PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد بکگراند صفحه

ninos
2012-03-07, 00:29
سلام.
بنده در حال راحی تک صفحه ای ( single page ) برای سایت خدمات سئو و تبلیغات اینترنتی هستم که 6 ماه دیگر افتتاح می شه ( در این تک صفحه خدمات سایت + امکان اطلاع کاربران از طریق ایمیل فراهم می شه ) تصمیم گرفتم تمامی جدول ها و .... رو در یک تصویر بکگراند بزارم و بعد با متن ست کنم طرح اولیه ی بکگراند به صورت زیر هست به نظرتون کجاش ایراد داره ؟ خصوصا در مورد رنگش و ..... ممنون

عکس:
2783

amirabbas
2012-03-07, 00:40
رنگ قرمزش خوبه اگه بجای طوسی از رنگ سبز ملایم استفاده کنید به رنگ قرمز میاد

ninos
2012-03-07, 00:47
رنگ قرمزش خوبه اگه بجای طوسی از رنگ سبز ملایم استفاده کنید به رنگ قرمز میاد

ممنون از دیدگاهتون.منظورتون یه چیزی شبیه اینه؟

2784

به نظرتون مثلا اگه بکگراند رو سفید کنم + آرم های موتور های جستجوگر یا وکتور ها و تصاویر استوک استفاده کنم بهتره یا اینطوری؟

در ضمن به نظرتون در صفحه ی اصلی بگراند به صورت فول لود بشه ( یعنی کل صفحه رو همین بکگراند بگیره ) بهتره یا داخل قاب فراخوانی بشه ؟

ممنون

hosin/m
2012-05-15, 18:43
ممنون از دیدگاهتون.منظورتون یه چیزی شبیه اینه؟

2784

به نظرتون مثلا اگه بکگراند رو سفید کنم + آرم های موتور های جستجوگر یا وکتور ها و تصاویر استوک استفاده کنم بهتره یا اینطوری؟

در ضمن به نظرتون در صفحه ی اصلی بگراند به صورت فول لود بشه ( یعنی کل صفحه رو همین بکگراند بگیره ) بهتره یا داخل قاب فراخوانی بشه ؟

ممنون

بهتر شد...