PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامنه ، domain registration

Reza
2010-08-28, 01:02
تصویر :

199

متن :

ثبت دامین با پسوند in.

قابل توجه اعضای محترم ایران مارکت سنتر (http://iranmarketcenter.net/)
با سلام
امکان پارک دامین برای سبد خرید ایران مارکت سنتر و همچنین پارک دامین برای سایت سیستم تبلیغاتی همچنان ادامه دارد . برای این منظور بایستی به قسمت تنظیمات - پارک دامین مراجعه نمایید و مطابق دستورالعمل درج شده اقدام نمایید. به زودی امکانات جدیدی در این خصوص به سیستم اضافه خواهد شد.
اگر تمایل به ثبت دامین دارید , ایران مارکت سنتر این کار را با هزینه فقط 12000 تومان برای شما انجام و DNS آن را تنظیم می نماید.
امکان ثبت دامین با پسوند in . با همین قیمت مهیا است و شما می توانید قبل از دیگران , دامین های خوبی را با این پسوند ثبت نمایید.
(برای ثبت دامنه , درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما (http://www.iranmc.org/contact.php) , ارسال نمایید.)
موفق باشید
ایران مارکت سنتر (http://iranmarketcenter.net/)

ArianShop.com
2011-01-02, 06:14
والا اینجا نکته ای که هست یکی از تجربیات بد من در این زمینه از طرف ایران مارکت سنتره

من برای یک پورتال تبلیغاتی ایران مارکت قصد گرفتن یک دامین رو هم داشتم که دیدم خود ایران مارکت اینکارو انجام میده . این بود که با اطمینان به نوشته متن سایت ایران مارکت که تاکید میکرد : مالکیت دامین مورد نظر بطور قطعی متعلق به خریدار خواهد بود . ... گفتم خود شرکت برام اینکارو انجام بده

اما بعد از انجام کار و ثبت دامین دیدم که اونرو به نام خودشون ثبت کرده اند و نه پنل دامین و نه حتی اسم مالک رو به نام من نکردن . زمانی هم که اعتراض کردم گفتن نمیشه به نام من انتقالش داد !!!!!! و فکر می کنم گفت بنام آقای رمضانی همه دامینها گرفته میشه !!!!

جالب بود وقتی که گفتم اسم دامین مثل سرقفلی یه فروشگاه میمونه و باید متعلق به صاحب فروشگاه باشه تا بعدها مشکلی پیش نیاد ، اون بابایی که باهاش حرف می زدم ( اسمش یادم نیست ) خیلی قشنگ افاضه کردن که : اووووه ، ایران مارکت انقدر دامین داررررررررره !!!!

یکی نیست بهش بگه چه ربطی داره داداش ؟ داره که داره . منم الان 90 تا دامین از جاهای مختلف و واسه کارای مختلف دارم . فقط یه رقم ، 35 تا دامین فارسی برای کارای مختلفم دارم . این دلیل میشه دامین کس دیگه رو به اسم خودم بزنم و ندم ؟ اونم علیرغم تضمین رسمی در سایت و تعهد تلفنی یکی از کارمندان شرکت ( خانم توکلی اگه اشتباه نکنم که گویا از شانس من از شرکت هم رفته بود ) اینه که با وجود کلی هزینه که برای این پورتال کردم هنوز ازش استفاده نکردم ! خداییش با این شرایط به چه انگیزه و تضمینی بیام کلی برای این فروشگاه تبلیغ کنم ؟

در این باره چندین بار هم ایمیل زدم که حتی یکبار هم جوابی داده نشد ، حتی بی ربط !

تازه خیر سرم من از اولین شرکتهایی بودم که با ایران مارکت کار کرد و حتی اسم سایتم تو اولین سررسید ایران مارکت هم چاپ شده. زمانی که اکثر فروشگاه های طرف قرارداد ایران مارکت مال خودشون بود من از پرداخت جدا شدم و اومدم اینور . اما هیچوقت ازشون راضی راضی نبودم . به دلایل مختلف از جمله بسته های بلاتکلیف از همون سال 86 ( فکر کنم ) و همین مورد بالا و روشن نبودن دقیق حساب کتاب ها ( پیش از سال 88 ) و گاهی برخورد بد پای تلفن مسوولان و حتی یکبار برخورد بسیار سنگین و نامناسب خود جناب رمضانی در نمایشگاه الکامپ 2 سال پیش و موارد دیگه که اگه لازم باشه حتما میگم . تازه من اصولا آدمی هستم که زیاد وقت و حوصله سروکله زدن تلفنی ندارم و خیلی خیلی کم و اونم مساله مهمی باشه که تماس بگیرم با اینجور شرکتهای طرف کارام یا برم غرفه نمایشگاهشون ... با این وضع طوری آدم دلسرد میشه که بعد از 3 ، 4 سال کار با ایران مارکت گاهی دلم میخواد برم سراغ پایگان یا پارس پیک یا یه جای دیگه ...

البته نباید برخورد مودبانه بعضی از پرسنل و مدیران شرکت رو هم فراموش کرد مثل خانم رمضانی یا آقای شاداب از دفتر تهران که گاهی که باهاشون تماس گرفتم بسیار متین و موثر پاسخگو بودن .

Setareh
2011-01-02, 10:06
اووووه ، ایران مارکت انقدر دامین داررررررررره !!!!
یکی نیست بهشون بگه آخه این چه ربطی داره!؟