PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي بايت ثبت قرارداد با يكي از سيستم هاي واسطه خرید و فروش پستي

shop-search
2010-08-31, 20:40
سلام.
من مسئول يك فروشگاه اينترنتي هستم كه با فرستنده قرارداد دارم.
الان كمتر از 1 ماه ديگه از اتمام قراردادم مونده.
خواستم يك راهنمايي از همه بخوام.
اول اينكه بين بازيران و هموار و پارس پيك موندم.
ولي ميخوام شما ها بگيد. از بين اين 12 سيستم هاي واسطه خرید و فروش پستي كدام يك بهتر هستند.
خوشحال مشوم راهنمايي كنيد./

موضوع داغ من در كل اين سايت كه همه رو شگفت زده كرد.
http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1395

shop-search
2010-08-31, 20:47
اخبار پارس پیک با توجه به قرارداد منعقده با شرکت پست، کلیه فروشندگان عضو پارس پیک موظف به استفاده از فاکتورهای چاپی متحدالشکل می باشند. جهت سفارش برگ خام فاکتور، به پنل خود مراجعه نموده و در بخش ارتباط با مدیر درخواست خود را ارسال نمایید.
اين الان خودش يك مشكل هستش. هر سري بايد كلي هزينه بديم بابت فاكتور.
يك سفارش 6 تا فاكتور ميخواد.
حالا خدا ميدونه قيمت چند هستش.
تو سايت كه نزدن. هزينه پستي هم ميخوايم ما بديم. ديگه بد تر.

yasharhi
2010-08-31, 23:52
هر دو تاسیستم خوبه ولی ایران مارکت سنتر بهتره

shop-search
2010-09-01, 00:24
ممنونم ولي هزينه اين دو خيلي متفاوته. 250.000 ايرانماركت پارس پيك 100.000 فرستنده 100.000
اگر اينجوري باشد دوباره با فرستنده قرارداد ببندم بهتره كه.
هم پول فاكتور ساليانه به جاي 90.000 فقط 10.000 ميدم.
در ضمن در وقت هم صرفه جويي ميشه.
خودتون كه ميدونين. بخواي تغيير بديم اونوقت كل لينكهاي خريد بايد عوض بشه.
حالا فروشگاه من 1700 محصول ثبت شده.
3 ماه طول ميكشه كه./

birdco
2010-09-01, 00:41
ايران ماركت 250 نيست . حداكثر 150 براي سال اول . اما پارس پيك رو من به اين دليل باهاشون قرارداد نبستم چون فاكتورهاشو خودشون ميدن و تبليغ اونها زيرش هست . اگر بابت اون پول هم بگيرن كه اصلا فكر قرارداد هم از سرم بيرون ميكنم . چون قرار نيست من كار كنم براي كس ديگه اي مجاني تبليغ . پول كاغذ ميدم ، هزينه تبليغ ميگيرم . قبوله پارس پيكي هاي عزيز ؟ اما من پيشنهاد اولم ايران ماركت به دليل سابقه و تسويه حساب خوبش هست و دوم رايارا كه اونم با توجه به عمر كوتاهش ، تسويه خوبي داره و تغيير وضعيت بهتر .

shop-search
2010-09-01, 01:00
ايران ماركت 250 نيست . حداكثر 150 براي سال اول . اما پارس پيك رو من به اين دليل باهاشون قرارداد نبستم چون فاكتورهاشو خودشون ميدن و تبليغ اونها زيرش هست . اگر بابت اون پول هم بگيرن كه اصلا فكر قرارداد هم از سرم بيرون ميكنم . چون قرار نيست من كار كنم براي كس ديگه اي مجاني تبليغ . پول كاغذ ميدم ، هزينه تبليغ ميگيرم . قبوله پارس پيكي هاي عزيز ؟ اما من پيشنهاد اولم ايران ماركت به دليل سابقه و تسويه حساب خوبش هست و دوم رايارا كه اونم با توجه به عمر كوتاهش ، تسويه خوبي داره و تغيير وضعيت بهتر .

