PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد تغییر قالب هموار

az_10s
2010-08-30, 18:47
:((
آقایون سلام
من همین امروز وارد سیستم هموار شدم البته یه چند روزی برای معرفی نامه پست طول میکشه .ولی
متوجه یک موضوع مهمی شدم.
آقا اگر ما یک صفحه وب پیج از قبل آماده داشته باشیم بخوایم روی اول سایت بیاد باید چه کار کنیم؟
من صفحه اول فروشگاهم رو خودم نوشتم.اما نمیدونم چه جوری باید در فروشگاه بارگذاری کنم
نماینده هموار اینجاست؟

as87
2010-08-30, 21:36
آقایون سلام
من همین امروز وارد سیستم هموار شدم البته یه چند روزی برای معرفی نامه پست طول میکشه .ولی
متوجه یک موضوع مهمی شدم.
آقا اگر ما یک صفحه وب پیج از قبل آماده داشته باشیم بخوایم روی اول سایت بیاد باید چه کار کنیم؟
من صفحه اول فروشگاهم رو خودم نوشتم.اما نمیدونم چه جوری باید در فروشگاه بارگذاری کنم
نماینده هموار اینجاست؟

بيشتر شبيه وبلاگ مي‌مونه افرادي كه براي وبلاگ قالب طراحي مي‌كنن راحت مي‌تونن كمكتون بكنن.

Reza
2010-08-30, 22:18
باید نماینده این سیستم این جا باشه و یه سری توضیحات رو بده .
مثلا اینکه الان این امکان وجود داره که ما روی هاست اصلی و هاست خودمون یک فروشگاه ساز نصب کنیم یا اینکه حتما باید روی هاست خود هموار باشیم .
دامنه تکلیفش چی میشه ؟
چجوری قالب جدا برای فروشگاه انتخاب کنیم و . . .

hamvar
2010-09-05, 18:04
سلام
تا چند روز دیگر توضیحات برای ویرایش قالب و قالب های جدید به سایت اضافه خواهد شد .

shop-search
2010-10-08, 03:07
آقایون سلام
متوجه یک موضوع مهمی شدم.
نماینده هموار اینجاست؟

سلام دوست عزيز.
مشكلتان را مطرح كنيد تا در صورت امكان راهنماييتان كنيم.
مشكلي در html نويسي هم داشتي در خدمتم.

Reza
2010-10-08, 09:27
سلام
تا چند روز دیگر توضیحات برای ویرایش قالب و قالب های جدید به سایت اضافه خواهد شد .
منتظر خبر اضافه شدنش هستیم .
هنوز چند روز نشده :d !؟

shop-search
2010-10-22, 15:53
نماینده هموار اینجاست؟

دوست عزيز در قالب سايت بعضي كده هستند كه نبايد حذف و يا اضافه شوند.
اگر هنوز هم مشكلي داريد و فعلا هموار راهنماي تغييرات قالب را اعمال نكرده است با عضويت در سايت blogfa و آموزش تغيير قالب و كدهاي اصلي و فرعي ميتوانيد جواب سوال خود را بيابيد.

فقط به جاي كدهاي <BLOGFA> در سايت هموار <HAMVAR> قرار گرفته است.
در كل 95% به هم شبيه هستند. به SHOPLOGER هم شبيه است ولي اون خيلي ضعيف هستش.

موفق و پيروز باشيد.

hamvar
2010-10-29, 10:51
آقایون سلام
متوجه یک موضوع مهمی شدم.
نماینده هموار اینجاست؟

راهنمای طراحی و ویرایش قالب فروشگاه های هموار
کاربران هموار این توانایی را دارند که علاوه بر امکان انتخاب قالب فروشگاه خود از فهرست قالبهای آماده در هموار ، بر اساس سلیقه و نیاز خود شکل و قالب فروشگاه خود را تغییر دهند و یا قالب جدیدی برای فروشگاه خود طراحی کنند.
معمولا قالبهای فروشگاه مجموعه ای از کدهای HTML و بلاکها و کدهای مخصوصی هست که جایگاه عناصر مختلف فروشگاه مانند ایمیل، نام نویسنده یا نام فروشگاه (فروشگاه) را مشخص می کنند.هنگام مشاهده فروشگاه، بازدیدکنندگان به جای کدهای فروشگاه مقدار واقعی آنها (مثلا نام مدیر) را خواهند دید.
تگها و کدهایی که هموار آنها را پشتیبانی میکند به شرح زیر میباشد.

راهنمای طراحی قالب فروشگاه هموار
(http://www.hamvar.ir/display.aspx?id=Temp)