PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل لینک خودکار و سه طرفه لینک گیر

gladiator2714
2012-04-12, 20:46
سیستم تبادل لینک خودکار و سه طرفه لینک گیر افتتاح شد.شما با ثبت لینک رایگان در این سیستم تبادل لینک سه طرفه،می تونید لینک خودتون رو در معرض دید دیگران قرار بدید.
همون طور که می دونید با تغییر الگوریتم های جستجوی گوگل،دیگه تبادل لینک دوطرفه زیاد ارزشمند نیست.در این سیستم تبادل لینک اتوماتیک شما به یک وبلاگ لینک می دید و بعد از اون با ثبت لینک خودتون،لینک شما به صورت اتوماتیک ثبت میشه.بنابراین میشه گفت به نوعی گوگل رو دور زدید. ضمنا بر خلاف بعضی از سیستم های مشابه که لینک ها رو nofollow می کنند،این سیستم این گونه نیست و نتایج اون توسط موتور جستجوی google دنبال میشه.(با nofollow کردن لینک ها موتورهای جستجو مثل گوگل دیگه اونا رو دنبال نمی کنند و بنابرای تاثیری در افزایش پیج رنک و افزایش بازدید شما نخواهد داشت.)
http://linkgir.tk/

84edu
2012-04-12, 21:25
افتتاح این سیستم رو به مدیرش (نمیدونم شمایید یا خیر) تبریک میگم.
فقط اینکه گوگل واقعاً نمیفهمه که این تبادل لینک سه طرفه هست رو کمی باید توش شک کرد. چون الگوهای یکسانی در تمام سایتهایی که از یک سایت خاص لینک دریافت کردن، پیدا میکنه. مثلاً میبینه تمام سایتهایی که توسط C لینک شدن، قبلاً به A لینک دادن. یعنی در واقع هر سایتی که به A لینک بده، توسط C لینک میشه. خب این یه الگوی ساده نیست برای تشخیص تبادل لینک سه طرفه:-?

با استناد به این لینک (http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=66356) در webmaster tools help، درگیر شدن در هر طرح لینکی (اعم از دو طرفه، سه طرفه، لینکهای خریداری شده و ...) میتونه تأثیر منفی روی سایت داشته باشه :-??

در هر صورت، اینم یکی از سئوالای بیجواب منه که هنوزم که هنوزه نمیدونم رفتار پادشاه اینترنت (گوگل) با این قضیه چیه.

Ali.9
2012-04-12, 22:42
فقط اینکه گوگل واقعاً نمیفهمه که این تبادل لینک سه طرفه هست رو کمی باید توش شک کرد. چون الگوهای یکسانی در تمام سایتهایی که از یک سایت خاص لینک دریافت کردن، پیدا میکنه. مثلاً میبینه تمام سایتهایی که توسط C لینک شدن، قبلاً به A لینک دادن. یعنی در واقع هر سایتی که به A لینک بده، توسط C لینک میشه. خب این یه الگوی ساده نیست برای تشخیص تبادل لینک سه طرفه:-?

با استناد به این لینک (http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=66356) در webmaster tools help، درگیر شدن در هر طرح لینکی (اعم از دو طرفه، سه طرفه، لینکهای خریداری شده و ...) میتونه تأثیر منفی روی سایت داشته باشه :-??

در هر صورت، اینم یکی از سئوالای بیجواب منه که هنوزم که هنوزه نمیدونم رفتار پادشاه اینترنت (گوگل) با این قضیه چیه.

توضیحاتتون واقعا مفید بود، ممنون فقط یه سوال داشتم اونم اینکه اگه تبلیغ متنی به سایتی بدیم آیا این بازم واسه سئو سایت تو گوگل ضرر داره ؟

84edu
2012-04-12, 22:47
توضیحاتتون واقعا مفید بود، ممنون فقط یه سوال داشتم اونم اینکه اگه تبلیغ متنی به سایتی بدیم آیا این بازم واسه سئو سایت تو گوگل ضرر داره ؟

طی اطلاعاتی که از گوگل و وبسمتر تولز بدست میاد بله ولی به نظر خودم اینجوری نیست که همه تبلیغات متنی مشکل داشته باشن. شاید گوگل به کم و زیادش گیر بده :-??
چون سایتهای زیادی با تبلیغات متنی یعنی همون خرید بک لینک کار میکنن ولی اونایی که زیاده روی کردن داغون شدن و اونایی که اعتدال داشتن خیر :-?

من هیچ وقت درباره مسأله ای با قطعیت اظهار نظر نمیکنم چون واقعاً هیچی معلوم نیست ولی خب تجربه من این رو ثابت کرده که اعتدال دردسر ایجاد نمیکنه.

راستی علی جان، درباره لینک کردن مثلثی قبلاً هم نوشته بودم، یعنی نخوندی؟ =(( :(

Ali.9
2012-04-12, 22:52
واقعا شرمنده من همیشه پیگیر مطالب شما بودم و هستم شاید متوجه این مطلب نشدم ( از اونجاییکه واقعا مشتاقم در این مورد بدونم ) ممنون میشم اگه لینک مطلب رو بدی تا بخونم ...
راستیتش من میخوام تبلیغات سایتم رو شروع کنم و بیشتر روی تبلیغات متنی در سایتهای بزرگ متمرکز بشم که اگه اینجوری باشه باید تامل کنم ...

84edu
2012-04-12, 22:55
واقعا شرمنده من همیشه پیگیر مطالب شما بودم و هستم شاید متوجه این مطلب نشدم ( از اونجاییکه واقعا مشتاقم در این مورد بدونم ) ممنون میشم اگه لینک مطلب رو بدی تا بخونم ...
راستیتش من میخوام تبلیغات سایتم رو شروع کنم و بیشتر روی تبلیغات متنی در سایتهای بزرگ متمرکز بشم که اگه اینجوری باشه باید تامل کنم ...

لطفاً تاپیک جدید باز کنید تا در موردش در جای مناسب صحبت کنیم. ممنون

gladiator2714
2012-04-13, 11:37

ممنون از مطالبتون.اما چند تا نکته:
طبق همین مطلب گوگل وبمستر روی این موارد خیلی حساسه و بهش نمره منفی میده :
1-لینک های دریافتی از سایت های دستکاری رتبه (مثل p30rank)
2-لینک دادن به اسپمرهای وب و سایت های بدنام وب
3-لینک های متقابل بیش از حد (لینک دادن من به شما و شما به من=تبادل لینک دو طرفه)
4-خرید و فروش لینک
جدیدا هم در گوگل وبمستر به صاحبان وبسایتهای که لینک های دوطرفه بیش از حد دارند و اقدام به خرید لینک کردند اخطار داده شده.
به هر حال گوگل در حال حاضر (تاکید می کنم فعلا) با این روش تبادل لینک مشکلی نداره و بسیاری از سایت ها هم از این روش استفاده می کنند.باید منتظر باشیم و ببینیم در آینده چی پیش میاد(البته این آینده ممکنه 7 روز دیگه یا 7 سال دیگه باشه)
ذکر این نکته هم لازمه که در حال حاظر این روش از تبادل لینک دوطرفه مطمئن تر هست.
در آخر هم انتخاب با هر شخص هست که از این روش استفاده کنه یا نه؟
بازم ازتون تشکر می کنم و موفق باشید