دوست عزيز ممنونم از راهنماييت. كاملا باهات از اين بابت موافقم. چون در طول سال بايد فقط 600.000 پول بابت فاكتور بدي اون هم فقط براي 1000 محصول. ولي قيمت ايرانماركت بدون مخلفات و نون اضافه و از اين حرف ها ميخوام بدونم. چنده؟
50.000 پست جدا ميگيره. 100.000 بابت پنل ميگيرند؟ همين ديگه چيزي نيست؟ بعد نوشتن سال دوم نصف ميگيرند كه. چجوي هاست؟

shop-search
2010-09-01, 01:06
جهت راه اندازی سرویس خرید پستی ابتدا ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال به حساب شماره ۰۲۰۵۶۸۹۱۰۰۰۰۹ بانک ملی به نام شرکت تجارت الکترونیک رای آرا واریز كنيد

اين 2 ماه نيست راه اندازي شده بعد 2.000.000 ميخواد./
طرف قرارداد. فروشگاهي بدبخت.
مثل خودم كه با فرستنده قرارداد بستم فقط و فقط به خاطر برداشت 5/2 درصد. كه بعد از 2 هفته كه قرارداد بستم فهميدم خيلي بي .... هستند./ اين فقط يك بند بود براي گول زدن. همه تسويه ها 5% هستش.
خيلي ..... هستند اين فرستنده اي ها.

من بي احترامي نكردم من پيشنهاد دادم .

p30maps
2010-09-01, 16:25
اخبار پارس پیک با توجه به قرارداد منعقده با شرکت پست، کلیه فروشندگان عضو پارس پیک موظف به استفاده از فاکتورهای چاپی متحدالشکل می باشند. جهت سفارش برگ خام فاکتور، به پنل خود مراجعه نموده و در بخش ارتباط با مدیر درخواست خود را ارسال نمایید.
اين الان خودش يك مشكل هستش. هر سري بايد كلي هزينه بديم بابت فاكتور.
يك سفارش 6 تا فاكتور ميخواد.
حالا خدا ميدونه قيمت چند هستش.
تو سايت كه نزدن. هزينه پستي هم ميخوايم ما بديم. ديگه بد تر.

اگه يه حساب سر انگشتي كني متوجه مي شي كه اگه از پارس پيك كاغذ بگيري به نفعته

اولا با هر سيستمي بخواي كار كني بايد از كاغذ رنگي استفاده كني

دوما قيمت هر بسته 500 برگي كاغذ رنگي حدود 9 هزار تومانه يعني هر a4 ميشه 18 تومان و هر a5 ميشه 9 تومان

اگه از پارس پيك كاغذ بگيري هر برگ برات ميوفته حدود 6 تومان

خوب به نظرت كدوم با صرفه تره!

تازه برگه هاي فاكتور پارس پيك چاپ شده و تر تميزه و مشتري وقتي اونو مي بينه احساس ميكنه از جاي درست و حسابي خريد كرده

p30maps
2010-09-01, 16:27
اما پارس پيك رو من به اين دليل باهاشون قرارداد نبستم چون فاكتورهاشو خودشون ميدن و تبليغ اونها زيرش هست . اگر بابت اون پول هم بگيرن كه اصلا فكر قرارداد هم از سرم بيرون ميكنم . چون قرار نيست من كار كنم براي كس ديگه اي مجاني تبليغ . پول كاغذ ميدم ، هزينه تبليغ ميگيرم . قبوله پارس پيكي هاي عزيز ؟.

من حدود 2 سال و نيمه كه با پارس پيك كار مي كنم تا حالا نديدم توش تبليغ زده باشن!

بالاي فاكتور آرم پست و خود پارس پيكه و پايين فاكتور يه توضيحاتي كه مشتري داده كه چطوري سفارششو پيگيري كنه

منظورت از تبليغ چيه؟

birdco
2010-09-01, 17:26
اول اينكه من يه بسته كاغذ رنگي a4 ميخرم 6000 تومن كه هر a5 حدود 6 تومن ميشه . دوم اينكه همون نوشته هايي كه زير فاكتورهاست رو من قبول ندارم . شما اگر بخواين پشت فاكتورهايي كه روي بسته ها ميجسبونين تبليغ خودتونو بزنين ، بايد مكاتبه كنيد و تاييديه كتبي بگيريد . در ضمن منظور من از اين گفته ها اين نيست كه پارس پيك مشكل داره . منظورم اينه كه اين كارها رو قبول ندارم . اگر من براي تبليغ پشت فاكتور بايد تاييد بگيرم ، اونها هم براي همون نوشته اي كه اسم و آدرس پارس پيك رو زير برگه ها ميزنه ، پول پرداخت كنه و يا نهايتا تخفيف بده نه اينكه به همون قيمت بازار كاغذهارو حساب كنه .

