنوان كرديم ، تعيين تكليف كردن سفارشات را رهنما بايستي سالهاي قبل انجام مي داده ، و در هر صورت امروز وقتي بخواهيم با شركت پست در اين خصوص وارد مذاكره شويم آنها از ما سند و مدرك معتبر مي خواهند و اگر شما آن فاكتور هاي مهر و امضا شده را نداشته باشيد به هيچ عنوان امكان وصول پول از پست وجود ندارد.

اما در خصوص جمله آخري كه عنوان كرده ايد ، پول سفارشات بلاتكليف شما هنوز در اختيار پست مي باشد حالا اگر منظور شما از جمله " این پولها خوردن نداره " شركت ايران گيت است ، كه خوب ما كه هنوز چيزي را وصول نكرده ايم از پست كه بخواهيم بخوريم يا واريز كنيم ، اگر هم منظورتان شركت پست است كه اصلا نيازي ندارد چنين كاري كند ، پس لطف كنيد با جملات چند پهلو سعي در تشويش ذهن ديگران نداشته باشيد.

شما نوشته ايد:
" تک تک کارمند های پرداخت یه عمره دارن تاوان پس میدن و ایران گیت هم امیدوارم به سرنوشت پرداخت مبتلا بشه"

خيلي كوتاه به شما پاسخ مي دهم ، شركت رهنما اگر هر اشكالي در ساختار ، روش و عملكرد خود داشته است ، مربوط به كارمندان آن شركت نمي شود واين علمي كه شما داريد و مي دانيد تك تك آنها در چه وضعيتي هستند و در حال تاوان دادن مي باشند ، بسي جاي شگفتي دارد!!!؟؟؟
بسياري از آن كارمندان اكنون در شركت هاي معتبر ديگري مشغول به كار هستند و هرگز در خصوص اتفاقاتي كه در طول زمان براي شركت رهنما رخ داده مقصر و تصميم گيرنده نبوده اند.

من به شما اطمينان مي دهم كه چنين چيزي رخ نخواهد داد و سامانه پرداخت با مديريت شركت ايران گيت بسيار بهتر و سالم تر از قبل به فعاليت خود ادامه خواهد داد.

با آرزوي موفقيت براي شما

سامانه پرداخت
پاسخگو

شرکت رهنما تک تک سفارشات رو داشت وصول می کرد تا زمانی که واقعا به بن بست خورد نه به دلیلی که دنبال مدرک می گشت . تاریخ ووصل و پنل ها سندی بر صحت حرف بنده و دروغ شماست که شرکت پرداخت بدون مهر و امضا وصول می کرد و ایران گیت برای خروج از زیر بار فشار مالی خرابکاری های پرداخت با سیاست فاسدی اقدام به طرح صورت مسئله های جدیدی کرده است

بنده با پست منطقه 16 پستی تهران کار می کنم تماس بگیرید اگر گفتن که ما در سال 87 سفارش امضا می کردیم بنده صد میلیون تومان به شما هدیه میدم ولی اگر گفتن ما امضا نمی کردیم شما نیازی نیست صد میلیون بدید فقط 100 هزار تومان بدهکاری مارو بدید کافیه .

در ضمن نیازی نیست تهمت بزنید بنده هیچ محصول غیر مجازی نمی فروختم و می تونم فاکتور هارو براتون پست کنم ببینید محصولات چی بوده .

در رابطه با این جمله هم بنده صد در صد اطمینان میدم بازنده این بازی خواهید بود و صد در صد عدم موفقیت رو براتون تضمین می کنم . تو این سه سال هم با ضربه مالی که خوردم و روی ایران مارکت سنتر بودم تمام تلاشم این بود که پرداخت تک تک مشتری هاش رو از دست بده و همگی الان روی ایران مارکت سنتر هستند و امیدوارم با معدود مشتری که براتون باقی مونده در این بی راهه به سراشیبی سقوط فرو برید

iranneed
2010-10-18, 05:40
این پرداختیا چه لفظ قلم صحبت می کنن
فقط 2 دفعه زنگ بزن بگو 1 سال گذشته طلب منو بدین میگه میخوای یک زنگ بزن سایتت بسته بشه؟
یا میگه تو داری فلان محصول و میفروشی میخوای یک زنگ بزنم برای فروش محصولاتت؟
عجب
نه رجب

pardakht
2010-10-21, 15:32
این پرداختیا چه لفظ قلم صحبت می کنن
فقط 2 دفعه زنگ بزن بگو 1 سال گذشته طلب منو بدین میگه میخوای یک زنگ بزن سایتت بسته بشه؟
یا میگه تو داری فلان محصول و میفروشی میخوای یک زنگ بزنم برای فروش محصولاتت؟
عجب
نه رجب

جناب آقاي فرزاد خالدي حسيني
اين اطمينان را داشته باشيد كه همه كاركنان ايران گيت و سامانه پرداخت هميشه ادب را رعايت مي كنند و مثل شما كنترل خودشان دست زبان غيرقابل كنترل شان نيست.
بر اساس اهداف شركت ايران گيت ، سامانه پرداخت بسيار از همكاري نكردن با فروشگاه هايي كه cd هاي م ب ت ذ ل و محتواهايي مثل (جفت گيري حيوانات و...) و احيانا در آينده نزديك نيز ... را به فروش برسانند همكاري نكرده و هرگز نخواهد كرد و از عدم همكاري خود با شما بسيار خرسند است.
شما هر محصولي كه دوست داريد مي توانيد با همكاري سيستم هاي ديگر به فروش رسانيد.

به هيچ كدام از كساني كه تا كنون طلب خود از شركت رهنما را تصفيه حساب نموده اند چنين مطلبي گفته نشده و اين مطالب بيشتر نشات گرفته از ذهنيات شماست.
براي شما آرزوي صحت و سلامت را از خداوند خواستاريم.

با تشكر
پاسخگو