PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل لینک با بلاگ آموزش بازاریابی اینترنتی و راه اندازی بیزینس آنلاین

84edu
2012-05-04, 22:01
سلام
بلاگ من 84edu.net آماده تبادل لینک با سایتهای مختلف هست اما با شرایط زیر:

1. تبادل لینک در قالب پست انجام میشه به این صورت که من مطلبی رو به شما میدم و شما در سایتتون قرار میدید و بعد شما مطلبی رو به من میدید و بنده در سایتم قرار میدم.

2. لینک من با یکی از عبارات انتخابی خودم که در ارتباط با موضوع مطلب ارسالی هست، باید به صورت مستقیم در انتهای مطلب درج شود.

3. کسی که مطلب من رو درج میکنه و لینک رو قرار میده، مطلبی به انتخاب خودش ارسال میکنه با حداقل 300 کلمه تا در بلاگم منتشر کنم و در انتهای مطلب به سایت ایشون لینک مستقیم بدم. مادامی که مطلب و لینک من در سایتی باشه، لینک مدیر اون سایت هم در بلاگم باقی خواهد موند.

4. تأکید میکنم:
* مطلب ارسالی شما حداقل 300 کلمه باید باشه
* مطلب ارسالی من بدون هیچ تغییری درج بشه
* لینک مستقیم داده بشه
* مطلب ارسالی شما دارای مفهوم و کاملاً اختصاصی خودتون باشه (مطالب دارای ایرادات نگارشی و املائی، رد خواهند شد)
* فقط یک لینک در انتهای مطلب داده میشه
* سایتهای دانلود نرم افزار های کرک شده، سایتهای توسعه دهنده دزدی های دیجیتال و ناقضین حقوق معنوی به هیچ وجه پذیرفته نخواهند شد.
* پذیرش یا عدم پذیرش مطالب، کاملاً در دست من هست. اما همینجا متعهد میشم، اگر مطلبی درج نشد، به ارسال کننده اطلاع داده شود تا مطلب و لینک مرا هم حذف کند.

لطفاً همینجا اعلام کنید تا باهاتون هماهنگ کنم و یا از فرم موجود در صفحه تماس با من (http://84edu.net/contact-us) در قسمت موضوع، تبادل لینک را انتخاب کرده و متن خود را ارسال نمایید تا در خدمت شما باشم.

HoFre
2012-05-04, 23:34
سلام
بلاگ من 84edu.net آماده تبادل لینک با سایتهای مختلف هست اما با شرایط زیر:

1. تبادل لینک در قالب پست انجام میشه به این صورت که من مطلبی رو به شما میدم و شما در سایتتون قرار میدید و بعد شما مطلبی رو به من میدید و بنده در سایتم قرار میدم.

2. لینک من با یکی از عبارات انتخابی خودم که در ارتباط با موضوع مطلب ارسالی هست، باید به صورت مستقیم در انتهای مطلب درج شود.

3. کسی که مطلب من رو درج میکنه و لینک رو قرار میده، مطلبی به انتخاب خودش ارسال میکنه با حداقل 300 کلمه تا در بلاگم منتشر کنم و در انتهای مطلب به سایت ایشون لینک مستقیم بدم. مادامی که مطلب و لینک من در سایتی باشه، لینک مدیر اون سایت هم در بلاگم باقی خواهد موند.

4. تأکید میکنم:
* مطلب ارسالی شما حداقل 300 کلمه باید باشه
* مطلب ارسالی من بدون هیچ تغییری درج بشه
* لینک مستقیم داده بشه
* مطلب ارسالی شما دارای مفهوم و کاملاً اختصاصی خودتون باشه (مطالب دارای ایرادات نگارشی و املائی، رد خواهند شد)
* فقط یک لینک در انتهای مطلب داده میشه
* سایتهای دانلود نرم افزار های کرک شده، سایتهای توسعه دهنده دزدی های دیجیتال و ناقضین حقوق معنوی به هیچ وجه پذیرفته نخواهند شد.
* پذیرش یا عدم پذیرش مطالب، کاملاً در دست من هست. اما همینجا متعهد میشم، اگر مطلبی درج نشد، به ارسال کننده اطلاع داده شود تا مطلب و لینک مرا هم حذف کند.

لطفاً همینجا اعلام کنید تا باهاتون هماهنگ کنم و یا از فرم موجود در صفحه تماس با من (http://84edu.net/contact-us) در قسمت موضوع، تبادل لینک را انتخاب کرده و متن خود را ارسال نمایید تا در خدمت شما باشم.