p30maps
2010-09-01, 19:51
اول اينكه من يه بسته كاغذ رنگي a4 ميخرم 6000 تومن كه هر a5 حدود 6 تومن ميشه . دوم اينكه همون نوشته هايي كه زير فاكتورهاست رو من قبول ندارم . شما اگر بخواين پشت فاكتورهايي كه روي بسته ها ميجسبونين تبليغ خودتونو بزنين ، بايد مكاتبه كنيد و تاييديه كتبي بگيريد . در ضمن منظور من از اين گفته ها اين نيست كه پارس پيك مشكل داره . منظورم اينه كه اين كارها رو قبول ندارم . اگر من براي تبليغ پشت فاكتور بايد تاييد بگيرم ، اونها هم براي همون نوشته اي كه اسم و آدرس پارس پيك رو زير برگه ها ميزنه ، پول پرداخت كنه و يا نهايتا تخفيف بده نه اينكه به همون قيمت بازار كاغذهارو حساب كنه .

قيمت كاغذ حدود دو سه ماهي هست كه گرون شده!

قيمت يه بسته كاغذ سفيد الان حدود 4500 تومانه و كاغذ رنگي بين 8 تا 10 هزار تومان بستگي به كيفيتش داره

در مورد تبليغ پشت برگه ها من الان دارم ليست سي دي هام رو پشتش پرينت مي گيرم و هيچ تاييديه اي از پارس پيك نگرفتم

به نظر شما اگه بفهمن گير ميدن!

راستي مگه بقيه سيستم ها لوگي خودشون رو فاكتورهاشون نمي زنن! من تا حالا 10 تا سفارش از ايران ماركت و فرستنده و پرداخت داشتم

همشون آرم پست و لوگوي خودشون رو تو فاكتور آوردن! بازم شك كردم و دوباره فاكتورها رو با پارس پيك مقايسه كردم

تنها فرقشون چاپي بودن پارس پيكه! همين!

shop-search
2010-09-02, 01:51
اگه يه حساب سر انگشتي كني متوجه مي شي كه اگه از پارس پيك كاغذ بگيري به نفعته

اولا با هر سيستمي بخواي كار كني بايد از كاغذ رنگي استفاده كني

دوما قيمت هر بسته 500 برگي كاغذ رنگي حدود 9 هزار تومانه يعني هر a4 ميشه 18 تومان و هر a5 ميشه 9 تومان

اگه از پارس پيك كاغذ بگيري هر برگ برات ميوفته حدود 6 تومان

خوب به نظرت كدوم با صرفه تره!

تازه برگه هاي فاكتور پارس پيك چاپ شده و تر تميزه و مشتري وقتي اونو مي بينه احساس ميكنه از جاي درست و حسابي خريد كرده

اولا 100% معلومه كه يكي از هيمن مسئولين پارس پيك هستي و داري اين حرف رو ميزني چون اين حرفت اصلا حرفه اي نيست و از روي توحم هساشو
اين حرفت يعني اينكه شركت مثلا ال جي بياد محصول بزاره براي فروش بعد با پارس پيك. اون ها بيان از اين ها كاغذ بخرن و فاكتور بدن ؟؟؟؟؟
چرا؟
چون كاغذش خوشكله؟
ببخشيدا مثل اينكه يادت رفته هر سفارش 6 برگ فاكتور ميخواد؟ حتما پست هم واسه پارس پيك رو ميزاره تو دفتر خاطراتش.
دوما" تو سايت دار حاضري مفت و مجاني واسه يك شركت ديگه تبليغ بكني و بابت كاغذي كه 2 زار نمي ارزه تبليغ بكني و ماليات ازت بگيرند قصد بگيرند. پول كالا برگشتي بگيرند . ساليانه بگيرند پول كاغذ هم بگيرند تبليغشون هم بكني؟؟؟؟؟
بابا تو چه قدر فرا انديش هستي.
در آخر عرض ميكنم.
دوست عزيز كه قيمت ها خوب دستت هستش.
آقاي كاغذ 6 توماني يا هر چيزي.
اونجايي كه شما كاغذ خريداري ميكني بهت گرون ميگه برو جاي ديگه بخر.
در ضمن 500 تا برگ فقط براي 80 تا سفارش هستش.
تو كل سال چند بار ميخواي خريد كني؟
در اخر اين رو بهتون ارز ميكنم اقاي پارس پيكي
دوستان شهرستاني اين رو حتما بخونيد.
آقايون عزيز هزينه پستي اين كاغذ رو كي ميخواد بده؟ با اون وزن حجيمش. دوستان شما بگيد باز هم 6 تومان در مياد؟
بورو بالاي 15 تومان.
حتما تجربتون در اين زمينه خيلي پايينه يا اصلا فكر نكردين.
اميدوارم آينده نگر باشيد و فكرتون باز باشه.
كمك كنيد نه اينكه چاه بكنين.

