PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظار چه امكانات جديدي در پنل سرويس پستي داريد؟

payegan
2010-09-08, 01:26
با سلام و احترام خدمت دوستان و كاربران عزيز

بنده به عنوان نماينده سرويس خريد پستي پايگان چند تا سوال داشتم ؟

انتظار چه امكانات جديدي در پنل سرويس پستي داريد؟

فرقي نمي كنه دوستان از كجا سرويس گرفتن و با چه شركتي در حال حاضر دارند كار مي كنند ؟

براي پيشرفت تمام پنل ها مهم هست

براي مثال پايگان يه امكان جديد اضافه كرده بعنوان پنل همكاري در فروش با امكان تعریف و جذب نامحدود همکار برای افزایش فروش يعني هر فروشگاه مي تونه سيستم همكاري در فروش راه بندازه
با امكان ساخت فروشگاه كوچك با محصولات موجود در پنل ، تعريف % پورسانت جدا براي هر محصول هر همكار هم يك پنل جدا داره .

و يا اسکریپت محصولات كه تو این قسمت فروشگاه و يا همكار مي تونند محصولات دلخواه خودشون رو در تعداد مشخص ، انتخاب و کد تولید شده را در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید .
و يا ...
نظر شما در اين مورد چي هست ؟

منتظر جواب دوستان هستيم

با تشكر

mihanmc
2010-09-08, 02:37
با سلام
به نظر من مهمتر از همكاري در فروش رساندن بسته به دست مشتري در اسرع زمانه !
چون معمولا هميشه زمان از همه چيز مهمتره !
مسئله دوم كه ميشه اشاره كرد اينكه بايد سيستم هاي واسطه از فروشگاه ها حمايت كنند نه تهديد !
كه مثلا فلان محصول رو بر نداري پنلت بسته ميشه بدون هيچ دليلي , كه مثلا چرا فروش محصولات زناشويي غير مجازه؟ يا سريال و فيلم هاي شبكه فارسي وان ؟ ما كه دليل منصفانه نديديم !
پس نتيجه ميگيريم كه حمايت از فروشگاه ها يك امر بسيار مهم هست
در مورد نظر اولي كه عرض كردم , مي بايست سيستم ها با همكاري هم يا در صورت توان به تنهايي ايجاد پيك در همه استان ها بكنند كه اين امر جز سرويس پستي مي تونه در آمد ديگري نيز براي واسطه پستي داشته باشه !
اميدوارم همه پيشنهاد پذير باشيم !

payegan
2010-09-08, 13:41
ممنون بابت نظری که دادید

دیگر دوستان نظر دیگری ندارند ؟

خوشحال میشویم دیگر دوستان نیز مشارکت کنند ؟

Reza
2010-09-08, 16:09
سامانه ارسال پیامک در هر لحظه برای خریدار و فروشنده ازون مواردی هست که خودم به شخصه خیلی ازش استقبال میکنم .
یعنی در هر لحظه هم خریدار و هم فروشنده بدونن وضعیت سفارششون به چه صورته : تعلیق ، انصراف ، در حال ارسال ، ارسال شده ، پست مقصد ، مامور پست و . . .

payegan
2010-09-08, 19:41
سامانه ارسال پیامک در هر لحظه برای خریدار و فروشنده ازون مواردی هست که خودم به شخصه خیلی ازش استقبال میکنم .
یعنی در هر لحظه هم خریدار و هم فروشنده بدونن وضعیت سفارششون به چه صورته : تعلیق ، انصراف ، در حال ارسال ، ارسال شده ، پست مقصد ، مامور پست و . . .

آقاي يوسفي ممنون بابت نظرتون

البته اس ام اس خوبه اما بايد حساب شده باشه نه صرفا از روي تبليغ براي جذب كاربر
ما معتقديم هر شركتي كه مي خواهد هر امكاني رو بده بايد تمام جوانب اون رو بسنجه كه تا آخر بتونه روي حرفي كه زده عمل كنه

اين امكان اس ام اس الان در چه سيستم پستي وجود داره و درست كار ميكنه ؟
كسي خبر داره ؟

اگر اكثر سيستمها ندارند به نظر شما چرا سراغش نميرن ؟

و اگر يه سيستمي اين امكان رو فعال كنه چه سودي براي خودش و فروشگاه ها داره ؟؟

mihanmc
2010-09-08, 19:54
نبايد كه از هر خدمتي آدم سود كنه !

