PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش عینک های سه بعدی فریم دار 100% تضمینی

sibe
2012-03-10, 20:03
Anaglyph 3d Glasses

2816

سلام ، با عینک های سه بعدی آناگلیف (Red / Cyan) شرکتی در خدمتتون هستیم با ضمین 100 درصد مشاهده تصاویر بصورت کاملاً سه بعدی.
همچنین در صورت تمایل می توانید بصورت جداگانه دی وی دی های فیلم و عکس های سه بعدی مناسب با این عینک ها را نیز خریداری نمایید.
بیش از 110 دقیقه فیلم های سه بعدی / بهمراه عکس های سه بعدی بصورت اسلاید شده.
قیمت هر دی وی دی 2000 تومان میباشد.

قیمت عینک ها :
از 1 تا 10 عدد : 6,300
30 عدد : 6,000
50 عدد : 5,700
بیش از 100 عدد : با ما تماس بگیرید

موفق باشید :x

rayan21
2012-03-15, 14:01
سلام
من از ایشون خرید داشتم مرسوله امروز رسید.
ممنون
2852

paye2
2012-06-01, 01:22
با سلام و وقت بخير
بنده طراح سه بعدي و پخش كننده سه بعدي اصل در استان تهران هستم
در مورد عينك هايي پلاستيكي بايد تايواني وارداتي كه هر كدام 15 هزارتومان قيمت دارد باشد
و چشمي هاي ان بايد شيشه اي از نوع تخت باشد تا شكست نور ايجاد نكند
به هيچ وجه نبايد چشمي ها كدر يا خش دار باشد
حتما بايد رنگ ان فيروزه اي و قرمز باشد نه ابي يا سبز نيلي
بنده نوع مقوايي اين نوع عينك ها را كه داراي فيلتر سه بعدي وارداتي از انگليس مي باشد را توزيع مي كنم
در نوع مقوايي چشمي ها نبايد زخيم يا كدر و خش دار باشد
چشمي ها بسيار نازك در رنگ فيروزه اي هستند كه مانند زرورق بوده و مي تواند به خوبي نور را عبور دهد و با طلق هاي چيني يا ايراني موجود در كتاب فروشي ها تفاوت بسيار دارد
توضيحات بيشتر و دانلود فيلم و عكس و انيميشن سه بعدي مي توانيد از نخستين انجمن سه بعدي در ايران ديدن كنيد
http://bigads.rozblog.com/forum
ويا
http://salam.uil.ir

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوست عزيز احتما مي ديم كه اين محصول تقلبي باشه لطفا تصويري از اين محصول بدون پوشش مشنبايي قرار دهيد تا بگيم اصله يا نه
اينجانب طراح سه بعدي بيش از 6 سال فعاليت هنري

paye2
2012-06-24, 01:59
با سلام بنده تصوير را مشاهده كردم از ان جهت كه از تصوير نمي شود خوب تشخيص داد كه عينك اصله يا نه بنده با بارها زوم متوجه شدم كه از شيشه هاي استاندارد در اين عينك استفاده نشده است پس داراي استاندارد هاي سه بعدي نمي باشد از جناب كاربر sibe خواهش مي كنم كه اين پست را حذف كنن . با تشكر
انجمن سه بعدي در ايران :
1blogfa.ir/forum
قبل از خريد محصولات سه بعدي حتما سوالات خود را از طريق انجمن بالا با ما در ميان بگذاريد با تشكر