با آرزوي موفقيت و شادكامي. اميدوارم ناراحت نشده باشيد.
يا حق

p30maps
2010-09-02, 12:29
اولا 100% معلومه كه يكي از هيمن مسئولين پارس پيك هستي و داري اين حرف رو ميزني چون اين حرفت اصلا حرفه اي نيست و از روي توحم هساشو
اين حرفت يعني اينكه شركت مثلا ال جي بياد محصول بزاره براي فروش بعد با پارس پيك. اون ها بيان از اين ها كاغذ بخرن و فاكتور بدن ؟؟؟؟؟
چرا؟
چون كاغذش خوشكله؟
ببخشيدا مثل اينكه يادت رفته هر سفارش 6 برگ فاكتور ميخواد؟ حتما پست هم واسه پارس پيك رو ميزاره تو دفتر خاطراتش.
دوما" تو سايت دار حاضري مفت و مجاني واسه يك شركت ديگه تبليغ بكني و بابت كاغذي كه 2 زار نمي ارزه تبليغ بكني و ماليات ازت بگيرند قصد بگيرند. پول كالا برگشتي بگيرند . ساليانه بگيرند پول كاغذ هم بگيرند تبليغشون هم بكني؟؟؟؟؟
بابا تو چه قدر فرا انديش هستي.
در آخر عرض ميكنم.
دوست عزيز كه قيمت ها خوب دستت هستش.
آقاي كاغذ 6 توماني يا هر چيزي.
اونجايي كه شما كاغذ خريداري ميكني بهت گرون ميگه برو جاي ديگه بخر.
در ضمن 500 تا برگ فقط براي 80 تا سفارش هستش.
تو كل سال چند بار ميخواي خريد كني؟
در اخر اين رو بهتون ارز ميكنم اقاي پارس پيكي
دوستان شهرستاني اين رو حتما بخونيد.
آقايون عزيز هزينه پستي اين كاغذ رو كي ميخواد بده؟ با اون وزن حجيمش. دوستان شما بگيد باز هم 6 تومان در مياد؟
بورو بالاي 15 تومان.
حتما تجربتون در اين زمينه خيلي پايينه يا اصلا فكر نكردين.
اميدوارم آينده نگر باشيد و فكرتون باز باشه.
كمك كنيد نه اينكه چاه بكنين.

با آرزوي موفقيت و شادكامي. اميدوارم ناراحت نشده باشيد.
يا حق

1- به نظر من شما داري فرافكني مي كني! يعني چي كه تو از مسئولين پارس پيك هستي!

اين درست نيست كه تا يكي از يه سيستمي دفاع كرد بشه مسئول اون سيستم!

2- اگه پارس پيك تو برگه هاش تبليغ بزنه من هم با شما موافقم! اما تا الان هيچ تبليغي روي برگه هايي كه براي من فرستادند نبوده! مگر اينكه روي برگه هاي جديد زده باشند كه من نديدم. اگر كسي ديده لطفا بگه تا من هم روشن بشم

3- تو پارس پيك روي هر بسته 5 تا بايد بزني، براي برگ رسيد هم ليست آماده به ارسال پرينت ميگيري مامور پست يدونه امضا مي زنه

4- شايدم حق با شما باشه! حتما تو محله زندگي مي كني كه قيمتاش پايينه!