Reza
2010-09-08, 22:02
دلیل اینکه سایر سیستم ها این امکان رو پیاده سازی نکردن شاید به خاطر بار مالی و یا عدم سهولت پیاده سازیش باشه اما میتونه کمک زیادی به فروشنده و خریدار بکنه تا از وضعیت لحظه ای سفارش خودشون با خبر بشن . ضمن اینکه در حال حاضر ظاهرا سیستم پرداخت این مورد رو فعال کرده و خوب بنده به شخصه خیلی پسندیدم این ویژگی رو . مجددا اگه ویژگی خاصی به ذهنم رسید شما رو در جریان میذارم!

yunesking2008
2010-09-10, 20:06
با سلام اقای پایگان من فعلا فروشگاهی ندارم میخواهم با سیستم شما فروشگاه را بیاندازم
محصولات من گیاهان دارویی و لوازم دارویی و بهداشتی و ورزشی و سریال و فیلم و سخت افزار کامپیوتر است
با فروشگاه و سیستم همکاری در فروش شما حقوق ماهیانه من تقریبا چقدر است و ایا فروشگاه همان مانند می شاپ است

payegan
2010-09-11, 02:05
با سلام اقای پایگان من فعلا فروشگاهی ندارم میخواهم با سیستم شما فروشگاه را بیاندازم
محصولات من گیاهان دارویی و لوازم دارویی و بهداشتی و ورزشی و سریال و فیلم و سخت افزار کامپیوتر است
با فروشگاه و سیستم همکاری در فروش شما حقوق ماهیانه من تقریبا چقدر است و ایا فروشگاه همان مانند می شاپ است

با سلام و احترام

در مورد پيش بيني درآمد شما بايد عرض كنم بستگي به عوامل مختلفي دارد
غير از يكسري عوامل مسلما هر چه بيشتر تبليغ كنيد باعث افزايش فروش شما خواهد شد .
اگر منظورتون را واضح تر توضيح بديد من بهتر مي تونم كمكتون كنم ... منتظر هستم

در مورد فروشگاه هم اگر منظورتون شكل ظاهري اونه ، خير
فروشگاه تم ها و نمونه هاي مختلف دارد كه در صورت نياز خبر بديد كه به ايميل شما ارسال بشه ؟

shop-search
2010-09-11, 02:28
با سلام
به نظر من مهمتر از همكاري در فروش رساندن بسته به دست مشتري در اسرع زمانه !
چون معمولا هميشه زمان از همه چيز مهمتره !
مسئله دوم كه ميشه اشاره كرد اينكه بايد سيستم هاي واسطه از فروشگاه ها حمايت كنند نه تهديد !
كه مثلا فلان محصول رو بر نداري پنلت بسته ميشه بدون هيچ دليلي , كه مثلا چرا فروش محصولات زناشويي غير مجازه؟ يا سريال و فيلم هاي شبكه فارسي وان ؟ ما كه دليل منصفانه نديديم !
پس نتيجه ميگيريم كه حمايت از فروشگاه ها يك امر بسيار مهم هست
در مورد نظر اولي كه عرض كردم , مي بايست سيستم ها با همكاري هم يا در صورت توان به تنهايي ايجاد پيك در همه استان ها بكنند كه اين امر جز سرويس پستي مي تونه در آمد ديگري نيز براي واسطه پستي داشته باشه !
اميدوارم همه پيشنهاد پذير باشيم !

