PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای اتصال به وب سرویس پایگان

payegan
2010-09-06, 09:32
با سلام خدمت دوستان
لینک راهنما و همچنین خود وب سرویس :

http://ws.setap.biz/help.aspx

این راهنما به درد برنامه نویس هایی می خوره که می خواهند فروشگاه ساز خودشون رو به این سیستم متصل کنن .

در ضمن غیر از چندین امکانات موجود عمومی که همه وب سرویسهای شرکتهای سرویس خرید پستی دارند این 2 امکان رو هم اضافه کردیم .

- امکان ثبت و اضافه کردن محصول همزمان در لحظه ثبت سفارش مشتری از فروشگاه حتی اگر محصول در پنل فروشگاه تعریف نشده باشد .

امکان تغییر وضعیت سفارش کلی

منتظر نظرات سازنده شما هستیم

با تشکر پایگان

Reza
2010-09-06, 14:56
ممنون
یک سوال داشتم . وقتی وب سرویس شما این قابلیت رو داره که اگه محصولی ثبت نشده باشه در حین ثبت سفارش جدید اون رو ثبت کنه ، پس خطای -1 چه زمانی اتفاق میفته ؟
یک پیشنهاد هم داشتم و اونم اینکه اگه امکان داره چند نمونه sample و مثال به زبان های برنامه نویسی مختلف (و نه فقط یک ربان) داخل همون صفحه قرار بدین . با تشکر

payegan
2010-09-06, 15:50
ممنون
یک سوال داشتم . وقتی وب سرویس شما این قابلیت رو داره که اگه محصولی ثبت نشده باشه در حین ثبت سفارش جدید اون رو ثبت کنه ، پس خطای -1 چه زمانی اتفاق میفته ؟

با سلام
خطای -1 چه زمانی اتفاق میفته ؟

زمانی که شما بخواهید این دو کار را انجام بدهید
1- بخواهید محصول رو با وب سرویس حذف و یا ویرایش کنید قبل از اینکه ثبت شده باشد .

2 - بخواهید لینک خرید بگیرید در صورتی که محصول در سیستم ثبت نشده باشد.

در مورد پیشنهاد شما هم حتما این کار رو انجام خواهیم داد و در همین جا قرار خواهیم داد

با تشکر

خطاها
1- محصول مورد نظر یافت نشد
2- فیلد اجباری خالی است
3-مقدار نا معتبر
4-کد فروشگاه غیر مجاز
5-قطع ارتباط با سرور ( ویا خطای ناشناخته)
6- عدم تطابق شهر و استان مشتری
7- کلمه کاربری و عبور اشتباه

kabootar133
2010-12-14, 04:40
سلام و ممنون از عزیزان

vahid67
2011-02-20, 23:55
سلام...
دو تا سوال ...
برای فروشگاه ساز توماتوشاپ ماژول اتصال نوشته شده ؟؟
توی دمو جای اضافه کردن سفارش بصورت دستی نیست آیا امکان این کار برای فروشگاه هایی که به طور وب سرویس متصل نیستند وجود داره؟

با تشکر

mahdicomp
2011-10-17, 13:11
این تابع تغییر وضعیت کلی تو وب سرویس چیه؟
من که ندیدم

lmsdesigning
2012-02-10, 12:20
با سلام

من ماژول پایگان رو برای پرستا شاپ طراحی کردم. لطفا یک اکانت در پایگان برای بنده ارسال کنید تا بتونم ماژول رو امتحان کنم و اون رو رایگان در اختیار کاربران قرار بدم. ایمیل:

admin@presta-shop.ir

موفق باشید