من چون از پارس پيك كاغذ مي گيرم اصلا نيازي به خريد كاغذ رنگي ندارم!

5- در مورد هزينه پستي پرسيدي! چون با پارس پيك كار نمي كني اطلاع نداري

براي هر 900 برگ كاغذ از پنل شما 5500 تومان كم ميشه به عبارتي ميشه هر برگ 6 تومان و 11 ريال

هزينه پستي رو هم روي 5500 تومان حساب كردند.

6- از فوايد اين برگه ها اينه كه ديگه نمي خواد بري دنبال كاغذ بگردي تازه كاغذ گرفتي بايد نصفش كني و خود اين كلي زحمت داره

به راحتي هر چند تا كه بخواي از پارس پيك برات مي فرسته

7- در مورد تجربه! من از سال 83 ، فروشگاه دارم و تو اين مدت با پرداخت و پارس پيك كار كردم.

پرداخت كه گند زد بعدش اومدم پارس پيك. تا الانم كمترين مشكل داشتم. مطمئن باش اگه پارس پيك هم مشكل داشته باشه ميرم دنبال يه سيستم ديگه !

8- از تهمتت ناراحت شدم! اما به خاطر اين شبهاي عزيز بخشيدمت :d

9- بازم ميگم اگه كسي روي فاكتورهاي پارس پيك تبليغ ديده بگه تا من الكي اينقدر تايپ نكنم :d

shop-search
2010-09-03, 02:38
تهمتت ناراحت شدم! اما به خاطر اين شبهاي عزيز بخشيدمت

من توهمتي نزدم دوست عزيز.
در كل ممنونم كه من رو بخشيدي.
با آرزوي موفيت و شادكامي.

rezakeeper
2010-09-05, 16:48
چرا؟
چون كاغذش خوشكله؟
......

بله ...

سلام دوستان

لطفا نه ****** کنید نه پاک کنید تشکر

اومدم تو این انجمن دیدن همه سیستمهای پستی یا به درد نمی خورن یا کلاه بردارن و ... همه بد هستند و آدم خوبه پارس پیک

این که نمیشه

عضو شدم اینو بگم

پس چطور میشه مارکت اگه بده تعداد فروشگاهاش داره زیاد میشه فرستنده اگه بده اما داره با 500 تا شاپ کار می کنه بقیه هم که کلا کوبیده شدن

تو این انجمن به نظر من همه یه جورایی کوبیده شدن جز پارس پیک

به جای اینکه نقد سازنده کنیم برای پیشرفت همرو کوبیدید ؟ !

چه عیبی داره هر 12 تا شرکت بتونن با هم کار کنن ؟؟؟

یه چیزه دیگه به قول یه دوست خوبمون تابلوئه که یه جورایی، شاپ کیپر و پارس پیک با هم رفیقای خوبی هستن.

نوع مصاحبه ها و شاید خیلی چیزای دیگه باعث شده هرکس میاد شاپ کیپر بدون علم قبلی به این نتیجه برسه

در ضمن من از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم

اسمشم نمی گم چون مطمئن هستم اون شرکت رو هم میکوبید ...

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید

1persiangeek
2010-09-06, 05:06
دوستان یعنی این برگه های پارس پیک خودش پرینت گرفتست؟؟؟ :-o خوب این که خیلی میصرفه آخه!
چرا میگید نمیصرفه؟ من خودم پرینتر ندارم، خوب منی که پرینتر ندارم باید بدم بیرون واسم پرینت بگیرن دیگه، که هر برگ حدود 100 میفته خوب مسلما اینکه پارس پیک خودش بخواد بهمون فاکتور چاپ شده بده کلی میصرفه ... پس بحث سر چیه اینجا؟؟
بعدشم این دوستمون واسه ی چی میگن از پارس پیک پنل نگیریم؟ تا حالا اصلا کسی از پارس پیک مشکلی دیده مگه؟

rezakeeper
2010-09-06, 09:16
دوست عزیز اول ببین بحث سره چیه بعد نظر بده
معلومه که تو اصلا تا حالا با سیستم پستی پارس پیک کار نکردی و خبر نداری طبق روال دیگران فقط داری الکی تعریف می کنی
قضیه اینه که پارس پیک فروشگاه ها رو مجبور می کنه رو برگه چاپی با آرم خودش فاکتورهای سفارش رو پرینت بگیرند و میگه کاغذم از خودم با قیمت بالاتر بگیرید
شما چطوری سیستم پستی رو زدی پارس پیک اما اینو نمی دونی ؟ ؟؟

