PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی سرویس پرداخت!

shop3000
2010-09-01, 18:33
با سلام نماز روزه های همه تون قبول باشه

من میخوام سرویس خرید پستی رو بخرم عزیزانی که با سیستم پرداخت کار کردن لطف کنن واضح سریح و روشن به دو سال من جوا ب بدن

1-مزایای سرویس پرداخت چیست؟

2-معایب و نقاط ضعف پرداخت چییست؟

Reza
2010-09-01, 19:04
با توجه به مواردی که در حال حاضر پیرامون این سیستم مطرح میشه و عدم هماهنگی های موجود بین مدیریت سابق و مدیریت جدید این شرکت و اینکه هنوز خیلی از فروشگاه داران باهاشون تسویه نشده و همین امر باعث میشه ایران گیت نتونه به فروشگاه های جدید خوب سرویس بده ، پیشنهاد می کنم فعلا به مدت زمان محدودی دور این سیستم خط بکشین تا اوضاع داخلیش کمی آروم و پایدار بشه .

IRANSHOP
2010-09-13, 10:05
دوست عزیز این قضیه ربطی به فروشگاه های جدید نداره و فروشگاه های جدیدی که وارد سامانه پرداخت می شن خیلی راحت می تونن فعالیتشون را شروع کنن...
موفق و پیروز باشید.

hamid2day
2010-09-14, 11:31
تا به امروز مشکلی برای ما پیش نیاورده بلکه خیلی خوب بود.

اگر مواردی بودی به مدیریت گذشته بوده و در سیستم و مدیریت جدید خوب بودند تا به حال

با توجه به مواردی که در حال حاضر پیرامون این سیستم مطرح میشه و عدم هماهنگی های موجود بین مدیریت سابق و مدیریت جدید این شرکت و اینکه هنوز خیلی از فروشگاه داران باهاشون تسویه نشده و همین امر باعث میشه ایران گیت نتونه به فروشگاه های جدید خوب سرویس بده ، پیشنهاد می کنم فعلا به مدت زمان محدودی دور این سیستم خط بکشین تا اوضاع داخلیش کمی آروم و پایدار بشه .