PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 1 پیشنهاد به کلیه فروشگاه های اینترنتی

mdark
2012-04-20, 20:29
با سلام به همه دوستان
بدون توضیح اضافه ، 1 پیشنهاد به دوستان عزیز میدم ، هرکدوم از دوستان که با شرایط موافق بودن توی تاپیک اعلام کنن تا انجام شه

دوستانی که فروشگاه ، یا سایت دانلود ، تفریحی و ...با رنک 2 و بالاتر دارن ، در صورت لینک کردن دایرکتوری فروشگاه های اینترنتی (http://www.bazarkade.ir) به همین نام ، تبلیغ فروشگاه اونها در سایت ، در قسمت اسلایدر سایت فعال خواهد شد .
بازدید 100 درصد هدفمند سایت مخصوصا از گوگل رو به افزایش هست ، و به زودی در خیلی از نتایج جستجو ، سایت بازارکده را خواهید دید . دوستنی که تمایل به همکاری داشتن ، سایت رو لینک کنند و در همین جا اعلام کنن تا لینک فروشگاهشون در اسلاید سایت فعال بشه
موقتا ، این عمل جهت تبادل 1 ماهه انجام خواهد شد .

Ps.Graph
2012-04-20, 22:17
سلام

لینک رو توی سایتم قرار دادم

پیج رنک 2 بازدید پیج هم 4000+ هست

www.irdoc.net

آدرس فروشگاه رو واستون پ.خ کردم .

mdark
2012-04-21, 01:05
سلام

لینک رو توی سایتم قرار دادم

پیج رنک 2 بازدید پیج هم 4000+ هست

www.irdoc.net

آدرس فروشگاه رو واستون پ.خ کردم .

با سلام و تشکر
فروشگاه شما تایید و در اسلایدر سایت قرار داده شد !
مدت نمایش و تبادل لینک 1 ماهه هست ، برای ماه بعد توی قسمت جدید مربوط به فروشگاه های vip نمایش داده میشه که باهاتون هماهنگ میشه .
فقط خواهشمند است ، لینک سایت رو از نام بازارکده به نام دایرکتوری فروشگاه های اینترنتی تغییر بدید
با تشکر

- پست قبلی در ساعت 23:07 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 00:05 انجام شده است :

این امکان برای مدت محدود فعال هست
هرکدوم از دوستان که تمایل داشتن میتونن اقدام کنن

HoFre
2012-04-21, 01:34
با سلام و تشکر
فروشگاه شما تایید و در اسلایدر سایت قرار داده شد !
مدت نمایش و تبادل لینک 1 ماهه هست ، برای ماه بعد توی قسمت جدید مربوط به فروشگاه های vip نمایش داده میشه که باهاتون هماهنگ میشه .
فقط خواهشمند است ، لینک سایت رو از نام بازارکده به نام دایرکتوری فروشگاه های اینترنتی تغییر بدید
با تشکر

- پست قبلی در ساعت 23:07 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 00:05 انجام شده است :

این امکان برای مدت محدود فعال هست
هرکدوم از دوستان که تمایل داشتن میتونن اقدام کنن
آقا اگه من لینک سایتتون رو در یه سایتی که رنک 2 داره قرار بدم فروشگاه من رو قرار می دید

mdark
2012-04-21, 01:59
آقا اگه من لینک سایتتون رو در یه سایتی که رنک 2 داره قرار بدم فروشگاه من رو قرار می دید

بله مشکلی نداره

mdark
2012-04-22, 02:10
دوستان از فردا تبلیغات بنری و تبلیغات پاپ آپ بر روی سایت فعال میشه
دوستانی که سایتشون رو ثبت نکردن ، بهتره این فرصت رو از دست ندن !
امشب میتونید فروشگاه خودتون رو ثبت کنید !