PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه پرشین آمازون

shervin6623
2010-09-01, 19:34
وبسایت فروشگاهی ایکالا بعد از 4 ماه طراحی و بهینه سازی و آزمون و خطا و تکمیل زیر شاخه ها و پارامترهای مختلف هر کدام شروع به فعالیت کرد.
از ویژگی های ممتاز و متمایز کننده این فروشگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
1- اولین فروشگاهی که به طور کامل از تمامی ویژگی ها و قابلیت های فروشگاه ساز سبد خرید استفاده کرده
2- جدول ها و تصاویر و بلوک ها به گونه ای اصلاح شده اند که نمایش آنها در هر صفحه نمایشی با هر اندازه مناسب و زیبا و یکنواخت باشد
3- برای هر زیر شاخه پارامتر های مرتبط با آن از برترین سایت های جهان مشخص شده و کاربران می توانند بر اساس آنها جستجو کنند ( بطور مثال پارامترهای بازی ها از سایت گیم اسپات استخراج شده )
4 - محصولات متفاوتی را در این سایت خواهید یافت که در هیچ سایت دیگری یافت نخواهند شد
5- قیمت ها بر اساس میزان بازدید ها و رای ها کاهش خواهند یافت
6 - محصولاتی را که در سایت های دیگر با قیمت زیادی بفروش می رسند به لیست محصولات مجانی افزوده خواهند شد
( محصولات در حال افزوده شدن هستند )
7 - و بسیاری دیگر

لینک به سایت ایکالا
www.EKALABAY.com (http://Persian-amazon.ir)

shervin6623
2010-11-28, 19:55
بخش سخت افزاری فروشگاه فعلا فعال نمی باشد، از دوستانی که می توانند تامین کننده قطعات سخت افزاری باشند برای این بخش دعوت به همکاری می کنم
در مورد بخش سخت افزاری فروشگاه چند نکته را بایستی بگم !
1- برای هر زیر شاخه ای پارامترهای مخصوص آن از سایت های معروف فروشگاهی در دنیا استخراج و تعبیه شده است و کاربران می توانند بر اساس آن در محصولات جستجوی پیشرفته داشته و محصول دلخواه خود را بیابند
2- طراحی سایت کاربر پسند بوده و با رقبای خود ( در آینده ) قابل رقابت است
3- سعی شده تمامی زیر شاخه های سخت افزاری ( به غیر از موبایل ) در نظر گرفته شود - البته تامین کردن آنها گاو نر میخواهد و مرد کهن !

451
برای اطلاع از شرایط همکاری به من پیام خصوصی بدهید !
با سپاس

shervin6623
2010-11-29, 15:37
از دوستان اگه کسی هست که بیونه بخش کتابخانه الکترونیکی را بر عهده بگیره ( با ویژگی هایی که خودم میخوام ) حاضرم باهاشون همکاری کنم و در طول مشارکتشون با من به ازای هر سفارشی که سایت بگیره 5 درصد سود کلیه سفارش ها بهشون تعلق میگیره
وظیفه فرد فقط جستجو کردن موضوع و قرار دادن لینک کتاب ها در سایت می باشد مثل این مجموعه ( لینک (http://www.persian-amazon.com/index.php?productID=39))
فقط مجموعه کتاب های 10 تایی بصورت خواسته شده
کسی اگه تمایل به همکاری داره لطفا پی ام بده
باید آشنایی خوبی با زبان انگلیسی داشته باشه و ترجیحا خودش دانشجو باشه

as87
2010-11-29, 17:44
بهتون پيشنهاد مي كنم كه بريد و با سايتها موفق توي زمينه كاريتون صحبت كنيد و با اونها همكاري كنيد فقط بايد به اين نكته توجه كنيد كه خودشون مثل چاره نباشن و موجودي داشته باشن.

shervin6623
2010-11-30, 00:20
بهتون پيشنهاد مي كنم كه بريد و با سايتها موفق توي زمينه كاريتون صحبت كنيد و با اونها همكاري كنيد فقط بايد به اين نكته توجه كنيد كه خودشون مثل چاره نباشن و موجودي داشته باشن.
ممنون ، دنبالش میرم ایشالا :)

ARCHIVEMASTER
2010-11-30, 09:26
سلام.من یه آرشیو تقریبا کامل از فیلم های هنری دارم.با همکارا هر dvd 500 حساب می کنم.هرکی خواست پیغام خصوصی بده تا لیستمو واسش بفرستم

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فروشگاه اینترنتی همیشه حراج
www.hamisheharaj.com (http://www.hamisheharaj.com)