من به شخصه اين موضوع رو تائيد ميكنم.
و اينكه واقعا چرا حمايت نميكنيد./
و بحث تلخ كالاي برگشتي./
ايا راهي براي اين كار در نظر گرفتين؟
موضوع هاي مرتبط: http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1599

payegan
2010-09-11, 03:07
من به شخصه اين موضوع رو تائيد ميكنم.
و اينكه واقعا چرا حمايت نميكنيد./
و بحث تلخ كالاي برگشتي./
ايا راهي براي اين كار در نظر گرفتين؟
موضوع هاي مرتبط: http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=1599

با سلام و احترام
با تشكر مبحث بسيار خوب و مهمي رو اشاره كرديد

در اينجا لازم است در مورد اين موضوع كه بصورت حرفه اي در پايگان مورد بررسي قرار گرفته مطالبي بيان شود

در ضرر ديدن يكطرفه و نا حق براي يك فروشگاه كه شكي نيست
يعني غير از فروشگاه نهاد ديگري منظور شركتهاي واسطه و خود اداره پست در ضرر سفارشات برگشتي سهيم نيستند
و كل هزينه به گردن فروشگاه است .

سال 86-87 سفارشات بلا تكليف زياد بوده اما برگشتي 4% و زير آن بوده
اما در سال 88 و مخصوصا 89 آمار بلا تكليف بسيار كم شده و برگشتي چندين برابر

از عمده عوامل برگشتي غير از مواردي كه دليل منطقي دارد به چند مورد اشاره مي كنم بعضي از اين موارد با موارد اشاره شده دوست خوبمان مشترك است .
(موارد داخل پرانتز دلايلي است كه در مهر برگشتي ميخورد)

1- خريدار از هزينه ارسالي كه روي محصول اضافه شده ناراحت است و به راحتي برگشت ميزند (از قبول خودداري كرد)
2- محل اداري است مامو پست بعد از ساعت كار اقدام به بردن محصول ميكند . ( د محل حضور نشد )
3 مامو پست قادر به پيدا كردن آدرس نيست اهميتي نمي دهد و برگشت ميزند (آدرس يافت نشد )
4- محل مشتري روستا است مامور اصلا اقدامي براي رساندن نميكند ( در مدت مقرر براي تحويل مراجعه نشد )
اظهار بي اطلاعي نمود و ....
اكثرا اگر مامور پست اهميت بيشتري به خرج بده و مسئول باشد 60 % موارد حل خواهد شد و ... البته زحمات اكثر ماموران خوب رو هم نبايد ناديده گرفت

دوست خوبون خوب اشاره كرد حتي اگر تماس بگيريد و از خريدار هم مطمئن باشيد مواردي رو خواهيد داشت محصول به دست مشتري نرسيده اما برگشت مي خورد (از قبول خودداري كرد) و ....
در ضمن در اين بين هستند سفارشاتي رو كه برگشت مي خورن اما هيچ وقت به دست فروشگاه نميرسند بخاطر اين مسئله كه حداقل جنس به دست فروشگاه برگردد
ما تو سيستمون وضيعتي رو ايجاد كرديم كه فقط هزينه سفارشات برگشتي رو كه فروشگاه تاييد مي كنه رو فروشگاه به پست پرداخت ميكنه
به هر حال اين مشكلي هست كه پايگان 2 ساله كه جدا دنبال مي كنه و اهميت داره

دوستان و همكاران ديگر نيز اگر نظري دارند مطرح كنند تا بحث به يك نتيجه خوبي برسه

با تشكر

shop-search
2010-09-11, 03:40
بسيار خوب.ولي اميدواريم به نتيجه برسه.
موفق و پيروز باشيد.

yunesking2008
2010-09-11, 11:50
منظور خاصی ندارم من در یک داروخانه کار میکنم و میتوانم انواع محصولات ارایشی و بهداشتی و جنسی و دارویی و لوازم ورزشی و انواع ماساژور ها و
و فیلم و سریال و سخت افزار های کامپیوتر از جمله کیس و کیبورد و موس و......
میانگین درامد خود با سیستم تبلیغات و همکاری در فروش شما چقدر است
در ضمن شما در تبلیغات گفته اید تبلیغات رایگان یعنی همکار در فروش

shop-search
2010-09-11, 12:38
منظور خاصی ندارم من در یک داروخانه کار میکنم و میتوانم انواع محصولات ارایشی و بهداشتی و جنسی و دارویی و لوازم ورزشی و انواع ماساژور ها و
و فیلم و سریال و سخت افزار های کامپیوتر از جمله کیس و کیبورد و موس و......
میانگین درامد خود با سیستم تبلیغات و همکاری در فروش شما چقدر است
در ضمن شما در تبلیغات گفته اید تبلیغات رایگان یعنی همکار در فروش