در ضمن من از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم کلی هم راضی ام

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید این نظر منه دوست دارم آزاد نظرم رو بگم

1persiangeek
2010-09-06, 11:40
دوستان من تازه قضیه رو گرفتم
ببخشید جدا
حالا یه سوال بپرسم؟؟؟ قیمت ورق آ4 چقدر هست بیرون ؟ میخوام تفاوتشو ببینم

rezakeeper
2010-09-06, 12:28
قیمت ورق آ4 بیرون منصفانه حداقل 6 تومان

یعنی هر فاکتور آ5 3 تومن در میاد

-------------

در ضمن من از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم کلی هم راضی ام

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید این نظر منه دوست دارم آزاد نظرم رو بگم

p30maps
2010-09-07, 10:58

-------------

کاغذ سفید رنگ الان بسته ای حدو 4500 تا 5000 تومانه و کاغذ رنگی حدود 6500 تا 9000 تومانه

به دلیل اینکه باید از کاغذ رنگی استفاده کنید بنابراین کاغذ سفید رنگ به دردتون نمی خوره

حالا اگه فرض کنیم کاغذ رنگی ارزان حدود 6500 بخرید هر برگ a5 براتون در میاد حدود 6.5 تومان!

تو این حالت بازم اگه از پارس پیک کاغذ بگیری بنفعته چون کاغذ پارس پیک در میاد 6.11 تومان

در ضمن کاغذ بسته ای 3000 تومان از کجا می خری؟

rezakeeper
2010-09-07, 12:57
کاغذ سفید رنگ الان بسته ای حدو 4500 تا 5000 تومانه و کاغذ رنگی حدود 6500 تا 9000 تومانه

به دلیل اینکه باید از کاغذ رنگی استفاده کنید بنابراین کاغذ سفید رنگ به دردتون نمی خوره

حالا اگه فرض کنیم کاغذ رنگی ارزان حدود 6500 بخرید هر برگ a5 براتون در میاد حدود 6.5 تومان!

تو این حالت بازم اگه از پارس پیک کاغذ بگیری بنفعته چون کاغذ پارس پیک در میاد 6.11 تومان

در ضمن کاغذ بسته ای 3000 تومان از کجا می خری؟

چی میگی بابا

از مغازه های لوازم تحریر و میدون انقلاب تهران

دیگه انقدر تابلو طرفداری نکن منطقی باش
-------------

p30maps
2010-09-07, 18:49
چی میگی بابا

از مغازه های لوازم تحریر و میدون انقلاب تهران

دیگه انقدر تابلو طرفداری نکن منطقی باش
-------------

داداش من! کاغذ چند وقته گرون شده

الان بسته ای 4500 تومان اروزن ترین کاغذه

از دو سال پیش بسته ای 3 هزار تومان دیگه پیدا نمیشه! تو داری بی منطق حرف میزنی

از کاربرا نظرسنجی کن ببین بسته ای چند میخرن!

مگه اینکه بری کاغذ دربداغون بگیری که بدرد پرینت نمی خوره

راستی اینقدر این جمله رو تکرار کردی که آدم فکر میکنه قصدت تخریبه پارس پیکه نه رفع مشکلت

حالا که اینجوریه! فقط از پارس پیک پنل بگیرین بهترین سیستم ایرانه به جون خودم :d

shervin114
2010-09-07, 20:22
داداش من! کاغذ چند وقته گرون شده

الان بسته ای 4500 تومان اروزن ترین کاغذه

از دو سال پیش بسته ای 3 هزار تومان دیگه پیدا نمیشه! تو داری بی منطق حرف میزنی

از کاربرا نظرسنجی کن ببین بسته ای چند میخرن!

