PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظ پارس پیک من رسما از پارس پیک رفتم

rezakeeper
2010-09-08, 08:53
سلام دوستان

خداحافظ پارس پیک من رسما از پارس پیک رفتم
من امروز رسما خداحافظی کردم
اولا تماس گرفتم نتونستم باهاشون کار کنم
و اونا هم نتونستن منو راضی کنن و بمونم چرا ؟؟

تو این انجمن هم مطرح کردم عوض اینکه دوستان به من کمک کنن همه منو کوبیدن جز 2 نفر از بچه ها
مطمئنا اگر فروشگاه داشتند کمکم می کردند بعید می دونم داشته باشند و از مشکلات خبر داشته باشند

کلی هم به من تهمت زدند میتونید تو اینجا ببینید

http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=744&p=6520

کسی هم پاسخگو نشد و کمکم نکرد .....

rezakeeper
2010-09-08, 11:18
کسی هم پاسخگو نشد و کمکم نکرد .....

کسی نیست کمک من کنه این همه پارس پیکیه 2 آتیشه ؟؟؟

1persiangeek
2010-09-08, 12:11
دوست عزیزم من یه خواهشی از شما دارم، خواهشم اینه که آدرس فروشگاهتون رو با ما هم شریک بشید تا شاید بتونیم این مشکل پیش اومده رو به نحوی برای شما برطرف کنیم
اینکه شما انتقاد داشته باشید یا اصلا ناراضی باشید کاملا حق شماست و کسی هم اعتراضی بهتون نداره اما باور کنید ما قصد کمک داریم
ببینید من نه فروشگاه دارم، نه مسئول جایی هستم، از خیلی ها هم خیلی خیلی کمتر میدونم و اطلاعات چندانی ندارم اما باور کنید اینجوری که شما هیچ اطلاعاتی به ما ندادید نمیتونیم واستون هیچ کاری بکنیم
و خوب من خودم شخصا دلم خیلی میسوزه اگر پارس پیک به هر دلیلی باعث شده باشه به شما ضرر مالی برسه، که خوب این در شرایطیه که شما به ما اعتماد کنید و یه سری اطلاعات رو در اختیار همه بزارید
اصلا اجازه بدید شفاف سازی بشه، چرا؟ چون امثال من که هنوز قرار داد نبستن بدونن که باید چیکار کنن...

p30maps
2010-09-08, 12:41
دوست عزیزم من یه خواهشی از شما دارم، خواهشم اینه که آدرس فروشگاهتون رو با ما هم شریک بشید تا شاید بتونیم این مشکل پیش اومده رو به نحوی برای شما برطرف کنیم
اینکه شما انتقاد داشته باشید یا اصلا ناراضی باشید کاملا حق شماست و کسی هم اعتراضی بهتون نداره اما باور کنید ما قصد کمک داریم
ببینید من نه فروشگاه دارم، نه مسئول جایی هستم، از خیلی ها هم خیلی خیلی کمتر میدونم و اطلاعات چندانی ندارم اما باور کنید اینجوری که شما هیچ اطلاعاتی به ما ندادید نمیتونیم واستون هیچ کاری بکنیم
و خوب من خودم شخصا دلم خیلی میسوزه اگر پارس پیک به هر دلیلی باعث شده باشه به شما ضرر مالی برسه، که خوب این در شرایطیه که شما به ما اعتماد کنید و یه سری اطلاعات رو در اختیار همه بزارید
اصلا اجازه بدید شفاف سازی بشه، چرا؟ چون امثال من که هنوز قرار داد نبستن بدونن که باید چیکار کنن...

دقیقا زدی به خال

احسنت به این تحلیل قوی و قابل استناد.

rezakeeper الکی داره شلوغ میکنه

parspeik
2010-09-08, 13:04
بدین وسیله اعلام می شود که طی یکي دو ماه گذشته هیچ فروشگاهی نه به صورت تلفنی و نه به هر روش دیگری با پارس پیک جهت بررسی مشکل

و رفع آن تماس نگرفته و اظهارات کاربر rezakeeper کاملا کذب محض است و تا زمانی که خود را معرفی نکنند قطعا قابل پیگیری و رفع مشکل نیست.

از مدیریت انجمن نیز انتظار داریم در صورت عدم معرفی شفاف و روشن از فعالیت کاربر خاطی جلوگیری نمایند.

بدیهی است حق انتقاد و حق پاسخگویی برای فروشگاه و پارس پیک محفوظ است. البته با ارائه سند و مدرک و همچنین معرفی کامل.

rezakeeper
2010-09-08, 13:21
بدین وسیله اعلام می شود که طی یکي دو ماه گذشته هیچ فروشگاهی نه به صورت تلفنی و نه به هر روش دیگری با پارس پیک جهت بررسی مشکل

و رفع آن تماس نگرفته و اظهارات کاربر rezakeeper کاملا کذب محض است و تا زمانی که خود را معرفی نکنند قطعا قابل پیگیری و رفع مشکل نیست.

