PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه marzisoft

masuodghafari
2010-09-01, 05:30
عرضه انواع سی دی و دی وی دی با موضوعات مختلف
ارائه کاملترین آرشیوها و آموزش های کامپیوتری در زمینه های مختلف
تخفیف برای خریداران بشیوه واریز مستقیم وجه
دیدن کنید ضرر نمی کنید .

دیدن فروشگاه MARZISOFT (http://masuodghafari.shoploger.com)

masuodghafari
2010-09-22, 19:47
دوستان عزیز
دراین فروشگاه کلیه سی دی های آموزشی با قیمت بسیار ارزان 1000 تومان
و کلیه فیلم ها با قیمت باور نکردنی 300 تومان می باشد دیدن کنید

b.tavakkoli
2010-09-23, 22:12
نمی‌دانم شاید خودتان هم اطلاع ندارید، ولی یکی از محصولاتی که ارائه می‌دهید محصول ما (نرم‌افزاری مهرگان‌مهر) هست که بابت تهیه آن زحمت کشیده شده است و به مولف آن پول داده شده است.
آموزش برنامه نویسی به زبان++C (http://masuodghafari.shoploger.com/product-23307.aspx)

از شما تقاضا می‌کنم به حقوق همکاران خود احترام گذاشته و این محصول را از فروشگاهتان حذف نمایید یا به صورت همکاری در فروش اقدام به ارائه پک اصلی آن نمایید.

موفق باشید

birdco
2010-09-23, 23:20
من نمي دانم دوستان چگونه فكر ميكنند و چگونه كار مي كنند ؟!!!
از سر سيري و يا اينكه همينجوري براي اينكه باشن توي نت و بگن ما هم به روز هستيم ؟
يك سي دي رايتي گذاشتن 1000 تومن !!! سودش چقدره ؟
من قيمت تموم شده رو در ميارم . به قيمت امروز :
1 - سي دي خام : 120 تومان
2 - پاكت حباب دار پستي : 140 تومان
3 - پلاستيك و كاغذ و پرينت و غيره : 200 تومان
4 - هزينه برق و كامپيوتر و اينترنت و زحمت و كار و انرژي و هزار مورد ديگه كه موقع قيمت گذاري به چشم نمياد : ( دست كم ) 400 تومان
سرجمع : 860 تومان
يعني روي اين كالا فقط 140 تومان گيرشان مي آيد !!! بابا خيلي خوبه كه فروشتون بالاست با سود كم كار ميكنيد .
توصيه مي كنم كمي حسابداري بخوايند و نحوه قيمت گذاري را ياد بگيريد و كار ديگرون رو هم خراب نكنيد . حتي جا به جا كردن ماوس و كليك براي ثبت كالا هم هزينه داره چه برسه به چشم كه به مانيتور خيره ميشه و تايپ كردن و غيره
تو رو خدا كار ما رو خراب نكنيد با اين قيمت هاي چاله ميدوني !!! بگذريم حالا از حقوق مولف و غيره

b.tavakkoli
2010-09-24, 05:23
بگذريم حالا از حقوق مولف و غيره

بله، فکر کنم تو این کشور حقوق مولف آخرین آیتم در بحث‌ها هست :)

در ضمن بنده با این که شخصی بیاد یک محصول را به صورت مجاز به جای ۵۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان بفروشد مشکلی ندارم، در حقیقت اگر بازار شما به گونه‌ای است که با اقدامات این‌گونه برخی افراد کارتان خراب می‌شود همان بهتر که بشود ! شما بازاریابی‌تان را خوب انجام دهید ایشان حتی اگر مفت هم بدهند باز از شما خرید خواهند کرد !!!

birdco
2010-09-24, 08:08
بله، فکر کنم تو این کشور حقوق مولف آخرین آیتم در بحث‌ها هست :)

در ضمن بنده با این که شخصی بیاد یک محصول را به صورت مجاز به جای ۵۰۰۰ تومان ۱۰۰۰ تومان بفروشد مشکلی ندارم، در حقیقت اگر بازار شما به گونه‌ای است که با اقدامات این‌گونه برخی افراد کارتان خراب می‌شود همان بهتر که بشود ! شما بازاریابی‌تان را خوب انجام دهید ایشان حتی اگر مفت هم بدهند باز از شما خرید خواهند کرد !!!

متوجه منظورتان نشدم . من نگفتم كلاي بدون كپي رايت ميفروشم و بازارم خراب ميشه و شما هم شاد ميشين . من ميگم ... بگذريم . دعوايي كه مداريم . هر وقت يكي اومد و كپي رايت رو درست تعريف كرد ، منم حرفمو پس ميگيرم .
عزت زياد

birdco
2010-09-24, 08:12
خود مايكروسافت هم با همه دبدبده و كبكبه رعايت حقوق كپي رايت و اونهمه قدرت براي پيگيري متخلفين ، از محل فروش كپي برنامه هاش شاكيه !!! اينجا كه حكايتش براي همه روشنه !؟؟
مهران مديري اول سريال قهوه تلخ التماس كرد كپي نكنين اگر كپي ديدين نخرين !!! برين گوشه خيابون شهرتون ببينين چه خبره !!
به قول دوستي اوني كه كپي ميكنه حكايتش معلومه كاري كنيم كسي كپي نخره