مگه اینکه بری کاغذ دربداغون بگیری که بدرد پرینت نمی خوره

راستی اینقدر این جمله رو تکرار کردی که آدم فکر میکنه قصدت تخریبه پارس پیکه نه رفع مشکلت

حالا که اینجوریه! فقط از پارس پیک پنل بگیرین بهترین سیستم ایرانه به جون خودم :d

انتقاد بدون دلیل و مدرک فقط تخریب هست
من از آقای کریمی سوال کردم گفتند این دوستمون ( کاربر rezakeeper ) کل سریال های کره ای که تو فروشگاهشون برای فروش گذاشته بودند همه از روی شبکه ف ا ر س ی 1 ضبط شده و فیلم های دیگه فروشگاهشون رو با ذکز کلمه بدون س ا ن س ور برای فروش گذاشتند . به همین دلیل از اداره پست ( قسمت فروش اینترنتی ( پست مستقیم ) ) برای این فروشگاه اخطار اومده
دوست عزیز ( کاربر rezakeeper ) اگر واقعیت چیزی جز این هستش ممنون میشم با دلیل بفرمائید .

shop-search
2010-09-11, 03:03
دوستان یعنی این برگه های پارس پیک خودش پرینت گرفتست؟؟؟ :-o خوب این که خیلی میصرفه آخه!
چرا میگید نمیصرفه؟ من خودم پرینتر ندارم، خوب منی که پرینتر ندارم باید بدم بیرون واسم پرینت بگیرن دیگه، که هر برگ حدود 100 میفته خوب مسلما اینکه پارس پیک خودش بخواد بهمون فاکتور چاپ شده بده کلی میصرفه ... پس بحث سر چیه اینجا؟؟
بعدشم این دوستمون واسه ی چی میگن از پارس پیک پنل نگیریم؟ تا حالا اصلا کسی از پارس پیک مشکلی دیده مگه؟

چي چي رو پرينت گرفته است بيرون پيرينت نگيري؟
پس چي رو ميخواي به مشتري تحويل بدي؟
نكنه ميخواي با با مداد رنگي بنويسي؟ =))
تو رو خدا ديگه ننويس مردم ميخندن. :d

shop-search
2010-09-11, 03:08
بله ...

پس چطور میشه مارکت اگه بده تعداد فروشگاهاش داره زیاد میشه فرستنده اگه بده اما داره با 500 تا شاپ کار می کنه بقیه هم که کلا کوبیده شدن

تو این انجمن به نظر من همه یه جورایی کوبیده شدن جز پارس پیک

به جای اینکه نقد سازنده کنیم برای پیشرفت همرو کوبیدید ؟ !

چه عیبی داره هر 12 تا شرکت بتونن با هم کار کنن ؟؟؟

یه چیزه دیگه به قول یه دوست خوبمون تابلوئه که یه جورایی، شاپ کیپر و پارس پیک با هم رفیقای خوبی هستن.

نوع مصاحبه ها و شاید خیلی چیزای دیگه باعث شده هرکس میاد شاپ کیپر بدون علم قبلی به این نتیجه برسه

در ضمن من از پارس پیک پنل داشتم اما الان دیگه ندارم رفتم با یه شرکت دیگه کار میکنم

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید

ببينيد دوست عزيز حرف شما اصلا منتقي نيست.
كي گفته اينجا از پارس پيك طرفداري ميشه؟ :^o
اينجا همه برابر و مساوي هستند :^o
براي همين اين حرف رو آويزه گوشت بكن.

در زير :d

-------

درضمن یادم رفت بگم از پارس پیک پنل نگیرید:d

arisa
2010-10-02, 14:32
سلام
من به شما دوست عزیز هموار پیشنهاد می کنم آخه پشتیبانی خوبی داره . امیدوارم موفق باشی

shop-search
2010-10-03, 23:26
سلام
من به شما دوست عزیز هموار پیشنهاد می کنم آخه پشتیبانی خوبی داره . امیدوارم موفق باشی

ممنون دوست عزيز. اميدوارم همين طور باشه./

moji69
2011-01-08, 15:36
چرا كسي درباره ي فروتل چيزي نميگه؟!

Reza
2011-01-08, 15:43
چرا كسي درباره ي فروتل چيزي نميگه؟!
دلیلش میتونه این باشه که این سیستم هنوز وارد عرصه رقابت بین سیستم های خرید پستی نشده و فعلا داره روی سیستم همکاری در فروش خودش کار میکنه