سلام دوست عزيز تا جايي كه متوجه شدم اين بحث مربوط به سرويس دهندگانم رايگان هستش كه با ثبت يك سايت به شكل www.yoursite.webgoh.com (http://www.yoursite.webgoh.com) انجام ميشود.
يعني webgoh سرويس دهنده هستش و شما يك اكانت دريافت ميكنيد بابت ارائه خدمات و فروش.
در اين صورت شما محصولات خود را براي فروش مي گذاريد. ولي تا قرارداد امضا نكنيد سرويس پستي در محل (پرداخت در محل) براي شما فعال نمي شود./
با تشكر.

yunesking2008
2010-09-11, 14:49
منظورم متوجه نشدید
من تمام محصولات ذکر شده بالا را با استفاده از فروشگاه ساز و سیستم خرید پستی و همکاری در فروش در سایت خود قرار میدهم میانگین فروش روزانه چقدر است؟

payegan
2010-09-11, 15:13
منظورم متوجه نشدید
من تمام محصولات ذکر شده بالا را با استفاده از فروشگاه ساز و سیستم خرید پستی و همکاری در فروش در سایت خود قرار میدهم میانگین فروش روزانه چقدر است؟

همه صاحبان فروشگاه ها به اين نكته واقف هستند كه :
محصول ، فروشگاه ، سيستم خريد پستي ، همکاری در فروش و چيز هاي ديگر از ابزار هاي اوليه راه اندازي مي باشند .
و ارتباطي زيادي به میانگین فروش روزانه ندارد تاثر گذار هستند اما نه آنچنان.

شما اگر بهترين فروشگاه رو با امكانات كامل رو هم داشته باشيد اگر كاري نكنيد نمي تونيد پيش بيني میانگین فروش روزانه رو داشته باشد .

مانند يك مغازه مواد غذايي پيشرفته با امكانات فراوان مي ماند كه كسي از وجودش بي خبر است .

تا مشتريها ار فروشگاه شما با خبر نشوند و تبليغ نكنيد نمي تونيد پيش بيني میانگین فروش روزانه رو داشته باشد .

شما چه انتظاري داريد مطرح كنيد راهنمايي كنيم ..

با تشكر

shop-search
2010-09-11, 15:23
منظورم متوجه نشدید

اول از همه بايد بگويم كه اگر اين طور هست كه شما مي گوييد پس چرا موضوع را در قسمت سيستم هاي واسطه خرید پستی و فروش پستي (http://www.shopkeeper.ir/forum/forumdisplay.php?f=5) پایگان - Payegan (http://www.shopkeeper.ir/forum/forumdisplay.php?f=70) ثبت كرده ايد؟چه ربطي به اين جا داشت؟

شما اول دقت كنيد و ديگران را هم گمراه نكنيد./
اين بحث ها مربوط كه موضوع ازاد مي باشد.
در ضمن بابت راهنمايي دوست عزيز payegan كه وقتشان را به شما دادن نيز تشكر كنيد. چون راهنمايي مفيدي كردند.
روز خوش.

shop-search
2010-09-11, 15:26
سوال شما مثل اين مي مونه كه در يكي از نقاط دور تهران يك فرودگاه احداث كرده اند و در آنجا بزرگترين هماپيما هاي دنيا قرار دارد.
با اينكه اونجا خيلي بزرگ و زيبا هستش ولي كسي از اونجا با خبر نيست و نشوني اونجا رو نداره. پس چه انتظاري هست كه حتي يك دونه از اوه هماپيما ها پرواز كنه؟
وقتي مشتري نيست بلد نيست چه طور ميخواد بره بليط بخره؟
شما بايد تبليغ كنيد يا خوب كار كنيد. يا خوب نتيجه بگيريد.
اينجوري موفق هستيد.

با ارزوي شادكامي