از مدیریت انجمن نیز انتظار داریم در صورت عدم معرفی شفاف و روشن از فعالیت کاربر خاطی جلوگیری نمایند.

بدیهی است حق انتقاد و حق پاسخگویی برای فروشگاه و پارس پیک محفوظ است. البته با ارائه سند و مدرک و همچنین معرفی کامل.

چرا دروغ میگید یعنی 2 ماه هیچ فروشگاهی با شما برای مشکل صحبت نکرده من چندین بار صحبت کردم نشون به اون نشون که
شما فروش برخی از فیلمهای من رو ممنوع کردید من گفتم اینا که موردی نداره فروشم کم شده
شما گفتید چرا من خودم فیلم رو دیدم و داره

من نمیخوام موارد دیگری رو هم که دارم مطرح کنم این صورت خوبی نداره ...

من 2 باره امروز برای حل مشکلم با شما تماس میگیرم

parspeik
2010-09-08, 14:18
دوست گرامی ، تا زمانی که از هویت شما اطلاع نداشته باشیم نمی توانیم راه حلی برای مشکلتان بیابیم.

در مطلب فوق ذکر کردید که تلفنی صحبت کردید، لطفا با دکر تاریخ و شخصی که مشکل را مطرح کرده اید اعلام نمایید تا از شخص مورد نظر موضوع استعلام شود.

بدیهی است با توجه به تعداد پرسنل پارس پیک به این صورت نمی توان پاسخگو بود.

البته طی ماه های گذشته به تعدادی از فروشگاهها چه به صورت تلفنی و چه صورت ارسال پیام خصوصی محصولات غیرمجاز اعلام شده و فروشگاههای مورد اشاره نیز

در کمال همکاری موارد اعلام شده را حذف نموده اند.

طبق بررسی های به عمل آمده طی 3 ماه گذشته، فروشگاهی نبوده که از فعالیت آن جلوگیری شده باشد.

قطعا پنل شما هم در حال حاضر فعال است و به راحتی می توانید با ارسال پیام برای واحد اداری، مشکل خود را بیان کنید.

باز هم لازم به ذکر است در صورتی که در مشکل اعلام شده حق با شما باشد مبلغ حق اشتراک به شما عودت داده می شود.

منتظر تماس شما هستیم.

موفق باشید.

rezakeeper
2010-09-08, 16:12
دوست گرامی ،
البته طی ماه های گذشته به تعدادی از فروشگاهها چه به صورت تلفنی و چه صورت ارسال پیام خصوصی محصولات غیرمجاز اعلام شده و فروشگاههای مورد اشاره نیز

در کمال همکاری موارد اعلام شده را حذف نموده اند.
منتظر تماس شما هستیم.

موفق باشید.

نه اصلا هم این طور نیست
شما تفاوت گذاشتید بین فروشگاهها
یعنی الان هیچ کسی نیست که با پارس پیک در حال کار باشه و سی دی و دی وی دی غیر مجاز نفروشه (منظور از سی دی و دی وی دی غیر مجاز = سی دی و دی وی دی زیر نویس و کره ای و مستند .. ..)
حالا که این طور شد من لیست فروشگاه هایی رو که با پارس پیک در حال کار هستند و سی دی و دی وی دی غیر مجاز میفروشند را اعلام می کنم

خودم رو هم معرفی می کنم جهنم و ضرر مقایسه کنید و جواب بدید

Reza
2010-09-08, 16:16
با سلام خدمت تمام دوستانی که الان داخل بحث شرکت کردن ، کاربران فعلی انجمن و کاربرانی که در آینده این تاپیک رو خواهند دید .
تا زمانی که کاربری بیاد و مطلبی رو بگه و از سیستمی انتقاد کنه ، حضورش کاملا محترم و قابل قبوله اما اینکه بدون نام بردن فروشگاه و ذکر آدرس اون و یا حتی بدون ارائه سند و مدرک مستند بخواد جو انجمن رو بهم بریزه با اون کاربر برخورد میشه و تاپیک هایی که ایجاد کرده بسته میشه . پیرو همین مسئله این تاپیک تا اطلاع ثانوی و زمانی که کاربر شاکی ، دلیل و مدرک خودش رو اعلام نکنه و نخواد با سایر کاربران شاپ کیپر تعامل داشته باشه بسته اعلام میشه تا دیگه ازین بیشتر شاهد جوسازی در انجمن اون هم بدون ذکر دلیل و مدرک کافی نباشیم .

یا علی
رضا