سلام آقا بهروز
پیج رنک یک گام تا کنکور 1gam.ir دو هست اگر خواستید من حاضرم برای تبادل لینک!

84edu
2012-05-04, 23:46
سلام آقا بهروز
پیج رنک یک گام تا کنکور 1gam.ir دو هست اگر خواستید من حاضرم برای تبادل لینک!

سلام
پیج رنک واسم مهم نیست چون لینک که در صفجه اصلی سایت ثبت نمیشه! لینک توی یه صفحه ای ثبت میشه که تازه ایجاد شده!
اگر شرایطم رو قبول دارید، متنتون رو بفرستید تا در خدمتتون باشم.

HoFre
2012-05-05, 00:27
سلام
پیج رنک واسم مهم نیست چون لینک که در صفجه اصلی سایت ثبت نمیشه! لینک توی یه صفحه ای ثبت میشه که تازه ایجاد شده!
اگر شرایطم رو قبول دارید، متنتون رو بفرستید تا در خدمتتون باشم.

بهروز جان نفهدیم یعنی شرایط خاصی نداره ؟؟؟
اگر اینجوریه متن من می تونه تبلیغاتی باشه یا نه؟؟
مثلا مطلب زیر:
http://1ketab.ir/page/math

84edu
2012-05-05, 12:11
بهروز جان نفهدیم یعنی شرایط خاصی نداره ؟؟؟
اگر اینجوریه متن من می تونه تبلیغاتی باشه یا نه؟؟
مثلا مطلب زیر:
http://1ketab.ir/page/math

شرایط رو توی پست اول نوشتم. لطفاً کامل مطالعه کنید و بعد مطلبتون رو بدید تا در خدمتتون باشم.

- پست قبلی در ساعت 23:28 ایجاد و آخرین به روز رسانی توسط پست زیر در ساعت 11:11 انجام شده است :

میدونم این روش خیلی سخته :d چون به قول دوستان باید بشینیم دو ساعت متن بنویسیم ولی عوضش از یک صفحه با ارتباط موضوعی بسیار بالا، بک لینک دائمی میگیریم
کسی حاضر نیست سختی بکشه؟

kapo
2012-05-05, 21:02
خب این کار از یه لحاظی خیلی خوبه که سایت ها مرتبط باشند. مثلاً من که حاضر نیستم توی یک سایت تخصصی، درباره یک سایت تفریحی زرد مطلب بنویسم و بالعکس(فکر کنم شما هم حاضر نباشی یه همچین چیزهایی رو بپذیرید). یا حتی سایت کاملاً غیر مرتبط. به خاطر همین ممکنه اقبال عمومی از این قضیه کم باشه و این که مطلب اختصاصی برای قرار دادن در یک سایت دیگه از کجا پیدا کنیم! ما فقط کپی-پیست!

84edu
2012-05-05, 21:07
خب این کار از یه لحاظی خیلی خوبه که سایت ها مرتبط باشند. مثلاً من که حاضر نیستم توی یک سایت تخصصی، درباره یک سایت تفریحی زرد مطلب بنویسم و بالعکس(فکر کنم شما هم حاضر نباشی یه همچین چیزهایی رو بپذیرید). یا حتی سایت کاملاً غیر مرتبط. به خاطر همین ممکنه اقبال عمومی از این قضیه کم باشه و این که مطلب اختصاصی برای قرار دادن در یک سایت دیگه از کجا پیدا کنیم! ما فقط کپی-پیست!

دوست من، وقتی میگم مطلب درباره سایتتون، یعنی صفحه ای که لینکتون توش قرار میگیره، کاملاً مرتبط با موضوع سایتتون خواهد بود!

و اگر ذره ای برای بیزینسی که توی وب راه انداختید ارزش قائل باشید، نوشتن یک یا دو یا سه یا حتی 100 متن اختصاصی برای اون به هیچ وجه کار سخت و دور از دسترسی نیستید. بالاخره دوره کپی پیست به سر میرسه و دیگه هرکی کپی کنه علاوه بر تعقیب قانونی از طرف موتورهای جستجو و خود کاربران هم بن خواهد شد.

حالا خود دانید. در هر صورت من مشکلی ندارم و هر مطلبی که نو باشه رو برای تبادل میپذیرم. بدون توجه به موضوع سایت مقصد البته با یه سری احتیاط ها از جانب خودم.